کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-23 ساعت 21:23)Azer نوشته:  دوستاني که تجربه دارند، تو نامه ها ظاهراً مي گه بايد ساعت ۲ ظهر بياين. آخرين وقتي که مي شه در هر روز به سفارت ويزا را تحويل داد چه ساعتي هست؟ واسه رزرو بليط مي خوام بدونم.
ساعت کار سفارت تا پنج هر روزه، ولي تا ۵ ويزا هم تحويل مي گيرن؟؟؟
ممنون مي شم دوستايي که تجربه دارن اطلاع رساني کنند.
مشکوک نشيد ها خبري نيست، مي گم شايد حالا گوش شيطان کر، شايد زد يک مرتبه کلير شديم،Big GrinBig GrinBig Grin
مگه چيه، ها برم نفت بگيرم، برم نون بگيرم.

اگه ابوظبي هستيد بليط دبي رو با پرواز ماهان ساعت ٨ صبح اكي كنيد. حدود ١٠:٣٠ به وقت امارات مي رسيد دبي و حدود ساعت ١١ از فرودگاه مي آيد بيرون و دو ساعتم اگه تا ابوظبي حساب كنيد به موقع مي رسيد دمه سفارت. از ساعت ١٣:٣٠ اجازه ورود به سفارت مي دن. از ١٤:٣٠ هم اجازه نمي دن. البته بستگي به شلوغ بودن دمه در سفارت داره. موفق باشيد
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: Azer ، areb1356 ، SAMBAR ، amir piri ، samane1363 ، SAAM_60 ، alireza51 ، Alex 2014 ، shahabjafari
سلام دوستان ، امروز کسی ابوظبی اپ داشته ؟؟؟ من یک اپ دارم به تاریخ 23 ولی نمیدونم اپ اصلی هستش یا واسه خاطر ایمیل ، از ساعتش مطمئن نیستم فقط از ابوظبی میلی دریافت نکردم .ممنون میشم راهنمایی کنید[THUMBS UP SIGN]

تشکر کنندگان: SAMBAR ، amir piri ، alireza51 ، Alex 2014
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: SAMBAR ، nara ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 21:42)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 21:23)Azer نوشته:  دوستاني که تجربه دارند، تو نامه ها ظاهراً مي گه بايد ساعت ۲ ظهر بياين. آخرين وقتي که مي شه در هر روز به سفارت ويزا را تحويل داد چه ساعتي هست؟ واسه رزرو بليط مي خوام بدونم.
ساعت کار سفارت تا پنج هر روزه، ولي تا ۵ ويزا هم تحويل مي گيرن؟؟؟
ممنون مي شم دوستايي که تجربه دارن اطلاع رساني کنند.
مشکوک نشيد ها خبري نيست، مي گم شايد حالا گوش شيطان کر، شايد زد يک مرتبه کلير شديم،Big GrinBig GrinBig Grin
مگه چيه، ها برم نفت بگيرم، برم نون بگيرم.

اگه ابوظبي هستيد بليط دبي رو با پرواز ماهان ساعت ٨ صبح اكي كنيد. حدود ١٠:٣٠ به وقت امارات مي رسيد دبي و حدود ساعت ١١ از فرودگاه مي آيد بيرون و دو ساعتم اگه تا ابوظبي حساب كنيد به موقع مي رسيد دمه سفارت. از ساعت ١٣:٣٠ اجازه ورود به سفارت مي دن. از ١٤:٣٠ هم اجازه نمي دن. البته بستگي به شلوغ بودن دمه در سفارت داره. موفق باشيد

ممنون ابراهيم
شما هم روزهاي آخر مي خوايين برين سفارت، يا هنور مثل من دو دل هستيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
منم دارم میرم آنکارا...قرار باشه پایه پیاده برم...میرم.تا بعدا نگم فلان شد بسار شد.
منم جلو سفارت میبینین.دوشنبه صبح.
اگه هماهنگین به منم خصوصی بگین.
شانس در حد 1 درصد هم باشه استفاده میکنم.
در ضمن منم از چن نفر اینکاره پرسیدم،اونا هم توصیشون همین بود.
اونجا رمز آشناییمون کلمه مهاجر سراییی باشه که همدیگرو پیدا کنیم.
مهاجرسرایییییییییی....
یادتون نره ه ه ه ه.
مهاجر سرایی....
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: 2015reza ، Miip ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، nara ، mahyaaa ، M.d ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 21:36)alifarjadfar نوشته:  نکنه خبریه؟؟ شما میگی خبری نیست ولی ماکه باورمون نمیشه انشااله حتما خبری میشه!!

علي جان خدا خيرت بده، خدا از دهنت بشنوه، اگه خير باشه که Big GrinBig GrinBig Grin الان من غش کرده بودم. ولي خودم مي خوام يک عکس از وفتي که کلير شندنم را ببينم بندازم. يعني اصلاً مي شهSad
تشکر کنندگان: SAMBAR ، amir piri ، nara ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
تشکر کنندگان: SAMBAR ، amir piri ، SAAM_60 ، alireza51 ، Alex 2014
ممنون از دوستان ؛ یعنی میشه امید داشت که از امریکا بوده باشه ، چون امروز یه ایمیل از kccداشتم در پاسخ به میلم که مثل همیشه جواب داده بود ؛ واقعا نمی دونم اپ به درد بخوری میتونه باشه یا نه !!!!

تشکر کنندگان: nara ، alireza51 ، Alex 2014
شب بر همه خوش چه خبر از دوستانی که به تویتر خانم سارا گرو پیام دادن ایا جوابی گرفتن ؟
ممنون اگر جواب بدید.
این ایمیل ادرسی رو که یکی از دوستان گذاشتن تا حالا کسی ایمیل زده چه جئابی گرفته؟
موفق باشید و امیدوار
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، amir piri ، nara ، mahyaaa ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 21:37)hamed shayan نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 21:03)Azer نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 18:57)alifarjadfar نوشته:  Thank you for your inquiry.

For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information. Please provide the Principal Applicant’s information listed below.

When inquiring about the status of a Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center is a document processing facility, and cannot advise you on whether or not you will qualify for a visa.  Only a consular officer can make that decision.

For additional information, please refer to the following websites:

Diversity Visa Website: http://travel.state.gov/content/visas/en....html.html

Diversity Visa Instructions: http://travel.state.gov/content/visas/en...tions.html

DS-260 instructions: http://travel.state.gov/content/visas/en...ation.html

To enter the Diversity Visa lottery or to check for a selection notice: https://www.dvlottery.state.gov/  

Mariah/Ericka

Support Contractor – FCi Federal

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500

Email: HYPERLINK "mailto:KCCDV@state.gov"KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [۸ U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

From: alifarjadfar [mailto:alifarjadfar@gmail.com]

Sent: Monday, September 21, ۲۰۱۵ ۸:۳ ۹ AM

چیمیگه این ؟؟؟ الان اومد واسم

خلاصه اش کنم شما حتماً به KCC ايميل زديد. اونا جواب دادند. گفته اولاً اسم و شماره کيس نفر اصلي به همراه تاريخ تولد را تو مکاتبات نگنجونيد. در ضمن اگر برا کليرنس تماس گرفتيد، بايد با سفارت تماس بگيرين. همين حرف ها را ديروز تو تلفن به ما زدند. من خلاصه مکالماتمون را تو يکي از پست هاي ديشبم گذاشتم.
خلاصه کليرنس به KCC مربوط نمي شه، فقط وفقط آفيسر سفارتخانه مي تونه کيس را اعلام کليري بکنه و لا غير.
دوست گرامی فرمایش شما کاملا صحیح است . فقط یک معمای کوچیک این وسط هست که این کدوم مرکز نهاد وارگانیه که به آفیسر اعلام کلیری میکنه ؟یا اینکه اصلا خود آفیسر پرونده هارو گذاشته جلوش و راسا تصمیم گیری میکنه؟

هان دوست عزير، تازه اومدي اول خط. شما که با سيستم اداري دولتي آشنا هستي ، چون تو ايران تقريباً همه چيز دولتي هست. همون دور تسلسل امروز برو فردا بياست ديگه عزيز جان. خدا وکيلي کارمندهاي دولت هم مثل ايران دو درن. وگر کلير کردن اصلاً بگيم کلاً ده هزار نفر تو کل پروسه چند روز مي کشه. در ضمن يادتون باشه که کيس ما تقريباً دو ساله که تو ادارات مرتبط آمريکا تو جريانه!!!
تشکر کنندگان: SAMBAR ، amir piri ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
دوستان کیس دوم ما به تاریخ ٢٣سپتامبر آپ شده, ولی or نشده, آیا این نشانه خوبیه, در ضمن ما امروز ایمیل هم زدیم. ممکنه به خاطر ایمیل باشه یا برای ایمیل فقط کیس اصلی آپ میخوره.
تشکر کنندگان: alireza51 ، Alex 2014
دوستان سلام
سال قبل خيلي از دوستان روزهاي اخر بدون كلير شدن رفتند سفارت بعضي از دوستان توانستند از سفارت ابوظبي با دست پر بيايند هرچند امسال نميدانم وضعيت چطور باشه اما هر تلاشي به هر حال شايد حداقل باعث رضايت خودتان باشه وگرنه سفارت تركيه كه سال گذشته بدون كلير شدن پاسپورت را قبول نميكرد ، أواخر تاپيك پارسال را بخوانيد بعد تصميم بگيريد كه اين سفر درست است يا نه ؟
به هر حال اين روزها واقعا جز دعا كاري از دست كسي بر نميايد براي همين از ته قلب برايتان دعا ميكنم
موفق باشيد
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
اقاي areb كار فوري
Big Grin
بچه ها ابوظبي داره اپ ميكنه؟؟؟
Big Grin
تشکر کنندگان: SAMBAR ، nara ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان