کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
هوووراااااا هووووررررااااااا[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: nara
(2015-09-22 ساعت 00:45)alifarjadfar نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 00:30)areb1356 نوشته:  اینم برای یادگاری

کاربران در حال بازدید این موضوع: A2000، ali_bf1، amirak7، areb1356، dv1393، ebrahim1e، ehsan_pars، hamed shayan، ican2015، Jefferson، Majjid، malekialireza75، maryam2020، mehrdad_123، Miip، omid93، SAMBAR، satan، sunnyday، ليلا ١٣٩٤، پروانه، victor2016، zohrehm، رضا چگونيان، ۴ کاربر مخفی، ۲ مهمان
منم که اصلا نیستم دیگه !!!!

ما موفق میشیم!!!!

برا یادگاری هستم بعد از عکس یادگاری میرم یاللا دوباره اضافه کن منم[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

ما موفق میشیم!!!!

منم بودم بخدا رفتم دعا برگشتم دیدم تو لیست نیستمTongue
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، nara ، Farinaz1e ، SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 20:34)alifarjadfar نوشته:  هرکی امادگیه رفتن انکارارو داره برای ۲۷سپتامبر بگه من ۲۷تا ۳۰ میخوام برم اونجا باشم هرکی دوست داره بگه همسفر بشیم

ما موفق میشیم!!!!

من مییرم.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، nara ، Farinaz1e ، SAMBAR
خب تقریبا وضعیت ایروان مشخص شد
فردا 17 نفر از ایروان کلیر میشوند و صف ایروان میره جلو
اگه ایروان فقط 4 روز و 4 تا 17 نفر دیگه کلیر کنه با اطمینان میشه گفت 30 سپتامبر از بچه های ایروان هیچ کسی اینجا نخواهد بود
به امید همون روز و اینکه سفارتهای دیگه هم مثه ایروان تند تند کلیر کنند
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-09-22 ساعت 00:54)ebrahim1e نوشته:  خب تقریبا وضعیت ایروان مشخص شد
اگه ایروان فقط ۴ روز و ۴ تا 17 نفر دیگه کلیر کنه با اطمینان میشه گفت 30 سپتامبر از بچه های ایروان هیچ کسی اینجا نخواهد بود
موفق باشید

ان شا الله همینطور باشه
یعنی با حساب کتاب قبلی الان ۸۰ نفر شدیم عملا
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: nara ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Farinaz1e ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، bahar101
(2015-09-22 ساعت 00:48)alifarjadfar نوشته:  هوووراااااا هووووررررااااااا

ما موفق میشیم!!!!

آقای علی اقا...اگه حمل بر فضولی نشه میتونم بپرسم چند سالتونه؟؟؟؟؟
راستش هیجانات شما منو یاد جوونیهام میندازه....WinkShy
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، areb1356 ، Farinaz1e ، SAMBAR ، samane1363 ، 2015reza ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi
روانی شدیم بقرآن...
کاش میدونستم چرا؟
چه طلسم لعنتیه که باز نمیشه.....
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، SAMBAR ، ARSAMNEW
(2015-09-22 ساعت 00:41)nara نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 00:30)areb1356 نوشته:  اینم برای یادگاری

کاربران در حال بازدید این موضوع: A2000، ali_bf1، amirak7، areb1356، dv1393، ebrahim1e، ehsan_pars، hamed shayan، ican2015، Jefferson، Majjid، malekialireza75، maryam2020، mehrdad_123، Miip، omid93، SAMBAR، satan، sunnyday، ليلا ١٣٩٤، پروانه، victor2016، zohrehm، رضا چگونيان، ۴ کاربر مخفی، ۲ مهمان
پس من چی؟؟؟ نیم ساعت رفتم دعا خوندم ها....نمیدونستم امار میگیرید...
منم که همیشه حذف شدم

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: Farinaz1e ، ehsan_pars ، SAMBAR ، ARSAMNEW
(2015-09-22 ساعت 01:27)لیدا59 نوشته:  
اگه ایروان فقط ۴ روز و ۴ تا 17 نفر دیگه کلیر کنه با اطمینان میشه گفت 30 سپتامبر از بچه های ایروان هیچ کسی اینجا نخواهد بود
موفق باشید
میشه کیس نامبراشونم بزاری آقا ابراهیم

البته
این شماره کیسها
4633
5910
5190
6171
6401
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: Farinaz1e ، ehsan_pars ، A2000
(2015-09-21 ساعت 21:54)Azer نوشته:  دوستان اميدوارم که همه مون تا 30 سپتامبر اميدوار باقي بمونيم.
فقط يک سوال، اگه به فرض کسي 30 سپتامبر کلير بشه، چه طور مي تونه به ويزاش برسه. پروسه که 30 سپتامبر تمومه. یعني ويزا بدون حضور ما چاپ مي شه و بعداً مي گن بيان ببرين؟؟!!! يا اينکه...
بگذارين اينجور سوال را مطرح کنم. آخرين تاريخ کليري که مي شه اميد به دريافت ويزا داشت کي هست. 30 سپتامبره، 29 ، 28، 27 يا ... کي دقيقاً.
اگه کسي جواب قطعي اين سوال را بدونه مي تونه کمک بزرگي بکنه. انشاء ا... که همه مون همين روزها کلير بشيم، و نيازي به انتظار بيشتر نباشه.Rolleyes
دوست عزیز ، بنظرمن (که قطعی نیست و نظر شخصی براساس اطلاعات در دسترس و تجربه است مثل همه اظهار نظرهای دیگه در این فروم ) بله حتی در اخرین لحظات سی ام سپتامبر نیز امکان صدور ویزا هست . صدور ویزا به معنی ایشو شدن است.یعنی همان که در سیس نشان داده میشود ولی الزاما به معنی الصاق در پاسپورت نیست لذا برااساس تجربه گفته شده از طرف دوستان در روزهای اخر ماه جولای گذشته که به انها گفته شده بود تا چندم ماه بعد که همون اگوست بود وقت دارید بیاید و ویزا را بگیرید .اما ناگهان پیش از رفتنشان و پیش از ضرب العجل گفته شده در سیس ایشیو شدند. یعنی حتی هنوز پاسپورتشان را نیز تحویل نداده بودند. واین بخاطر این بود که سفارت میخواست از ویزا نامبرهای ان ماه استفاده کند ورا برنگرداند.. حتی بروید بخوانید دوستانی بودند که پیش از تاریخ گفته شده که همان اوایل ماه بعد بود به دبی رفتند و مدیکال را تمدید کردند ولی وقتی به سفارت رفتند بهشان گفته شد که ویزاهاتون براساس تاریخ مدیکال اولیه صادر شده .
نتیجه اینکه حتی اگر روز اخر کسی کلیر بشود ویزا ایشیو و در سفارت موجود خواهد بود و به شما وقت داده میشود که مثلا تا فلان روز اکتبر بروید و ویزا در پاسپورتتان چسبانده شود. حتی به کسانی که مدیکال شان احتیاج به تمدید دارد میتوانند بعد از سی ام بروند و تمدید شده اش را ارایه کنند. ..تاکید میکنم این نظر شخصی بنده است هر چند صحیح یا نا صحیح اثری در تصمیم شما ندارد جز امید واری بیشتر که امید هم اساسا خوب و مثبت است .
با ارزوی موفقیت برای همه دوستان
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: Farinaz1e ، sunnyday ، SAMBAR ، ebrahim1e ، yesorno ، matin86 ، mahyaaa ، hamed shayan
(2015-09-22 ساعت 01:33)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 01:27)لیدا59 نوشته:  
موفق باشید
میشه کیس نامبراشونم بزاری آقا ابراهیم

البته
این شماره کیسها
4633
5910
5190
6171
6401
کی کیس نامبر ما رو اعلام میکنید ؟ اینها همه خانواده چند نفری بودن؟

آخرین آپدیت 19 August

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: Farinaz1e ، ehsan_pars ، SAMBAR ، ebrahim1e
من که این روزها فقط دلم گرفته و سر شدم. هیچ حسی هم ندارم به قول تیچر دچار بی حسی شدم. فقط بعضی وقتها دلم میخواد ۱۸سالم بشه و برگردم دانشگاه.
ولی وقتی پسرم رو میبینم از یه طرف دلم خیلی میسوزه و از طرف دیگه میگم خودت رو جمع کن ۲تاچشم گنده تو رو نگاه می کنند و به تو امیددارند.
خدایا هیچ بنده ای رو ناامید نکن و دلش رو نسوزون.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، ebrahim1e ، yesorno ، samane1363 ، matin86 ، 2015reza ، aria802 ، bidaad ، moj21 ، mahyaaa ، A2000 ، bahar101 ، h_researcher ، m.ghoreishi
سلام
ببخشیدا من جسارت نمیکنم پیش اساتید فقط یه تجربه بگم که dv 2013 که خواهر من قبول شده بود و بخاطر یه اشتباه مزخرف ریجکت شد، همین داستان عدم کلیر ایرانی ها و داستان نصفه و نیمه ها پیش اومده بود که یه عده که کلیر نشده بودن قبل از تمام شدن مهلت 30 سپتامبر حدود 17 سپتامبر رفتن آنکارا و بعضا پاس هاشون رو هم دادن به سفارت در کمال ناباوری واسه 2 - 3 نفر ویزا زده بودن تو پاس و باقی رو هم پاس سفید رو برگشت زده بودن ، پیشنهاد میکنم که اگه امکان مالی و زمانی رو دارین برین ، سنگ مفت گنجشک مفت دیگه ! اعدامتون که نمیکنن چون میگین که ویزا تموم نشده . تازه اونموقع ویزا ها هم تمام شده بود .
وقتی هر شب نگاه میکنم که اینهمه پناه جو ریسه شدن به سمت اروپا و اینهمه خطرات رو به جون خریدن با زن و بچه..... با قایق لاستیکی و ....!! بیشتر به ارزش فرصتی که برای شما عزیزان پیش اومده و داره روز به روز کمرنگ تر میشه پی میبرم . امیدوارم به آرزوتون برسین .

میدونم خیلی درد آور و سخته ولی همین که سلامتی دارین خدا رو شکر کنین ، نعمت خیلی بزرگیه ، قدرش رو بدونین ، دنیا ارزش نداره . من خودم 20 ساله که شرکت میکنم و قبول نشدم !!! الان 20 سال هست .
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، yesorno ، matin86 ، Arash gh ، mahyaaa ، A2000 ، marya.1 ، h_researcher ، hamed shayan ، SAMBAR ، m.ghoreishi
شب همه بخير ...

yesorno ،ﻣﻬﺴﺎ ﻣﺤﻤﺪی ، malekimh :ﮐﺎرﺑﺮان در ﺣﺎل ﺑﺎزدﯾﺪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع
تشکر کنندگان: matin86 ، ebrahim1e ، mahyaaa ، SAMBAR
(2015-09-22 ساعت 02:38)yesorno نوشته:  شب همه بخير ...

yesorno ،ﻣﻬﺴﺎ ﻣﺤﻤﺪی ، malekimh :ﮐﺎرﺑﺮان در ﺣﺎل ﺑﺎزدﯾﺪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع
منم هستم [emoji30] [emoji30] [emoji30]

آخرین آپدیت 19 August

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: yesorno ، ebrahim1e

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان