کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
ابراهیم جان از ایروان چه خبر؟
کسی آپ نشده؟
یعنی تصمیم گرفتن دیگه تمومش کنن ؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، farrokh33 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 22:45)Manamehr نوشته:  ابراهیم جان از ایروان چه خبر؟
کسی آپ نشده؟
یعنی تصمیم گرفتن دیگه تمومش کنن ؟

سلام
تا الان متاسفانه شبانه نداشتیم
این موضوع آپ شبانه ربطی به سفارتها نداره دیشب 1 بچه های ابوظبی آپ خوردن و هنوز باید منتظر باشیم
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: Jefferson ، A2000 ، areb1356 ، hamed shayan ، SAMBAR ، farrokh33 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 20:32)yesorno نوشته:  الان چک کردم areb جان خبری نیست هنو

اینا از پریشب تا الان :

نفر اول :
2015AS1559 ABD
2015AS1696 ABD
2015AS4862 ABD
2015AS5398 ABD
2015AS5588 ABD
2015AS5615 ABD
2015AS5626 ABD
2015AS5630 ABD
2015AS5663 ABD
2015AS5683 ABD
2015AS6078 ABD
2015AS6429 ABD
2015AS6436 ABD
2015AS6505 ABD
2015AS6650 ABD
2015AS6745 ABD
2015AS7400 ABD
2015AS7508 ABD

نفر دوم :
2015AS5398 ABD
2015AS6381 ABD
2015AS6429 ABD
2015AS6436 ABD
2015AS6518 ABD
2015AS6587 ABD

یه نخودی هم بینشون داریم دلش خوش نشه، همینجوری گذاشتمش. خودش میدونه کیهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ذوق نکنیا خبری نشده نخودی جان

انشالا به سلامتی.

به همه کيس ها مخصوصاً بچه هاي فروم تبريک مي گم. انشاءا... زودتر ويزاشون تو پاسپورتشون بخوره.Big Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: yesorno ، ebrahim1e ، Jefferson ، areb1356 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Pariba ، sunnyday ، alireza51
امشبم ساعت 11 دعا کنیم. یادمون نره.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: Jefferson ، hamid99 ، areb1356 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Pariba ، mahyaaa ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 22:28)Azer نوشته:  دوستاني که قصد رفتن به ابوظبی در 29 و 30 سپتامبر را دارند، مي شه بفرمايند، چه ساعتي جلو درب سفارت مي خواهين جمع بشين. ساعت 14:00 بايد اونجا باشين يا مي خواهين از ساعت ۸ صبح برين و اونجا باشين. من هنوز تصميمم نهايي نشده، ولي دارم خودم را مجاب مي کنم که من هم بيام. کاچي بهتر از هيچ چي .
فوقش مي گن برو ديگه برنگردي و سعي مي کنيم، بدون هيچ گونه مشاجره و يا درخواست مصرانه اي سفارت را ترک کنيم. ممنون مي شم نظرات شما را هم بشنم. اگه شخصي هم نظرش اينه که نريم، اون هم نظرش را اعلام کنه. اگه مجاب بشم که رفتنمون اشتباهه. خوب نمي ريم. چي کارش مي شه کرد؟؟!!!!

من چند تا نکته بگم:
اول اینکه اونا که ویزای امارات ندارن، با توجه به اینکه پرونده های ویزای امارات از یکشنبه شروع به بررسی می شن و شنبه هم تعطیل هستن، احتمالش کمه که بتونن ویزا بگیرن، مگر اینکه بتونن کارگزاری رو دوبی پیدا کنن و با هزینه ازش بخوان کارشون رو سریع تر انجام بده.

دوم اینکه مطمئن باشین اگه گروهی و یکجا برین در سفارت جواب منفی می گیرین و من توصیه می کنم اصلاً برنامه ریزی شده و گروهی نرین و بدون هماهنگی تشریف ببرین. یه نفر یه نفر ممکنه از 10 نفر دو تا کارشون بشه اما اگه همه با هم برین همتون رو جواب می کنن تمام.

سوم من امید بالایی دارم که از ابوظبی کسی بی جواب نمی مونه و اکثراً کلیر خواهید شد.

چهارم بالاخره یک سری ها هستن که تا روز 28 سپتامبر نمی تونن برن، کلیر نشدن و .... اینو هم می دونیم که حمل پاسپورت دیگران جرم محسوب میشه. یکم بالاپایین کنین و اونا که میرن لطف کنن یکی دوتا پاس از بچه هایی که یا به دلیل هزینه ی مالی یا نبود ویزا یا مشکلات کاری و یا مشکلات خانوادگی نمی تونن برن امارات با خودشون ببرن و حتماً می تونن دل کسی رو شاد کنن.

پنجم با ملایمت برخورد کنین، مطمئنم گفتن این مورد اصلاً نیاز نیست. اینقدر بچه های 2015 با فرهنگ و خوش برخورد هستن که اصلا لازم نیست این حرف زده بشه.
(2015-09-24 ساعت 22:58)mordad نوشته:  امشبم ساعت 11 دعا کنیم. یادمون نره.

مرداد جان،
از خدا مي خوام هر چه سريعتر کلير بشي به حق خوبانش، به حق لطف کرمش. انشاءا... که شما و همه مهاجرسرايي ها که دلداري هم را در اين فروم مي دن، هر چه زودتر با دريافت نامه کليري، بعد ماه ها انتظار از ته دل خوشحال بشين.Big Grin
تشکر کنندگان: Jefferson ، A2000 ، nara ، areb1356 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Pariba ، moj21 ، Daneshjo ، alireza51
سلام به دوستان.من از برندگان 2014 هستم.لطفا بیخود نرید دم سفارتها.اونا خودشون به همه چی اشراف دارن.اگه کسی راهنمایی خواست لطفا خصوصی پیام بده.ایشالا که همه کلیر بشین به امید خدا
کیس نامبر:47xx
مصاحبه:7 آبریل
محل مصاحبه:ابوظبی
تاریخ قبولی:2 می
برگه کلیرانس آبی
مقصد :اگه خدا بخواد لس آنجلس
تشکر کنندگان: nara ، Jefferson ، SAMBAR ، farrokh33 ، حاجی واشنگتن ، mahyaaa ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 22:39)sunn789 نوشته:  دوستان انکارا یه لیست تهیه کنیم ببینیم کی قرار بره ، چند نفر میشیم ببینیم چه کنیم ، به قول دوستمون راه بادیه رفتن به ز نشستن
میخوام تو هواپیما داد بزنم بچه های مهاجر سرا دستاشون بالا بینیم چی میشه ، هوای هم دیگه رو داشته باشید ، توکل بر خدا ، میشه معجزه کنه

Sunn عزيز، ممنون از تلاشت براي هماهنگ شدن بچه ها. من تصميمم براي رفتن به انكارا( عليرغم آپ نشدن) قطعي شده. پيشنهاد مي كنم كه بچه هايي كه رفتنشون به آنكارا قطعي شده، زير همين پست اسماشونو بنويسن تا يه آماري داشته باشيم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: Arash gh ، farrokh33 ، Pariba ، mahyaaa ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 23:11)yesorno نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 22:28)Azer نوشته:  دوستاني که قصد رفتن به ابوظبی در 29 و 30 سپتامبر را دارند، مي شه بفرمايند، چه ساعتي جلو درب سفارت مي خواهين جمع بشين. ساعت 14:00 بايد اونجا باشين يا مي خواهين از ساعت ۸ صبح برين و اونجا باشين. من هنوز تصميمم نهايي نشده، ولي دارم خودم را مجاب مي کنم که من هم بيام. کاچي بهتر از هيچ چي .
فوقش مي گن برو ديگه برنگردي و سعي مي کنيم، بدون هيچ گونه مشاجره و يا درخواست مصرانه اي سفارت را ترک کنيم. ممنون مي شم نظرات شما را هم بشنم. اگه شخصي هم نظرش اينه که نريم، اون هم نظرش را اعلام کنه. اگه مجاب بشم که رفتنمون اشتباهه. خوب نمي ريم. چي کارش مي شه کرد؟؟!!!!

من چند تا نکته بگم:
اول اینکه اونا که ویزای امارات ندارن، با توجه به اینکه پرونده های ویزای امارات از یکشنبه شروع به بررسی می شن و شنبه هم تعطیل هستن، احتمالش کمه که بتونن ویزا بگیرن، مگر اینکه بتونن کارگزاری رو دوبی پیدا کنن و با هزینه ازش بخوان کارشون رو سریع تر انجام بده.

دوم اینکه مطمئن باشین اگه گروهی و یکجا برین در سفارت جواب منفی می گیرین و من توصیه می کنم اصلاً برنامه ریزی شده و گروهی نرین و بدون هماهنگی تشریف ببرین. یه نفر یه نفر ممکنه از ۱۰ نفر دو تا کارشون بشه اما اگه همه با هم برین همتون رو جواب می کنن تمام.

سوم من امید بالایی دارم که از ابوظبی کسی بی جواب نمی مونه و اکثراً کلیر خواهید شد.

چهارم بالاخره یک سری ها هستن که تا روز 28 سپتامبر نمی تونن برن، کلیر نشدن و .... اینو هم می دونیم که حمل پاسپورت دیگران جرم محسوب میشه. یکم بالاپایین کنین و اونا که میرن لطف کنن یکی دوتا پاس از بچه هایی که یا به دلیل هزینه ی مالی یا نبود ویزا یا مشکلات کاری و یا مشکلات خانوادگی نمی تونن برن امارات با خودشون ببرن و حتماً می تونن دل کسی رو شاد کنن.

پنجم با ملایمت برخورد کنین، مطمئنم گفتن این مورد اصلاً نیاز نیست. اینقدر بچه های ۲۰۱۵ با فرهنگ و خوش برخورد هستن که اصلا لازم نیست این حرف زده بشه.

آقا ممنون از راهنماييت. من شک ندارم يکي از دلايل طولاني شدن کيس ما رفتار عصبي شوهر من بعد نظر آفيسر برا صدور ويرا به من و AP ايشون بود. ايشون به شوهرم گفت که دو الي سه هفته بعد ويزاي شما حاضر ميشه. شوهرم به جاي تشکر اصرار کرد که چرا همين الای ويزاي من را نمي دي، کيس من بيش از يک ساله که تو KCC هست، و شما مي خواي تازه پروسسش کني، به نظرت کار شما منطقيه. آفيسر اونجا خنديد و جوابي نداد، و شوهرم خوشحال که حرف دلش را زده. ولي نتيجه اين که بعد 7 هفته کلير نشده، و هر چه من به اونها ايميل مي زنم و پيگيري مي کنم، نه جواب مي دن، و نه تا به حال آپ ايميلي داشتييم.
نتيجه: ما برندگان لاتاري با وجود همه مشکلات و تلاش ها و مخارج اقتصادي نبايد از سفارت طلبکار باشيم و يا طلب کارانه با اونها برخورد کنيم. جون نظر آفيسر قطعاً در پروسه کليرنس و اعطاي ويزا بسيار مهمه!!!
تشکر کنندگان: A2000 ، areb1356 ، hamed shayan ، lighthouse ، SAMBAR ، farrokh33 ، behjat ، Pariba ، yesorno ، Daneshjo ، alireza51 ، AliReza.Sh
دوستاني كه رفتنشون به ابوظبي قطعي شده بگن كه ما هم مثل بچه هاي آنكارا هماهنگ باشيم با هم و همديگرو بشناسيم كه اگه اونجا فرستي پيش امد بتونيم به هم اطلاع بديم ، با تشكر و اميد به خدا ما موفق به دريافت ويزا ميشيم
تشکر کنندگان: Pariba ، sunnyday ، Daneshjo ، alireza51
واسه منم دعا کنید دیگه خیلی وقته دیگه اپ نکردن منو جواب ایمیلامم نمیدن اپم نمیکنم.فکرمنم بامن قحرکردن.ولی کور خوندن ۲شنبه که عین بختک سرشون خراب شدم میفهمن.!!!![emoji20] [emoji20] [emoji20] [emoji20] [emoji35] [emoji35] [emoji35] [emoji35] [emoji35]

۰۹۱۹۳۳۷۴۴۷۰ این شماه منه خواستین اد کنید انکارا ببینیم همدیگرو.ولی. الان میخوام بخوابم خسسسسسته ام خسسسسسته
تشکر کنندگان: hamed shayan ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، farrokh33 ، sunnyday ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
امشب سیس خبری نیس Smile
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: hamed shayan ، farrokh33 ، Pariba ، mojgan m ، Daneshjo ، alireza51
حمیدجان لطفن این سایته انکارارو یه انگولکی بکنین شاید هنگ کرده لصلا تکون نمیخوره!!!!لعنت به لنکارا ۲۵اگوست باهم[emoji20] [emoji20] [emoji19] [emoji19] [emoji35] [emoji35] [emoji35] [emoji35]
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
من مطمعا هستم و حاضر هستم شرط ببندم اگر بين افرادي كه تصميم دارند با هم و هماهنگ بجلوي در سفارت بروند كسي هم باشد كه ١٪ شانس اين را داشته باشه كه ويزا بگيره حتما آن شانس كم هم از بين خواهد رفت.
پيشنهاد من اين است كه اگر خيلي مصمم هستيد كه يك كار دسته جمعي انجام دهيد، يكي به نمايندگي از بقيه با يك ايميل مطلب را به اطلاع سفارت برساند و بگويد بخاطر اينكه ممكن بود جمع باقيمانده در لحضه آخر كلير شوند ، آنها تصميم گرفته اند كه پاسپورت هاي خودشان را تا ٣٠ سپتامبر نزد سفارت به امانت بگذارد تا در صورت كلير شدن بدون اتلاف زمان ويزاي خود را دريافت نمايند.
حسن اين روش اين است كه براي سفارت احترام قاعل ميشويد و نگران عكس العمل بد نخواهيد بود در ضمن أبوظبي ايران و يا اروپا نيست ممكنه كه بجرم اقتشاش همه را پليس جمع و زندان كند، حتي ممكنه آخرسر جرم تروريست هم به شما نسبت دهند. خلاصه خيلي بايد مواظب باشيد
2015AS75xx
تعداد كيس: ٤نفر
مصاحبه : ايروان ٦ اگوست
سربازي : ارتش قبل انقلاب
شغل : خصوصي
اپديت ها : چند روز اول بعد از مصاحبه بعد روزهاي ١٠،١١،١٢ اگوست <١،٢،٣،٤> ١٣ اگوست <كيس ١،٢> ٢٥ اگوست (كيس اصلي) ، ١٠ سپتامبر شبانه (كيس اصلي) ١٦،١٧ سپتامبر كيس اصلي با ايميل
مقصد انشاله : كاليفرنيا Anahim
تشکر کنندگان: Jefferson ، SAMBAR ، farrokh33 ، tamana2016 ، Pariba ، A2000 ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 23:24)esmail_babadi_0611 نوشته:  سلام به دوستان.من از برندگان ۲۰۱۴ هستم.لطفا بیخود نرید دم سفارتها.اونا خودشون به همه چی اشراف دارن.اگه کسی راهنمایی خواست لطفا خصوصی پیام بده.ایشالا که همه کلیر بشین به امید خدا
سلام دوست عزیز منظورتون اینه که به هیچ دلیلی حتی آماده بودن برای اراعه سریع پاسپورت در صورت آپ خوردن جلوی سفارتها نریم؟ کلا راهکار شما چی هست؟ با تشکر فراوان
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: SAMBAR ، farrokh33 ، Pariba ، mahyaaa ، Daneshjo ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان