کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-18 ساعت 12:35)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  چرا از ايروان و إنكارا معلومه،اما از ابوظبي نه؟؟؟؟؟؟ هيچكس هيچي راجع به اونجا نميدونه؟؟؟؟ هيچكس؟؟؟؟

لیلا خانم
دیگه میتونید امضاتون رو کامل کنین
کنترل پنل کاربر ====> ویرایش امضاء
شرایطتون رو بنویسید دوستان بهتر می تونن راهنماییتون کنن. Cool
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: smpf ، SAMBAR ، mahyaaa ، alireza51
شما همون خانم مو كوتاه مصاحبه مرد؟
تشکر کنندگان: smpf ، alireza51
(2015-09-18 ساعت 11:17)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 10:57)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 10:48)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 10:38)ebrahim1e نوشته:  دوستان یک نکته ای که ثابت میکنه که ما کلیر نشدیم اینه که سفارت ایروان به محض اینکه یک نفر آپ شبانه میخوره به سرعت و تا ساعت ۱۰ صبح فرداش شماره اون فرد را اعلام میکنه و این روندی هست که این چند وقته من هر روز مشاهده کردم
همین موضوع نشان میده که سفارت هم میخواد به سرعت ویزای همه افراد را بده اما یک موضوع این اجازه را بشون نمیده و این موضوع عدم کلیر شدن افراد هست و وقتی افراد کلیر بشوند سفارت با سرعت نور شماره اون شخص را در سایت درج میکنه و من در مورد این موضوع 100 درصد مطمئن شدم
امیدوارم اون سازمانی که وظیفش کلیر کردن ما هست خیلی زود همه افراد را کلیر کنه تا سفارتها اسممون را اعلام کنند
آرزوی موفقیت و آپ شبانه براتون دارم

ممنون ابراهیم جان از اطلاع رسانیت
دوتا سوال دارم شاید تکراری باشه ولی واقعا گیجم کرده
۱ _ ایا بدون اپ شبانه میشه کلیر شد؟ یعنی امروز ممکنه توی روز اپدیت بشیم؟ یا بیخیال بشیم؟
۲_ امروز که جمعه هست ایا شب منتظر اپ باشیم یا بریم برای سه شنبه ؟

خواهش میکنم آرسام جان
۱- واقعا نمیدونم که میشه با آپ روزانه هم کلیر شد یا نه اما من از وقتی چک میکنم چنین موضوعی را ندیدم و همه دوستانی که فرداش اسمشون توی سایت درج شده شبش یک آپ از ساعت ۹ به بعد داشتن و در مورد امروز دیگه فکر نمیکنم کسی را ایروان اعلام کنه
۲- امروز روز پایانی هفته در یو اس هست و حتما امکانش هست امشب کسی آپ بخوره حتی دوشنبه که ایروان تعطیل هست یو اس تعطیل نیست و دوشنبه شب هم امکان آپ خوردن کسی هست
موفق باشی دوست عزیز
دوستان عزیز من و همسرم در سفارت کوالا لامپور هیچ آپ شبانه ای‌ نداشتیم ، اینرا مطمئنم چون تفاوت ساعت ما با KCC زیاد است، و ،من هم نیم ساعت به نیم ساعت چک می‌کردم.در ضمن من هنوز هم مشتاقانه منتظر کلیر شدن دوستان هستم و امیدوارم به زودی خبرای خوب را ببینم

1-در خصوص نکته اول اقای که سفارت منتظر اعلام کلیر است 100% درست است و من خودم شخصا این رو از خانم سفارت ارمنستان پرسیدم و گفت ما مشکلی نداریم و فقط منتظر اعلام کلیری هستیم بنابراین حرفتان درست است
2- تا امشب ساعت 3 الی 4 صبح احتمال اپدیت وجود دارد
3-بدون اپدیت شبانه میشود کلیر شد( به صورت استثنا) ولی قانون کلی میگه باید اپدیت شبانه شی به وقت ما. یادتون باشه در کیس من اپدیتم به تاریخ 10 سپتامبر بود در حالی که امریکا 9 سپتامبر بود ولی شب اپدیت شدم. به عبارتی به خاطر تایم زون های مختلف ممکنه اشتباه در تفسیر داشته باشم. اون دوستمون هم که مالزی هستن به خاطر تایم متفاوت میتونه تفسیر متفاوتی داشته باشه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: SAMBAR ، smpf ، Arshia2000 ، hamed shayan ، ebrahim1e ، mahyaaa ، lighthouse ، alireza51
اقاي areb 1356 ميتونيد به من پيام خصوصي بديد، چون من ارسالم كمه نميتونم.
تشکر کنندگان: smpf ، alireza51
سلام
شماره ٢ انكارا ايششششو شد
از بچه ها فوق قديمي Smile
اميد داشته باشيد
ممنون خدا Smile
تشکر کنندگان: areb1356 ، smpf ، Arshia2000 ، lighthouse ، hamid99 ، SAMBAR ، 2015reza ، nara ، mahyaaa ، A2000 ، M.d ، alireza51 ، moj21 ، AliReza.Sh
(2015-09-18 ساعت 12:59)HERMES7 نوشته:  سلام
شماره ٢ انكارا ايششششو شد
از بچه ها فوق قديمي Smile
اميد داشته باشيد
ممنون خدا Smile

مباركش باشه. عجب صبري داشت بنده خدا.
انگار انكارا تمومه كيس هاشو از همون اول مي خواد جارو كنه كه هيچ كس نمونه. بر و بچه هاي آنكارا آماده باشيد[emoji3][emoji3]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: nora ، areb1356 ، hamed shayan ، smpf ، SAMBAR ، HERMES7 ، homayoon1972 ، mordad ، 2015reza ، sunn789 ، tamana2016 ، mahyaaa ، ebrahim1e ، M.d ، alireza51 ، moj21 ، AliReza.Sh
دوستان 2 شنبه دارم میرم سفارت ابوظبی پاسو تحویل بگیرم .... اگه سوالی به زهنتون میرسه که بپرسم بگین بهم .... اگه پیام خصوصی بفرستین ممنون میشم ...
تشکر کنندگان: areb1356 ، smpf ، sunnyday ، lighthouse ، SAMBAR ، A2000 ، alireza51
(2015-09-18 ساعت 13:10)behzadsh نوشته:  دوستان ۲ شنبه دارم میرم سفارت ابوظبی پاسو تحویل بگیرم .... اگه سوالی به زهنتون میرسه که بپرسم بگین بهم .... اگه پیام خصوصی بفرستین ممنون میشم ...

آقا بازم تبریک
بپرس آقا دقیقن تعطیلاتشون از کی تا کی هست؟
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: smpf ، behzadsh ، SAMBAR ، alireza51
من پيغام ديدم اما نتونستم جواب بدم، ايميل دادم .اگر تونستيد مبايل منو تو وات يا تلگ اد كنيد
Big Grin
تشکر کنندگان: areb1356 ، alireza51
ﻣﯿﮕﻦ ﺧﺪﺍ ﻫﺮﮐﺴﯽ ﺭﻭ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺩﻭﺱ ﺩﺍﺭﻩ ...
ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺳﺮ ﺭﺍﻫﺶ ﻣﯿﺬﺍﺭﻩ!!!
ﺍﯾﻨﺠﻮﺭ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺣﺴﺎﺏ ﮐﺮﺩﻡ ﺧﺪﺍ
.
.
.
.
.
.
.
ﺩﯾﻮﻭﻧﻪ ﻣﻨﻪ !!.
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Arshia2000 ، lighthouse ، hamed shayan ، samirakn ، mordad ، 2015reza ، sunn789 ، A2000 ، بابراس ، alireza51
تعطيلي ابرظبي هست ٤ و ٥ شنبه هفته ايند و جمعه و شنبه چون اين ٤ روز عيده. اما خانم مو كوتاه گفت كه ما اخر هفته كار ميكنيم
Big Grin
تشکر کنندگان: بابراس ، alireza51
اقاي بهزاد. شما تو سايت سيس چك كرديد يا سايت شفارت يا خودشون ايميل دادند؟؟؟
Big Grin
تشکر کنندگان: alireza51
(2015-09-18 ساعت 13:18)elmira esteghbal نوشته:  ﻣﯿﮕﻦ ﺧﺪﺍ ﻫﺮﮐﺴﯽ ﺭﻭ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺩﻭﺱ ﺩﺍﺭﻩ ...
ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺳﺮ ﺭﺍﻫﺶ ﻣﯿﺬﺍﺭﻩ!!!
ﺍﯾﻨﺠﻮﺭ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺣﺴﺎﺏ ﮐﺮﺩﻡ ﺧﺪﺍ
.
.
.
.
.
.
.
ﺩﯾﻮﻭﻧﻪ ﻣﻨﻪ !!.
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
اخ گفتی.یعنی دست رو دلم گذاشتی.Big Grin
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، بابراس ، alireza51
بچه هایی که به سلامتی میرن انکارا لطفا در مورد تعطیلی سفارت اونجا هم سوال بپرسید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: mordad ، vahid.sa ، alireza51
فثط اين وسط تعطيلات عيد كن داشتيم
Big Grin
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، SAMBAR ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان