کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام دوستان باحال خودم.خدایی من که کیسم نزدیک به 7000 واقعا از بعضی از کامنتا شکه شدم خیلی دلسرد کننده بود و اینکه امیدواریه من داره کمتر میشه از همه دوستان خواهش میکنم با انرزی مثبت بیاید و صحبت کنید .من از جزییات APبیخبرم در واقع نمیدونم ی لطفه عظیمی کنید ی توضیحی در موردش بدید .ممنون وبا ارزوی ویزا گرفتنه یک ضرب همهههههههههههههه.
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101 ، حاجی واشنگتن ، Reza-2015 ، goliii ، mandikhanum
(2015-03-18 ساعت 21:32)P.E نوشته:  .من از جزییات APبیخبرم در واقع نمیدونم ی لطفه عظیمی کنید ی توضیحی در موردش بدید .ممنون وبا ارزوی ویزا گرفتنه یک ضرب همهههههههههههههه.
شما خودت لطف کن شرایطتو بگو تا متخصین AP بگن چی در انتظارته Wink
با آرزوام ویزای یکضرب حاصل نمیشه، چون رویه سفارت کلیر کردن متقاضیاست.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: bahar101 ، aaraam
(2015-03-18 ساعت 22:11)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-03-18 ساعت 21:32)P.E نوشته:  .من از جزییات APبیخبرم در واقع نمیدونم ی لطفه عظیمی کنید ی توضیحی در موردش بدید .ممنون وبا ارزوی ویزا گرفتنه یک ضرب همهههههههههههههه.

دوست عزیز شما حرفت درسته ولی در کل منظورم ویزا گرفتنه همه بود و رو به راه شدن شرایطشون .در کل گفتم منظور از AP چیه همینCool
تشکر کنندگان:
(2015-03-19 ساعت 00:09)P.E نوشته:  

دوست عزیز شما حرفت درسته ولی در کل منظورم ویزا گرفتنه همه بود و رو به راه شدن شرایطشون .در کل گفتم منظور از AP چیه همینCool
دوست گرامی
کسانیکه به مصاحبه می روند یا همون موقع ویزا به آنان تعلق میگیره و یا طبق تشخیص آفیسر(مصاحبه کننده ) پرونده شان نیاز به بررسی بیشتر داره که این حالت را طی مراحل اداری یا (َAP)Administrative Processingمیگویند و معمولا 2 تا 6 ماه ممکنه طول بکشه.
تشکر کنندگان: goliii
(2015-03-19 ساعت 01:11)kaamiran نوشته:  
(2015-03-19 ساعت 00:09)P.E نوشته:  

دوست گرامی
کسانیکه به مصاحبه می روند یا همون موقع ویزا به آنان تعلق میگیره و یا طبق تشخیص آفیسر(مصاحبه کننده ) پرونده شان نیاز به بررسی بیشتر داره که این حالت را طی مراحل اداری یا (َAP)Administrative Processingمیگویند و معمولا 2 تا 6 ماه ممکنه طول بکشه.

ممنونم
تشکر کنندگان:
(2015-03-17 ساعت 12:57)Marmad نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 12:12)cpencil نوشته:  
(2015-03-09 ساعت 22:32)Marmad نوشته:  سلام
کسی بوده که سربازی سپاه بوده باشه و کلیر بشه؟
ممنون

دوستان اين سوال من هم هست، اخيراً كسي با اين شرايط كلير شده؟؟؟

دوستان عزیز؛ ممکنه به این سوال من جواب بدین؟؟ خیلی ممنون میشم
سلام
بله همسر من سربازی سپاه بودن وکلییر شدن
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، ebrahim1e ، Marmad ، mandikhanum
بچه من مهر فرمو پر کردم, هنوز قرار سفارتم نيومده, استرس داارم, چرا نميااااد؟؟؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
سلام من مهر فرم رو پر کردم ولى هنوز قرار سفارتم مشخص نشده, چرا؟؟؟ دلواپسم
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
یه ضرب المثل چینی میگه :
بخاطر ميخي نعلي افتاد
بخاطر نعلي ، اسبي افتاد
بخاطر اسبي ، سواري افتاد
بخاطر سواري ، جنگي شكست خورد
بخاطر شكستي ، مملكتي نابود شد
و همه اينها بخاطر كسي بود كه ميخ را خوب نكوبيده بود.... یادمان باشد هر
كار ما،
حتي كوچك،
اثري بزرگ دارد كه شايد در همان لحظه ما نبينيم ....
کیس:2015As54xx><رویت:1می><کنسول:آنکارا><فرم اولیه: 24 اگوست>

با غصه نشو همدم ، سنت شکن خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش

سر بچرخونی مسیر روبه روتو باختی هر زمستون پیش از اینکه ریشه پابندت کنه شاختو بردار و تمرین تبر کن با خودت یا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببین یا بسوز و جنگلی رو شعله ور کن با خودت
تشکر کنندگان: HERMES7 ، نیلان ، goliii ، Abdorrezaa ، Alex 2014 ، Siavash-M ، AliReza.Sh
(2015-03-19 ساعت 03:40)سپیده زمان نوشته:  بچه من مهر فرمو پر کردم, هنوز قرار سفارتم نيومده, استرس داارم, چرا نميااااد؟؟؟

سلام اگه کارنت شدین این سری نامتون رو دریافت میکنید از زمان ارسال فرم تا نامه دوم حداقل ۴ یا ۵ ماه در نظر بگیرین
تشکر کنندگان: aaraam ، Officer ، mandikhanum
(2015-03-19 ساعت 06:30)رضا2015 نوشته:  
(2015-03-19 ساعت 03:40)سپیده زمان نوشته:  بچه من مهر فرمو پر کردم, هنوز قرار سفارتم نيومده, استرس داارم, چرا نميااااد؟؟؟

سلام اگه کارنت شدین این سری نامتون رو دریافت میکنید از زمان ارسال فرم تا نامه دوم حداقل ۴ یا ۵ ماه در نظر بگیرین
سلام رضا جان منظورتون از این سری با تمام شرایطی که گفتی دقیقا چند روز بعد از کارنت شدنه؟

تشکر کنندگان: mel
(2015-03-19 ساعت 09:22)ashkan.h56 نوشته:  سلام بچه ها چه خبرا؟

سلام سلامتي ?
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان:
(2015-03-19 ساعت 03:52)سپیده زمان نوشته:  سلام من مهر فرم رو پر کردم ولى هنوز قرار سفارتم مشخص نشده, چرا؟؟؟ دلواپسم

لطفا امضاتون رو كامل كنيد تا بتونيم كمكتون كنيم ولي اگر هم شرايطش رو نداريد اقلا فايل نامبرتون رو بفرماييد.بصورت كلي اگر فايل نامبرتون زير ٥٢٧٥ است و فرمها رو هم ماه اكتبر پر كرديد احتمال زياد تا آخر اين ماه براتون نامه دوم جايگزين نامه اولتون ميشود.
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: Officer
(2015-03-19 ساعت 09:04)alireza.moazini نوشته:  
(2015-03-19 ساعت 06:30)رضا2015 نوشته:  

سلام رضا جان منظورتون از این سری با تمام شرایطی که گفتی دقیقا چند روز بعد از کارنت شدنه؟

ميبينم كه عليرضا جان درباره نامه دوم سوال مطرح ميكنن Smile))))))
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101
با سلام دوستان، دیشب داشتم صفحه مربوط به زمانبندی مصاحبه کیس های لاتاری رو برای یکی، دو ماه آینده چک میکردم که موارد جالبی به چشمم خورد، گفتم بد نیس بچه ها رو هم در جریان بزارم:

1- نکته اول اینکه از 10 مارچ(19 اسفند) به مدت 78 روز آیندش، یعنی 26 می(5 خرداد)، برای کلا 113 کیس زمان مصاحبه تعیین شده

2- نکته دوم اینکه بالای تقریبا 92% از کیس های زمانبندی شده در این مدت غیر آسیایی بوده (2015ASXXXX) و حجم گسترده ای را کیس های اروپایی (2015EUXXXX) تشکیل دادن، کیس های آسیایی که به احتمال خیلی قوی هم غیر ایرانی هستن فقط 6 کیس بوده یعنی 5% از 113 کیس، به شرح ذیل:
2015AS2553
2015AS157
2015AS4483
2015AS2330
2015AS2860
2015AS377

3- نکته سوم اینکه تعداد روزهایه بدون مصاحبه سفارت خیلی زیاده، مخصوصا از 9 آپریل (20فروردین) تا 26می (5خرداد)، یعنی برای 48 روز فقط مصاحبه با 3 کیس.
به منظور شفاف سازی بیشتر جدول ذیل رو آماده کردم:

[عکس: 64834955-893f-4f00-8d26-c499416d42ac.JPG]

بنظر میرسه تویه این روزها برنامه ریزیه خاصی رو قرار واسه بعضی از کارهای عقب موندشون داشته باشن، امیدوارم تویه این مدت سیل عظیمی از بچه های گل منتظر ایرانی کلییر بشن.

مجددا فرا رسیدن سال 94 رو خدمت همه عزیزان تبریک میگم، امیدوارم سالی پر از شادی و موفقیت داشته باشید، آخر هفته خوب و تعطیلات نوروزیه بهتری رو واسه همتون آرزو دارم.

رجوع شود به : http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان