کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-24 ساعت 22:22)Jefferson نوشته:  با درود به جناب ARSAMNEWS براشمام ازصميم قلب دعا ميكنم شمام به همراه جناب خليلخواه خيلي زحمت كشيديد و بازهم مي كشيد انشاالله هميشه سلامت و تندرست باشيد و بزودي وارد ايالات متحده بشويد بهمراه بقيه دوستان منتظر، مارانيزازدعاي خيرتان فراموش نفرماييد.
ا قربان شما خیلی لطف داری به من .... ما خودمون محتاج دعا هستیم بخدا هر روز برای تمام بچه هایمهاجرسرا دعا میکنم ... ایشالا و یزای همه ما در روزهای اخر بیاد اخه اینهمه ویزا رو که نمیتونن بندازن دور. من به روزهای اخر امیدوارم چون ویزا هست
یه کلیر گروهی خواهیم داشت ایشالا شما هم جزو اونها هستین براتون دعا میکنم از ته قلب
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Jefferson ، farrokh33 ، ehsan_pars ، lighthouse ، Pariba ، moj21 ، nara ، alireza51
من هم موافقم ، قرار نیست جلوی سفارت جمع شیم.به امید خدا هنوز وقت هست ، اگر لازم باشه کار ها رو انجام میده ، اگر هم که نشد مثل امضا دوستمون دوباره شروع میکنیم
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، HERMES7 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، farrokh33 ، samane1363 ، Pariba ، 2015reza ، nara ، alireza51
دلم به حال خودمون میسوزه Sad
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ebrahim1e ، amir piri ، farrokh33 ، حاجی واشنگتن ، elnazd ، Pariba ، nara ، alireza51
با درود بي پايان به همه همقطاران عزيز،
"اندك اندك جمع مستان ميرسند..."
اميدوارم صبح جمعه با خبرهاي خوب وخوش براهممون آغازبشه، اميدوارم ازصميم قلب كه مشيت الهي بركليري همگاني و صدور رواديدمهاجرتي ايالات متحده امريكا برا تمامي منتظران، واقع گردد.
ازتمامي عزيزان منتظركه باحفظ خويشتنداري شخصيت والاي خودشان را به امريكنها نشان ميدهند بينهايت سپاسگذارم.
شب برهمه شما عزيزان خوش ونيكوباد." اي منتظران آسوده بخوابيد كه خدا بيدار است" شبتان بخير و پيشاپيش آدينه تان پرازخبراي خوب و كليري باد.
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: Manamehr ، areb1356 ، farrokh33 ، SAMBAR ، ehsan_pars ، samane1363 ، ben123 ، lighthouse ، Pariba ، A2000 ، 2015reza ، moj21 ، nara ، alireza51 ، mfarazz
بنظرتون ممکنه رویکردشون عوض شده باشه و تصمیم داشته باشن دیگه ویرا ندن؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: farrokh33 ، hamed shayan ، Pariba ، nara ، alireza51
فعلن هر کی هست حالشو ببره تا بقیه

6340
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، samane1363 ، Manamehr ، Pariba ، yesorno ، nara ، alireza51
منم مثل آرسام دیگه سیس رو چک نمیکنم اگه خبری بشه حمید بهم میگه. اصلا دیگه حالش رو ندارم .من از خودم قطع امید کردم ولی بچه ها مطمءن باشید هنوز برای شما دعا میکنم. و هنوز میگم خدایا شکرت هیچ بنده ای رو ناامید نکن متاسفانه نگرفتن ویزا فقط ختم به نگرفتن
د ویزا نمیشه امیدها و ارزوهای ادم هم می افته تو آب.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: hamed shayan ، Pariba ، A2000 ، yesorno ، ARSAMNEW ، 2015reza ، moj21 ، nara ، h_researcher ، mahyaaa ، alireza51
سلام به دوستان 2015 عزیز و منتظر
حال این روزهای شما رو درک میکنم و برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم هر کی که سرنوشتش توی آمریکا رقم خورده به آرزوش برسه.
به دوستانی که هنور ویزاشون در نیومده و یا در نخواهد آمد این جمله تکراری قسمت نبود رو نمیگم. میتونم بگم که هیچ کار خدا بی حکمت نیست. توی آمریکا همه خوشبخت نیستند ! به خیلی عوامل بستگی داره تا اینجا احساس خوشبختی بکنی. من خودم از خدا از ته قلبم خواستم که هر چی که به صلاحمه اون پیش بیاد و الآن اینجا احساس خوشبختی میکنم. تا نیاید اینجا متوجه نمیشید که میتونید خوشبخت بشید یا نه. تورسیتی اومدن اینجا و تعریفای عمه و دایی و خاله به درد شما نمیخوره، هزاران عامله که شما و خانوادتون باید بیاید و بپسندید یا نپسندید. پس اگر ویزاتون در نیومد دنیا رو رو سرتون خراب نکنید، به فال نیک بگیرید. هر کسی با هر دین و آیینی که خدا رو قبول داره بگه که خدا آگاه بود که من نمیتونستم آمریکا زندگی کنم. هزینه بلیط و خرید لوازم و مخارج چند ماه اول رو اگه حساب کنید، چندین هزار دلار رو از دست ندادید اگه ویزا نگیرید. اگه ویزا نگیرید چند روزی ناراحتید و بعدش از یادتون میره، ولی اگه خدایی نکرده بیاید اینجا و نتونید زندگی کنید تأثیرات منفی بسیار بد و طولانی مدتی روتون میزاره. اگه نیاید اینجا شغلتون رو از دست ندادید و هزار چیز دیگه ...
امیدوارم دوستان در تفسیر حرفای من نگن که تو اونجایی و خوشی زده زیر دلت و شعار میدی و اصلاً تو کی هستی و ... !
شاید اگه از اول این پروسه این رو قبول کنیم که با برنده شدن لاتاری همه چیز تموم نیست و نهایتاً 30% پیش رفتیم و توصیه های دوستانی که سال های قبل گفتند که نگید به کسی، زندگیتون رو تحت تأثیر این قضیه قرار ندید، شغلتون رو ترک نکنید، تلخی و ناکامی نگرفتن ویزا راحت تر حل میشد.
امیدوارم از حرفای برادر کوچیکتون کسی ناراحت نشده باشه.
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم

راستی : نریددددددددد سفارتتتتت، هییییچ تأثیری نداره ! باور کنید. تجربه بچه های سال قبل رو بخونید.
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
سلام
ایروان تا این لحظه هیچ کسی آپ شبانه نداشته
شدم مثل داروغه ناتینگهام
میام فقط شبا میگم ایروان اروم هست
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: tamana2016 ، areb1356 ، hamed shayan ، bidaad ، Manamehr ، M.d ، sunn789 ، Pariba ، yesorno ، ARSAMNEW ، 2015reza ، nara ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 01:42)ebrahim1e نوشته:  سلام
شدم مثل داروغه ناتینگهام
میان فقط شبا میگم ایروان اروم هست

بابا دست مريزاد. براي ابوظبي هم كارمنده اومد up بزنه يكي رو زد فكر كنم رفت فوتبال ببينه و بياد. بايد ٩٠ دقيقه براش صبر كنيم ، (تازه اكه به وقت اضافه نكشه بازيشون Big Grin )

کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، hamed shayan ، samane1363 ، sunn789 ، Pariba ، yesorno ، nara ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 01:42)ebrahim1e نوشته:  سلام
شدم مثل داروغه ناتینگهام
میان فقط شبا میگم ایروان اروم هست

[emoji23][emoji23][emoji23]ميخواد همتونو با هم كلير كنه انشاللههههههه[emoji120]?[emoji120]?[emoji120]?[emoji120]?[emoji120]?[emoji120]?[emoji2][emoji2][emoji2]

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: areb1356 ، hamed shayan ، samane1363 ، Pariba ، nara ، alireza51
(2015-09-24 ساعت 19:16)soshimohajer نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 17:55)soshimohajer نوشته:  دوستان به امید خدا همه تا یکشنبه کلیر شده اید و در تدارک سفر .
یک سوال: اگر بخواهیم پاس را پیکاپ کنیم با توجه به اینکه تا 30 سپتامبر زمان کمی مانده بهتر نیست روز شنبه پاسپورت و برگه آبی را بدهیم به آژانس تا پیکاپ کنند . من از آژانس پرسیدم گفت ۲ روزه بعد پاس تو سفارته یعنی سه شنبه 29 سپتامبر پاس تحویل سفارت می شه (با توجه به اینکه ما شهرستانیم و آژانس ها پاس را می دهند به تهران برای پیکاپ) . فقط یک مشکل هست: سفارت هنوز نامه کلیر شدن را به ما نداده و اگر شنبه بخواهیم پاس را پیکاپ کنیم این نامه را نمی تونیم بفرستیم
حال این سوال پیش می آید که این نامه را حتما باید با پاس و برگه آبی بفرستیم یا نیازی نیست ؟
دوستان کسی می تونه در این مورد من را راهنمایی کنه
تشکر کنندگان: Pariba ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 01:34)SAMBAR نوشته:  منم مثل آرسام دیگه سیس رو چک نمیکنم اگه خبری بشه حمید بهم میگه. اصلا دیگه حالش رو ندارم .من از خودم قطع امید کردم ولی بچه ها مطمءن باشید هنوز برای شما دعا میکنم. و هنوز میگم خدایا شکرت هیچ بنده ای رو ناامید نکن متاسفانه نگرفتن ویزا فقط ختم به نگرفتن
د ویزا نمیشه امیدها و ارزوهای ادم هم می افته تو آب.

sambar من برا شما خيلي دعا مي کنم. همه آرزوهاتون را ظاهراً به اين کليرنس بستين. لطفاً شما هم برا من دعا کنين، ديگه دارم مستاصل مي شم. راستي شما مي خوايين بريم ابوظبي، من هم واقعاً نميدونم. بعضي ها مي گن فقط مساله ماليش اگه حله برو. ولي مساله مالي به نظر من قابل مقايسه با وضعيت روحي نيست. اگر رفتيم و آپي نبود و برگشتيم، اصلاٌ پاي برگشت مي تونيم داشته باشيم. همه آرزوهاي من دارن دود مي شن ميرن هوا. اينجا باشم، لااقل يک جورهايي تخليه مي شم. اونجا، واقعاٌ نکبت بارترين جاي دنيا واسم ابوظبي مي شه.
آخه ما که محل مصاحبه مون آنکارا بود، اگه نمي خواستن ويزا بدن چرا گفتن بياين ابوظبي، آخه مگه کيس ما را بيش از يک سال نمي ديدن. کاش هيچ وقت لاتاري شرکت نکرده بودم.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: sce ، samane1363 ، mehdi_a_3084 ، Manamehr ، Pariba ، A2000 ، yesorno ، ARSAMNEW ، 2015reza ، nara ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 01:47)soshimohajer نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 17:55)soshimohajer نوشته:  دوستان به امید خدا همه تا یکشنبه کلیر شده اید و در تدارک سفر .
یک سوال: اگر بخواهیم پاس را پیکاپ کنیم با توجه به اینکه تا 30 سپتامبر زمان کمی مانده بهتر نیست روز شنبه پاسپورت و برگه آبی را بدهیم به آژانس تا پیکاپ کنند . من از آژانس پرسیدم گفت ۲ روزه بعد پاس تو سفارته یعنی سه شنبه 29 سپتامبر پاس تحویل سفارت می شه (با توجه به اینکه ما شهرستانیم و آژانس ها پاس را می دهند به تهران برای پیکاپ) . فقط یک مشکل هست: سفارت هنوز نامه کلیر شدن را به ما نداده و اگر شنبه بخواهیم پاس را پیکاپ کنیم این نامه را نمی تونیم بفرستیم
حال این سوال پیش می آید که این نامه را حتما باید با پاس و برگه آبی بفرستیم یا نیازی نیست ؟
دوست عزيز بهتره اين موضوع را با آژانس پيک آپ صحبت کنيد. آگه قبول کنند که اين کار را بکنند، حتي در صورت نشدنش هم فقط وفقط هزينه پيک آپ مي ره که قابل مقايسه با هزينه رفتن همه افراد به ابوظبي و عدم عملي شدن دريافت ويزا نيست. شبت به خير. فقط دعا کن که همه کلير بشن. من که دعا مي کنم نامه ات تا صبح بياد و اينطور دو دل نموني.

(2015-09-25 ساعت 01:47)soshimohajer نوشته:  
دوست عزيز بهتره اين موضوع را با آژانس پيک آپ صحبت کنيد. آگه قبول کنند که اين کار را بکنند، حتي در صورت نشدنش هم فقط وفقط هزينه پيک آپ مي ره که قابل مقايسه با هزينه رفتن همه افراد به ابوظبي و عدم عملي شدن دريافت ويزا نيست. شبت به خير. فقط دعا کن که همه کلير بشن. من که دعا مي کنم نامه ات تا صبح بياد و اينطور دو دل نموني.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Pariba ، A2000 ، alireza51
Azerعزیز من آنکارا مصاحبه داشتم و واقعا برای خانواده من هم ضربه روحی این موضوع بیشتر از فشار اقتصادیش هست و اگه بریم و هیچی به هیچی باشه خیلی بهمون فشار میاد به هر حال کن هر وقت کلیر بشم زودتر از سفارت متوجه میشم پس از اونها جلوترم و برای یه سفر ضرب العجل هم خودم رو آماده کردم.خانمم بنده خدا الان داره سعی میکنه با خودش این موضوع رو حل کنه اگه بریم و نشه براش خیلی بدتره.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: Pariba ، ARSAMNEW ، 2015reza ، nara ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان