کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-27 ساعت 07:00)HERMES7 نوشته:  صبح دوستان به خير و شادي
خداوندا همانطور كه در كتاب خود نوشته اي سرنوشت همه ما را به سمت خوشبختي و سعادت قرار ده
پروردگارا من ميدانم عيسي (ع) فرزند تو نيست و فرستاده توست به نام ايشان و مادر بزرگوارشان دوستان من رو خوشحال كن.
امين

امین AMEN امین
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: Shaft ، Janilla ، m.ghoreishi ، alireza51 ، SAMBAR ، HERMES7 ، teele ، Pariba ، nara
(2015-09-27 ساعت 09:59)s.zare نوشته:  سلام دوستان
ابوظبی داره نامه های کلیری بچه هایی که آپ 26 خورده بودند رو توی سایتش به تاریخ 27 سپتامبر میزنه.
انشالله زودتر کارشون تموم بشه بیان سراغ بقیه کیسها.
در ضمن اکثرشون هم / بودند و or نشده بودند.
زارع جان تو که هنوز اینجایی الان زنگ میزنم کارتو درست می کنم. Big Grin
تشکر کنندگان: nara ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-27 ساعت 10:14)MASTAN1 نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 09:59)s.zare نوشته:  سلام دوستان
ابوظبی داره نامه های کلیری بچه هایی که آپ 26 خورده بودند رو توی سایتش به تاریخ 27 سپتامبر میزنه.
انشالله زودتر کارشون تموم بشه بیان سراغ بقیه کیسها.
در ضمن اکثرشون هم / بودند و or نشده بودند.
زارع جان تو که هنوز اینجایی الان زنگ میزنم کارتو درست می کنم. Big Grin
-----------------------------------------------
آقا ممنون به خدا من راضی نیستم قبل از شما برمBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: nara ، alireza51 ، SAMBAR ، amir piri ، Pariba
(2015-09-27 ساعت 10:11)MASTAN1 نوشته:  
خداوندا همانطور كه در كتاب خود نوشته اي سرنوشت همه ما را به سمت خوشبختي و سعادت قرار ده
پروردگارا من ميدانم عيسي (ع) فرزند تو نيست و فرستاده توست به نام ايشان و مادر بزرگوارشان دوستان من رو خوشحال كن.
امين

امین AMEN امین

مستان سلامت می کنند ، جان را غلامت می کنند
درود بر مستان عزیز. جناب خیلی مخلصیم. آقا خیلی زحمت دادیم بهتون.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: babak90 ، nara ، SAAM_60 ، Siamak ، samane1363 ، alireza51 ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، teele ، Pariba
دعای صبحگاهی
خدایا ،،،،،،
من چیزی نمی بینم ، آینده پنهان است. ولی آسوده ام ؛ چون تو را می بینم و تو همه چیز را
پروردگارا ،،،،،
امروز برای همه دوستانم ،
عشق حقیقی ،،،،،
سلامتی ،،،،،،،
آرامش ،،،،،،
و نیکبختی ،،،،،
آرزو دارم. خدایا عطا کن به آنان هرآنچه برایشان خیر است و دلشان را لبریز کن از شادی و لبانشان را با گل لبخند شکوفا کن.
آمین ای مهرباترین مهربانان...سلام صبح قشنگتون بخیر وخوشی باشه انشا الله
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

سلام،

امروز از خداوند برای همه دوستان اول شادی گرفتن ویزا رو می خوام. خدایا دستهای این دوستان خوب رو خالی بر نگردون. پادشاه دست سائل رو خالی بر نمی گردنه اصلا اوس کریم ما بریم بگیم چی بعد از این همه دعا که جواب این دوستان گل رو ندادی! یعنی میشه یعنی داریم همچین چیزی؟ من که ندیدم.
اینجا همه دستهای خودشون رو به دستهای تو سپردن که مطمئنتر از دستهای تو نیست.
لیست 78 نفری رو که الان کمتر شدن می فرستیم برای امضا. یه امضا بنداز زیرش بفرست سریع منتظریما.
کلیر کنی همه رو شاد کنی همه رو بوس بوس بوسBig Grin

(2015-09-27 ساعت 10:30)mfte.teacher نوشته:  
امين

امین AMEN امین

روی چشم جا دارید برادر سفرت بی خطر و زندگیت پر از برکت اونور آب
تشکر کنندگان: violets ، Jefferson ، moj21 ، Shaft ، ehsan_pars ، m.ghoreishi ، alireza51 ، SAMBAR ، asal1372 ، HERMES7 ، 2015reza ، Pariba
(2015-09-27 ساعت 10:35)MASTAN1 نوشته:  سلام،

امروز از خداوند برای همه دوستان اول شادی گرفتن ویزا رو می خوام. خدایا دستهای این دوستان خوب رو خالی بر نگردون. پادشاه دست سائل رو خالی بر نمی گردنه اصلا اوس کریم ما بریم بگیم چی بعد از این همه دعا که جواب این دوستان گل رو ندادی! یعنی میشه یعنی داریم همچین چیزی؟ من که ندیدم.
اینجا همه دستهای خودشون رو به دستهای تو سپردن که مطمئنتر از دستهای تو نیست.
لیست 78 نفری رو که الان کمتر شدن می فرستیم برای امضا. یه امضا بنداز زیرش بفرست سریع منتظریما.
کلیر کنی همه رو شاد کنی همه رو بوس بوس بوسBig Grin

(2015-09-27 ساعت 10:30)mfte.teacher نوشته:  
امين

امین AMEN امین

روی چشم جا دارید برادر سفرت بی خطر و زندگیت پر از برکت اونور آب

مچکرم داداش. ایشالا خبر کلیری تون رو هورا بکشم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Jefferson ، nara ، moj21 ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba
دوستان عزیز سلام
امیدوارم که همتون به اون چیزی که میخاین برسید و خیلی زود استرس و دلهورتون تموم بشه..
من 5شنبه مصاحبه دارم کیس مجرد بدون سابقه کار لیسانس...خیلی سفرنامه هایی که بود خوندم ولی متوجه نشدم اگه افیسر پرسید چرا میخای بری ام.ریکا و اونجا میخای چیکار کنی چی بگم بهتر هست؟
لطفا راهنماییم کنید
مرسی
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
تشکر کنندگان: areb1356 ، alireza51 ، SAMBAR ، 2015reza ، Pariba
(2015-09-27 ساعت 10:44)م.صاد نوشته:  دوستان عزیز سلام
امیدوارم که همتون به اون چیزی که میخاین برسید و خیلی زود استرس و دلهورتون تموم بشه..
من ۵شنبه مصاحبه دارم کیس مجرد بدون سابقه کار لیسانس...خیلی سفرنامه هایی که بود خوندم ولی متوجه نشدم اگه افیسر پرسید چرا میخای بری ام.ریکا و اونجا میخای چیکار کنی چی بگم بهتر هست؟
لطفا راهنماییم کنید
مرسی

دوست عزيز مصاحبه راحتترين قسمت اين كاره ،
خيلي ساده بكو مي خوام زندكي كنم
موفق باشي
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: لطف اله ، victor2016 ، nara ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba ، A2000 ، frz61
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
همسرم به تاریخ امروز آپ دیت شد و ايشود شد.
سالم و شاد باشید همتون.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
(2015-09-27 ساعت 11:14)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
سالم و شاد باشید همتون.

خداروشکر هورررررررررااااااااا انشاالله همه بچه های باقیمانده هم کلیر بشن مبارکه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: samirakn ، nara ، moj21 ، violets ، samane1363 ، alireza51 ، SAMBAR ، babak90 ، Pariba
اساتید تحلیلگررررررررررررررررررررر چه خبر از ابوظبی
به غیر از 4971 کسی آپدیت 27ام نخورده؟؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: nara ، alireza51 ، SAMBAR ، babak90 ، Pariba
(2015-09-27 ساعت 11:14)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
سالم و شاد باشید همتون.

به به مباركه دوست عزيز
خدا بخواد همه چيز شدنيه Shy
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: samirakn ، samane1363 ، alireza51 ، SAMBAR ، babak90 ، Pariba
خدا هیچی به جز خیر برا بنده اش نمی خواد انشاالله کارتون درست میشه
کیس نامبر:2016As 60##      تعداد اعضا: 3نفر.        سفارت :  انکارا  انتقال به ابوظبی.   ارسال فرمها: 17june
مصاحبه :هفته دوم می
خودم ودخترم یک ضرب
همسر:کلیرنس. سربازی و کار دولتی
تشکر کنندگان: samane1363 ، alireza51 ، SAMBAR ، babak90 ، Pariba ، nara
دیگه کسی اینجا نمیاد که جوابمون رو بده . همه کلیر شدند رفتند.
من و mastan , shaft, bidad, sambar , khalilkhah هم شدیم مدیر تسویه.

تشکر کنندگان: SAAM_60 ، moj21 ، alireza51 ، amir piri ، SAMBAR ، asal1372 ، APOLO5321 ، babak90 ، M.d ، Pariba ، A2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان