کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-17 ساعت 22:58)SAMBAR نوشته:  Yesorno جان، خوبی. آقا یه زحمتی داشتم برات. شرمنده اگه میشه یه لطف کن شنبه ، یکشنبه سایت سفارت رو هک کن و کیس های مارو ready کن. ممنون ایشالا بعدا جبران میکنم. دستت درد نکنه. فدات بوس بوس

ببین من بلد بودم که الان ویزا تو دستم بود که! نفری 500 میگرفتم کلیر می کردم Big Grin
خرج سفرمم در میومد

البته دوستای گلم دوستای خوب مهاجرسرایی خودم باس دوبل حساب کنن.Wink
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، 2015reza ، mahyaaa ، Farinaz1e ، smpf ، آزاده_امین ، M.d
یکی از دوستام 2012 ، 30 سپتامبر ویزا گرفت، امید داشته باشید
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، sunn789 ، Jefferson ، mahyaaa ، Manamehr ، ebrahim1e ، Farinaz1e ، babisondes ، smpf ، 2015reza ، mel ، kimfar ، alireza51 ، lighthouse
(2015-09-17 ساعت 23:17)yesorno نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 22:58)SAMBAR نوشته:  Yesorno جان، خوبی. آقا یه زحمتی داشتم برات. شرمنده اگه میشه یه لطف کن شنبه ، یکشنبه سایت سفارت رو هک کن و کیس های مارو ready کن. ممنون ایشالا بعدا جبران میکنم. دستت درد نکنه. فدات بوس بوس

ببین من بلد بودم که الان ویزا تو دستم بود که! نفری 500 میگرفتم کلیر می کردم Big Grin
خرج سفرمم در میومد

آقا بیا برو تو کارش، شاید تونستيBig Grin
4تا ویزا این اون ور کردن به کسی بر نميخورهBig Grin
Try itBig Grin
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، Farinaz1e ، smpf ، alireza51
اوس کریم جون حاجی یه کاری بکن، سپتامبر داره تموم میشه...
روی منو زمین ننداز...

(2015-09-17 ساعت 23:28)samirakn نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 23:17)yesorno نوشته:  

خرج سفرمم در میومد

آقا بیا برو تو کارش، شاید تونستيBig Grin
۴تا ویزا این اون ور کردن به کسی بر نميخورهBig Grin
Try itBig Grin

میان به جرم حمله سایبری می برنمون!
بدم نیستا
خودشون میان میبرنم
البته اونورم با همین آپ ماب طرفم البته از نوع آب خنکش!!

من سوادشو ندارم حقیقتش Big Grin
تشکر کنندگان: 2015reza ، SAMBAR ، mahyaaa ، Farinaz1e ، SAAM_60 ، smpf ، alireza51 ، sunn789 ، A2000
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها من امروز یه لحظه از ذهنم گذشت که اگه این نشد برم تو کار ویزاي تحصیل، یهو کله ام خورد تو در ماشین، فکر کنم یه نشونه هسBig Grin خدا خواست بهم بگه اگه تو به من ایمان داری که این کارت درست میشه، پس چرا یه فکر دیگه تو ذهنت گذروندیBig Grin
خوب شد از خیابون رد نميشدمCool
بچه‌ها امید خوبه، امید داشته باشیم همه مون تا لحظه ي آخر.
سالم و شاد باشید همتون.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
امشب دعا نکردین دیگه؟؟؟؟؟

ali farjadfar2

انگاری خدا هم خوابیده یا تو تیم اوناست اصلنی کشیده خودشو کنار بما کاری نداره!!!!

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Farinaz1e ، smpf ، kimfar ، alireza51
یک سوال داشتم از پیشکسوتا عزیز
تا حالا کسی اول صبح سفارت آپ خورده ؟ من یک آپ 16 سپتامبر ساعت 9:30 صبح به وقت خودمون خوردم شایدهم زودتر (من ان ساعت کامپیوتر را چک کردم) که میشه 9 صبح سفارت . یعنی طرف تا کارش شروع شده یک آپ به من زده ؟ اینطوری میشه؟
2015AS75xx
تعداد كيس: ٤نفر
مصاحبه : ايروان ٦ اگوست
سربازي : ارتش قبل انقلاب
شغل : خصوصي
اپديت ها : چند روز اول بعد از مصاحبه بعد روزهاي ١٠،١١،١٢ اگوست <١،٢،٣،٤> ١٣ اگوست <كيس ١،٢> ٢٥ اگوست (كيس اصلي) ، ١٠ سپتامبر شبانه (كيس اصلي) ١٦،١٧ سپتامبر كيس اصلي با ايميل
مقصد انشاله : كاليفرنيا Anahim
تشکر کنندگان: mahyaaa ، smpf ، kimfar ، SAMBAR ، alireza51
امروز خواهرم زنگ زده میگه سربزیر شدی اصلا پیدات نیست معلومه داری کاراتو میکنی بریا!!! هرچی خودمو نگه داشتم فایده نداشت خلاصه از هرسم گفتم اره روم بدیوار دارم میرم ولی نمیدونم بکجااا ، فکرکنم دارم از رو میرم!! والا روم نمیشه خودمو جلو کسی افتابی کنم هرکی میبینه منو مپرسه چیشد پس؟؟؟؟؟؟ همه فکر میکنند بایه خالیبند طرفند اخه کسی باور نمیکنه این داستانو.بخدا اصصن یوضعیه ها !!!!!

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، samirakn ، ebrahim1e ، yesorno ، Kia robani ، lighthouse ، Jefferson ، SAMBAR ، mahyaaa ، Farinaz1e ، 123a ، matin86 ، smpf ، 2015reza ، kimfar ، alireza51 ، ostokhan ، A2000 ، M.d
(2015-09-18 ساعت 00:13)Majjid نوشته:  یک سوال داشتم از پیشکسوتا عزیز
تا حالا کسی اول صبح سفارت آپ خورده ؟ من یک آپ 16 سپتامبر ساعت ۹:30 صبح به وقت خودمون خوردم شایدهم زودتر (من ان ساعت کامپیوتر را چک کردم) که میشه ۹ صبح سفارت . یعنی طرف تا کارش شروع شده یک آپ به من زده ؟ اینطوری میشه؟

مجيد جان شب قبل تا ساعت چند شب چك كرده بودي؟ ممكنه آپت شبانه بوده باشه
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: SAMBAR ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Farinaz1e ، smpf ، kimfar ، alireza51
(2015-09-17 ساعت 23:15)yesorno نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 21:46)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 21:14)yesorno نوشته:  فعلا تا الان که فردا از ایروان این دوتا رو داریم کلیر میشن

2015AS6736 YRV
2015AS7557 YRV

یقیناً فردا کلیر میشن.

داش ابراهیم تحویل شما. حیطه ی تخصصی شماس.

ممنون آقا وحید (حالا همه میگن ینی چی وحید کیه !!!!! بابا خسته شدم از بس گفتم یس نو از این به بعد بت میخام بگم وحید امیدوارم اسمتو دوست داشته باشیWinkWink )
امیدوارم بازم امشب از این خبرای خوب بمون بدی

از بین بچه ها میشی دومین نفر که به من میگی وحید!!!!!!
ای ناقلاهاااااااااااااااااااااااااااااBig Grin

اسمم وحید نیست اما هرچی دوست داری صدا کن. اون دوتا ببین کین خودین یا نوخودین. شماره هاشون خیلی آشناس اما من تو لیستم پیداشون ننمودم

ببین دو تا گزینه داری
1- وحید
2- حمید
حالا که از وحید خوشت نمیاد بت میگم حمیدBig GrinBig GrinBig Grin

اون دو تا کیس هم خودی نیستن نخودی هستن Smile
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، Farinaz1e ، smpf ، kimfar ، alireza51 ، hamed shayan
(2015-09-18 ساعت 00:25)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 00:13)Majjid نوشته:  یک سوال داشتم از پیشکسوتا عزیز
تا حالا کسی اول صبح سفارت آپ خورده ؟ من یک آپ 16 سپتامبر ساعت ۹:30 صبح به وقت خودمون خوردم شایدهم زودتر (من ان ساعت کامپیوتر را چک کردم) که میشه ۹ صبح سفارت . یعنی طرف تا کارش شروع شده یک آپ به من زده ؟ اینطوری میشه؟

مجيد جان شب قبل تا ساعت چند شب چك كرده بودي؟ ممكنه آپت شبانه بوده باشه

آپ آقا مجید بین ساعت 11 تا 1/5 امروز ظهر هست چون تا 11 آپ نداشتند و 1/5 که من چک کردم آپ شده بودند
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، Farinaz1e ، smpf ، alireza51
[عکس: b7b6f3baf06783960394ba13dfea225c.jpg]

نوستالژی Wink

تشکر کنندگان: mahyaaa ، ebrahim1e ، ben123 ، Farinaz1e ، sunn789 ، sunnyday ، 123a ، nara ، ehsan_pars ، smpf ، ARSAMNEW ، 2015reza ، SAMBAR ، alireza51 ، yesorno ، hamed shayan ، asal1372 ، A2000 ، M.d ، lighthouse ، AliReza.Sh
دوستان سفارت ابوظبی چهارشنبه و پنجشنبه هیچی اعلام نکرد....جمعه و شنبه هم که تعطیله. ..من فکر میکنم...یکشنبه عصر 25 نفر کلیر میشن...دعا میکنم همه مهاجرسرا یی های ابوظبی یکشنبه شب از این تاپیک برن.. .
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، samane1363 ، SAAM_60 ، aria802 ، smpf ، kimfar ، SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، hamed shayan ، A2000
(2015-09-18 ساعت 02:39)nara نوشته:  دوستان سفارت ابوظبی چهارشنبه و پنجشنبه هیچی اعلام نکرد....جمعه و شنبه هم که تعطیله. ..من فکر میکنم...یکشنبه عصر 25 نفر کلیر میشن...دعا میکنم همه مهاجرسرا یی های ابوظبی یکشنبه شب از این تاپیک برن.. .

امیدوارم...... درسته خودم ابوظبی ام ولی من نه فقط برای دوستان ابوظبی .... بلکه برای تک تک دوستان که دارن به ته جاده باریک پر دردسر و استرس زا و پر دست انداز 2015 میرسن آرزوی موفقیت دارم.... و امیدوارم لبخند روی لباتون باشه و برق رو چشاتون ..... و ببینین این جمله رو:
Welcome To the United States Of America
و با مروری ذهنی بر مسیر طی شده با لبخندی که پشتش پر از غم و شادیه وارد سرزمین Uncle SAM بشین.....
البته خودتون بهتر می دونین با دریافت ویزا همه چی تموم نمیشه.... بلکه زندگی پر پیچ و خمی را در سرزمین فرصت ها شروع خواهین نمود که مستلزم صبر و شکیبایی و استقامت در برابر مشکلات مختلف خواهد بود و پس از عبور از اینها نهایتا زندگی خوبی خواهین داشت......
و تشکر ویژه از دوستانی که از طریقی به منتظران کلیر امید میدن.... یکی با حرفاش ، یکی با شوخی ، یکی با ارائه آمار.... اسم نمی برم چون ممکنه فراموش کنم عزیزی رو.... از طرف همه ممنونیم ازتون...

سپاس بزرگواران

( آخرین پست صفحه 1888 )
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: nara ، samane1363 ، sunn789 ، SAAM_60 ، teele ، smpf ، 2015reza ، kimfar ، SAMBAR ، alireza51 ، ebrahim1e ، mahyaaa ، hamed shayan ، A2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان