کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-23 ساعت 14:07)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 14:01)shervin56 نوشته:  دوستان سلام
من يكي از قبولي هاي ۲۰۱۶ هستم كه مثل خيلي از شما ها كه تا الان چشم به انتظار نشستين سربازي س هستم . امروز بصورت تصادفي به يه نكته بر خوردم كه برام سوال شد خواستم از شما كه با تجربه هستين سوال كنم. شما دوستان كارت سربازي جديد رو گرفتين كه الكترونيكيه ؟ دوش هيج جا درج نشده شما كجا خدمت كردين . حالا چه لزومي داره به افيسر سفارت بگيم س خدمت كرديم . البته من خودم چون اين قضيه رو تازه فهميدم تو فرم 260 نوشتم س . ولي اين سوال الان برام پيش اومد گفتم سوال يه راهي باشه حداقل جلوي تلفات احتمالي رو براي 2017 كم كرد ؟
برادر جان اینا هیچ فایده ای نداره چون روی شماره ای که توی کارت زده شده همه چی رو میتونند در بیارند. فقط من فهمیدم که نباید خیلی هم صادق بود مثلا اگه گفتند چی کار میکردید بگو تی میکشیدم جارو میزدم چایی می اوردم واینکه از همین الان به فکر وکیل باشید تا بتونه پروندتون رو از یو اس پیگیری کنه بعدا دیره الان به فکر باشید به بقیه دوستاتون هم بگید این موضوع رو جدی بگیرن.

هر رقم شماره كارت شما نشانگر يه چيزيه. پس مطلقا مطلقا دروغ نگين. فقط هر چقدر مي تونين ساده تر و كوتاه تر .
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ho_tasha ، SAAM_60 ، mahyaaa ، SAMBAR ، بابراس ، لطف اله ، farrokh33 ، samane1363 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 12:48)Siamak.k نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 12:43)SAMBAR نوشته:  واقعا دیگه خسته و کلافه و دربه در شدم واقعا نمیدونم چی کار کنم خواهش می کنم من و تو دعاهاتون فراموش نکنید.

سلام دوست عزیزم

امیدوارم که بزودی خبرهای خوبی بشنوید هم شما هم سایر دوستان ۲۰۱۵ که منتظر هستند.

دعای دوستان ۲۰۱۶ هم پشت سر شماست

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

آقا دستتون درد نکنه 2016 هي ها که ما را دعا مي کنين. بعد از 30 سپتامبر هر سوالي راجع به تجاربمون داشتين پيام خصوصي بدين در خدمت تک تک تون هستيم. همگي موفق باشيد.Big Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، mahyaaa ، 2015reza ، nara ، SAMBAR ، ho_tasha ، Siamak ، لطف اله ، Janilla ، A2000 ، farrokh33 ، samane1363 ، matin86 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 13:31)bidaad نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 13:19)nara نوشته:  دوستان عزيز من در مورد آخرين مهلت زمان ورود به عمه ريكا بارها تو اين تاپيك پرسيدم ...اما اينجا هم مثل سفارت كسي منو نميبينه Sad
اگه كسي 30 سپتامبر ايشود بشه ميتونه علي رغم اينكه مديكال فقط ۱ ماه و نيم ازش گذشته ...بره مديكال روو تمديد كنه كه بتونه دقيقا تعطيلات نوروز از ايران بره ؟؟؟
يا اينكه ژانويه آخرين مهلت وروده؟؟؟؟

دوست عزیز، ویزای شما بر اساس تاریخ اعتبار مدیکالتون صادر میشه. بعد از صدور ویزا تمدید مدیکال فایده ای نداره. تو مثالی که زدید، تاریخ انقضای ویزا ۴.۵ ماه بعد از آخر سپتامبره بنابراین نمیتونید عید برید.

ممنون دوست عزيز... 4.5 ماه هم خوبه يعني اواسط بهمن ...آخه يه دوستي توي تاپيك پرسيده بود كه آيا ژانويه آخرين مهلت وروده ؟؟؟ از اون موقع برام سوال شد....Rolleyes
تشکر کنندگان: mahyaaa ، farrokh33 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 14:18)SAMBAR نوشته:  لیلا خانم آرامش خودتون رو حفظ کنید درسته که ما ها تو شرایط خیلی بدی هستیم ولی این بنده خداها هم نگرانند من الان ۱۰ماهه منتظرم باور کن آرزو میکنم کاش یکی این موضوعات رو به من میگفت کاش یکی به من میگفت وکیل بگیرم.

دوست عزيز....من به شخصه راجع به وكيل تحقيق كردم ...هيچ وكيل مهاجرتي پرونده لاتري رو قبول نميكنه و ميگه خارج از كنترل وكلااست...مدير اين سايت تنها وكيل مرتبطه ...كه من باهاش قرارداد بستم ...اما اون هم پيگيري نميكنه ...فقط توي پر كردن فرم ها ...ارسال فرم ....واكسن ...مشاوره در مورد روز مصاحبه...در حد همين اطلاعاتي كه دوستان اينجا ميزارن ، بهتون اطلاعات ميده و ديگر هيچ...الان كه ما تو اين شرايط هستيم كاري از وكيل برنمياد...
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، hamed shayan ، mahyaaa ، بابراس ، sosol ، A2000 ، farrokh33 ، SAAM_60 ، alireza51 ، Alex 2014
برای ما که از دست وکیل کاری بر نمی یاد ولی اگه وکیل داشته باشید و تو امر ی کا ساکن باشه نمیتون مراحل پرونده رو پیگیری کنه؟؟؟؟؟؟؟؟ درسته که هیچ حقی نداریم ولی حداقل همون ماههای اول پیگیری بشه و بفهمیم بهمون ویزا نمیدن بهتره که. به قول یکی از دوستان این صبر که من میکنم افشردن جان است
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: nara ، mordad ، mahyaaa ، 2015reza ، farrokh33 ، samane1363 ، alireza51 ، Alex 2014
در اصل برای آپ شبانه فقط امشب فرداشب پس فردا شب و دوشنبه شب و سه شنبه شب را فرصت خواهیم داشت در مجمع 5 شب
شب 23-24-25-28-29 سپتامبر
خدایا به هممون کمک کن
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
از انکارا خبری نیست خبرمر گ شون .اینا پس کی کارمیکنن؟ موقعیکه پول میگرفتن خوب برخورد میکردن
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، areb1356 ، farrokh33 ، alireza51 ، Alex 2014
من دیروز یک ایمیل برای سفارت ارمنستان زدم و گفتم برای تمدید مدیکال دارم میام ارمنستان .
علاوه بر جوابهای روتین ، این دو جمله هم زیرش اضافه شده :

ATTENTION: UNDER NO CIRCUMSTANCES CAN A VISA BE ISSUED OR AN ADJUSTMENT OF STATUS OCCUR IN YOUR CASE AFTER SEPTEMBER 30, 2015.

VERY IMPORTANT: BECAUSE OF THE LIMITED NUMBER OF VISAS THAT MAY BE ISSUED UNDER THIS PROGRAM, VISAS MAY CEASE TO BE AVAILABLE EVEN BEFORE THIS DATE. THIS IS ESPECIALLY TRUE THE CLOSER TO SEPTEMBER 30 AN APPLICATION OR RE-APPLICATION IS MADE.

حالا سوالی که دارم اینه که APPLICATION OR RE-APPLICATION دقیقا به چه معناست ؟
آیا ایروان آب پاکی رو رو دستمون ریخته ؟
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، Alex 2014
Samber عزیز شما برنامت چیشد رفتنی هستی انکارا؟؟
تشکر کنندگان: vahid.sa ، farrokh33 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 15:21)SAMBAR نوشته:  برای ما که از دست وکیل کاری بر نمی یاد ولی اگه وکیل داشته باشید و تو امر ی کا ساکن باشه نمیتون مراحل پرونده رو پیگیری کنه؟؟؟؟؟؟؟؟ درسته که هیچ حقی نداریم ولی حداقل همون ماههای اول پیگیری بشه و بفهمیم بهمون ویزا نمیدن بهتره که. به قول یکی از دوستان این صبر که من میکنم افشردن جان است

نه دوست عزیز....حتی تو اون ماهها هم به وکیل همین جوابی رو میدن که به ما میدن...یعنی به سفارت ایمیل بزنید....و دیگر هیچ
تشکر کنندگان: بابراس ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 15:25)saber_s نوشته:  من دیروز یک ایمیل برای سفارت ارمنستان زدم و گفتم برای تمدید مدیکال دارم میام ارمنستان .
علاوه بر جوابهای روتین ، این دو جمله هم زیرش اضافه شده :

ATTENTION: UNDER NO CIRCUMSTANCES CAN A VISA BE ISSUED OR AN ADJUSTMENT OF STATUS OCCUR IN YOUR CASE AFTER SEPTEMBER 30, ۲۰۱۵.

VERY IMPORTANT: BECAUSE OF THE LIMITED NUMBER OF VISAS THAT MAY BE ISSUED UNDER THIS PROGRAM, VISAS MAY CEASE TO BE AVAILABLE EVEN BEFORE THIS DATE. THIS IS ESPECIALLY TRUE THE CLOSER TO SEPTEMBER 30 AN APPLICATION OR RE-APPLICATION IS MADE.

حالا سوالی که دارم اینه که APPLICATION OR RE-APPLICATION دقیقا به چه معناست ؟
آیا ایروان آب پاکی رو رو دستمون ریخته ؟

من سه تا ایمیل دادم ایروان توی دومیش که دوازده آگوست بود این متن رو زده بود ... هیچی نیست نگران نباش
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: بابراس ، hamid99 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 14:45)2015reza نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 14:07)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 14:01)shervin56 نوشته:  دوستان سلام
من يكي از قبولي هاي ۲۰۱۶ هستم كه مثل خيلي از شما ها كه تا الان چشم به انتظار نشستين سربازي س هستم . امروز بصورت تصادفي به يه نكته بر خوردم كه برام سوال شد خواستم از شما كه با تجربه هستين سوال كنم. شما دوستان كارت سربازي جديد رو گرفتين كه الكترونيكيه ؟ دوش هيج جا درج نشده شما كجا خدمت كردين . حالا چه لزومي داره به افيسر سفارت بگيم س خدمت كرديم . البته من خودم چون اين قضيه رو تازه فهميدم تو فرم 260 نوشتم س . ولي اين سوال الان برام پيش اومد گفتم سوال يه راهي باشه حداقل جلوي تلفات احتمالي رو براي 2017 كم كرد ؟
برادر جان اینا هیچ فایده ای نداره چون روی شماره ای که توی کارت زده شده همه چی رو میتونند در بیارند. فقط من فهمیدم که نباید خیلی هم صادق بود مثلا اگه گفتند چی کار میکردید بگو تی میکشیدم جارو میزدم چایی می اوردم واینکه از همین الان به فکر وکیل باشید تا بتونه پروندتون رو از یو اس پیگیری کنه بعدا دیره الان به فکر باشید به بقیه دوستاتون هم بگید این موضوع رو جدی بگیرن.

هر رقم شماره كارت شما نشانگر يه چيزيه. پس مطلقا مطلقا دروغ نگين. فقط هر چقدر مي تونين ساده تر و كوتاه تر .
توی بک گراوند کارت الکترونیکی آرم جایی که خدمت کردین خیلی کمرنگ هک شده،دقت کنید میبینید.مثلا مال همسر من آرم نیروی هواییهWink
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
تشکر کنندگان: ho_tasha ، بابراس ، tamana2016 ، mahyaaa ، SAMBAR ، A2000 ، farrokh33 ، ben123 ، matin86 ، alireza51 ، Alex 2014
گرونههههههههههههه گرووووووووووون
آقا فقط بلیط رفت و برگشتش میشه 1.600
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: 2015reza ، بابراس ، mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 15:01)Azer نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 12:48)Siamak.k نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 12:43)SAMBAR نوشته:  واقعا دیگه خسته و کلافه و دربه در شدم واقعا نمیدونم چی کار کنم خواهش می کنم من و تو دعاهاتون فراموش نکنید.

سلام دوست عزیزم

امیدوارم که بزودی خبرهای خوبی بشنوید هم شما هم سایر دوستان ۲۰۱۵ که منتظر هستند.

دعای دوستان ۲۰۱۶ هم پشت سر شماست

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

آقا دستتون درد نکنه ۲۰۱۶ هي ها که ما را دعا مي کنين. بعد از 30 سپتامبر هر سوالي راجع به تجاربمون داشتين پيام خصوصي بدين در خدمت تک تک تون هستيم. همگي موفق باشيد.Big Grin
با سلام خانم/آقا Azer
امید وارم حتماً کلیر بشید نگران نباشید
توکل به خدا امروز روز نیایش دعا کنید ازش بخواهید.
من هم دعا میکنم که اوکی بشه که من هم خواستم بیام هیوستون شما ما رو کمک کنید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,587)
تشکر کنندگان: بابراس ، Siamak ، mahyaaa ، SAMBAR ، Jefferson ، SAAM_60 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 15:35)mordad نوشته:  گرونههههههههههههه گرووووووووووون
آقا فقط بلیط رفت و برگشتش میشه ۱.600

والا من تركيش رو پرسيدم چون ٢٧ ميوفته به آخرين روز تعطيلات شون ، رفت و برگشت از تبريز رو ٢/٦٠٠ گفت.در حالت عادي ١/٨٠٠ هست تركيش.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: بابراس ، mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان