کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
به نظرم کسایی که آپ 22 سپتامبر دارن صبح یکشنبه ایمیل کلیری رو از ابوظبی میگیرن. تعجب میکنم از دوستانی که آپ داشتن و نگرانن. با احتمال بالایی هر آپ بدون ایمیل تو این روزها یعنی کلیر. اگه کل کیس آپ بشه یعنی دیگه ردخور نداره ک کلیر شدین. تا یکشنبه صبر کنید !

از ما که آخرین آپ واقعیمون 22 آپریل بوده که بهتره!
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: mahyaaa ، mordad ، s.zare ، Janilla ، matin86 ، arveen100 ، alireza51
واقعا دیگه خسته و کلافه و دربه در شدم واقعا نمیدونم چی کار کنم خواهش می کنم من و تو دعاهاتون فراموش نکنید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: yesorno ، hamid99 ، mahyaaa ، mordad ، ریحانا ، h_researcher ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، Majjid ، matin86 ، alireza51
شدیدا پشیمونم از اینکه خدمت رفتم
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: mahyaaa ، yesorno ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، vahid.sa ، Janilla ، alireza51
(2015-09-23 ساعت 12:43)SAMBAR نوشته:  واقعا دیگه خسته و کلافه و دربه در شدم واقعا نمیدونم چی کار کنم خواهش می کنم من و تو دعاهاتون فراموش نکنید.

سلام دوست عزیزم

امیدوارم که بزودی خبرهای خوبی بشنوید هم شما هم سایر دوستان 2015 که منتظر هستند.

دعای دوستان 2016 هم پشت سر شماست

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، h_researcher ، بابراس ، samane1363 ، SAAM_60 ، asal1372 ، matin86 ، alireza51
(2015-09-23 ساعت 12:42)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 12:23)بردي نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 11:31)yesorno نوشته:  ایروان امروز سفارتش بازه و مشغول کاره که

اینا رو کلیر کرده خودش

2015AS4633 YRV
2015AS5190 YRV
2015AS5910 YRV
2015AS6401 YRV
2015AS7530 YRV
2015AS7557 YRV

سلام به دوستان عزيز،خدا بخواد من هم جز ليست بالا هستم كه تو سايت زده ٢٨سپتامبر دورهAP تموم ميشه.دو تا سوال كه ميخوام راهنماييم كنيد.اول اينكه چون ٢٨ كلير ميشم حتما ويزا صادر ميشه تو دوروز باقيمانده؟دوم خواستم بدونم من بايد بيست و هشتم سفارت باشم يا منتظر ايميل از طرف سفارت باشم كه بگه چكار كنم؟
ممنون

ببخشید, من هم مانند شما 11 ام می مصاحبه داشتم در ابوظبی, اگه شما ابوظبی بودید حتما همدیگر را دیده ایم, ایمیلی که سفارت به شما زده گفته شما تا 28 ام کلیر هستید, ممکنه متن ایمیل را بگذارید, با تشکر و آرزوی کلیر برای شما عزیز

استاد گرامی جناب خلیلخواه
بردی عزیز سفارت ایروان بودند چون این شماره ها پسوندYRV دارند پس شما نیمتونید ایشون را دیده باشیدچون شما ابوظبی بودید
دوم اینکه این دوستمون کلیر شده و متوجه نیست که منظور 28 سپتامبر جلوی شمارش تو سایت ایروان چیه: منظور اون تاریخ اینه که اون تا 28 سپتامبر وقت داره خودش را به سفارت جهت اخذ ویزا برسونه
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: Manamehr ، khalilkhah ، hamed shayan ، amir piri ، matin86 ، alireza51
(2015-09-23 ساعت 12:33)سجاد دال نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 12:27)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 12:26)سجاد دال نوشته:  کسی جواب نداد؟
یعنی حدود سی تا اپ دیروز همش الکی بود؟
SadSadSad
شما هم داشتید
اره.....فکر کردم این کابوس داره تموم میشه

سجاد جان كجا بودي مصاحبه رو؟ تو هم س بودي؟
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: mordad ، alireza51
(2015-09-23 ساعت 13:00)2015reza نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 12:33)سجاد دال نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 12:27)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 12:26)سجاد دال نوشته:  کسی جواب نداد؟
یعنی حدود سی تا اپ دیروز همش الکی بود؟
SadSadSad
شما هم داشتید
اره.....فکر کردم این کابوس داره تموم میشه

سجاد جان كجا بودي مصاحبه رو؟ تو هم س بودي؟
ابوظبی بودم....بله متاسفانه س بودم.
تشکر کنندگان: Manamehr ، بابراس ، 2015reza ، alireza51
دوستان عزيز من در مورد آخرين مهلت زمان ورود به عمه ريكا بارها تو اين تاپيك پرسيدم ...اما اينجا هم مثل سفارت كسي منو نميبينه Sad
اگه كسي 30 سپتامبر ايشود بشه ميتونه علي رغم اينكه مديكال فقط 1 ماه و نيم ازش گذشته ...بره مديكال روو تمديد كنه كه بتونه دقيقا تعطيلات نوروز از ايران بره ؟؟؟
يا اينكه ژانويه آخرين مهلت وروده؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Manamehr ، alireza51
(2015-09-23 ساعت 13:19)nara نوشته:  دوستان عزيز من در مورد آخرين مهلت زمان ورود به عمه ريكا بارها تو اين تاپيك پرسيدم ...اما اينجا هم مثل سفارت كسي منو نميبينه Sad
اگه كسي 30 سپتامبر ايشود بشه ميتونه علي رغم اينكه مديكال فقط ۱ ماه و نيم ازش گذشته ...بره مديكال روو تمديد كنه كه بتونه دقيقا تعطيلات نوروز از ايران بره ؟؟؟

یادتون باشه به سؤالاتی که پاسخ داده نمیشه نه اینکه کسی نمیخواد جواب بده، نه دوست خوبم
کسی جوابشو بلد نیست تا بگه خدمتتون.
من به شخصه هر سؤالی رو بلد باشم جواب می دم و همه ی بزرگوارانی که داخل این تاپیک هستن هم فوق العاده از من فعال ترن.
واقعا برام جالبه با این کمبود وقت سفارتا اینجوری دارن وقتو تلف میکنن!
واقعا اگه کم کاری دارن میکنن خدا ازشون نگذره!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: بابراس ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، alireza51
(2015-09-23 ساعت 13:19)nara نوشته:  دوستان عزيز من در مورد آخرين مهلت زمان ورود به عمه ريكا بارها تو اين تاپيك پرسيدم ...اما اينجا هم مثل سفارت كسي منو نميبينه Sad
اگه كسي 30 سپتامبر ايشود بشه ميتونه علي رغم اينكه مديكال فقط ۱ ماه و نيم ازش گذشته ...بره مديكال روو تمديد كنه كه بتونه دقيقا تعطيلات نوروز از ايران بره ؟؟؟

دوست عزیز، ویزای شما بر اساس تاریخ اعتبار مدیکالتون صادر میشه. بعد از صدور ویزا تمدید مدیکال فایده ای نداره. تو مثالی که زدید، تاریخ انقضای ویزا 4.5 ماه بعد از آخر سپتامبره بنابراین نمیتونید عید برید.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAAM_60 ، nara ، A2000 ، alireza51
(2015-09-23 ساعت 13:23)yesorno نوشته:  

یادتون باشه به سؤالاتی که پاسخ داده نمیشه نه اینکه کسی نمیخواد جواب بده، نه دوست خوبم
کسی جوابشو بلد نیست تا بگه خدمتتون.
من به شخصه هر سؤالی رو بلد باشم جواب می دم و همه ی بزرگوارانی که داخل این تاپیک هستن هم فوق العاده از من فعال ترن.

دوست خوبم اگر زماني كه شما كلير ميشي و براي تحويل پاسپورت به سفارت مراجعه ميكنيد مجدداً مديكال خودتون رو تمديد كنيد و سفارت مديكال رو ازتون تحويل بگيره و با توجه به مديكال ويزا رو صادر كنه شما مجدداً تا تاريخ مديكال جديد كه معمولاً 6 ماه مي باشد تاريخ اسپاير ويزاي شما زمان داره
اگر نه زمان اين كار وجود نداشته باشه و سفارت ويزاي شما رو به صورت خودكار صادر كنه(از سهميه ماه سپتامبر)تاريخ درج شده آن يعني تاريخ اسپاير ويزا بر اساس مديكالي مي باشد كه در مصاحبه شما ارائه كرديد و زماني كه پاس رو به اونا تحويل ميديد حتي اگر مديكال جديد هم داشته باشيد اونا همون ويزاي صادر شده رو به پاس شما ميچسبونن
توصيه دوستان اينه كه حتماً اون ويزا رو بگيرين حالا بودن افرادي كه فرداي تحويل گرفتن ويزا مجدداً به سفارت مراجعه كردن و گفتن زمان ما كمه واسه رفتن به ا م ر ي ك ا و مديكال جديد رو دادن و سفارت مجدداً ويزاي جديدي براي اونا با تاريخ اسپاير جديد صادر كرده ولي اين يه استثناست پس شما اگر ايشود شدي برو براي گرفتن ويزا و اگر فرصت داري مديكال رو تمديد كن ولي اساس كارهاتون رو بر تاريخ مديكال اوليه بزاريد....چون اصل قضيه گرفتن ويزاست.....
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: h_researcher ، ebrahim1e ، hamid99 ، mahyaaa ، samane1363 ، hamed shayan ، A2000 ، alireza51
تا الان این سه کیس ایروان آپدیت ایمیلی هستند و غیر از اینها هر کی آپدیت بشه احتمالا آپش طلایی هست
جواب ایمیلها را ایروان ساعت 11 به وقت ایروان میدهد هر روز
748
4262
7327
غیر از ایتها و کیسی که امروز کلیر شد (6671) هیچ کسی از ایروان تا حالا آپ 23 سپتامبر نداره
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: Siamak ، mahyaaa ، hamed shayan ، behjan ، A2000 ، alireza51
(2015-09-23 ساعت 11:16)yesorno نوشته:  تغییرات وضعیت AP فقط ایران تا 23- ۹-۲۰۱۵ ساعت ۱۰ صبح

دانلود فایل

این فایل هایی که میذارید خیلی خوبه،مرسی
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: Siamak ، بابراس ، yesorno ، mahyaaa ، alireza51
دوستان سلام
من يكي از قبولي هاي 2016 هستم كه مثل خيلي از شما ها كه تا الان چشم به انتظار نشستين سربازي س هستم . امروز بصورت تصادفي به يه نكته بر خوردم كه برام سوال شد خواستم از شما كه با تجربه هستين سوال كنم. شما دوستان كارت سربازي جديد رو گرفتين كه الكترونيكيه ؟ دوش هيج جا درج نشده شما كجا خدمت كردين . حالا چه لزومي داره به افيسر سفارت بگيم س خدمت كرديم . البته من خودم چون اين قضيه رو تازه فهميدم تو فرم 260 نوشتم س . ولي اين سوال الان برام پيش اومد گفتم سوال يه راهي باشه حداقل جلوي تلفات احتمالي رو براي 2017 كم كرد ؟
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAAM_60 ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان