کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان

یه روز تو اتاق خواب بودم، شوهرم از اتاق مطالعه صدام زد و گفت که خواهرش زنگيده میگه که اون یکی داداشمون که اون موقع ساکن کوالالامپور بود(الان رفتن کانادا) زنگيده ميگه اگه ما بخوایم ميتونه ثبت نام مون کنه برا قرعه کشی گرین کارد. از شوهرم پرسیدم جريانش چیه؟ خودمون مگه از ایران نمیتونيم؟ شوهرم گفت: ميخاي یه جست وجو کن ببین چه جوراياس. رفتم جست و جو کردم، دیدم همه ميتونن شرکت کنن واز هر جا که باشن. ثبت نام کردم برا شوهرم، برادرم و خودم.و دیگه کلا یادم رفت.
حدودا ۱ سال بعد داداشم ازم پرسید راستی ثبت نام کردی برا گرین کارد نتیجه چی شد؟گفتم نمیدونم، اصلا چک نکردم، حالا خونه که رفتم چک میکنم که باز یادم رفت! ۲-۳ روز بعد شوهرم داشت تلویزیون میدید یهو یه آگهی اومد که جواب نتایج اومده، بعد شوهرم گفت یه چک کن و رفت خوابید. منم رفتم پای کامپیوتر، شوهرم و برادرم قبول نشده بودن. ولی اطلاعات خودم رو که وارد کردم متنش فرق می کرد معلوم شد که من قبول شده بودم. ولی من اصلا نمی دونستم که چی قبول شدم!!!
تازمانی که با مهاجر سرا آشنا شدم. جست وجو کردم،دیدم هر سال این قرعه کشی برگزار میشه، و به هر حال به عنوان یکی از ساده ترین راه ها برای مهاجرت مطرح هس، کامنت هاي بچه‌ها رو خوندم، اون موقع بود که فهمیدم ای دل غافل، شانس آسمانی نصيب ما شده!!! و از اون روز رفتم تو کارش و پیگیر کارها شدم.

همیشه دوستام می گفتن تو خیلی خوش شانسی ولی من ميگفتم نه! وقتی یه شوهر خوب کردم تو این اوضاع بی شوهريBig Grin، وقتی یه شغل مرتبط با رشته پیدا کردم، وقتي ارشد امیرکبیر تهران قبول شدم، وقتی پایان نامه رو سر دو سال تحویل دادم......و خلاصه وقتی برای اولین بار تو قرعه کشی گرین کارد شرکت کردم و همون بار اول قبول شدم دیگه گفتم سمیرا تو واقعا خوش شانسي!!!
دیگه خودم هم باورم شده بود. خدا رو شکر کردم.
فقط بزرگترین اشتباه من تو این فرایند اونجا بود که اون روزی که رفتیم برا مصاحبه دیگه گفتم تموم! نه که فکر نکنم AP نخوریم، نه، ميگفتم اگه AP هم بخوریم فقط همسرم میخوره و تا سپتامبر هم نمی کشه. تو فرایند قرعه کشی این تنها اشتباه من بود. در واقعیت هر دو AP خوردیم، که من کلير شدم و همسرم تا امروز که ۱۸ سپتامبر تو فرایند اداری هس.
شرایط زندگی انسان ها با هم متفاوت هس. من برنده اصلی هستم ولی بدون همسرم نمی تونم برم.
به هر حال الان کار با فضل پروردگار افتاده. کاری از دست ما ساخته نیس جز دعا و امید داشتن. اون قسمتيش که دست ما بود یعنی تهیه مدارک مورد نیاز تا نقص مدرک نخوریم که ما انجام دادیم، دیگه باقيش دست ما نیس. به هر حال ما با علم به این که ممکن کلير بخوریم وارد این فرایند شدیم.
امیدوارم بچه‌هایی که اون ور رفتن زندگی داشته باشن عالی، و تنشون همیشه سالم باشه. برا بچه‌هاي 2016 هم آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
سمیرا خانم لازم نیست شما این اوضاع رو بعنوان تنها رفتن بدون همسرتون در نظر بگیرید شما برید گرین کارتتون و پاس سفید رو بگیریدو برگردین و بعد برای همسرتون اقدام کنید باور کنید ما ارزو داریم جای شما باشیم .موفق باشید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: hamid99 ، ebrahim1e ، mordad ، 2015reza ، samane1363 ، nara ، بابراس ، vahid.sa ، alireza51 ، moj21
دوست عزيزم sambar .اصلا اينجورى فكر نكن . الان همسر من با دخترم رفتن . نميخوام خداى ناكرده ته دل ، خانم سميرا خانم ، را خالى كنم ، ولى نميتونيد باور كنيد چقدر سخت و روزهاى افتضاحى را هم من اينجا و هم خانمم و دخترم در امريكا گذرونديم . خيلى خيلى سفارت و كنسول اونا ، ادمهاى پست و نامردى هستن كه اينجورى بين يك خانواده فاصله ميندازن .
تشکر کنندگان: SAMBAR ، samirakn ، nara ، alireza51 ، A2000
(2015-09-18 ساعت 13:23)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  اقاي بهزاد. شما تو سايت سيس چك كرديد يا سايت شفارت يا خودشون ايميل دادند؟؟؟

من 5 شنبه 17 sep پاسمو تحویل دادم و 2 شنبه گفتن که برم بگیرم ویزارو ...
تشکر کنندگان: hamed shayan ، SAMBAR ، alireza51 ، moj21
(2015-09-18 ساعت 17:10)Arash gh نوشته:  دوست عزيزم sambar .اصلا اينجورى فكر نكن . الان همسر من با دخترم رفتن . نميخوام خداى ناكرده ته دل ، خانم سميرا خانم ، را خالى كنم ، ولى نميتونيد باور كنيد چقدر سخت و روزهاى افتضاحى را هم من اينجا و هم خانمم و دخترم در امريكا گذرونديم . خيلى خيلى سفارت و كنسول اونا ، ادمهاى پست و نامردى هستن كه اينجورى بين يك خانواده فاصله ميندازن .
کاملا موافقم. وقتی شما خانواده تو فقط توی اسکایپ ببینی و شرایط سختو گاهی می گی اصلا از ابتدا چرا قبول شدم.
در هر صورت ممکنه این برای دوست عزیز ما سامبار یه را خوب باشه ولی نمی تونیم بگیم برای همه راه خوبیه. سامبار جان از خدا می خوام کلیریت بیاد من خودم ناپلئونی میدم Big Grin
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: SAMBAR ، 2015reza ، sunn789 ، nara ، ebrahim1e ، alireza51 ، A2000
(2015-09-18 ساعت 17:20)MASTAN1 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 17:10)Arash gh نوشته:  دوست عزيزم sambar .اصلا اينجورى فكر نكن . الان همسر من با دخترم رفتن . نميخوام خداى ناكرده ته دل ، خانم سميرا خانم ، را خالى كنم ، ولى نميتونيد باور كنيد چقدر سخت و روزهاى افتضاحى را هم من اينجا و هم خانمم و دخترم در امريكا گذرونديم . خيلى خيلى سفارت و كنسول اونا ، ادمهاى پست و نامردى هستن كه اينجورى بين يك خانواده فاصله ميندازن .
کاملا موافقم. وقتی شما خانواده تو فقط توی اسکایپ ببینی و شرایط سختو گاهی می گی اصلا از ابتدا چرا قبول شدم.
در هر صورت ممکنه این برای دوست عزیز ما سامبار یه را خوب باشه ولی نمی تونیم بگیم برای همه راه خوبیه. سامبار جان از خدا می خوام کلیریت بیاد من خودم ناپلئونی میدم Big Grin

خوب اونایی که مصفه کلیر شدن به انتخاب خودشون رفتن. میتونستن بیخیال رفتن بشن و بمونن ولی ترجیح دادن با وجود همه سختی ها برن.
جای ناشکری نداره کیسی که حتی 1 ویزا گرفته.
آرزوم بود کاش ماهم یه ویزا داشتیم.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، tamana2016 ، Arshia2000 ، ebrahim1e ، alireza51
بچه همسرم همین الان اپ شد
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
(2015-09-18 ساعت 15:51)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان

یه روز تو اتاق خواب بودم، شوهرم از اتاق مطالعه صدام زد و گفت که خواهرش زنگيده میگه که اون یکی داداشمون که اون موقع ساکن کوالالامپور بود(الان رفتن کانادا) زنگيده ميگه اگه ما بخوایم ميتونه ثبت نام مون کنه برا قرعه کشی گرین کارد. از شوهرم پرسیدم جريانش چیه؟ خودمون مگه از ایران نمیتونيم؟ شوهرم گفت: ميخاي یه جست وجو کن ببین چه جوراياس. رفتم جست و جو کردم، دیدم همه ميتونن شرکت کنن واز هر جا که باشن. ثبت نام کردم برا شوهرم، برادرم و خودم.و دیگه کلا یادم رفت.
حدودا ۱ سال بعد داداشم ازم پرسید راستی ثبت نام کردی برا گرین کارد نتیجه چی شد؟گفتم نمیدونم، اصلا چک نکردم، حالا خونه که رفتم چک میکنم که باز یادم رفت! ۲-۳ روز بعد شوهرم داشت تلویزیون میدید یهو یه آگهی اومد که جواب نتایج اومده، بعد شوهرم گفت یه چک کن و رفت خوابید. منم رفتم پای کامپیوتر، شوهرم و برادرم قبول نشده بودن. ولی اطلاعات خودم رو که وارد کردم متنش فرق می کرد معلوم شد که من قبول شده بودم. ولی من اصلا نمی دونستم که چی قبول شدم!!!
تازمانی که با مهاجر سرا آشنا شدم. جست وجو کردم،دیدم هر سال این قرعه کشی برگزار میشه، و به هر حال به عنوان یکی از ساده ترین راه ها برای مهاجرت مطرح هس، کامنت هاي بچه‌ها رو خوندم، اون موقع بود که فهمیدم ای دل غافل، شانس آسمانی نصيب ما شده!!! و از اون روز رفتم تو کارش و پیگیر کارها شدم.

همیشه دوستام می گفتن تو خیلی خوش شانسی ولی من ميگفتم نه! وقتی یه شوهر خوب کردم تو این اوضاع بی شوهريBig Grin، وقتی یه شغل مرتبط با رشته پیدا کردم، وقتي ارشد امیرکبیر تهران قبول شدم، وقتی پایان نامه رو سر دو سال تحویل دادم......و خلاصه وقتی برای اولین بار تو قرعه کشی گرین کارد شرکت کردم و همون بار اول قبول شدم دیگه گفتم سمیرا تو واقعا خوش شانسي!!!
دیگه خودم هم باورم شده بود. خدا رو شکر کردم.
فقط بزرگترین اشتباه من تو این فرایند اونجا بود که اون روزی که رفتیم برا مصاحبه دیگه گفتم تموم! نه که فکر نکنم AP نخوریم، نه، ميگفتم اگه AP هم بخوریم فقط همسرم میخوره و تا سپتامبر هم نمی کشه. تو فرایند قرعه کشی این تنها اشتباه من بود. در واقعیت هر دو AP خوردیم، که من کلير شدم و همسرم تا امروز که ۱۸ سپتامبر تو فرایند اداری هس.
شرایط زندگی انسان ها با هم متفاوت هس. من برنده اصلی هستم ولی بدون همسرم نمی تونم برم.
به هر حال الان کار با فضل پروردگار افتاده. کاری از دست ما ساخته نیس جز دعا و امید داشتن. اون قسمتيش که دست ما بود یعنی تهیه مدارک مورد نیاز تا نقص مدرک نخوریم که ما انجام دادیم، دیگه باقيش دست ما نیس. به هر حال ما با علم به این که ممکن کلير بخوریم وارد این فرایند شدیم.
امیدوارم بچه‌هایی که اون ور رفتن زندگی داشته باشن عالی، و تنشون همیشه سالم باشه. برا بچه‌هاي ۲۰۱۶ هم آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

بانو سميرا، شما همچنان جزو خوش شانسترين ها هستيد. شك نكنيد.

(2015-09-18 ساعت 15:05)mordad نوشته:  سلااااام
یه سوال دارم
گوشی و کامپیوتر من مشکل دارن یا سایت آنکارا و سیس یه چیزیشون میشه و کتک میخوان?
با گوشی سیس error میده
تو کامپیوتر ولی باز میشه.
با کامپیوتر سایت انکارا error میده.
با گوشی با سایفون سایت انکارا میشناسه کیس نامبر و.

مرداد جان، نزنيدش، مال ما هم همينطوريه.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، samirakn ، sunn789 ، alireza51
(2015-09-18 ساعت 17:46)samane1363 نوشته:  بچه همسرم همین الان اپ شد

آخ جوووووووون. خدايا شكرت. مباركت باشه.
اين روزا ديگه آپه شبانه روزانه مهم نيست. هر كي آپ بشه بايد گفت مباركه
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: samane1363 ، mehdi_a_3084 ، ARSAMNEW ، sunn789 ، samirakn ، HERMES7 ، hamid99 ، nara ، Arshia2000 ، behjat ، am1n ، بابراس ، M.d ، alireza51 ، A2000 ، APOLO5321 ، 123a ، moj21
(2015-09-18 ساعت 17:46)samane1363 نوشته:  بچه همسرم همین الان اپ شد

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
مبارکههههههه
فکر کنم شما اولین نفر هستید امشب آپ خوردید مطمئنا از آمریکاست
خوب دوستان عزیز شروع شد
انشالله امشب همه آپدیت بشیم.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: samane1363 ، mehdi_a_3084 ، sunn789 ، samirakn ، hamid99 ، nara ، am1n ، بابراس ، M.d ، alireza51 ، 123a ، moj21
يا فاطمه زهرا. يا خدا. بچه ها دارم گريه مي كنم. بعد از اينكه سمانه اعلام كرد منم رفتم چك كردم.
منم آپ شدم. فقط كيس اصلي. سربازي نيروي مقاومت بسيج
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

دوستان تحلیلگر عزیز، تحلیلتون چیه؟ این اپ یعنی چی؟
فقط همسرم اپ خورده، من نخوردم
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
تشکر کنندگان: mahyaaa ، MASTAN1 ، بابراس ، alireza51 ، 123a
(2015-09-18 ساعت 17:45)mordad نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 17:20)MASTAN1 نوشته:  

خوب اونایی که نصفه کلیر شدن به انتخاب خودشون رفتن. میتونستن بیخیال رفتن بشن و بمونن ولی ترجیح دادن با وجود همه سختی ها برن.
جای ناشکری نداره کیسی که حتی ۱ ویزا گرفته.
آرزوم بود کاش ماهم یه ویزا داشتیم.

مرداد جان،
من هم نصف و نيمه هستم. اگه شوهرم کلير نشه، قطعاً از ادامه مهاجرت لاتاري انصراف مي دم و ديگه هم فکرش را هر گز نخواهم کرد. همين 18 ماه انتظار باور کن جفتمون را پنج شش سال پير کرده. واسه هفت پشتمون بسه. باز دم سفارت دانمارک ، کانادا، استراليا گرم که يا به هردو نفر خانواده ويزا ميده يا کلاً نمي ده.
ولي به هر حال من تا 30 سپتامبر اميدوار خواهم ماند. موفق باشيم همگي Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: mordad ، sunn789 ، samirakn ، nara ، mahyaaa ، ben123 ، بابراس ، alireza51 ، A2000 ، SAMBAR ، moj21
بچه ها آپ سراسری بوده!!؟
من تمام کیسهایی که میشناسم دارن اپ میخورن
تشکر کنندگان: sunn789 ، samirakn ، nara ، Arshia2000 ، ebrahim1e ، بابراس ، alireza51 ، A2000 ، 123a
هر كي آپ خورده از هر سفارتي لطفاً اعلام كنه

تشکر کنندگان: humsun ، hamed shayan ، 2015reza ، samirakn ، hamid99 ، nara ، mahyaaa ، بابراس ، alireza51 ، 123a ، SAMBAR ، shahabjafari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان