کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
Thank you for your inquiry.

For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information. Please provide the Principal Applicant’s information listed below.

When inquiring about the status of a Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center is a document processing facility, and cannot advise you on whether or not you will qualify for a visa.  Only a consular officer can make that decision.

For additional information, please refer to the following websites:

Diversity Visa Website: http://travel.state.gov/content/visas/en....html.html

Diversity Visa Instructions: http://travel.state.gov/content/visas/en...tions.html

DS-260 instructions: http://travel.state.gov/content/visas/en...ation.html

To enter the Diversity Visa lottery or to check for a selection notice: https://www.dvlottery.state.gov/  

Mariah/Ericka

Support Contractor – FCi Federal

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500

Email: HYPERLINK "mailto:KCCDV@state.gov"KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

From: alifarjadfar [mailto:alifarjadfar@gmail.com]

Sent: Monday, September 21, 2015 8:3 9 AM

چیمیگه این ؟؟؟ الان اومد واسم
تشکر کنندگان: farrokh33 ، smpf ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 16:15)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 16:03)fafar2 نوشته:  سلام دوستان به نظرتون ما هم بريم ابوظبي و ايا ميذارن بريم داخل سفارت؟

دوستان عزيز سفارت كشورها ديگه را نميدونم ولي ابوظبي تحت هيچ شرايطي اجازه ورود به سفارت نميده مگر با قرار قبلي و درج شده در سيستم يا اينكه سيتزن امريكا باشي.

اگر امارات ميانند مشكلي نداره ولي لطفا به سفارت كاري نداشته باشيد چون برخودي ميشه كه در شايسته ما نيست.

بع اميد اينكه همه با نامه كليري به اونجا بريد. امين

دوست عزیز من دوشنبه صبح میرم امارات...به این امید که همون روز کلیر بشم و در دسترس باشم...Shy
تشکر کنندگان: farrokh33 ، smpf ، amir piri ، mahyaaa ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
دوستان منم دارم میام آنکارا، کسی دوست داشت خصوصی شماره بده اونجا هماهنگ باشیم.
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان: farrokh33 ، 2015reza ، smpf ، mordad ، vahid.sa ، amir piri ، mahyaaa ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 17:55)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 16:35)ebrahim1e نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر
الان مسئله ای که وجود داره و همه ما داریم بش فکر میکنیم اینه
آیا بریم سفارتهای مربوطه یا نریم ؟؟؟؟
حتی جناب مدیر کل آقای ناظم هم دیروز اومدن گفتن برید سفارتها و استناد کردن به پارسال که یکسری رفتن و ویزاشون را گرفتن و یک دوست ۲۰۱۳ ای دیگه هم اومد و داستان خودش را تعریف کرد که کلیر نشده رفته بوده و مدیکال را هم تمدید کرده و 19 سپتامبر کلیر میشه و بلافاصله پاسش را میبره و تنها کسی میشه از کلیری های 19 سپتامبر ۲۰۱۳ که ویزا میگیره
خب نکته مشترک در همه این افراد اینه که اونا همه کلیر شده بودند و بدون اینکه کلیر بشوند نه پاسپورتشون را تحویل میگرفتند و نه ویزایی در کار بود
داشتم چند روز پیش کامنتهای سیمون را میخوندم یک نفر پرسیده بود از سیمون که احتمال داره چون ویزا زیاد هست و آخر کار هستیم همه را کلیر کنند تا بخواهند سهمیه را پر کنند ولی سیمون پاسخ داده بود که ابدا این چنین کاری نخواهند کرد و مسئله این هست که کلیر شدن اون فرد مهمتر از پر کردن سهمیه هست
خب اینا برآوردها و اطلاعاتی بود که من داشتم منم مثله شما الان این موضوع برام حیاتی هست. برم ؟؟؟؟ یا منتظر بمونم؟؟؟؟
ممکنه نرم و کلیر بشم و زمان کم باشه واسه اینکه خودم را برسونم و ویزام بسوزه
از طرفی امکان داره برم و ویزا گیرم نیاد و کلی هزینه کنم و و وقتم گرفته بشه
حالا باید ببینیم کدوم اتفاق امکان رخ دادنش بیشتر هست ۱- کلیر شدن ۲- کلیر نشدن
و حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که تا کلیر نشید به هیچ وجه ویزایی در کار نیست
شما نظرتون چیه؟؟؟؟؟
لطفا نظراتتون را بگید تا به یک جمع بندی برسیم به نظر من الان فقط ماها هستیم که میتونیم در مورد این موضوع جمع بندی کنیم نه فرد دیگه ای چون ما مشکل مشترک داریم
ما همه تو زندگی ضرر و زیان تا حالا زیاد دادیم اینم روش ... حتی اگه شانسم یک درصد هم باشه میرم .. اینم بگم دوستانی که روز آخر کلیر بشن و اونجا نباشن دقیقا می خوان چی کار کنن ؟ بشین از خونه ایمیل بزنن ؟ مطمعن باشید هیشکی پرینت نمیکنه ویزا تونو نگه داره تا شما بیایی ویزاتونو بگیرید ... ما هم نمی خوایم بریم اونجا التماس ویزا بکنیم اگه کلیر شدیم پاسپورتا رو میدیم اگه نشدیم که هیچ تازه یه بحث دیگه ای که هست اینکه در روز آخر به گفته آقای ناظم ممکنه پاسپورتها رو بگیرن اگه کلیر شده بودی بهت بدن اگه هم نه پاستون روبدون ویزا می گیری .. شاید هم همونجا در روز اخر تمهیداتی داشته باشن.. اونا خودشون هم میدونن سی سپتامبر اونجا شلوغ میشه شاید گرفتن اگه هم نگرفتن دعوا و التماس نداریم برمیگردیم ...پس بهتر به حرف با تجربه ها گوش کنیم و این کار رو انجام بدیم
در ضمن دیگه بدهکار خودتونم نیستین
ازاین شاید ها زیاده ما هم به امید همین شاید ها میریم
و نکته آخر امسال هنوز ویزا تموم نشده وگرنه خیلی راحت مثل پارسال جواب ایمیل میدادن برنامه تموم شده و نیایین
من خودم به شخصه یه کارمند معمولی هستم از رو شکم سیری هم حرف نمیزنم که فکر کنید حتما پولداره می خواد اینهمه خرج کنه بی برو برگرد آخرین شانسمونه اینو دیگه خودمون از خودمون نگیریم .
همیشه موفق باشید به امید کلیری تو همین یکی دو روز
منم ترجیح میدم صبح دوشنبه برم ابوظبی و تا 5 شنبه اونجا باشم ...هرچند واقعا گرفتن مرخصی برام سخته...دنبال یه پارتنر خانم میگردم ...لطفا کسی اگه خواست بره خبر بده
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ARSAMNEW ، Pariba ، smpf ، SAAM_60 ، mahyaaa ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 18:13)SAMBAR نوشته:  ما که تو این مملکت هم که فکر میکنیم وطنمون هست جا نداریم اشک اورش رو میخوریم از تحصیل محروم میشیم ارتش و برای سربازی انتخاب میکنیم ولی نمیدونم چرا از س سردر میاریم خدایا رحمتت رو شکر ما که نفهمیدیم چند چندیم فقط یه چیزی رو میدونم من نمیذارم پسرم چیزهایی رو که من و همسرم چشیدیم رو تجربه کنه.

آخ گفتی دست رو دلم گذاشتی!
ما بنظر اینجابی ها ض د ا ن ق ل ا ب هستیم و از نظر اونجایی ها هم لابد تروریست!
دقیقا منم همه فکرم دختر یکساله امه که دردسرهای منو باباشو نکشه
آمریکایی ها ما رو کلییر نکنن ضرر کردن چون کانادا یا اسنرالیا از وجود آدمهای خوبی مثل ما بهره مند میشه
اصلا شوخی نیست و واقعیته
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
(2015-09-23 ساعت 18:42)ben123 نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 15:01)Azer نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 12:48)Siamak.k نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 12:43)SAMBAR نوشته:  واقعا دیگه خسته و کلافه و دربه در شدم واقعا نمیدونم چی کار کنم خواهش می کنم من و تو دعاهاتون فراموش نکنید.

سلام دوست عزیزم

امیدوارم که بزودی خبرهای خوبی بشنوید هم شما هم سایر دوستان ۲۰۱۵ که منتظر هستند.

دعای دوستان ۲۰۱۶ هم پشت سر شماست

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

آقا دستتون درد نکنه ۲۰۱۶ هي ها که ما را دعا مي کنين. بعد از 30 سپتامبر هر سوالي راجع به تجاربمون داشتين پيام خصوصي بدين در خدمت تک تک تون هستيم. همگي موفق باشيد.Big Grin

من حدود یک ماه و نیمه که هرررر شب با تماااام وجووووودم واسه همتون دعا میکنم. کاش بگیره اینقدر دعا. توو تمام عمرم اینقدر دعا نکرده بودم.
ممنون دوست عزیز...
امیدوارم شما به درد ما منتظران دچار نشی
تشکر کنندگان: ben123 ، farrokh33 ، ebrahim1e ، Jefferson ، smpf ، alireza51 ، Alex 2014
سلام خدمت دوستان بسیار عزیزم
در رابطه با رفتن یا نرفتن پیشنهادی دارم
اگر جای شما بودم این کارها رو میکردم:
1-هرگز هرگز تا لحظه آخر نا امید نمیشدم 30 سپتامبر روز آخر لاتاری است .دوستانی بودند که درسالهای گذشته در 30 سپتامبر ویزاشون رو گرفتن (البته به جز 2014که سال استثنایی بودو ویزا تموم شده بود ولی امسال که ویزا هنوز موجود است)
2-در این چند روز باقیمانده میرفتم دبی یا آنکارا ویا ایروان(هر سفارتی که مصاحبه داشتم) ومنتظر میماندم اگر کلیرمی شدم بلافاصله پاسپورت هارو می بردم سفارت .اگر هم کلیر نمی شدم این هزینه رو روی بقیه هزینه ها میذاشتم ولی دیگه افسوس از دست دادن زمان رو نمیخوردم
3-تا چهار شنبه اینده هنوز یک هفته باقی مانده .دوستانی که نمیخوان برن ومنتظر میمونن تا کلیر بشن وبعد میخوان برن پس خودشون رو برا یک سفرفوری کاملا آماده نگه دارن چه بسا همین امشب ویا یکی دو روز آینده کلیر بشید خودتون رو برا یک سفر فوری فوری آماده کنید.(چمدان بسته+رزرو بلیط+رزروهتل )
4-باز هم خواهش میکنم هرگز هرگز ناامید نشید.همیشه شاد باشید
تشکر کنندگان: hamed shayan ، 2015reza ، ebrahim1e ، sunn789 ، آسماني ، smpf ، nara ، amir piri ، mahyaaa ، M.d ، A2000 ، Shaft ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 10:52)yesorno نوشته:  اینا هم اول برن یه شیرینی توپ واسم بخرن تا شماره هاشونو بزارم

2015AS1485 ANK
2015AS5398 ABD
2015AS5588 ABD
2015AS5615 ABD
2015AS5626 ABD
2015AS5630 ABD
2015AS5663 ABD
2015AS5683 ABD

اوا من که شماره هاشونو گذاشتمCool بیاین اعلام هووووراااا بفرماییین زود ببینم یالا

الان برنامه DC خورد اینا رو از وسطش برداشتم

منتظر بعدیا باشین

شیرینی ها آماده باشه بی زحمت Big Grin

انشالله هر چي از خدا مي خوايي بهت بده[emoji2][emoji2]هميشه خوش خبر باشي...يعني اينا كلير شدن؟

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: farrokh33 ، hamed shayan ، smpf ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 18:54)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 18:48)houshym نوشته:  
حتی جناب مدیر کل آقای ناظم هم دیروز اومدن گفتن برید سفارتها و استناد کردن به پارسال که یکسری رفتن و ویزاشون را گرفتن و یک دوست ۲۰۱۳ ای دیگه هم اومد و داستان خودش را تعریف کرد که کلیر نشده رفته بوده و مدیکال را هم تمدید کرده و 19 سپتامبر کلیر میشه و بلافاصله پاسش را میبره و تنها کسی میشه از کلیری های 19 سپتامبر ۲۰۱۳ که ویزا میگیره
خب نکته مشترک در همه این افراد اینه که اونا همه کلیر شده بودند و بدون اینکه کلیر بشوند نه پاسپورتشون را تحویل میگرفتند و نه ویزایی در کار بود
داشتم چند روز پیش کامنتهای سیمون را میخوندم یک نفر پرسیده بود از سیمون که احتمال داره چون ویزا زیاد هست و آخر کار هستیم همه را کلیر کنند تا بخواهند سهمیه را پر کنند ولی سیمون پاسخ داده بود که ابدا این چنین کاری نخواهند کرد و مسئله این هست که کلیر شدن اون فرد مهمتر از پر کردن سهمیه هست
خب اینا برآوردها و اطلاعاتی بود که من داشتم منم مثله شما الان این موضوع برام حیاتی هست. برم ؟؟؟؟ یا منتظر بمونم؟؟؟؟
و حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که تا کلیر نشید به هیچ وجه ویزایی در کار نیست
شما نظرتون چیه؟؟؟؟؟
لطفا نظراتتون را بگید تا به یک جمع بندی برسیم به نظر من الان فقط ماها هستیم که میتونیم در مورد این موضوع جمع بندی کنیم نه فرد دیگه ای چون ما مشکل مشترک داریم
ما همه تو زندگی ضرر و زیان تا حالا زیاد دادیم اینم روش ... حتی اگه شانسم یک درصد هم باشه میرم .. اینم بگم دوستانی که روز آخر کلیر بشن و اونجا نباشن دقیقا می خوان چی کار کنن ؟ بشین از خونه ایمیل بزنن ؟ مطمعن باشید هیشکی پرینت نمیکنه ویزا تونو نگه داره تا شما بیایی ویزاتونو بگیرید ... ما هم نمی خوایم بریم اونجا التماس ویزا بکنیم اگه کلیر شدیم پاسپورتا رو میدیم اگه نشدیم که هیچ تازه یه بحث دیگه ای که هست اینکه در روز آخر به گفته آقای ناظم ممکنه پاسپورتها رو بگیرن اگه کلیر شده بودی بهت بدن اگه هم نه پاستون روبدون ویزا می گیری .. شاید هم همونجا در روز اخر تمهیداتی داشته باشن.. اونا خودشون هم میدونن سی سپتامبر اونجا شلوغ میشه شاید گرفتن اگه هم نگرفتن دعوا و التماس نداریم برمیگردیم ...پس بهتر به حرف با تجربه ها گوش کنیم و این کار رو انجام بدیم
و نکته آخر امسال هنوز ویزا تموم نشده وگرنه خیلی راحت مثل پارسال جواب ایمیل میدادن برنامه تموم شده و نیایین
من خودم به شخصه یه کارمند معمولی هستم از رو شکم سیری هم حرف نمیزنم که فکر کنید حتما پولداره می خواد اینهمه خرج کنه بی برو برگرد آخرین شانسمونه اینو دیگه خودمون از خودمون نگیریم .
اقا برید چیزی از دست نمیدید ولی من توصیه میکنم نامه ای که میزنید نامه پر و پیمونه ای باشه

دوستان من فقط در مورد سفارت ابوظبي اطلاعات دارم و اينكه تا كلير نياد پاسپورت رو تحويل نمي گيرن. نمي دونيد ما ديروز با چه آرسن لوپن بازيي مديكال يكي از دوستان كه هنوز كلير نشده رو تحويل داديم. ضمناً من الان رسيدم وطن[emoji3][emoji3]
ولي همه اون كسايي كه داريد غصه مي خوريد تا هفته ديگه به حال امروزتون مي خنديد و وارد يه پروسه جديد مي شيد و دغدغه رفتن اما اين يكي فرقش اينه كه هي اين سيس لامصب رو چك نمي كنيد. موفق باشيد و ايشود
سلام امین جان .تبریک میگم بهتون دوباره.این صحبت آخرو همینطوری وبر اساس دعاهاتون میگی یا واقعا خبریه و ما بیخبریم؟ممنون
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: farrokh33 ، 2015reza ، ebrahim1e ، SAMBAR ، smpf ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
شما نظرتون چیه؟؟؟؟؟
"ما هم نمي خوايم بريم اونجا التماس ويزا بكنيم". آفرين arsamnew عزيز. بهت افتخار مي كنيم. منم دقيقا با اين مسئله موافقم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، smpf ، samane1363 ، nara ، mahyaaa ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
سلام.
من آپدیتم مربوط به ایمیله و ساعت 13:20 دقیقه آپدیت شدم
کیس 4700 / سربازی س / مصاحبه 14 آپریل / کیس تکنفره

(2015-09-23 ساعت 18:47)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 18:03)ARSAMNEW نوشته:  ابراهیم جان خبر ایروان رو نداری ؟

سلام
غیر از سه کیسی که صبح اعلام کردم و ایمیلی بودن یعنی کیسهای
748
4262
7327
الان کیس 4700 هم آپدیت شد که فکر کنم آپ شبانه باشه و از بچه های مهاجر سراست و البته کم میاد بهش تبریک میگم
و کیس 6171 هم الان بدون اینکه اسمش اعلام بشه توی سایت همه افرادش ایشود شدن
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، smpf ، ehsan_pars ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 17:30)Azer نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 17:20)Majjid نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 17:07)bobinio نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 17:00)marya.۱ نوشته:  
شما نظرتون چیه؟؟؟؟؟
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم تازه با این تفاوت که من امروز به رییسم گفتم ممکنه مجبور شم ۳ روز برم سفر گفت نمیشه ،گفتم آخه خیلی برام مهم و ضروریه گفت پس اگه ضروریه که برو و دیگه برنگرد یعنی من باید خیلی ریسک کنمSad حالا شما اگه جای من بودید چکار می کردید؟

هرکاری میکنید فقط به فکر آینده باشید . همه جوانب را در نظر بگیرید و شتاب زده عمل نکنید فقط کاری را انجام دهید که در آینده از انجام ندادن یا دادنش پشیمون نشید.
مهم خودتونین که بعد این داستانها دیگه ذهنتون درگیر نباشه

من فكر ميكنم نكته اول اينكه اگر كسي كلير تشده باشه به هيچ وجه براش ويزا صادر نميشه . ولي نكته دوم اين است كه معلوم نيست اگر كلير شده باشي حتما افيسر تصميم بگيره برايت ويزا صادر كنه . ممكنه به دلايل مختلف به دلش نشسته باشي و دوست نداشته باشه كه برايت ويزا صادر كنه. چون KCC ميگه تصميم به ويزا دادن و يا ندادن دست افيسر. حالا چكاري بهتر جواب ميده براي اينكه دل افيسر بدست بايد تا به شما ويزا بده ، من نميدونم . بهتره دوستان نظر بدهند

خدا وکيلي من اين آخري را ديگه نديده بودم. ممکن است، افيسر نخواد ويزا بهت بده، با وجود کلير شدن، هر چند احتمالش کمه ولي غير ممکن نيست، اون وقت مي شه بوق بالا بوقCoolCoolCool
بعد كه بيشتر فكر كردم ديدم امكانش خيلي كمه كه افيسر بخواهد لج كنه و به كسي ويزا نده. چون اگه كليري كسي بياد تو قايل اكسل سيس معلوم ميشه و حتما yesorno و پيشكسوتهاي ديگه متوجه ميشدند و به همه اعلام ميكرد. پس اين سناريو را بهتره فراموش كنيم و دعا كنيم زودتر كلير بشيم
2015AS75xx
تعداد كيس: ٤نفر
مصاحبه : ايروان ٦ اگوست
سربازي : ارتش قبل انقلاب
شغل : خصوصي
اپديت ها : چند روز اول بعد از مصاحبه بعد روزهاي ١٠،١١،١٢ اگوست <١،٢،٣،٤> ١٣ اگوست <كيس ١،٢> ٢٥ اگوست (كيس اصلي) ، ١٠ سپتامبر شبانه (كيس اصلي) ١٦،١٧ سپتامبر كيس اصلي با ايميل
مقصد انشاله : كاليفرنيا Anahim
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، smpf ، nara ، amir piri ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 19:58)saber_s نوشته:  سلام.
من آپدیتم مربوط به ایمیله
کیس 4700

(2015-09-23 ساعت 18:47)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 18:03)ARSAMNEW نوشته:  ابراهیم جان خبر ایروان رو نداری ؟

سلام
غیر از سه کیسی که صبح اعلام کردم و ایمیلی بودن یعنی کیسهای
748
4262
7327
الان کیس 4700 هم آپدیت شد که فکر کنم آپ شبانه باشه و از بچه های مهاجر سراست و البته کم میاد بهش تبریک میگم
و کیس 6171 هم الان بدون اینکه اسمش اعلام بشه توی سایت همه افرادش ایشود شدن
۴۷۰۰ هم ایمیل بوده
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، smpf ، amir piri ، alireza51 ، Alex 2014
دوستان گرامي با درود بي پايان اميدوارم بزودي دريافت ويزاها براتون اوكي بشه و اما خواهش من : ازارسال حرفهاي ناشايست و غيراخلاقي وانجام اعمال نامربوط در جلو سفارتها جدا خودداري فرماييد ارزش و شخصيت تك تك شماها بيش ازاينهاست كه با اين گاوچرانهاي تازه بدوران رسيده دهن بدهن بشين خودشون هم خوب ميدونند كه اين مهاجرين بودندكه امريكاروساختند و آبادش كردند بخصوص و بطور ويژه ايرانيها.
حالااگرويزادادندميرويم اگرم خدايناكرده ندادند سرزمينهاي بسيارزيباي ديگري در دنيا هست نظير كانادا و استراليا، ولي منظورم اين بود كه فكرنكنيداونا عاشق چشم وابروي ماهستند اسم ايراني براي اونا فعلا تا رابطمون كاملا خوب بشه مساوي است با خطر وبرا همينه كه كيلو كيلو ويزا به اين نپالي هاي بيخداي بودايي ميدن ولي به ايراني شريف نه به مصريها و سوماليهاي ت ر و ري س ت ويزا ميدن ولي به ايراني شريف نه، بهرحال يكي ازاميدواريهاي هممون اينه كه شكرخدا ويزا بمقدارلازم هست و فقط ميماند كليرشدن كه اونم بسپاريد بخدا هرچي صلاحمون باشه اتفاق ميفته، با آرزوي بهترينها برايتان
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAAM_60 ، smpf ، ziba_sunset ، 2015reza ، tamana2016 ، SAMBAR ، nara ، mahyaaa ، alireza51 ، Alex 2014
يه نيروى ماورالطبيعه به من ميگه خبرهاى خوبى در راه هست،
به همين دليل دوس دارم اين پست رو بعنوان مدرك مستند اينجا بنويسم تا انشالله
بعداز ٣٠ سپتامبر بصورت مستند ازش استفاده كنم،
(بدانيد و اگاه باشيد اى دوستان منتظر، بشتابيد به سوى خوشحالى)
مثبت باشيد و مثبت بمانيد++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان