کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-19 ساعت 01:07)samirakn نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 00:57)A2000 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 15:51)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان

یه روز تو اتاق خواب بودم، شوهرم از اتاق مطالعه صدام زد و گفت که خواهرش زنگيده میگه که اون یکی داداشمون که اون موقع ساکن کوالالامپور بود(الان رفتن کانادا) زنگيده ميگه اگه ما بخوایم ميتونه ثبت نام مون کنه برا قرعه کشی گرین کارد. از شوهرم پرسیدم جريانش چیه؟ خودمون مگه از ایران نمیتونيم؟ شوهرم گفت: ميخاي یه جست وجو کن ببین چه جوراياس. رفتم جست و جو کردم، دیدم همه ميتونن شرکت کنن واز هر جا که باشن. ثبت نام کردم برا شوهرم، برادرم و خودم.و دیگه کلا یادم رفت.
حدودا ۱ سال بعد داداشم ازم پرسید راستی ثبت نام کردی برا گرین کارد نتیجه چی شد؟گفتم نمیدونم، اصلا چک نکردم، حالا خونه که رفتم چک میکنم که باز یادم رفت! ۲-۳ روز بعد شوهرم داشت تلویزیون میدید یهو یه آگهی اومد که جواب نتایج اومده، بعد شوهرم گفت یه چک کن و رفت خوابید. منم رفتم پای کامپیوتر، شوهرم و برادرم قبول نشده بودن. ولی اطلاعات خودم رو که وارد کردم متنش فرق می کرد معلوم شد که من قبول شده بودم. ولی من اصلا نمی دونستم که چی قبول شدم!!!
تازمانی که با مهاجر سرا آشنا شدم. جست وجو کردم،دیدم هر سال این قرعه کشی برگزار میشه، و به هر حال به عنوان یکی از ساده ترین راه ها برای مهاجرت مطرح هس، کامنت هاي بچه‌ها رو خوندم، اون موقع بود که فهمیدم ای دل غافل، شانس آسمانی نصيب ما شده!!! و از اون روز رفتم تو کارش و پیگیر کارها شدم.

همیشه دوستام می گفتن تو خیلی خوش شانسی ولی من ميگفتم نه! وقتی یه شوهر خوب کردم تو این اوضاع بی شوهريBig Grin، وقتی یه شغل مرتبط با رشته پیدا کردم، وقتي ارشد امیرکبیر تهران قبول شدم، وقتی پایان نامه رو سر دو سال تحویل دادم......و خلاصه وقتی برای اولین بار تو قرعه کشی گرین کارد شرکت کردم و همون بار اول قبول شدم دیگه گفتم سمیرا تو واقعا خوش شانسي!!!
دیگه خودم هم باورم شده بود. خدا رو شکر کردم.
فقط بزرگترین اشتباه من تو این فرایند اونجا بود که اون روزی که رفتیم برا مصاحبه دیگه گفتم تموم! نه که فکر نکنم AP نخوریم، نه، ميگفتم اگه AP هم بخوریم فقط همسرم میخوره و تا سپتامبر هم نمی کشه. تو فرایند قرعه کشی این تنها اشتباه من بود. در واقعیت هر دو AP خوردیم، که من کلير شدم و همسرم تا امروز که ۱۸ سپتامبر تو فرایند اداری هس.
شرایط زندگی انسان ها با هم متفاوت هس. من برنده اصلی هستم ولی بدون همسرم نمی تونم برم.
به هر حال الان کار با فضل پروردگار افتاده. کاری از دست ما ساخته نیس جز دعا و امید داشتن. اون قسمتيش که دست ما بود یعنی تهیه مدارک مورد نیاز تا نقص مدرک نخوریم که ما انجام دادیم، دیگه باقيش دست ما نیس. به هر حال ما با علم به این که ممکن کلير بخوریم وارد این فرایند شدیم.
امیدوارم بچه‌هایی که اون ور رفتن زندگی داشته باشن عالی، و تنشون همیشه سالم باشه. برا بچه‌هاي ۲۰۱۶ هم آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.
من نمیتونم بگم حاضرم نوبت خودمو بدم به شما (که اصلا معلوم نیست خودم نوبتی داشته باشم) یا اینکه واقعا بدون تعارف اگه تو خلوتم حاضر باشم شما رو جای خونواده ام بفرستم . ولی خداییش همینجا از خدا میخوام اگه راهی داره حاضرم یکماه به زمان AP من ( و استرس ناشی از اون) اضافه کنه ولی کلیر شمارو مقدر کنه .
ممنونم دوست مهاجر سرایی عزیز
امشب همسرم آپديت شد. هر کار خدا حکمتی داره، اگه با این دید بهش نگاه کنیم، همین شد که من اومدم تو این تاپيک و کلی دوست خوب پیدا کردم، اون هم تو این اوضاعي که همه جا پر شده از دروغ و تظاهر، ما این جا ساعت ۱۱ هر شب برا هم دیگه ندیده و نشناخته دعا می کنیم.
سالم و شاد باشین همتون.
با عرض شادباش .
با خوندن صفحات بعدی متوجه این آپدیت شدم و چقدر خدا رو شکر کردم که صدای قلب مارو شنید و اجابت کرد . تاحالا نشده چیزی ازش بخوام و دست رد به سینه ام بزنه . خدایا ازت میخوام امسال هیچ زوجی نصفه نیمه نمونه .
««بهترین زیبایی های خلقت»»

[emoji832] زیباترین کلام:بسم الله...
[emoji832]زیباترین تکیه گاه:خدا
[emoji832]زیباترین دین:اسلام
[emoji832]زیباترین خانه:کعبه
[emoji832]زیباترین بانگ:تکبیر
[emoji832]زیباترین آواز:اذان
[emoji832]زیباترین ستون:نماز
[emoji832]زیباترین معجزه:قرآن
[emoji832]زیباترین سوره:حمد
[emoji832]زیباترین قلب:یاسین
[emoji832]زیباترین عروس:الرحمن
[emoji832]زیباترین محافظ:آیةالکرسی
[emoji832]زیباترین عمل:عبادت
[emoji832]زیباترین زیارت:خانه خدا
[emoji832]زیباترین منزل:بهشت
[emoji832]زیباترین مهاجر:هاجر
[emoji832]زیباترین صابر:ایوب(ع)
[emoji832]زیباترین معمار:ابراهیم(ع)
[emoji832]زیباترین قربانی:اسماعیل(ع)
[emoji832]زیباترین مولود:عیسی(ع)
[emoji832]زیباترین جوان:یوسف(ع)
[emoji832]زیباترین انسان:پیامبراسلام
[emoji832]زیباترین پارسا:علی(ع)
[emoji832]زیباترین مادر:زهرا(س)
[emoji832]زیباترین مظلوم:امام حسن مجتبی(ع)
[emoji832]زیباترین شهید:امام حسین(ع)
[emoji832]زیباترین ساجد:امام سجاد(ع)
[emoji832]زیباترین عالم:امام محمدباقر(ع)
[emoji832]زیباترین استاد:امام صادق(ع)
[emoji832]زیباترین زندانی:امام کاظم(ع)
[emoji832]زیباترین غریب:امام رضا(ع)
[emoji832]زیباترین فرزند:امام جواد(ع)
[emoji832]زیباترین راهنما:امام هادی(ع)
[emoji832]زیباترین اسیر:امام حسن عسکری(ع)
[emoji832]زیباترین منتقم:امام زمان(عج)
[emoji832]زیباترین عمو:حضرت عباس(ع)
[emoji832]زیباترین عمه:حضرت زینب(ع)
[emoji832]زیباترین سرباز:علی اکبر(ع)
[emoji832]زیباترین غنچه:علی اصغر(ع)
[emoji832]زیباترین شب سال:شب قدر
[emoji832]زیباترین سفر: حج
[emoji832]زیباترین محل تولد:کعبه
[emoji832]زیباترین لباس: احرام
[emoji832]زیباترین ندا: فطرت
[emoji832]زیباترین سرانجام: شهادت
[emoji832]زیباترین جنگ: نفس عماره
[emoji832]زیباترین ناله: نیایش
[emoji832]زیباترین اشک: اشک از توبه
[emoji832]زیباترین حرف: حق
[emoji832]زیباترین حق: گذشت
[emoji832]زیباترین نیکی: به پدرومادر
[emoji832]زیباترین آغوش: آغوش مادر
[emoji832]زیباترین رحمت: باران
[emoji832]زیباترین سرمایه: زمان
[emoji832]زیباترین لحظه: پیروزی
[emoji832]زیباترین کلمه: محبت
[emoji832]زیباترین یادگاری: نیکی
[emoji832]زیباترین عهد: وفا
[emoji832]زیباترین دوست: کتاب
[emoji832]زیباترین کتاب: قرآن
[emoji832]زیباترین زینت: ادب
[emoji832]زیباترین روزهفته: جمعه
[emoji832]زیباترین خاک: تربت کربلا
[emoji832]زیباترین ابزار: قلم
[emoji832]زیباترین روزسال: مبعث
[emoji832] زیباترین بیابان: عرفات
[emoji832] زیباترین مزار: شش گوشه
[emoji832]زیباترین شعار: صلوات
[emoji832]زیباترین قبرستان: بقیع
[emoji832]زیباترین زمین: کربلا
[emoji832]زیباترین آرزو:فرج حضرت مهدی»عج«.
انشالله هممون در پناه اين زيبايي ها باشيم. آمين يا رب العالمين
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-19 ساعت 01:18)سجاد دال نوشته:  به همه ی دوستان علی الخصوص امین عزیز تبریک میگم....ایشالا بسلامتی و دل خوش....
فقط ما رو هم ببرید آقاBig Grin

ممنونم سجاد جان. انشالله همين روزا هورات رو مي كشيم.
باور كنيد دوستان هيچ زماني از عمرم انقدر دست به دعا نگرفته بودم.
خدايا هر جاي دنيا هر منتظري هست انتظارش رو ختم به خير كن.
خدايا هر كسي رو كه من مي شناسم و نمي شناسم و هر كسي رو كه منو مي شناسه و نمي شناسه به آرزوي دلش برسون.
خدايا ما بچه هاي لاتاري فرصتي نداريم. التماست مي كنيم هممون رو كلير كن و ويزاي آمريكا رو بهمون بده. اجازه بده ما بندگانت بر روي زمين منتخبي باشيم براي تغيير سطح زندگي آيندگانمون.
انشالله كه هممون با ورود به سرزمين فرصتها بتونيم هم خودمون و هم ذريه خودمون رو به درجاتي والا از كمال برسونيم و اين راه، راه پيروزي برايمون باشه.
آمين
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

امروز هم گذشت اینا هم که یه کار درست حسابی نکرده وقت تمام میشه تشریف میبرن خونه خسته نباشن این بنده های خدا چقدر زحمت می کشن ما باید از اینا کار یاد بگیریم ای خدا کجایی؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، Pariba ، smpf ، SAMBAR ، ehsan_pars ، alireza51
(2015-09-19 ساعت 02:19)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 01:18)سجاد دال نوشته:  به همه ی دوستان علی الخصوص امین عزیز تبریک میگم....ایشالا بسلامتی و دل خوش....

خدايا هر كسي رو كه من مي شناسم و نمي شناسم و هر كسي رو كه منو مي شناسه و نمي شناسه به آرزوي دلش برسون.
خدايا ما بچه هاي لاتاري فرصتي نداريم. التماست مي كنيم هممون رو كلير كن و ويزاي آمريكا رو بهمون بده. اجازه بده ما بندگانت بر روي زمين منتخبي باشيم براي تغيير سطح زندگي آيندگانمون.
انشالله كه هممون با ورود به سرزمين فرصتها بتونيم هم خودمون و هم ذريه خودمون رو به درجاتي والا از كمال برسونيم و اين راه، راه پيروزي برايمون باشه.
آمين

الهی آمین. خدایا دل این گلهای عزیزو نشکن. ای خدا قلب همه شونو شاد کن. امین جان مخلصیم.
کیس نامبر: سه هزارو . . . / تعداد افراد کیس چهارنفر. مصاحبه نیمه اول مارچ ابوظبی. برنده اصلی خانمم. کلیر خانم و بچه ها بعد از بیست و پنج روز. خودم AP ، و سرانجام با عنایت خداوند متعال در تاریخ 26 جولای با ایمیل از طرف سفارت و تماس به موبایلم کلیر شدم.
(2015-09-19 ساعت 02:34)mamal amrikaei نوشته:  

آمين

الهی آمین. خدایا دل این گلهای عزیزو نشکن. ای خدا قلب همه شونو شاد کن. امین جان مخلصیم.

ارادتمندم آقاي دكتر. ممنون از اينكه به ما سر مي زني. تو دعاهاتون ما رو از ياد نبريد. انشالله هميشه تنتون سالم باشه[emoji259][emoji259][emoji259][emoji259]

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mamal amrikaei ، Pariba ، smpf ، sunn789 ، SAMBAR ، samane1363 ، moj21 ، alireza51 ، آزاده_امین
سلام به همه دوستان من از تالار خانوادگی میام اینجا و با خوندن پست شما گاهی می خندم گاهی گریه میکنم یه موقعی که کلیرتون میاد نفس راحتی میکشم و خدا رو شکر میکنم اومدم بهتون بگم که منم با این‌که از 2002 تو نوبتم قبل از اونم از طریق پدر گرین کاردی اقدام کردم وچون ازدواج کردم از این قانون اون موقع بی اطلاع بودم، کیسم باطل شد بگذریم همیشه براتون دعا میکنم مثلآ میگم خدایا امروز یس و نو و آقای خلیل خواه خانم لیدا اون آقا خوش شانشه و اونی که سه نفرن یه دختر دارن مرداد وخلاصه همه لاتاریها رو کلیر کن و هروقت در روز یادتون میفتم دعاتون میکنم اینو گفتم که بدونید گاهی کسی شما رو دعا میکنه که اصلا از وجودش خبر ندارین خلاصه بیاین زودترویزاتون بگیرید برید نوبت خانوادگیها بشهBig Grin من ازمارچ منتظرم برا کلیر کار دولتی هم نداشتم اصلا بیست ساله کار نمی کنمSad توروخدا فقط ناامید نشین دستی که بالا میره خالی پایین نمیاد منم دعا کنید شب همگی خوش
(2015-09-19 ساعت 00:50)1362amin1362 نوشته:  امشب خانومم مي خواد يه دعاي ويژه بخونه واسه همه بچه هاي مهاجرسرا. من كه نمي دونم دعاش چيه و خانومم مي گه تلاوت اين دعا ردخور نداره كه خداوند حاجت مي ده. امشالله همه مون كلير بشيم به زودي و از اين برزخ در بيايم.
عاقا لطفاً نپرسيد چه دعاييه. من از بعد از ظهر تا حالا دارم ازش خواهش مي كنم اسمشو بهم بگه كه منم بخونم نمي گه. اينجور آدميه[emoji3][emoji3]
Big GrinBig Grin تبریک آقا امین خیلی خوشال شدم براتون ، مارو یادتون نره تو دعاهاتون
تشکر کنندگان: babak90 ، hamid99 ، ریحانا ، SAMBAR ، alireza51

آمين
ای خدا جونم صدای اقا امینو بشنو مارو کلیر کن....لطفا...خواهش میکنم...تورو به حق همه انسانهای پاک روی زمین... تمنا میکنم ....التماس میکنم...ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا مارو کلیر کن که خیلی خسته ایم....اما امیدواریم به کرمت....ای پناه بی پناهان....ای یاری رسان درماندگان....ما درمانده ایم و بی پناه .....کرمی کن ...اوستا کریم......ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.......................................................
تشکر کنندگان: babak90 ، لطف اله ، SAMBAR ، asal1372 ، samane1363 ، M.d ، sunn789 ، moj21 ، alireza51
(2015-09-18 ساعت 22:00)mordad نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 21:56)yesorno نوشته:  فایل امشب تغییر تا الان فقط AP های ایران

دانلود فایل

این دفعه فایل رو با - گذاشتم

اونا که / هستن که هیچی فعلا / هستن. Big Grin به زودی ایشالا - بشن

اونا که or هستن که تکلیفشون معلوممه Big Grin به زوری ایشالا ایشود می شن

اونا که - هستن صد درصد کلیر هستن. Big Grin به زودی با اولین روز کاری سفارت حتماً or میشن مبارکشون باشه تبریک به همه
خیلی ممنون از زحمات شما ایشالا شما هر چه زودتر کلیر بشید وما را خوشحال کنید

من که نمیتون فایل و دانلود کنم. فکر کنم اوضاع ما از دیروز هیچ فرقی نکرده?
کیس نامبر :2015 6*** تعداد افراد کیس 3 نفر  برنده اصلی خودم  2 نفر فوق لیسانس و بالاتر مصاحبه 3 جولای ارمنستان .چک اداری(اموزشی س) دریافت ویزا 22 سپتامبر-ورود به امریکا 28 دسامبر 2015 ,ساکن آلاباما
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51
(2015-09-19 ساعت 01:46)sasachi نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 21:48)yesorno نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 21:04)hamed_gh نوشته:  یه سوال داشتم ... من از برندگان قدیمی هستم. امروز اتفاقی ویزا بولتین رو نگاه میکردم انگار در دو سال گذشته همه کارنت نشدن درسته؟ آخه زمان ما همه کارنت میشدن تا ماه سپتامبر با شماره های خیلی بالا
الان 7600 تا کارنت به نظرم خیلی کمه! قضیه چیه ؟!!

دوست گلم ببخشید که بچه ها مشغولن پاسخ ندادن.

بله متأسفانه ۲۰۱۵ تا 7650 کارنت شدن و برنامه ریزی ها داره به شدت تغییر می کنه.
امسال اینم مهمه که تا الان 2400 ویزا برای ایران اشود شده فقط
و نه تنها ویزا کم نیومده بلکه کاملاً به تعدادمون هست و امید واریم هممون کلیر بشیم بریم آمریکا دور همی Big Grin

تعداد ویزا ها هم امسال ۲۰۱۶ تغییر کرده (۲۰۱۵ به ماها ربطی نداره )
برنامه ریزی هاشون بعد از ۲۰۱۴ داره شدیداً هدف مند و با آگاهی مدیریت میشه.

اون دوست خوبمم که فرمودن از آنکارا خبری نیست من فقط بگم Sad شرمندگیش واسه منSad
به نظر من تعطیلی سفارت آکارا هم ۹ روز نخواهد بود. شک نکنین. امکانش ۱۰% هستش تو این وضعیت تعطیل باشن. اصلاً عقلانی نیست.

دوست عزیز yes or no در مورد اینکه اشاره به تعداد ویزاهای ۲۰۱۶ کردید .آیا در ۲۰۱۶ کمتر از 50000 ویزا خواهند داد پیشاپیش ممنون از جوابتون

سلام منم همین سوالو دارم لطفا پاسخ بدین تعداد ویزا های 2016 تغییر کرده؟
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
تشکر کنندگان: alireza51
ﺳﻼﻡ,ﺻﺒﺢ ﻫﻤﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺨﻴﺮ ﺩﺭ اﻳن ﺁﺧﺮﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎﻱ ﺑﺎﻗﻲ ﻣﺎﻧﺪﻩ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﻫﻤﻪ ﺑﺴﻼﻣﺘﻲ ﻛﻠﻴﺮ ﺑﺸﻦ,ﻟﻂﻔﺎ ﺑﺮاﻱ ﻣﻦ ﻫﻢ ﻛﻪ اﺯ ﻧﻮاﻣﺒﺮ ﻣﻨﺘﻆﺮﻡ و ﺗﻘﺮﻳﺒﺎ اﻣﻴﺪﻣﻮ اﺯﺩﺳﺖ ﺩاﺩﻡ ﻫﻢ ﺩﻋﺎ ﻛﻨﻴﺪ.ﺑﺎ ﺗﺸﻜﺮ
ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ **8 ,11 ﻣﺎﻩ ﺧﺪﻣﺖ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﺳﭙﺎﻩ و ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻑﭘﺰﺷﻜﻲ,ﺷﻐﻞ ﺩﻭﻟﺘﻲﻛﻤﺘﺮ اﺯ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ,ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻮاﻣﺒﺮ,ﺁﻧﻜﺎﺭا,ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻭﻳﺰاﻱ ﻳﻜﻀﺮﺏ .ﺁﭘﺪﻳﺘﻬﺎ 8و9 ﻣﺎﺭﭺ و 11 ﺟﻮﻻﻱ ,28 و 30 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ,ﻛﻠﻴﺮ و اﻳﺸﻮﺩ .
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، ریحانا ، kimfar ، samirakn ، ehsan_pars ، moj21 ، alireza51
(2015-09-19 ساعت 03:11)پروانه نوشته:  سلام به همه دوستان من از تالار خانوادگی میام اینجا و با خوندن پست شما گاهی می خندم گاهی گریه میکنم یه موقعی که کلیرتون میاد نفس راحتی میکشم و خدا رو شکر میکنم اومدم بهتون بگم که منم با این‌که از 2002 تو نوبتم قبل از اونم از طریق پدر گرین کاردی اقدام کردم وچون ازدواج کردم از این قانون اون موقع بی اطلاع بودم، کیسم باطل شد بگذریم همیشه براتون دعا میکنم مثلآ میگم خدایا امروز یس و نو و آقای خلیل خواه خانم لیدا اون آقا خوش شانشه و اونی که سه نفرن یه دختر دارن مرداد وخلاصه همه لاتاریها رو کلیر کن و هروقت در روز یادتون میفتم دعاتون میکنم اینو گفتم که بدونید گاهی کسی شما رو دعا میکنه که اصلا از وجودش خبر ندارین خلاصه بیاین زودترویزاتون بگیرید برید نوبت خانوادگیها بشهBig Grin من ازمارچ منتظرم برا کلیر کار دولتی هم نداشتم اصلا بیست ساله کار نمی کنمSad توروخدا فقط ناامید نشین دستی که بالا میره خالی پایین نمیاد منم دعا کنید شب همگی خوش
ممنونتیم ...ان شاالله کار خودتونم بزودی درست میشه فقط برامون دعا کنید یه معجزه ...تو این ساعتها...اخه کیس ما هم سه نفره هست یه دختر نوزده ساله دارم که دو سال دیگه میتونه با ما باشه و الان سیزده سال که منتظر بوده یعنی از شش سالگیش....هر سال که من ثبت نام میکردم با من همراه بود و پیگیر و هر سال زمان ثبت نام میشد به من یاداوری میکرد که یادم نره...خلاصه اینکه از بچگی با امید برنده شدن لاتاری و گرفتن گرین کارت بزرگ شد....دعا کنید امیدش نا امید نشه....غصه و دلتنگی من فقط اون....فقط برامون دعا کنید که دلم مثل اسمون پاییزی گرفته و همش میباره......
تشکر کنندگان: samirakn ، SAMBAR ، ehsan_pars ، samane1363 ، sunn789 ، moj21 ، alireza51 ، A2000 ، پروانه
(2015-09-12 ساعت 20:31)teele نوشته:  بچه ها دارم همه رو دعا میکنم، ایشالا این تاپیک با گرفتن ویزاهامون برای ابد بسته بشه.
دلم روشنه.
هممون ویزا میگیریم.

(2015-09-19 ساعت 01:48)A2000 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 01:07)samirakn نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 00:57)A2000 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 15:51)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان

یه روز تو اتاق خواب بودم، شوهرم از اتاق مطالعه صدام زد و گفت که خواهرش زنگيده میگه که اون یکی داداشمون که اون موقع ساکن کوالالامپور بود(الان رفتن کانادا) زنگيده ميگه اگه ما بخوایم ميتونه ثبت نام مون کنه برا قرعه کشی گرین کارد. از شوهرم پرسیدم جريانش چیه؟ خودمون مگه از ایران نمیتونيم؟ شوهرم گفت: ميخاي یه جست وجو کن ببین چه جوراياس. رفتم جست و جو کردم، دیدم همه ميتونن شرکت کنن واز هر جا که باشن. ثبت نام کردم برا شوهرم، برادرم و خودم.و دیگه کلا یادم رفت.
حدودا ۱ سال بعد داداشم ازم پرسید راستی ثبت نام کردی برا گرین کارد نتیجه چی شد؟گفتم نمیدونم، اصلا چک نکردم، حالا خونه که رفتم چک میکنم که باز یادم رفت! ۲-۳ روز بعد شوهرم داشت تلویزیون میدید یهو یه آگهی اومد که جواب نتایج اومده، بعد شوهرم گفت یه چک کن و رفت خوابید. منم رفتم پای کامپیوتر، شوهرم و برادرم قبول نشده بودن. ولی اطلاعات خودم رو که وارد کردم متنش فرق می کرد معلوم شد که من قبول شده بودم. ولی من اصلا نمی دونستم که چی قبول شدم!!!
تازمانی که با مهاجر سرا آشنا شدم. جست وجو کردم،دیدم هر سال این قرعه کشی برگزار میشه، و به هر حال به عنوان یکی از ساده ترین راه ها برای مهاجرت مطرح هس، کامنت هاي بچه‌ها رو خوندم، اون موقع بود که فهمیدم ای دل غافل، شانس آسمانی نصيب ما شده!!! و از اون روز رفتم تو کارش و پیگیر کارها شدم.

همیشه دوستام می گفتن تو خیلی خوش شانسی ولی من ميگفتم نه! وقتی یه شوهر خوب کردم تو این اوضاع بی شوهريBig Grin، وقتی یه شغل مرتبط با رشته پیدا کردم، وقتي ارشد امیرکبیر تهران قبول شدم، وقتی پایان نامه رو سر دو سال تحویل دادم......و خلاصه وقتی برای اولین بار تو قرعه کشی گرین کارد شرکت کردم و همون بار اول قبول شدم دیگه گفتم سمیرا تو واقعا خوش شانسي!!!
دیگه خودم هم باورم شده بود. خدا رو شکر کردم.
فقط بزرگترین اشتباه من تو این فرایند اونجا بود که اون روزی که رفتیم برا مصاحبه دیگه گفتم تموم! نه که فکر نکنم AP نخوریم، نه، ميگفتم اگه AP هم بخوریم فقط همسرم میخوره و تا سپتامبر هم نمی کشه. تو فرایند قرعه کشی این تنها اشتباه من بود. در واقعیت هر دو AP خوردیم، که من کلير شدم و همسرم تا امروز که ۱۸ سپتامبر تو فرایند اداری هس.
شرایط زندگی انسان ها با هم متفاوت هس. من برنده اصلی هستم ولی بدون همسرم نمی تونم برم.
به هر حال الان کار با فضل پروردگار افتاده. کاری از دست ما ساخته نیس جز دعا و امید داشتن. اون قسمتيش که دست ما بود یعنی تهیه مدارک مورد نیاز تا نقص مدرک نخوریم که ما انجام دادیم، دیگه باقيش دست ما نیس. به هر حال ما با علم به این که ممکن کلير بخوریم وارد این فرایند شدیم.
امیدوارم بچه‌هایی که اون ور رفتن زندگی داشته باشن عالی، و تنشون همیشه سالم باشه. برا بچه‌هاي ۲۰۱۶ هم آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.
من نمیتونم بگم حاضرم نوبت خودمو بدم به شما (که اصلا معلوم نیست خودم نوبتی داشته باشم) یا اینکه واقعا بدون تعارف اگه تو خلوتم حاضر باشم شما رو جای خونواده ام بفرستم . ولی خداییش همینجا از خدا میخوام اگه راهی داره حاضرم یکماه به زمان AP من ( و استرس ناشی از اون) اضافه کنه ولی کلیر شمارو مقدر کنه .
ممنونم دوست مهاجر سرایی عزیز
امشب همسرم آپديت شد. هر کار خدا حکمتی داره، اگه با این دید بهش نگاه کنیم، همین شد که من اومدم تو این تاپيک و کلی دوست خوب پیدا کردم، اون هم تو این اوضاعي که همه جا پر شده از دروغ و تظاهر، ما این جا ساعت ۱۱ هر شب برا هم دیگه ندیده و نشناخته دعا می کنیم.
سالم و شاد باشین همتون.
با عرض شادباش .
با خوندن صفحات بعدی متوجه این آپدیت شدم و چقدر خدا رو شکر کردم که صدای قلب مارو شنید و اجابت کرد . تاحالا نشده چیزی ازش بخوام و دست رد به سینه ام بزنه . خدایا ازت میخوام امسال هیچ زوجی نصفه نیمه نمونه .

سمیرا خانم متن جالب بود
جالب تر از اون اینکه من نه خودم ثبت نام کردم و نه نتیجه رو نگاه کردم!! اون دوستی که اینکارو کرد خودشون برنده نشدن
بقول یکی از دوستان یه نفر 10 ساله شرکت میکنه اما برنده نمیشه یه نفر ........

نمیدونم بگم این موضوع عجیبه یا حکمتی پشتش هست فقط خداست که میدونه
فقطم خودش میتونه من و سایر دوستان رو از شرایط برزخی نجات بده
تشکر کنندگان: samirakn ، SAMBAR ، kimfar ، areb1356 ، mordad ، samane1363 ، moj21 ، alireza51 ، A2000
(2015-09-17 ساعت 14:59)Manamehr نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 14:54)samane1363 نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 12:27)w5gf نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 16:03)Janilla نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 15:57)houshym نوشته:  MORDAD
SAMBAR
elmira
reza2015
قریشی
ابراهیم
لیدا
احسان علوی