کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
فکر کنم اینایی که آپ خوردن همه ابوظبی بهستن.بوده سفارتشون.
از آنکارایی ها کسی آپ نخورده
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: nara ، alireza51 ، SAMBAR
(2015-09-18 ساعت 18:06)mordad نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 17:59)Azer نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 17:45)mordad نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 17:20)MASTAN1 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 17:10)Arash gh نوشته:  دوست عزيزم sambar .اصلا اينجورى فكر نكن . الان همسر من با دخترم رفتن . نميخوام خداى ناكرده ته دل ، خانم سميرا خانم ، را خالى كنم ، ولى نميتونيد باور كنيد چقدر سخت و روزهاى افتضاحى را هم من اينجا و هم خانمم و دخترم در امريكا گذرونديم . خيلى خيلى سفارت و كنسول اونا ، ادمهاى پست و نامردى هستن كه اينجورى بين يك خانواده فاصله ميندازن .
کاملا موافقم. وقتی شما خانواده تو فقط توی اسکایپ ببینی و شرایط سختو گاهی می گی اصلا از ابتدا چرا قبول شدم.
در هر صورت ممکنه این برای دوست عزیز ما سامبار یه را خوب باشه ولی نمی تونیم بگیم برای همه راه خوبیه. سامبار جان از خدا می خوام کلیریت بیاد من خودم ناپلئونی میدم Big Grin

خوب اونایی که نصفه کلیر شدن به انتخاب خودشون رفتن. میتونستن بیخیال رفتن بشن و بمونن ولی ترجیح دادن با وجود همه سختی ها برن.
جای ناشکری نداره کیسی که حتی ۱ ویزا گرفته.
آرزوم بود کاش ماهم یه ویزا داشتیم.

مرداد جان،
من هم نصف و نيمه هستم. اگه شوهرم کلير نشه، قطعاً از ادامه مهاجرت لاتاري انصراف مي دم و ديگه هم فکرش را هر گز نخواهم کرد. همين 18 ماه انتظار باور کن جفتمون را پنج شش سال پير کرده. واسه هفت پشتمون بسه. باز دم سفارت دانمارک ، کانادا، استراليا گرم که يا به هردو نفر خانواده ويزا ميده يا کلاً نمي ده.
ولي به هر حال من تا 30 سپتامبر اميدوار خواهم ماند. موفق باشيم همگي Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

عزیزم هرکسی خودش بهتر شرایطش و میدونه. ولی اگه من بودم حتما تنها میرفتم کارتی گرین کارت و میکردم پاس سفید میگرفتم و برای همسرم تقاضا میدادم. چون میشناسم خودم و میدونم اگه اینکارو نکنم دو سال دیگه پشیمون و نادم میشم. ولی حیف که ما همون ۱ ویزا رو هم نداریم.

انشاءا... که جفتتون با هم ويزا بگيريد مرداد جان، ولي هر شخص خودش، خواسته هاش و محدوديت هاش را بايد بشناسه. من شوهرم، نروژ کار پيدا کرده بود ، همه چيز مهيا بود واسه رفتنمون، به خاطر من حاضر نشد بره. من حتي فکر پيگيري پاس سفيد و اقدام کيس خانوادگي و ... را هم نمي تونم بکنم. من قطعاً ادامه نخواهم داد. من همون روز مصاحبه پاسم را بدون ويزا داشتم مي گرفتم. به آفيسر هم گفتم که ويزاي جفتمون را با هم ميخواهيم.که آفيسر گفت که شوهرت دو هفته اي کليره. نگران نباش. و شوهرم اصرار کرد که سربه سر آفيسر نگذار و ويزا را بگير، اگه نخواستي نميري.
به هر حال اشتباهی بود که کردم. مرداد جان، من دعا ميکنم که همه بچه هاي اين فروم کلير بشن، و اميدوارم که همه کلير بشيم، ولي همه زندگي که مهاجرت نيست. مهاجرت را مي خوام که بهتر زندگي کنم، و حاضر نيستم زندگيم را به خاطر مهاجرت تلخ کنم.
راستي، مرداد جان، تا به حال از زوجت دور بودي به مدت طولاني؟؟؟ من دو تا کشور مختلف شرايط شبه مهاجرت داشتم،و يک مدت هم دور بودم، دوري به اين آسونيها که فکر کني نيست و ارزش نداره که به خاطر گرين کارت آمريکا زندگيش را به بازي بگيره.
موفق باشي. Wink
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: samirakn ، sunn789 ، Arash gh ، nara ، mordad ، alireza51 ، AliReza.Sh ، SAMBAR ، matin86
(2015-09-18 ساعت 18:13)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 17:57)samane1363 نوشته:  دوستان تحلیلگر عزیز، تحلیلتون چیه؟ این اپ یعنی چی؟
فقط همسرم اپ خورده، من نخوردم

من هم دقیقا هفته پیش همین موقع آپ شدم و یکشنبه صبح دوباره آپ شدم و تاظهرش کلیر شدم.
اگه مجرد باشی که شرایطت مثل خودمه.
پاسپورتتو آماده کن با برگه آبی سفارت که همون یکشنبه تا قبل از 11 صبح پیکاپش کنی.
من اینکارو کردم و سه شنبه دوباره آپ شدم و چهارشنبه ایشود شدم.
دقت کن آماده باشی زمان رو از دست ندی
توکل به خدا داره یه خبرایی میشه.....
تبریک
مرسی از توضیحاتتون دوست عزیز
میشه لطفا اسم و شماره آژانسی که پیکاپ کردید رو تو پیام خصوصی بذارید ؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: nara ، بابراس ، alireza51
(2015-09-18 ساعت 18:20)hamed shayan نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 18:11)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 18:09)mordad نوشته:  [quote='1362amin1362' pid='662961' dateline='1442582794']
يا فاطمه زهرا. يا خدا. بچه ها دارم گريه مي كنم. بعد از اينكه سمانه اعلام كرد منم رفتم چك كردم.
منم آپ شدم. فقط كيس اصلي. سربازي نيروي مقاومت بسيج

ایشالا خبر کلیر شدنه.
or شد?

نه امروز كه اور نمي شه. وقتي سفارت آپ بزنه اور مي شه. بچه ها كسي ديگه آپ نشده؟؟؟
[/quote
آقا امین فکر کنم همون فیلم محمد رسول اله و غار حرا و ایران رادیاتوره داره کار خودشو میکنه.ایشالا هرچه زودتر or بشی دوست عزیز

آره داداش. فكر كنم داره جواب مي ده.
امروز صبح يه مسافر از افراد نزديك خونواده رو بردم فرودگاه امام راهيش كردم بره سانفرانسيسكو تا جلوي ايمگريشن باهاش رفتم و اون رفت و من برگشتم. با بغض و دل شكسته. خدا خيلي مهربونه. اميدوارم بعد از اين همه مدت چشم انتظاري خدا به دوقلوهام رحم كنه و ما هم ايميل كليريمون رو بگيريم. الان رفتم پشت بوم با خدا كلي حرف زدم التماسش كردم هممونو كلير كنه.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-18 ساعت 11:55)Jefferson نوشته:  درووووووووود به همه دوستان صبح آدينه تان به نيكي و شادي، اميدوارم سفراي هر سه سفارت به كارمنداش دستور داده باشه اين ١٢ روز همشون بيان اضافه كار و دل اين دست و جمع باصفا رو شاد كنن. " خداي خوبم تقديرخوبان را زيبا بنويس تا جز لبخند آنها چيزديگري نبينم" به اميد شادكامي، بهروزي و دريافت ويزاي زيباترين كشورجهان برايتان
الهی آمیییییییین خدایا کمکمون کن
(2015-09-18 ساعت 18:30)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 18:09)mordad نوشته:  [quote='1362amin1362' pid='662961' dateline='1442582794']
يا فاطمه زهرا. يا خدا. بچه ها دارم گريه مي كنم. بعد از اينكه سمانه اعلام كرد منم رفتم چك كردم.

ایشالا خبر کلیر شدنه.
or شد?

نه امروز كه اور نمي شه. وقتي سفارت آپ بزنه اور مي شه. بچه ها كسي ديگه آپ نشده؟؟؟
[/quote
آقا امین فکر کنم همون فیلم محمد رسول اله و غار حرا و ایران رادیاتوره داره کار خودشو میکنه.ایشالا هرچه زودتر or بشی دوست عزیز

امروز صبح يه مسافر از افراد نزديك خونواده رو بردم فرودگاه امام راهيش كردم بره سانفرانسيسكو تا جلوي ايمگريشن باهاش رفتم و اون رفت و من برگشتم. با بغض و دل شكسته. خدا خيلي مهربونه. اميدوارم بعد از اين همه مدت چشم انتظاري خدا به دوقلوهام رحم كنه و ما هم ايميل كليريمون رو بگيريم. الان رفتم پشت بوم با خدا كلي حرف زدم التماسش كردم هممونو كلير كنه.
خدایا به حق 5تن هممونو کلییر کن یه نگاه هم به همسر من کن

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: samirakn ، 2015reza ، samane1363 ، ehsan_pars ، hamed shayan ، hamid99 ، nara ، mordad ، am1n ، ben123 ، bahar101 ، بابراس ، M.d ، alireza51 ، SAMBAR ، moj21
(2015-09-18 ساعت 18:25)mordad نوشته:  فکر کنم اینایی که آپ خوردن همه ابوظبی بهستن.بوده سفارتشون.
از آنکارایی ها کسی آپ نخورده

اره هر سه تا کیسی که اعلام آپ کردن برای ابوظبی هستن مبارکشون باشه امیدوارم که موفق باشن و خداوند دل همه رو شاد کنه
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: 2015reza ، samirakn ، Jefferson ، samane1363 ، nara ، بابراس ، alireza51 ، SAMBAR ، moj21
امين جان و بقيه دوستان آپ خورده، از همين حالا ويزاتون رو پرينت شده بدونيد. خيلي تبريك مي گم. براي ما هم دعا كنيد.
آنكارا هيچ خبري نيست و از فردا به مدت ٩ روز تعطيل هستن. متاسفانه جواب ايميل من رو هم در مورد اينكه آيا تعطيلات كار مي كنن يا نه ندادن.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: samirakn ، areb1356 ، Jefferson ، mehdi_a_3084 ، samane1363 ، hamed shayan ، hamid99 ، am1n ، بابراس ، M.d ، alireza51 ، A2000 ، SAMBAR ، moj21
سلام دوستان
عجب باروني مياد مثل اينكه نعمت هاي خدا داره سرازير ميشه. ما كه خيس داريم ميشيم. انشاله امشب آپ شبانه هم از اسمان مي باره . اميد داشته باشيد و دعا كنيد. حتما امشب طوفاني خواهد بود.
2015AS75xx
تعداد كيس: ٤نفر
مصاحبه : ايروان ٦ اگوست
سربازي : ارتش قبل انقلاب
شغل : خصوصي
اپديت ها : چند روز اول بعد از مصاحبه بعد روزهاي ١٠،١١،١٢ اگوست <١،٢،٣،٤> ١٣ اگوست <كيس ١،٢> ٢٥ اگوست (كيس اصلي) ، ١٠ سپتامبر شبانه (كيس اصلي) ١٦،١٧ سپتامبر كيس اصلي با ايميل
مقصد انشاله : كاليفرنيا Anahim
تشکر کنندگان: samirakn ، Jefferson ، samane1363 ، ehsan_pars ، hamed shayan ، بابراس ، alireza51 ، SAMBAR ، moj21
بچه ها داره شروع میشه چک کنین

خبر بدین

داره شروع میشه

داره شروع میشه
(2015-09-18 ساعت 18:28)Azer نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 18:06)mordad نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 17:59)Azer نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 17:45)mordad نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 17:20)MASTAN1 نوشته:  کاملا موافقم. وقتی شما خانواده تو فقط توی اسکایپ ببینی و شرایط سختو گاهی می گی اصلا از ابتدا چرا قبول شدم.
در هر صورت ممکنه این برای دوست عزیز ما سامبار یه را خوب باشه ولی نمی تونیم بگیم برای همه راه خوبیه. سامبار جان از خدا می خوام کلیریت بیاد من خودم ناپلئونی میدم Big Grin

خوب اونایی که نصفه کلیر شدن به انتخاب خودشون رفتن. میتونستن بیخیال رفتن بشن و بمونن ولی ترجیح دادن با وجود همه سختی ها برن.
جای ناشکری نداره کیسی که حتی ۱ ویزا گرفته.
آرزوم بود کاش ماهم یه ویزا داشتیم.

مرداد جان،
من هم نصف و نيمه هستم. اگه شوهرم کلير نشه، قطعاً از ادامه مهاجرت لاتاري انصراف مي دم و ديگه هم فکرش را هر گز نخواهم کرد. همين 18 ماه انتظار باور کن جفتمون را پنج شش سال پير کرده. واسه هفت پشتمون بسه. باز دم سفارت دانمارک ، کانادا، استراليا گرم که يا به هردو نفر خانواده ويزا ميده يا کلاً نمي ده.
ولي به هر حال من تا 30 سپتامبر اميدوار خواهم ماند. موفق باشيم همگي Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

عزیزم هرکسی خودش بهتر شرایطش و میدونه. ولی اگه من بودم حتما تنها میرفتم کارتی گرین کارت و میکردم پاس سفید میگرفتم و برای همسرم تقاضا میدادم. چون میشناسم خودم و میدونم اگه اینکارو نکنم دو سال دیگه پشیمون و نادم میشم. ولی حیف که ما همون ۱ ویزا رو هم نداریم.

انشاءا... که جفتتون با هم ويزا بگيريد مرداد جان، ولي هر شخص خودش، خواسته هاش و محدوديت هاش را بايد بشناسه. من شوهرم، نروژ کار پيدا کرده بود ، همه چيز مهيا بود واسه رفتنمون، به خاطر من حاضر نشد بره. من حتي فکر پيگيري پاس سفيد و اقدام کيس خانوادگي و ... را هم نمي تونم بکنم. من قطعاً ادامه نخواهم داد. من همون روز مصاحبه پاسم را بدون ويزا داشتم مي گرفتم. به آفيسر هم گفتم که ويزاي جفتمون را با هم ميخواهيم.که آفيسر گفت که شوهرت دو هفته اي کليره. نگران نباش. و شوهرم اصرار کرد که سربه سر آفيسر نگذار و ويزا را بگير، اگه نخواستي نميري.
به هر حال اشتباهی بود که کردم. مرداد جان، من دعا ميکنم که همه بچه هاي اين فروم کلير بشن، و اميدوارم که همه کلير بشيم، ولي همه زندگي که مهاجرت نيست. مهاجرت را مي خوام که بهتر زندگي کنم، و حاضر نيستم زندگيم را به خاطر مهاجرت تلخ کنم.
راستي، مرداد جان، تا به حال از زوجت دور بودي به مدت طولاني؟؟؟ من دو تا کشور مختلف شرايط شبه مهاجرت داشتم،و يک مدت هم دور بودم، دوري به اين آسونيها که فکر کني نيست و ارزش نداره که به خاطر گرين کارت آمريکا زندگيش را به بازي بگيره.
موفق باشي. Wink
واقعا خیلی سخته ما که هیچ وقت از هم دور نبود توی این سه ماه که از هم دوریم خیلی بهمون سخت گذشته برای بچه هام هم خیلی سخته فقط از طریق اسکایپ فقط با پدرشون حرف بزنن و همو ببینن این خیلی بی رحمیه که خانواده رو از هم جدا می کنن همه ضربه می خورن امیدوارم این همه سختی بالاخره جواب بده
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: samirakn ، Jefferson ، Arash gh ، nara ، am1n ، بابراس ، alireza51 ، A2000 ، SAMBAR ، moj21
تا این لحظه ابوظبی ها
2015AS4369
2015AS4375
2015AS4396
2015AS4419
2015AS4455
2015AS4458
2015AS4487
2015AS4507
2015AS4510
2015AS4622
2015AS4640
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: sunn789 ، Jefferson ، HERMES7 ، samirakn ، samane1363 ، ehsan_pars ، hamed shayan ، am1n ، بابراس ، alireza51 ، AliReza.Sh ، moj21 ، matin86

ایشالا خبر کلیر شدنه.
or شد?

[/quote

مبارک امین جان ایشالا کلیری پشتش باشه ... خیلی خوشحال شدم براتون هوراااااااااااا

ایشالا خبر کلیر شدنه.
or شد?

[/quote

مبارک امین جان ایشالا کلیری پشتش باشه ... خیلی خوشحال شدم براتون هوراااااااااااا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: hamid99 ، nara ، am1n ، alireza51 ، SAMBAR
بچه ها فرصت ندارم سایتو بخونم از ظهر نرسیدم نمیدونم کسی نوشته یا نه.

احتملاً طوفان ابوظبی شروع شد.

هر کی آپ خورد پیام خصوصی بده چک کنم.

البته الان نمی تونم به زور اومدم اینترنت.

تا دو سه ساعت دیگه خودم فایل اکسل میزارم

نمیدونم به چکایی که کردم اعتماد کنم یا نه. اما خدایا رو شکر داره خبری میشه
تشکر کنندگان: areb1356 ، samane1363 ، Jefferson ، hamed shayan ، hamid99 ، nara ، am1n ، A2000 ، SAMBAR ، moj21 ، matin86
(2015-09-18 ساعت 18:22)nara نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 18:13)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 17:57)samane1363 نوشته:  دوستان تحلیلگر عزیز، تحلیلتون چیه؟ این اپ یعنی چی؟
فقط همسرم اپ خورده، من نخوردم

من هم دقیقا هفته پیش همین موقع آپ شدم و یکشنبه صبح دوباره آپ شدم و تاظهرش کلیر شدم.
اگه مجرد باشی که شرایطت مثل خودمه.
پاسپورتتو آماده کن با برگه آبی سفارت که همون یکشنبه تا قبل از 11 صبح پیکاپش کنی.
من اینکارو کردم و سه شنبه دوباره آپ شدم و چهارشنبه ایشود شدم.
دقت کن آماده باشی زمان رو از دست ندی
توکل به خدا داره یه خبرایی میشه.....
تبریک

دوست عزیز شما با چه آژانسی پیکاپ کردی؟؟. هزینه و زمان تحویل رو توضیح میدید لطفا....نه که قراره کلیر شم ...میخوام آمادگی داشته باشمBig Grin

با اورانوس پیکاپ کردم.
تا 11 صبح یکشنبه رسوندم که سه شنبه تحویل سفارت شد.
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: samane1363 ، alireza51
دوستان با سلام من با اینکه خودم کلیر شدم ولی مرتب باشما هستم تبریک بگم که بچه هایی که آنکارا بودن بخصوص کلیرنسهای آگوست همشون آپ امروز ویا ۱۶ رو توسایت سیس خوردن ومعلوم که سفارتها هر سه تاشون دارن کلیر میکنند ومطمعنا هفته آینده ما بقی کلیرنسیها انشالله کلیر میشوند.
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: Jefferson ، hamed shayan ، nara ، homayoon1972 ، M.d ، alireza51 ، A2000 ، آزاده_امین ، SAMBAR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان