کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-24 ساعت 13:03)2015reza نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 12:59)میثم هاشملو نوشته:  سلام به همه دوستان عزیزم ممنون و امیدوارم که آپ طلایی باشه بهرحال دعا میکنم از ته قلبم که همه دوستان خوب و با محبتم همه باهم کلیر بشن و به آرزوهاشون برسن

تبريك ميثم جان. حتما كه طلاييه. هوووووووووررررررررررراااااااااااااااا.......

آقا بازم تبریییییییییییییییییییییکککککککککککک هووووووووووررررررررررررااااااااا

آخه آپ ساعت 1 نصفه شب مگه غیر از طلایی رنگ دیگه ای هم داره Cool
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
(2015-09-24 ساعت 13:02)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 12:59)hamed shayan نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 12:47)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 12:41)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 12:14)areb1356 نوشته:  دوست عزیز

میثم هاشملو

فکر کنم باید بیای هورا بارونت کنیم

الان بش اس دادم بنده خدا روحشم خبر نداشت رفت چک کنه بیاد

کلی خوشحال شد
شرایطش 13 جولای مصاحبه سربازی س
سلام آقا ابراهیم امروز هم خبری نشد؟

نه متاسفانه و بعید میدونم خبری هم بشه چون دیشب کسی آپ نشد
باید منتظر آپهای شبانه امشب و فردا شب بشیم
کسی هم جواب گو نیست
من ۶ تا ایمیل به kcc زدم عینا همشون یک جواب دادند کپی پیست
دوستان میگن کی سی سی از خودش رفع مسعولیت کرده و میگه کاری با کلیر کردن نداره . سفارت هم نگفته که باید از کی سی سی تایید بگیریم .ولی میگه باید اجازه کلیر کردن بیاد .حالا از کجا نمیدونم . بعضی دوستان هم میگن آفیسر همه کاره است. ولی چیزی که مشخصه اینه که آفیسر ساعت 8/5 یا 9 شب دوباره برنمیگرده در سفارتو باز کنه و چند تا کیس رو آپدیت شبانه بزنه وبرگرده خونش که.درسته؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: mahyaaa ، ebrahim1e ، farrokh33 ، Pariba ، میثم هاشملو ، nara ، A2000 ، Daneshjo ، alireza51
اقاا میثم عزیز تبریک و هووووووررررا ی مارم بپذیرررررر
تشکر کنندگان: farrokh33 ، mordad ، Pariba ، میثم هاشملو ، nara ، Daneshjo ، alireza51
از اتکارا اصلا خبری هست؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Pariba ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 13:19)SAMBAR نوشته:  دوستان باتجربه ی سوال دارم. به نظر شما حالا که آنکارا ۲هفته است هیچ فعالیتی انجام نداده و با توجه به اینکه به کیس هایی که اول ماه کلیر کرده بود آخرین فرصت تحویل پاسپورت رو ۱۸ سپتامبر اعلام کرده بود امیدی به اینکه ۳روز آخر ماه رو کاری بکنه هست یا نه؟ و اگر بریم دم سفارت ممکن هست به کیس ما رسیدگی کنند و آیا سالهای قبل آنکارا روزهای آخر فعالیت داشت و یا مثل امسال کرکره ها رو پایین کشیده بود؟؟؟؟

sambar عزيز جواب سوالتونو نمي دونم ولي شما و بقيه دوستان آنكارا كه تصميم قطعي نگرفتيد مي تونيد تا دوشنبه صبح صبر كنيد و ما بريم سفارت و بعد به شما خبر بديم كه بياين بهتره يا نه.فقط خودتونو واسه سفر سريع آماده كنيد.
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: farrokh33 ، mordad ، Pariba ، samane1363 ، A2000 ، Daneshjo ، alireza51
حمیدجان جدول انکارا و کیساس جامونده رو بذار لطفا عزیزم
تشکر کنندگان: Pariba ، Daneshjo ، alireza51
بچه ها صبر كنيد تا ساعت ١٠ شب، امشب هم كلي هورا داريم به اميد خدا
Big Grin
تشکر کنندگان: areb1356 ، Pariba ، میثم هاشملو ، Jefferson ، nara ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 10:58)DDDDD نوشته:  از تمدید مدیکال در ابوظبی کسی خبری نداره؟؟

(2015-09-24 ساعت 10:47)mohsen64 نوشته:  سلام دوستان. من ویزای اماراتم منقضی شده وچطور میشه ویزامون رو از ابوظبی بگیریم ؟؟؟

مگرویزای امارات باابوظبی فرق می کنه؟

بله فرق داره..... واسه دبی اقدام کنین بهتره و راحت تره. من سه شنبه صب درخواست دادم و چهارشنبه آماده شد . ضمنا بگم که ویزای فوری درخواست نکرده بودم. ولی از شانسم زود آماده شد.
DDDDDحالا شما چرا پیام خصوصی تو بستی ؟ این دومین بار هس که خواستم پیام بدم دیدم بستی....

موفق باشین دوستان عزیزم.... واسه تک تکتون آرزوی موفقیت این مسیر باریک رو دارم.
سپای
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Pariba ، samane1363 ، nara ، A2000 ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 12:59)میثم هاشملو نوشته:  سلام به همه دوستان عزیزم ممنون و امیدوارم که آپ طلایی باشه بهرحال دعا میکنم از ته قلبم که همه دوستان خوب و با محبتم همه باهم کلیر بشن و به آرزوهاشون برسن

میثم مبارکت باشه Wink
تشکر کنندگان: hamed shayan ، میثم هاشملو ، Jefferson ، areb1356 ، nara ، Pariba ، alireza51
سفارت ترکیه امروز تعطیله؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Daneshjo ، alireza51
ممنونم انشاالله همه باهم کلیر بشیم
کیس نامبر 63xx
تاریخ مصاحبه 13 جولای ابوظبی
برنده کیس همسرم(ویزای یکضرب)
محل خدمت نیروی زمینی سپاه
تاریخ آپدیتها: 20 و 23 و 26 و 27 و 28 جولای و 4 و 10 آگست و 20 سپتامبر(ایمیل) و 22 سپتامبر (کیس برنده اصلی) و 24 سپتامبر آپ طلایی و 26 سپتامبر کلیر
مقصد: آتلانتا جورجیا
تشکر کنندگان: areb1356 ، mahyaaa ، nara ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
عید دوستان مبارک
انشاله امروز جواب اون همه سختی ها تون رو بگیرید
ابوظبی ظاهرا بازه چون کیس 6381 ابوظبی که رو 22 اپریل اپ خورده بود امروز اپ خورده به 24 امروز که هنوز واشنگتن خوابه !
اگر از بچه های اینجاس یه خبر به من بده
تشکر کنندگان: M.d ، areb1356 ، mordad ، samane1363 ، mahyaaa ، A2000 ، Pariba ، حاجی واشنگتن ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 14:39)alifarjadfar نوشته:  سفارت ترکیه امروز تعطیله؟؟؟؟؟

پ ن پ
این همه گفتن 9 روز تعطیله کجا بودی؟
تو سایت سفارت تعطیلات به روز شده برو ببین علی جان
تشکر کنندگان: mordad ، mahyaaa ، nara ، Pariba ، alireza51
عیدی به دوستان

از ابوظبی
کیس 6505 کلیر
کیس نصفه 6381 کلیر
کیس نصفه 6518 کلیر

من هم هستم تا همتونو بیرون کنم Big Grin

البته دعاهای همه را با جان و دل پذیرام
آقا حمید گل هم دستت طلا. نبینم کسل باشی . بخند Cool
رتبه هاتونم باد میکنه ور دلتون # هرچند نمیدونم کجا باش وام میدن Big Grin
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
(2015-09-24 ساعت 14:44)HERMES7 نوشته:  عید دوستان مبارک
انشاله امروز جواب اون همه سختی ها تون رو بگیرید
ابوظبی ظاهرا بازه چون کیس 6381 ابوظبی که رو 22 اپریل اپ خورده بود امروز اپ خورده به 24 امروز که هنوز واشنگتن خوابه !
اگر از بچه های اینجاس یه خبر به من بده

رضا جان
3 تا کیس به تاریخ 24 ام دیشب از US اپ نوش جون کردن.

خدا پشت و پناه همه منتظراست Smile
تشکر کنندگان: میثم هاشملو ، mordad ، samane1363 ، mahyaaa ، nara ، Pariba ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان