کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
كلي كلي صفحه خوندم داشتم خسته ميشدم آخراش كه ديدم دوستان قديمي آقا امين و سمانه خانم و سميرا خانم و آقا پيمان و ... آپديت داشتن كه انشالله انشالله يكشنبه ايميل كليري دريافت ميكنن كل خستگيم برطرف شد و كلي خوشحال شدم
با اميد به بزرگي خدا و كلير شدن تمامي دوستااااان
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
(2015-09-18 ساعت 23:15)yesorno نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 23:05)Majjid نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 21:48)yesorno نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 21:04)hamed_gh نوشته:  یه سوال داشتم ... من از برندگان قدیمی هستم. امروز اتفاقی ویزا بولتین رو نگاه میکردم انگار در دو سال گذشته همه کارنت نشدن درسته؟ آخه زمان ما همه کارنت میشدن تا ماه سپتامبر با شماره های خیلی بالا
الان 7600 تا کارنت به نظرم خیلی کمه! قضیه چیه ؟!!

دوست گلم ببخشید که بچه ها مشغولن پاسخ ندادن.

بله متأسفانه ۲۰۱۵ تا 7650 کارنت شدن و برنامه ریزی ها داره به شدت تغییر می کنه.
امسال اینم مهمه که تا الان 2400 ویزا برای ایران اشود شده فقط
و نه تنها ویزا کم نیومده بلکه کاملاً به تعدادمون هست و امید واریم هممون کلیر بشیم بریم آمریکا دور همی Big Grin

تعداد ویزا ها هم امسال ۲۰۱۶ تغییر کرده (۲۰۱۵ به ماها ربطی نداره )
برنامه ریزی هاشون بعد از ۲۰۱۴ داره شدیداً هدف مند و با آگاهی مدیریت میشه.

اون دوست خوبمم که فرمودن از آنکارا خبری نیست من فقط بگم Sad شرمندگیش واسه منSad
به نظر من تعطیلی سفارت آکارا هم ۹ روز نخواهد بود. شک نکنین. امکانش ۱۰% هستش تو این وضعیت تعطیل باشن. اصلاً عقلانی نیست.
Yesorno جلن ايشاله كليريت هر چه زود تر ولي بگو با اين فايلي كه فرستادي يعني پرونده اين جمعه بسته شد؟ يا اينكه باز هم تا آخر شب سيس را چك كنيم؟

تا چهار شب وقت دارن

اما قبلا هم از هفت تا ۹ آپدیت شبانه میشد بعدش زیاد خبری نمیشد.

من صبح بازم چک می کنم.

فردا تا شب اصلا خبری نمیشه چون سفارت ها تعطیلن کلا.
تا الانم شنبه ها استثنا نشده و کار نکردن نمیدونم چرا.

اما اینا تا ۴ صبح زمان دارن. انشالا ک حداقل ۱۰ تادیگه امشب بزارن Wink

وحيد عزيز من از ته دل برات دعا ميكنم و مطمعنم با هم ويزارو ميگيريم . متاسفانه هميشه كارهاي من دقيقه ٩٠ انجام ميشه. خدا به هر دو جفتمون صبر بده و براي بقيه هم كليري سريع . خيلي از بچه هاي گروه الان تو ضحنم آمد كه اسمشون را نگم بهتر . من به نتيجه نهايي خوش بين هستم
2015AS75xx
تعداد كيس: ٤نفر
مصاحبه : ايروان ٦ اگوست
سربازي : ارتش قبل انقلاب
شغل : خصوصي
اپديت ها : چند روز اول بعد از مصاحبه بعد روزهاي ١٠،١١،١٢ اگوست <١،٢،٣،٤> ١٣ اگوست <كيس ١،٢> ٢٥ اگوست (كيس اصلي) ، ١٠ سپتامبر شبانه (كيس اصلي) ١٦،١٧ سپتامبر كيس اصلي با ايميل
مقصد انشاله : كاليفرنيا Anahim
تشکر کنندگان: samane1363 ، homayoon1972 ، ebrahim1e ، yesorno ، alireza51 ، areb1356 ، sunn789 ، آزاده_امین ، Jefferson ، SAMBAR ، moj21 ، nara
(2015-09-18 ساعت 22:58)yesorno نوشته:  این چیزی هستش که در سایت آنکارا گذاشتن واسه ی تعطیلی عید قربان :

September 23-27
Wednesday-Sunday
Sacrifice Holiday (from 13:00 on 09/23, Wednesday)

حتی 23 ام رو هم نوشته از ساعت 13 بعد ازظهر.

نمی دونم شما ها چرا هی واسه خودتون می برین می دوزین؟ کلا میشه سه روز فقط. نهایت واقعاً قرار باشه ۹ روز تعطیل باشن دعوت به کار میشن و ماه بعد تعطیلش می کنن. شک نکنین.

لیلا 1394 فایل از سایت سیس چک میشه و آدرسشم که گذاشتم تک تک کیس ها زده میشه.

خانوم آقای mordad چک کردم آپ که نخوردی هیچ ویزای منم نمی دییییییییییییییییییییBig Grin

کاش بازم آپ ها ادامه داشته باشه....
yesorno عزیز البته دو روزش شنبه و یکشنبه هستش که کلا تعطیلن پس هنوز امید هست
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: yesorno ، alireza51 ، A2000 ، آزاده_امین ، SAMBAR ، nara
(2015-09-19 ساعت 00:17)homayoon1972 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 22:58)yesorno نوشته:  این چیزی هستش که در سایت آنکارا گذاشتن واسه ی تعطیلی عید قربان :

September 23-27
Wednesday-Sunday

نمی دونم شما ها چرا هی واسه خودتون می برین می دوزین؟ کلا میشه سه روز فقط. نهایت واقعاً قرار باشه ۹ روز تعطیل باشن دعوت به کار میشن و ماه بعد تعطیلش می کنن. شک نکنین.

خانوم آقای mordad چک کردم آپ که نخوردی هیچ ویزای منم نمی دییییییییییییییییییییBig Grin

yesorno عزیز البته دو روزش شنبه و یکشنه هستش که کلا تعطیلن پس هنوز امید هست

خب اين كه عاليه. يعني در كل يك روز تعطيلن. ي جمعه اونم بخوره تو سرشون
نه خيلي امروز كار انجام دادن. والا
اصلا نگران تعطيلي نباشين دعا كنين فقط كلير بشين آنكارا رو سيخونك كنين بيدار بشه بچه ها....
تشکر کنندگان: areb1356 ، sunn789 ، alireza51 ، Jefferson ، SAMBAR
به دوستی که سوال کردن که کسایی که امشب اپ نخوردن کی امید داشته باشن میگم واقعا من از فضای که تووسفارت حس کردم میگم هر لحظه باید منتظر بووووود اونا هم میخوان هم وظیفه دارن 55000 ویزا رو پر کنن پس باید شک نکنید هنوز حداقل سه ساعت مونده کسای دیگه اپ بشن
حدس میزنم به احتمال قوی اگه وقت کم بیارن ویزا ها رو صادر میکنن بعد میزنن توی پاس

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-09-18 ساعت 22:33)nara نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 19:40)samirakn نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 19:33)areb1356 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 19:15)yesorno نوشته:  ابوظبی این دوستان کلیر شدن.

2015AS4369 ABD
2015AS4396 ABD
2015AS4419 ABD
2015AS4458 ABD
2015AS4622 ABD

بهشون تبریک می گم. عاقا فردا ایمیل نمیاد. میره تا یکشنبه نگران نشین.

بازم چک می کنم خبر می دم.
مهندس جون
این کیسهای نصفه نیمه هم نفر دومشون آپ طلایی رو دشت کردن:
4375
4455
4487
4507
4510
4640
ما هم هستیمBig Grin

تبریک میگم سمیرا جان ...شرایطتت رو دیدم ...واقعا دعا کردم مشکلتون حل شه...امیدوارم همیشه در پناه حق باشید
ممنونم دوست مهاجر سرایی عزیز
ایشالا که همه مون تنمون سالم باشه و لبمون خندون.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: samane1363 ، SAMBAR ، peyman55 ، alireza51 ، nara
امشب خانومم مي خواد يه دعاي ويژه بخونه واسه همه بچه هاي مهاجرسرا. من كه نمي دونم دعاش چيه و خانومم مي گه تلاوت اين دعا ردخور نداره كه خداوند حاجت مي ده. امشالله همه مون كلير بشيم به زودي و از اين برزخ در بيايم.
عاقا لطفاً نپرسيد چه دعاييه. من از بعد از ظهر تا حالا دارم ازش خواهش مي كنم اسمشو بهم بگه كه منم بخونم نمي گه. اينجور آدميه[emoji3][emoji3]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-18 ساعت 15:51)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان

یه روز تو اتاق خواب بودم، شوهرم از اتاق مطالعه صدام زد و گفت که خواهرش زنگيده میگه که اون یکی داداشمون که اون موقع ساکن کوالالامپور بود(الان رفتن کانادا) زنگيده ميگه اگه ما بخوایم ميتونه ثبت نام مون کنه برا قرعه کشی گرین کارد. از شوهرم پرسیدم جريانش چیه؟ خودمون مگه از ایران نمیتونيم؟ شوهرم گفت: ميخاي یه جست وجو کن ببین چه جوراياس. رفتم جست و جو کردم، دیدم همه ميتونن شرکت کنن واز هر جا که باشن. ثبت نام کردم برا شوهرم، برادرم و خودم.و دیگه کلا یادم رفت.
حدودا ۱ سال بعد داداشم ازم پرسید راستی ثبت نام کردی برا گرین کارد نتیجه چی شد؟گفتم نمیدونم، اصلا چک نکردم، حالا خونه که رفتم چک میکنم که باز یادم رفت! ۲-۳ روز بعد شوهرم داشت تلویزیون میدید یهو یه آگهی اومد که جواب نتایج اومده، بعد شوهرم گفت یه چک کن و رفت خوابید. منم رفتم پای کامپیوتر، شوهرم و برادرم قبول نشده بودن. ولی اطلاعات خودم رو که وارد کردم متنش فرق می کرد معلوم شد که من قبول شده بودم. ولی من اصلا نمی دونستم که چی قبول شدم!!!
تازمانی که با مهاجر سرا آشنا شدم. جست وجو کردم،دیدم هر سال این قرعه کشی برگزار میشه، و به هر حال به عنوان یکی از ساده ترین راه ها برای مهاجرت مطرح هس، کامنت هاي بچه‌ها رو خوندم، اون موقع بود که فهمیدم ای دل غافل، شانس آسمانی نصيب ما شده!!! و از اون روز رفتم تو کارش و پیگیر کارها شدم.

همیشه دوستام می گفتن تو خیلی خوش شانسی ولی من ميگفتم نه! وقتی یه شوهر خوب کردم تو این اوضاع بی شوهريBig Grin، وقتی یه شغل مرتبط با رشته پیدا کردم، وقتي ارشد امیرکبیر تهران قبول شدم، وقتی پایان نامه رو سر دو سال تحویل دادم......و خلاصه وقتی برای اولین بار تو قرعه کشی گرین کارد شرکت کردم و همون بار اول قبول شدم دیگه گفتم سمیرا تو واقعا خوش شانسي!!!
دیگه خودم هم باورم شده بود. خدا رو شکر کردم.
فقط بزرگترین اشتباه من تو این فرایند اونجا بود که اون روزی که رفتیم برا مصاحبه دیگه گفتم تموم! نه که فکر نکنم AP نخوریم، نه، ميگفتم اگه AP هم بخوریم فقط همسرم میخوره و تا سپتامبر هم نمی کشه. تو فرایند قرعه کشی این تنها اشتباه من بود. در واقعیت هر دو AP خوردیم، که من کلير شدم و همسرم تا امروز که ۱۸ سپتامبر تو فرایند اداری هس.
شرایط زندگی انسان ها با هم متفاوت هس. من برنده اصلی هستم ولی بدون همسرم نمی تونم برم.
به هر حال الان کار با فضل پروردگار افتاده. کاری از دست ما ساخته نیس جز دعا و امید داشتن. اون قسمتيش که دست ما بود یعنی تهیه مدارک مورد نیاز تا نقص مدرک نخوریم که ما انجام دادیم، دیگه باقيش دست ما نیس. به هر حال ما با علم به این که ممکن کلير بخوریم وارد این فرایند شدیم.
امیدوارم بچه‌هایی که اون ور رفتن زندگی داشته باشن عالی، و تنشون همیشه سالم باشه. برا بچه‌هاي ۲۰۱۶ هم آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.
من نمیتونم بگم حاضرم نوبت خودمو بدم به شما (که اصلا معلوم نیست خودم نوبتی داشته باشم) یا اینکه واقعا بدون تعارف اگه تو خلوتم حاضر باشم شما رو جای خونواده ام بفرستم . ولی خداییش همینجا از خدا میخوام اگه راهی داره حاضرم یکماه به زمان AP من ( و استرس ناشی از اون) اضافه کنه ولی کلیر شمارو مقدر کنه .
تشکر کنندگان: samirakn ، yesorno ، آزاده_امین ، sunn789 ، SAMBAR ، marya.1 ، moj21 ، alireza51 ، matin86
(2015-09-19 ساعت 00:50)1362amin1362 نوشته:  امشب خانومم مي خواد يه دعاي ويژه بخونه واسه همه بچه هاي مهاجرسرا. من كه نمي دونم دعاش چيه و خانومم مي گه تلاوت اين دعا ردخور نداره كه خداوند حاجت مي ده. امشالله همه مون كلير بشيم به زودي و از اين برزخ در بيايم.
عاقا لطفاً نپرسيد چه دعاييه. من از بعد از ظهر تا حالا دارم ازش خواهش مي كنم اسمشو بهم بگه كه منم بخونم نمي گه. اينجور آدميه[emoji3][emoji3]

ی عروسی رفتم چه خبره اینجا
امین دیدی گفتم بوفه هواپیما سن خوزه ماله خودته
اقا منم با خودت ببر (بزار تو چمدونت)
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: Siamak ، آزاده_امین ، ebrahim1e ، samane1363 ، 2015reza ، 123a ، SAMBAR ، moj21 ، alireza51
(2015-09-19 ساعت 00:50)1362amin1362 نوشته:  امشب خانومم مي خواد يه دعاي ويژه بخونه واسه همه بچه هاي مهاجرسرا. من كه نمي دونم دعاش چيه و خانومم مي گه تلاوت اين دعا ردخور نداره كه خداوند حاجت مي ده. امشالله همه مون كلير بشيم به زودي و از اين برزخ در بيايم.

آقا التماس دعا
همین که با دل پاکشون برای بقیه دعا کنن ایشالا خدا هم حاجت روا می کنه هم شما و خانمت رو و هم همه دوستان عزیز را
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: Siamak ، آزاده_امین ، samane1363 ، SAMBAR ، alireza51
(2015-09-19 ساعت 00:57)A2000 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 15:51)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان

یه روز تو اتاق خواب بودم، شوهرم از اتاق مطالعه صدام زد و گفت که خواهرش زنگيده میگه که اون یکی داداشمون که اون موقع ساکن کوالالامپور بود(الان رفتن کانادا) زنگيده ميگه اگه ما بخوایم ميتونه ثبت نام مون کنه برا قرعه کشی گرین کارد. از شوهرم پرسیدم جريانش چیه؟ خودمون مگه از ایران نمیتونيم؟ شوهرم گفت: ميخاي یه جست وجو کن ببین چه جوراياس. رفتم جست و جو کردم، دیدم همه ميتونن شرکت کنن واز هر جا که باشن. ثبت نام کردم برا شوهرم، برادرم و خودم.و دیگه کلا یادم رفت.
حدودا ۱ سال بعد داداشم ازم پرسید راستی ثبت نام کردی برا گرین کارد نتیجه چی شد؟گفتم نمیدونم، اصلا چک نکردم، حالا خونه که رفتم چک میکنم که باز یادم رفت! ۲-۳ روز بعد شوهرم داشت تلویزیون میدید یهو یه آگهی اومد که جواب نتایج اومده، بعد شوهرم گفت یه چک کن و رفت خوابید. منم رفتم پای کامپیوتر، شوهرم و برادرم قبول نشده بودن. ولی اطلاعات خودم رو که وارد کردم متنش فرق می کرد معلوم شد که من قبول شده بودم. ولی من اصلا نمی دونستم که چی قبول شدم!!!
تازمانی که با مهاجر سرا آشنا شدم. جست وجو کردم،دیدم هر سال این قرعه کشی برگزار میشه، و به هر حال به عنوان یکی از ساده ترین راه ها برای مهاجرت مطرح هس، کامنت هاي بچه‌ها رو خوندم، اون موقع بود که فهمیدم ای دل غافل، شانس آسمانی نصيب ما شده!!! و از اون روز رفتم تو کارش و پیگیر کارها شدم.

همیشه دوستام می گفتن تو خیلی خوش شانسی ولی من ميگفتم نه! وقتی یه شوهر خوب کردم تو این اوضاع بی شوهريBig Grin، وقتی یه شغل مرتبط با رشته پیدا کردم، وقتي ارشد امیرکبیر تهران قبول شدم، وقتی پایان نامه رو سر دو سال تحویل دادم......و خلاصه وقتی برای اولین بار تو قرعه کشی گرین کارد شرکت کردم و همون بار اول قبول شدم دیگه گفتم سمیرا تو واقعا خوش شانسي!!!
دیگه خودم هم باورم شده بود. خدا رو شکر کردم.
فقط بزرگترین اشتباه من تو این فرایند اونجا بود که اون روزی که رفتیم برا مصاحبه دیگه گفتم تموم! نه که فکر نکنم AP نخوریم، نه، ميگفتم اگه AP هم بخوریم فقط همسرم میخوره و تا سپتامبر هم نمی کشه. تو فرایند قرعه کشی این تنها اشتباه من بود. در واقعیت هر دو AP خوردیم، که من کلير شدم و همسرم تا امروز که ۱۸ سپتامبر تو فرایند اداری هس.
شرایط زندگی انسان ها با هم متفاوت هس. من برنده اصلی هستم ولی بدون همسرم نمی تونم برم.
به هر حال الان کار با فضل پروردگار افتاده. کاری از دست ما ساخته نیس جز دعا و امید داشتن. اون قسمتيش که دست ما بود یعنی تهیه مدارک مورد نیاز تا نقص مدرک نخوریم که ما انجام دادیم، دیگه باقيش دست ما نیس. به هر حال ما با علم به این که ممکن کلير بخوریم وارد این فرایند شدیم.
امیدوارم بچه‌هایی که اون ور رفتن زندگی داشته باشن عالی، و تنشون همیشه سالم باشه. برا بچه‌هاي ۲۰۱۶ هم آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.
من نمیتونم بگم حاضرم نوبت خودمو بدم به شما (که اصلا معلوم نیست خودم نوبتی داشته باشم) یا اینکه واقعا بدون تعارف اگه تو خلوتم حاضر باشم شما رو جای خونواده ام بفرستم . ولی خداییش همینجا از خدا میخوام اگه راهی داره حاضرم یکماه به زمان AP من ( و استرس ناشی از اون) اضافه کنه ولی کلیر شمارو مقدر کنه .
ممنونم دوست مهاجر سرایی عزیز
امشب همسرم آپديت شد. هر کار خدا حکمتی داره، اگه با این دید بهش نگاه کنیم، همین شد که من اومدم تو این تاپيک و کلی دوست خوب پیدا کردم، اون هم تو این اوضاعي که همه جا پر شده از دروغ و تظاهر، ما این جا ساعت ۱۱ هر شب برا هم دیگه ندیده و نشناخته دعا می کنیم.
سالم و شاد باشین همتون.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، h_researcher ، آزاده_امین ، A2000 ، sunn789 ، Rira_1982 ، samane1363 ، 123a ، SAMBAR ، moj21 ، alireza51 ، dd7472003
به همه ی دوستان علی الخصوص امین عزیز تبریک میگم....ایشالا بسلامتی و دل خوش....
فقط ما رو هم ببرید آقاBig Grin
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، samane1363 ، 123a ، hamid99 ، SAMBAR ، peyman55 ، moj21 ، alireza51
بچه ها من كلا نه اپ روزانه ميخورم نه اپ شبانه.... همه برام هورااااا بكشيد
Big Grin
تشکر کنندگان: A2000 ، ARSAMNEW ، 123a ، hamid99 ، babak90 ، لطف اله ، ریحانا ، SAMBAR ، areb1356 ، mordad ، alireza51 ، hamed shayan
(2015-09-19 ساعت 00:29)yesorno نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 00:17)homayoon1972 نوشته:  

September 23-27
Wednesday-Sunday

yesorno عزیز البته دو روزش شنبه و یکشنه هستش که کلا تعطیلن پس هنوز امید هست

خب اين كه عاليه. يعني در كل يك روز تعطيلن. ي جمعه اونم بخوره تو سرشون
نه خيلي امروز كار انجام دادن. والا
اصلا نگران تعطيلي نباشين دعا كنين فقط كلير بشين آنكارا رو سيخونك كنين بيدار بشه بچه ها....
پنجشنبه چی میشه ؟
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51
(2015-09-18 ساعت 21:48)yesorno نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 21:04)hamed_gh نوشته:  یه سوال داشتم ... من از برندگان قدیمی هستم. امروز اتفاقی ویزا بولتین رو نگاه میکردم انگار در دو سال گذشته همه کارنت نشدن درسته؟ آخه زمان ما همه کارنت میشدن تا ماه سپتامبر با شماره های خیلی بالا
الان 7600 تا کارنت به نظرم خیلی کمه! قضیه چیه ؟!!

دوست گلم ببخشید که بچه ها مشغولن پاسخ ندادن.

بله متأسفانه ۲۰۱۵ تا 7650 کارنت شدن و برنامه ریزی ها داره به شدت تغییر می کنه.
امسال اینم مهمه که تا الان 2400 ویزا برای ایران اشود شده فقط
و نه تنها ویزا کم نیومده بلکه کاملاً به تعدادمون هست و امید واریم هممون کلیر بشیم بریم آمریکا دور همی Big Grin

تعداد ویزا ها هم امسال ۲۰۱۶ تغییر کرده (۲۰۱۵ به ماها ربطی نداره )
برنامه ریزی هاشون بعد از ۲۰۱۴ داره شدیداً هدف مند و با آگاهی مدیریت میشه.

اون دوست خوبمم که فرمودن از آنکارا خبری نیست من فقط بگم Sad شرمندگیش واسه منSad
به نظر من تعطیلی سفارت آکارا هم ۹ روز نخواهد بود. شک نکنین. امکانش ۱۰% هستش تو این وضعیت تعطیل باشن. اصلاً عقلانی نیست.

دوست عزیز yes or no در مورد اینکه اشاره به تعداد ویزاهای 2016 کردید .آیا در 2016 کمتر از 50000 ویزا خواهند داد پیشاپیش ممنون از جوابتون
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، matin86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان