کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
شب همگي دوستان خوش به اميد فردايي بهتر
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: samane1363 ، smpf ، mahyaaa ، آزاده_امین
(2015-09-22 ساعت 02:40)صابري نوشته:  شب همگي دوستان خوش به اميد فردايي بهتر
آمییییییییییین

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: smpf ، mahyaaa ، آزاده_امین
(2015-09-22 ساعت 02:38)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 02:38)yesorno نوشته:  شب همه بخير ...

yesorno ،ﻣﻬﺴﺎ ﻣﺤﻤﺪی ، malekimh :ﮐﺎرﺑﺮان در ﺣﺎل ﺑﺎزدﯾﺪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع
منم هستم [emoji30] [emoji30] [emoji30]

شب شما هم بخير.
پاشو بخواب. خوب بخوابي.
تشکر کنندگان: smpf ، mahyaaa ، SAMBAR
(2015-09-22 ساعت 02:38)yesorno نوشته:  شب همه بخير ...

yesorno ،ﻣﻬﺴﺎ ﻣﺤﻤﺪی ، malekimh :ﮐﺎرﺑﺮان در ﺣﺎل ﺑﺎزدﯾﺪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع

Big GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: yesorno ، smpf ، mahyaaa
شب همگی خوش
خدایا از تو ناامید نشدم، ولی اعتراف میکنم که خسته شدم
خدایا دل همه این جمعو شاد کن، میدونم برای تو کاری نداره
تشکر کنندگان: samane1363 ، smpf ، moj21 ، mordad ، yesorno ، hamid99 ، mahyaaa ، A2000
زندگـــى زيباست اى زيبــا پسند
زنده انديشان به زيبايى رســــند
آنقدر زيباست اين بى بازگـشت
كه از برايش ميـتوان از جان گذشت
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان: matin86 ، Arash gh ، smpf ، moj21 ، mordad ، mahyaaa ، SAMBAR ، آزاده_امین
سلامتي از همه چيز مهم تره...برين بگيرين بخوابين دِهٓههههههههه[emoji34]

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: smpf ، mahyaaa ، SAMBAR
من اينجا بس دلم تنگ است. و هر اهنگي كه ميبينم بد اهنگ است
بيا ره توشه برداريم قدم در راه بي برگشت بگذاريم
ببينم اسمان هر كجا ايا همين رنگ است؟[emoji20]
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: matin86 ، Arash gh ، smpf ، mahyaaa ، SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 21:46)yesorno نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 21:37)Azer نوشته:  دوستان اميدوارم که همه مون تا 30 سپتامبر اميدوار باقي بمونيم.
فقط يک سوال، اگه به فرض کسي 30 سپتامبر کلير بشه، چه طور مي تونه به ويزاش برسه. پروسه که 30 سپتامبر تمومه. یعني ويزا بدون حضور ما چاپ مي شه و بعداً مي گن بيان ببرين؟؟!!! يا اينکه...
بگذارين اينجور سوال را مطرح کنم. آخرين تاريخ کليري که مي شه اميد به دريافت ويزا داشت کي هست. 30 سپتامبره، 29 ، 28، 27 يا ... کي دقيقاً.
اگه کسي جواب قطعي اين سوال را بدونه مي تونه کمک بزرگي بکنه. انشاء ا... که همه مون همين روزها کلير بشيم، و نيازي به انتظار بيشتر نباشه.Rolleyes

دقیقا تا آخرین لحطه ی سی سپتامبر 30 سپتامبر امید هست و هر کی تااون موقع ویزا بهش تعلق بگیره و بتونه پاسشو برسونه؛ توی روزای اول اکتبر بهش ویزا رو می دن.

این که اگه 30 سپتامبر پاست سفارت باشه مطمئنم اگر کلیر شده باشی بهت ویزا میزن اما اینکه اگه روز 30 سپتامبر کلیر شدی آیا بهش زمان می دن برای ارسال پاسپورت؟ این رو نمیدونم حقیقتا. اگه کسی تاپیک ۲۰۱۳ و ۲۰۱۲ رو کامل خونده لطفاً کمک کنه

(2015-09-21 ساعت 20:07)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 19:58)Aliparto نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:56)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:50)ebrahim1e نوشته:  دقیقا تو لیست دست نویس من دور تا دور شما همه رفتن شماره کیس شما تنها وسط کلی کیس که همشون های لایت شدن مونده
انشالله امشب کیس شما هم آپ بخوره و فردا این موقع ایروان باشی دوست عزیز
اینم شانس منه افتادم ته اتوبوس بخدا همش منم دارم به همین نگاه میکنم آخه چرا ؟ فکر کنم مشکل دارم خودمم به خودم شک کردم

ایشالا ابراهیم جان کلیر شما هم سریع اعلام بشه امروز و فردا

Arsam امشب شب من و تو اين رو قول ميدم يه حس عجيبي دارم
ایشالااااااااااااااااااااا شما هم از 28 جولای موندی ؟
راستی ابراهیم جان این کیس هم اپ 21 سپتامبر خورده 2015AS5910

کیس عجیبیه

چون 18 ام آپ شبانه خورد و کلیر شد.

جالب اینه که آپ 21امش هم آپ کلیری بود!!!!!

فقط می تونم بگم هیچی نمی فهمم ازش.

(2015-09-21 ساعت 21:00)Jefferson نوشته:  دوستان عزیز و گرامی درود بی پایان به همه شما چشم انتظارانی که این امریکن های نامرد یه تکونی به خودشون نمیدن تا قلبهایمان را شاد کنند.اساتید گرامی آیا ابوظبی واقعا ۴ روز تعطیله ؟ ۲ روزبرا عید قربان و جمعه و شنبه هم روش؟؟ آیا تعطیلی اینا نمیان اضافه کار؟؟بنظرمبارکتون اگه کیسی 30 سپتامبرکلیربشه سفارت مثلا تا ۱۰ اکتبر وقت میده برا صدور ویزا؟؟؟؟ممنون از پاسخهاتون
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بداد این دست و جمع باصفا و دل شکسته برس و شادمون کن الهی آمین

یه قسمتی از جوابتون رو که بالا عرض کردم
اینم ایمیل سفارت ابو ظبی برای کلیر شدن من که صراحتاً خودشون اعلام کردن که تعطیل هستن.

Please send us your passport(s) and updated medical exam(s). Your first medical exam was good for ۶ months – if you plan to travel before that first medical exam expires, we can issue a visa good until that expiration date. Otherwise, you should come to the UAE to complete a new medical exam. Please ensure we have your passport(s) by September 27th in order to be certain we have a visa number for your case. Please note that we are closed on Fridays and Saturdays and on Sept 23rd and 24th. Please come as soon as possible to guarantee a Diversity Visa lottery visa number, even if part of your family is not ready for issuance. Our hours for bringing in your passport and medicals is any work day (Sunday- Thursday) at 2pm. If we do not receive your passport by September 27th, we cannot guarantee a Diversity Visa for you and your family.

مبارکه . امیدوارم بقیه دوستان هم زودتر کلیر بشن .
نکته ایی که برام در مورد ایمیلی که گرفتید جالب بود، نحوه نوشتن نامه هست. اصلا نمیخوره که یک انگلیسی زبان اینو نوشته باشه مخصوصا یک نامه از سفارت . مثلا جایی که نوشته این مدیکال برای 6 ماه خوبه و ...مدیکالتون و پاسپورتتون رو بیارید و...
اما درکل دوستان نا امید نشن. زمانی که انتظار ندارید ، کلیر میشید و یک دفعه همه چیز به خیر و خوشی تموم میشه.
اما انرژی خودتون رو نگهدارید چون وقتی ایران رو ترک کردید , تازه شروع خیلی چیزاست...
موفق باشید.
تشکر کنندگان: sunn789 ، matin86 ، smpf ، yesorno ، hamid99 ، mahyaaa ، SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 11:43)mordad نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 11:35)vahid.sa نوشته:  دوستان دوسال پیش واسه
زندایی اعیال بنده هم لاتری برنده شدن...
کیسشون ۳ نفر بود
زن، شوهر،بچه
متاسفانه به خاطر اقامت چند ساله در ژاپن که چندین سال پیش داشتن و اینکه نمی دونستن باید عدم سو پیشینه بیارن،پروندشون ناقص موند.
همچنین همشون ap خوردن.
ولی بعد از تهیه اون برگه سو پیشینه از ژاپن...نفر اصلی که خانه دار بود کلیر شد.پسرشون هم با نفر اصلی کلیر شد....البته پسرشون خدمت نداشت ولی رشته حساس تحصیل میکرد و همچنین در دانشگاه حساس(امیر کبیر)
همچنین نفر سوم کیس هم شغلش استاد همون داشگاه بود با رشته مکانیک و همچنین هم کاره خصوصی هم داشت که در تاریخ 29 یا 28 سپتامبر کلرش از انکارا اومد ولی نتونسته بود خودشو به موقع برسونه.
اگر از این تجربه بخوایم استفاده بکنیم...دارم فک میکنم که ۳ ۴ روز آخر بریم انکارا و جهنم ضرر اون ۳ ۴ روز...اونجا باشم اگر اعلام کردن،غافلگیر نشیم.
نظرتون چیه؟؟
البته دقیقا تاریخهایه بقیه کارایه کیسشونو نمی دونم ولی این که روزه آخری اعلام کردن رو دقیقا بهم گفتن.
که هیچی دیگه باعث شد ۱.۵ سال عقبتر از خانواده و از طریق دیگری و سفارت دبی اقدام کرد و گرین کارت گرفتن.

فکر خوبیه ولی من مشکلم با مدیکاله. اگه بخوان روز آخر اعلام کنن نمیرسیم مدیکال تمدید کنیم.به نظرتون بوده کسی که اول ویزا گرفته باشه بعد مدیکال و تمدید کرده باشه؟

سلام
شاید مورد من بتونه کمکتون کنه اما سفارت ما مونترال بود
چند ماه قبل اول از ما مدیکال مجدد خواستند و بعد از تحویل مدیکال من کلیر شدم.
بنظر من آفیسر میدونست که کلیر من نزدیکه و خودش زودتر نامه انجام مدیکال رو فرستاده بود. چون دو ماه قبلش همسرم کلیر شده بود . فقط پرونده منتظر کلیرنس من بود.

اما یک پیشنهاد دارم : به آنکارا یک ایمیل بزنید و همین موضوع رو بگید. خیلی حاشیه نگید. دقیقا همین موردی که نوشتید " اتمام زمان و امکان نیاز به تمدید مدیکال"

امیدوارم زودتر همه چیز روبراه بشه. خوش باشید.
تشکر کنندگان: Arash gh ، smpf ، nara ، sunn789 ، moj21 ، mahyaaa ، A2000 ، SAMBAR
(2015-09-22 ساعت 00:54)ebrahim1e نوشته:  خب تقریبا وضعیت ایروان مشخص شد
فردا 17 نفر از ایروان کلیر میشوند و صف ایروان میره جلو
اگه ایروان فقط ۴ روز و ۴ تا 17 نفر دیگه کلیر کنه با اطمینان میشه گفت 30 سپتامبر از بچه های ایروان هیچ کسی اینجا نخواهد بود
به امید همون روز و اینکه سفارتهای دیگه هم مثه ایروان تند تند کلیر کنند
موفق باشید

ان شاالله همين طور كه مي گيد بشه
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: sunn789 ، marya.1 ، mahyaaa ، SAMBAR
سلام عزیزانم

امیدوار باشید.خداوند هرگز دیرنمی کنه!
خدا جون ،لطفاهرچه زودتر دوستان باقیمانده رو کلیربفرماودل همه روشاد شادکن!
الهی آمیییییییییین
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: sunn789 ، mahyaaa ، SAMBAR
دوستان, تا حالا منطقی ترین روش کلیر کردن را ایروانی ها داشتند, با آرزوی موفقیت روز افزون برای آنها
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، hamid99 ، mahyaaa ، moj21 ، asal1372 ، SAMBAR ، AliReza.Sh ، m.ghoreishi ، nimashariat
(2015-09-22 ساعت 08:26)khalilkhah نوشته:  دوستان, تا حالا منطقی ترین روش کلیر کردن را ایروانی ها داشتند, با آرزوی موفقیت روز افزون برای آنها
خیلی هم منطقی نبودنا جناب خلیل خواه یه نگاه به ما بندازید کاملا متوجه میشید

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، h_researcher ، mahyaaa ، SAMBAR
دوستان
خدایا دیگه کاری نمونده هااااا همه اینهایی که موندن رو کلیر کن برن دنبال زندگیشون

لیدا جان
کار لاتاری 2015 که خیلی بهتر از 2014 بوده تا حالا ولی به هر حال نمره اشون 100 نیست. به شخصه به نظرم در مورد شما یه نامه طویل بزنید و با توجه به شرح ماوقع ازشون بخواهید که ترتیب اثر بدهند باور کنید اثر دارد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mordad ، hamid99 ، mahyaaa ، SAMBAR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان