کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-18 ساعت 17:56)1362amin1362 نوشته:  يا فاطمه زهرا. يا خدا. بچه ها دارم گريه مي كنم. بعد از اينكه سمانه اعلام كرد منم رفتم چك كردم.
منم آپ شدم. فقط كيس اصلي. سربازي نيروي مقاومت بسيج

مبارکت باشه پسر Smile
گفتم اپ میخوری فرقش فقط یه هفته بود ؛)
ايروان كيس هاي زير آپ خورن
4633
5910
2015AS75xx
تعداد كيس: ٤نفر
مصاحبه : ايروان ٦ اگوست
سربازي : ارتش قبل انقلاب
شغل : خصوصي
اپديت ها : چند روز اول بعد از مصاحبه بعد روزهاي ١٠،١١،١٢ اگوست <١،٢،٣،٤> ١٣ اگوست <كيس ١،٢> ٢٥ اگوست (كيس اصلي) ، ١٠ سپتامبر شبانه (كيس اصلي) ١٦،١٧ سپتامبر كيس اصلي با ايميل
مقصد انشاله : كاليفرنيا Anahim
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Jefferson ، ehsan_pars ، hamed shayan ، hamid99 ، am1n ، ebrahim1e ، M.d ، alireza51 ، A2000 ، آزاده_امین ، SAMBAR ، moj21
(2015-09-18 ساعت 18:48)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 17:56)1362amin1362 نوشته:  يا فاطمه زهرا. يا خدا. بچه ها دارم گريه مي كنم. بعد از اينكه سمانه اعلام كرد منم رفتم چك كردم.

مبارکت باشه پسر Smile

رضا يادمه گفتي تا جمعه همين هفته برام هورا مي كشي.
الحق كه لايق مديريتي پسر. انشالله كلير بشيم و از اين برزخ در بيايم
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

اي جوووونم داره اثر دعاهاي همگاني مياد، كاپيتان خليلخواه كاپيتان yesorno كاپيتان ابراهيم كاپيتان areb كاپيتانها صفحه هاي رادارهاتون رو روشن كنيد هواپيماها از سه سفارت دارن به آسمون قلبهامون نزديك ميشن خبر از شما عزيزان منتظريم نميدونين چه ثوابي خداي مهربون براتون مينويسه كه اين قلبهاي منتظر شاد ميكنين دوستان اين هفته هفته ماهاست بزنيد در خونه خدا رو بزنيد و نااميد نشين هورررررررررررررا ميكشييييييم برا همه دوستان با صفاي ٢٠١٥
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: samirakn ، sunn789 ، areb1356 ، hamed shayan ، nara ، homayoon1972 ، am1n ، ebrahim1e ، yesorno ، Azer ، M.d ، alireza51 ، A2000 ، آزاده_امین ، SAMBAR ، moj21 ، khalilkhah
همسرمن سربازی ۲ پا ه، ۶ سال پیش. مهندس عمران شاغل در بنیاد مسکن.
آقا میگم بقول یکی از ۲ ستان من مثل قرص هس هر ۶ ساعت یه بار می خوریم، من هر ۶ ساعت یه بار ایمیل می زدم. امروز هم ۳ تا زده بودم
مربوط به ایمیل نيست؟ البته یه ایمیل ۲ سپتامبر زدم که فقط من آپ شدم. و بعدش ۷ سپتامبر به بعد ایمیل می زدم که اصلا جوابی نمی دادن و &پی هم نبود. حتی ایمیل امروز هم جوابی و آپی نبود.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
مبا رك است
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، Jefferson ، hamed shayan ، nara ، am1n ، alireza51 ، آزاده_امین
(2015-09-18 ساعت 18:48)HERMES7 نوشته:  

مبارکت باشه پسر Smile

امین جان خیلی خوشحال شدم عزیز جان
خدایا شکرت که آقا امین ما آپ خورد خدایا لیدا خانوم و سایر قدیمی ها رو دریاب
تشکر کنندگان: samane1363 ، Jefferson ، sunn789 ، hamed shayan ، nara ، am1n ، alireza51 ، آزاده_امین ، SAMBAR ، moj21
خوشا به حالتون. حالشو ببرین.
آنکارا که در خواب عمیق فرو رفته
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: sunn789 ، hamed shayan ، 2015reza ، alireza51 ، آزاده_امین ، SAMBAR ، moj21
از كيس هاي بالاي ٧٠٠٠ ابوظبي خبري نيست؟
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: hamed shayan ، alireza51
ای خدا از انکارا هم یه خبری بشه خدایا ما هم هستیم
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: hamed shayan ، 2015reza ، mordad ، satan ، M.d ، alireza51 ، آزاده_امین ، SAMBAR
بچه ها ممنون از همه عزيزاني كه تبريك گفتن. لطفاً تبريكا بمونه واسه زمان دريافت ايميل كليري
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

ابوظبی این دوستان کلیر شدن.

2015AS4369 ABD
2015AS4396 ABD
2015AS4419 ABD
2015AS4458 ABD
2015AS4622 ABD

بهشون تبریک می گم. عاقا فردا ایمیل نمیاد. میره تا یکشنبه نگران نشین.

بازم چک می کنم خبر می دم.
سلام من هم به عنوان برنده اصلی عصر اپ خوردم تا حدود ساعت ۵ اپ نداشتم.البته چند روز قبل به سفارت ایمیل داده بودم که جواب ندادن به نظر دوستان خوب است یا نه .با or هم نبوده
کیس نامبر :2015 6*** تعداد افراد کیس 3 نفر  برنده اصلی خودم  2 نفر فوق لیسانس و بالاتر مصاحبه 3 جولای ارمنستان .چک اداری(اموزشی س) دریافت ویزا 22 سپتامبر-ورود به امریکا 28 دسامبر 2015 ,ساکن آلاباما
تشکر کنندگان: nara ، hamed shayan ، asal1372 ، alireza51 ، آزاده_امین ، SAMBAR
دوستان
هر اپدیتی این روزها با احتمال بالا معنیش کلیر شدنه ولی دوستانی که امروز اپ خوردن منتظر باشن بستگیه به سفارت که یکشنبه یا دوشنبه or بشن و خلاص
میدونم شرایط پر استرسه به خدا ما هم تا یه هفته پیش داشتیم و شما دارید با توجه به به اواخر نزدیکتر شدن سخت تر میشه لحظاتتون ولی

بازم سر حرفم هستم تا 18 سپتامبر ( یعنی تا 2 الی 3 امشب) خیلی اتفاقات میافته
نگران نباشید ما هنوز برای شما انرژی مثبت میدیم و دعا میکنیم

دوستان
برای انرژی مثبت یه جریانی براتون تعریف کنم من باید میرفتم بچه ام رو ثبت نام میکردم توی تیرماه. توی تیر رفتم مدرسه بهشون گفتم که ما تا 20 شهریور تکلیفمون معلوم میشه. باور کنید اپدیت طلایی ما دقیقا 20 شهریور اتفاق افتاد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-09-18 ساعت 19:15)yesorno نوشته:  ابوظبی این دوستان کلیر شدن.

2015AS4369 ABD
2015AS4396 ABD
2015AS4419 ABD
2015AS4458 ABD
2015AS4622 ABD

بهشون تبریک می گم. عاقا فردا ایمیل نمیاد. میره تا یکشنبه نگران نشین.

بازم چک می کنم خبر می دم.

انشالله كه امروز براي همه خودت خوش خبر باشي يس اور نوي عزيز،و زودتر خبر كليري خودت رو بشنويم،مرسي از زحماتت

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان