کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-24 ساعت 13:31)hamed shayan نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 13:02)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 12:59)hamed shayan نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 12:47)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 12:41)ebrahim1e نوشته:  الان بش اس دادم بنده خدا روحشم خبر نداشت رفت چک کنه بیاد

کلی خوشحال شد
شرایطش 13 جولای مصاحبه سربازی س
سلام آقا ابراهیم امروز هم خبری نشد؟

نه متاسفانه و بعید میدونم خبری هم بشه چون دیشب کسی آپ نشد
باید منتظر آپهای شبانه امشب و فردا شب بشیم
کسی هم جواب گو نیست
من ۶ تا ایمیل به kcc زدم عینا همشون یک جواب دادند کپی پیست
دوستان میگن کی سی سی از خودش رفع مسعولیت کرده و میگه کاری با کلیر کردن نداره . سفارت هم نگفته که باید از کی سی سی تایید بگیریم .ولی میگه باید اجازه کلیر کردن بیاد .حالا از کجا نمیدونم . بعضی دوستان هم میگن آفیسر همه کاره است. ولی چیزی که مشخصه اینه که آفیسر ساعت ۸/۵ یا ۹ شب دوباره برنمیگرده در سفارتو باز کنه و چند تا کیس رو آپدیت شبانه بزنه وبرگرده خونش که.درسته؟

دوستان در همه پروژه ها براي جلو گيري از اتلاف منابع يک مرجع (Contact Point) مراجعه مشخص مي شود. در مورد لاتاري هم، که هر سال آن يک پروژه هست، مرجع مراجعه سفارت خانه ها هستند، که به بنده و شما جواب مي دهند. من هم با KCC تماس گرفتم که همون طور که دوستان هم تاکيد کردند، KCC هيج جوابي براي کليرنس نداد و من را به سفارت ارجاع داد.
حالا محل ارجاع يا همون سفارت ، مسلماًً همه کاره نيست، ولي اختيار اعلام نتايج را دارد. در حقيفت US Department of State که آقاي "کري" وزير (يا Secretary) آن هست ، رئيس کل همه آنها مي شود، که مسلماً خودش را درگير اين موضوع کوچک نمي کند، و يکي از مديران رده پايين به آن رسيدگي مي کند. اين رئيس با چند سازمان ديگر مثل سازمان هاي اطلاعاتي و امنيتي داخلي و خارجي آمريکا در ارتباط است و کار بررسي کيس ها را نظار ت مي کنند. حالا آقاي ظريف تو آمريکا هست، مسلماً اگر يک نيم نگاه مثبتي بين طرفين باشه، مسلماً ممکن است، خيلي تاثير گذار در همه کيس هاي ويزا اعم از مهاجرتي و غير مهاجرتي داشته باشه.
به هر حال زياد صحبت کردم و بايد ببخشيد.
برگرديم به کيس خودمان، همونطور که آمار نشان مي ده امسال ويزا کم نخواهد آمد، تنها مساله کليرنس هست. اگر کليرنس قبل 30 سپتامبر بياد که واقعاً خارج از کنترل ما هست، ولي خارج از کنترل اوستا کريم نيست، با احترام به نظر دوستان و برخلاف نظر بعضي از دوستان ويزاي ما قطعاً چاپ خواهد شد و يک فرجه اي به ما براي پيک آپ داده خواهد شد، و اما روي ديگر سکه عدم کليرنس هست، هر چند ناخوشايند و اميد وارم که براي بچه هاي اين فروم نباشه، رفتن و يا نرفتن ما براي پيک آپ تاثيري نداره و ويزايي به کسي که کلير نشده داده نخواهد شد.
وبهتره تو اين ايام باقيمانده خوش بين باشيم، چون به اندازه کافي فشار رو ما هست، و اميد وار باشيم که يکي دو کلير گروهي 250 الي 300 نفري مي تونه همه را کليرکنه. اين که گفتم خيلي خوش بينانه هست ، ولي دور از دسترس نيست. در سال 2012 که شرايطش تقريبا شبیه سال 2015 هست، يک کليرنس 230 نفري از هر سه سفارت داشتيم و پس از آن تقريباً همه به جز شرايط بسيا حساس مانند کار بر روي سيستم هاي هدايت موشک کلير شدند. اميدوارم که تجربه مشابهي اين سال اتفاق بيافته.
موفق باشيد.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: mordad ، ho_tasha ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، ehsan_pars ، nara ، smpf ، sce ، 2015reza ، Pariba ، M.d ، victor2016 ، SAMBAR ، A2000 ، alireza51 ، AliReza.Sh
بازهم از تمامی دوستان صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم آپ طلایی باشه و مهمتر از اون تمام دوستان منتظر هرچه زودتر کلیر بشن و کلی هورا بکشیم واقعا از تمام دوستان ممنونم
کیس نامبر 63xx
تاریخ مصاحبه 13 جولای ابوظبی
برنده کیس همسرم(ویزای یکضرب)
محل خدمت نیروی زمینی سپاه
تاریخ آپدیتها: 20 و 23 و 26 و 27 و 28 جولای و 4 و 10 آگست و 20 سپتامبر(ایمیل) و 22 سپتامبر (کیس برنده اصلی) و 24 سپتامبر آپ طلایی و 26 سپتامبر کلیر
مقصد: آتلانتا جورجیا
تشکر کنندگان: mordad ، areb1356 ، samane1363 ، Siamak ، hamed shayan ، nara ، smpf ، M.d ، SAMBAR ، A2000 ، ben123 ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 13:55)sunnyday نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 10:58)DDDDD نوشته:  از تمدید مدیکال در ابوظبی کسی خبری نداره؟؟

(2015-09-24 ساعت 10:47)mohsen64 نوشته:  سلام دوستان. من ویزای اماراتم منقضی شده وچطور میشه ویزامون رو از ابوظبی بگیریم ؟؟؟

مگرویزای امارات باابوظبی فرق می کنه؟

بله فرق داره..... واسه دبی اقدام کنین بهتره و راحت تره. من سه شنبه صب درخواست دادم و چهارشنبه آماده شد . ضمنا بگم که ویزای فوری درخواست نکرده بودم. ولی از شانسم زود آماده شد.
DDDDDحالا شما چرا پیام خصوصی تو بستی ؟ این دومین بار هس که خواستم پیام بدم دیدم بستی....

موفق باشین دوستان عزیزم.... واسه تک تکتون آرزوی موفقیت این مسیر باریک رو دارم.
سپای
نه عزیزم هیچ.فرقی نداره شما داری ویزای ورود به کشور امارات میگیری و فرقی نداره کدوم شهر بری.مثه این میمونه کسی بخواد بیاد ایران بگیم ویزای تهران با مشهد فرق نداره. Smile مهم ویزای کشور امارات هست.من ده سال سابقه کار در دفتر هواپیمایی دارم و مدیر تور خارجی بودم.نگران نباشین

(2015-09-24 ساعت 13:55)sunnyday نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 10:58)DDDDD نوشته:  از تمدید مدیکال در ابوظبی کسی خبری نداره؟؟

(2015-09-24 ساعت 10:47)mohsen64 نوشته:  سلام دوستان. من ویزای اماراتم منقضی شده وچطور میشه ویزامون رو از ابوظبی بگیریم ؟؟؟

مگرویزای امارات باابوظبی فرق می کنه؟

بله فرق داره..... واسه دبی اقدام کنین بهتره و راحت تره. من سه شنبه صب درخواست دادم و چهارشنبه آماده شد . ضمنا بگم که ویزای فوری درخواست نکرده بودم. ولی از شانسم زود آماده شد.
DDDDDحالا شما چرا پیام خصوصی تو بستی ؟ این دومین بار هس که خواستم پیام بدم دیدم بستی....

موفق باشین دوستان عزیزم.... واسه تک تکتون آرزوی موفقیت این مسیر باریک رو دارم.
سپای
نه عزیزم هیچ.فرقی نداره شما داری ویزای ورود به کشور امارات میگیری و فرقی نداره کدوم شهر بری.مثه این میمونه کسی بخواد بیاد ایران بگیم ویزای تهران با مشهد فرق نداره. Smile مهم ویزای کشور امارات هست.من ده سال سابقه کار در دفتر هواپیمایی دارم و مدیر تور خارجی بودم.نگران نباشین
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: smpf ، nara ، A2000 ، Pariba ، bidaad ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 14:51)areb1356 نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 14:44)HERMES7 نوشته:  عید دوستان مبارک
انشاله امروز جواب اون همه سختی ها تون رو بگیرید
ابوظبی ظاهرا بازه چون کیس 6381 ابوظبی که رو 22 اپریل اپ خورده بود امروز اپ خورده به 24 امروز که هنوز واشنگتن خوابه !
اگر از بچه های اینجاس یه خبر به من بده

رضا جان
۳ تا کیس به تاریخ 24 ام دیشب از US اپ نوش جون کردن.

خدا پشت و پناه همه منتظراست Smile
کدوم کیس ها نمیتونه از یو اس باشه
یو اس هنوز شروع نشه تایم اداری ایش
تشکر کنندگان: areb1356 ، smpf ، SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 15:58)HERMES7 نوشته:  
ابوظبی ظاهرا بازه چون کیس 6381 ابوظبی که رو 22 اپریل اپ خورده بود امروز اپ خورده به 24 امروز که هنوز واشنگتن خوابه !

رضا جان

نه رضا جان
2 شبه داره این اتفاق میافته
کیسهایی که قبل از ساعت 12 (به وقت ابوظبی) آپ میشن به تاریخ روز و کیسهای بعد از 12 شب به تاریخ فرداش (برای امریکا) آپ میشن.
کیس شماره 6505رو من دیشب ساعت 1 بود چک کردم دقیقن آپ به تاریخ 24 خورده بود.
پریشب هم همین اتفاق برای 4 تا کیس دیگه افتاد
فکر کنم ثبت آپها داخل ceac به تاریخ سفارت ثبت میشن (البته از توی US )
کیسهای 6505 /6381 نفر دوم / 6518 نفر دوم - یس و نو هم چکشون کرد و فرمودند کلیر
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: mahyaaa ، میثم هاشملو ، smpf ، A2000 ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
نمیدونم شاید این دوستان البته غیر ازشماره ای که من اعلام کردم نامه به سیس میدن! که اصلا توجیه نداره .
تشکر کنندگان: areb1356 ، میثم هاشملو ، smpf ، SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51 ، AliReza.Sh
سلام به همه دوستان و تبریک به اپ و کلیر شده ها ..... شرمنده یکم دیر دارم این متنو میزارم چون واقعا درگیر بودم این چند روز رو ..... من ویزامو 2 شنبه یعنی 21 سپتامبر گرفتم .... در مورد تعطیلیای سفارت ابوظبی و کلرینس دوستان هم خودم و هم یکی دیگه از بچه های مهاجر سرا که اونجا باهم بودیم از همون خانم بد اخلاقه سوال کردیم ..... جوابشون این بود که اینچند روز رو تعطیل هستن و کلرینس ربطی به اونا نداره ... گفت ما تعطیلیم ولی kcc که تعطیل نیستن پس کارها داره انجام میشه .... اگه لازم باشه ما هم خونه نمیشینیم و میایم سر کار .... و تا 30 سپتامبر هم ویزا صادر میکنیم ولی بعدش دیگه نه .... ( باکلی اخم و تخم اینارو گفت ?)
در ضمن اگه 200 درهم بیشتر بدین ت همون روز جواب مدیکال رو میدن.... واکسن انفولانزا رو همینجا تمدید کنین چون اگه نکنین میزنن دوباره ، ویزای امارات رو بگیرین چون دیگه پیکاپ فک کنم منطقی نیست .... سر ساعت 1:30 تا 2 دم سفارت باشین چون بعد و قبلش راه نمیدن ... هر روز هم میتونین برین غیر تعطیلیا .... واسه مدیکال nmc دبی هم صبح ساعت 8 هم بعد از ظهر ساعت 4 میتونین برین ...
در اخر هم شرمنده از دوستانی که خواسته بودن شماره کیسشونو از افیسر سوال کنم که در چه مرحله ای هستش ... انقدر بد جواب میداد این خانومه که همینارم به زور ازش سوال کردیم ....
(2015-09-24 ساعت 14:45)yesorno نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 14:39)alifarjadfar نوشته:  سفارت ترکیه امروز تعطیله؟؟؟؟؟

پ ن پ
این همه گفتن ۹ روز تعطیله کجا بودی؟
تو سایت سفارت تعطیلات به روز شده برو ببین علی جان

حمید جان لینک سفرنامت کارنمیکنه بیزحمت درستش کن دانلود نمیشه
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: smpf ، SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 16:13)aria802 نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 14:45)yesorno نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 14:39)alifarjadfar نوشته:  سفارت ترکیه امروز تعطیله؟؟؟؟؟

پ ن پ
این همه گفتن ۹ روز تعطیله کجا بودی؟
تو سایت سفارت تعطیلات به روز شده برو ببین علی جان

حمید جان لینک سفرنامت کارنمیکنه بیزحمت درستش کن دانلود نمیشه

سفارت انکارا تعطیل نیست روزهاست که مردن وهیچکس نمیدونه
شماره کیس **۴۷/ رویت قبولی 1may / تاریخ مصاحبه 6may /محل مصاحبه آنکارا/ تعداد افراد کیس ۲نفر/ آپدیت ها ۷می هر دونفر/ ۱۹ می هر دو نفر / ۲۲ جولای نفر اول/ ۲۹ جولای هر دو نفر/ ۲۹ جولای دریافت ایمیل کلیری نفر اول/ ۱۰ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست دریافت ویزای نفر اول/8 سپتامبر هردونفر با ایمیل پیگیری /نفر دوم منتظر /سربازی س/ شغل خصوصی/ نفر اول ورود به امریکا 21 ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Siamak ، smpf ، 2015reza ، SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 15:58)HERMES7 نوشته:  

رضا جان

دوستان اینجا مثل ایران ساعت اداری معنی نداره برای اداراتی که مراجعه کننده ندارن یا واحد هایی که ارباب رجوع ندارن خیلی از کارمندها اینجا ۵و۶صبح سر کارشون حاضر میشن که به ترافیک نخورند و ۸ ساعت کار روزانشون رو انجام می دهند و زودتر به خانه می روند برای فرار از ترافیک بعدازظهر
امیدوارم هر چه زودتر کلیر همه عزیزان بیاد این روزها رو ما پارسال گذروندیم وضع شماها خدارو شکر از پارسالی ها خیلی بهتره امیدتون به خدا باشه هرچه او بخواهد می شود
کیس نامبر:32XX / ارسال مدارک:23 می ،پست آرامکس / تعداد نفرات کیس : فقط خودم / سفارت: ابوظبی/ کارنت: ۹ دسامبر / مصاحبه: هفته چهارم فوریه-برگه آبی و چک کردن بعد چهار ماه
updates:23feb, 24feb, 25feb, 5mar, 9june, 10june
کلیر june 10 بعد از 107 روز انتظار
ویزا: July 7
ورود هفته آخر اکتبر ۲۰۱۴ Cool  

مرحله بعدF2A اقدام برای همسر
ارسال مدارک: July 15 2016
Priority ‎Date: July 18 2016  /اپرو: Nov 3 2016
مصاحبه: Oct 2018 مونترال کانادا (بکراند چک) و به گفته آفیسر حدود یکسال طول میکشد 
مصاحبه دوم: 2020 Mar مونترال قسم مجدد و دریافت برگه Welcome to The United States  Cool
تشکر کنندگان: ho_tasha ، nara ، mahyaaa ، mordad ، areb1356 ، smpf ، victor2016 ، ebrahim1e ، Jefferson ، SAMBAR ، A2000 ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
سلام دوستان
تا امروز تعداد ویزاها 2500 شده؟

یعنی چندتا دیگه مونده ویزا برای ما؟؟؟؟
تشکر کنندگان: smpf ، SAMBAR ، Daneshjo ، alireza51
حمیدجان انکارا جدول نداره؟؟ اون فایل اکسل دانلود نمیشه هی ارور میده بیزحمت چاپ شذشو بذار تو روم، مثل مال ابوظبی

کیسای مونده انکارا رم بذار .حداقل رنگشو عوض کن شاید فرجی بشه
دوستان به امید خدا همه تا یکشنبه کلیر شده اید و در تدارک سفر .
یک سوال: اگر بخواهیم پاس را پیکاپ کنیم با توجه به اینکه تا 30 سپتامبر زمان کمی مانده بهتر نیست روز شنبه پاسپورت و برگه آبی را بدهیم به آژانس تا پیکاپ کنند . من از آژانس پرسیدم گفت 2 روزه بعد پاس تو سفارته یعنی سه شنبه 29 سپتامبر پاس تحویل سفارت می شه (با توجه به اینکه ما شهرستانیم و آژانس ها پاس را می دهند به تهران برای پیکاپ) . فقط یک مشکل هست: سفارت هنوز نامه کلیر شدن را به ما نداده و اگر شنبه بخواهیم پاس را پیکاپ کنیم این نامه را نمی تونیم بفرستیم
حال این سوال پیش می آید که این نامه را حتما باید با پاس و برگه آبی بفرستیم یا نیازی نیست ؟
تشکر کنندگان: smpf ، Jefferson ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
سلام
تبریک به همه کلیر شده ها
ببخشید سوالم رو اینجا مطرح میکنم ولی چون اینجا فعاله میپرسم.
کسی خبر داره لاتاری 2017 برگزار میشه یا نه؟ چون خبری نیست
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: Pariba ، smpf ، Daneshjo ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان