کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
من از صبح هی این آهنگه میاد تو ذهنم:
[عکس: tofani-512x321.jpg]

کسی آمد که حرف عشقو با ما زد

دل ترسوی ما هم ، دل به دریا زد

به یک در یای طوفانی

دل ما رفته مهمانی

چه دوره ساحلش ، از دور پیدا نیست

یه عمری راهه و در قدرت ما نیست

باید پارو نزد ، وا داد

باید دل رو، به دریا داد

خودش می بردت هرجا دلش خواست

به هر جا برد بدون ساحل همونجاست

به امیدی که ساحل داره این دریا

به امیدی که آروم میشه تا فردا

به امیدی که این دریا فقط شاه ماهی داره

به عشقی که نمی بینی شباشو بی ستاره

دل ما رفته مهمانی

به یک در یای طوفانی

باید پارو نزد وا داد

باید دل رو به دریا داد

خودش می بردت هرجا دلش خواست

به هر جا برد بدون ساحل همونجاست

(2015-09-27 ساعت 11:28)s.zare نوشته:  دیگه کیس اینجا نمیاد که جوابمون رو بده . همه کلیر شدند رفتند.
من و mastan , shaft, bidad, sambar , khalilkhah هم شدیم مدیر تسویه.

دمت گرم منم باقالیم که نشستم برین جارو بزنم آب بریزم پشت سرتون؟
نه؟ Sad
(2015-09-27 ساعت 11:19)s.zare نوشته:  اساتید تحلیلگررررررررررررررررررررر چه خبر از ابوظبی
به غیر از 4971 کسی آپدیت 27ام نخورده؟؟

دوست عزيز...
من الان چك كردم به تاريخ امروز آپديت شدم ...البته من ديروز از قسمت Contact به ابوظبي ايميل زدم ... و البته علامت "/" سرجاش هست....ميشه لطفا تحليل كنيد.
من بعد از مصاحبه فقط در تاريخهاي 17 و 20 سپتامبر كه ايميل زدم، همون روزها آپديت داشتم .كه در اين مراحل فقط آپديت اولي من با جواب ايميل همراه بود .
تشکر کنندگان: s.zare ، alireza51 ، SAMBAR ، بابراس ، teele ، babak90 ، M.d ، matin86 ، farrokh33
(2015-09-27 ساعت 08:33)Azer نوشته:  با سلام خدمت تک تک دوستاي گلم.
انشاءا... که امروز روز پر کليري برا همه باشه. تحمل انتظار ديگه برا من سنگين شده، و به هر نحو شده، شوهر را راهي ابوظبی مي کنم.
کنترل زيادي روي اعصابم ندارم و ممکنه هيجاني بشم و حرفهايي بزنم، که دوستان را آزرده کنم و بعداً پشيمون بشم.
سعي مي کنم کمتر به اينترنت وصل بشم و پيغام بگذارم، ولي دلم روشنه که بيشتر دوستان دست پر از اين پروسه خارج مي شن و تا شش ماه ديگه به کشور شيطون کوچولو مي رن. ما ار هم از دعاهاتون بي نصيب نگذارين. اميدوارم که همه گي شما روزهاي روشني داشته باشين.
تا 30 سپتامبر خدا حافظBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

براي من يك نفر كه هميشه منشإ اميد بودين من از صميم قلب دعا ميكنم اين روزا زود بگذرن و روزايي خوشحالي بيان
تشکر کنندگان: Janilla ، Siamak ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba ، A2000 ، farrokh33
(2015-09-27 ساعت 11:36)nara نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 11:19)s.zare نوشته:  اساتید تحلیلگررررررررررررررررررررر چه خبر از ابوظبی

دوست عزيز...
من الان چك كردم به تاريخ امروز آپ ديديت شدم ...البته من ديروز از قسمت Contact به ابوظبي ايميل زدم ... و البته علامت "/" سرجاش هست....ميشه لطفا تحليل كنيد.
من بعد از مصاحبه فقط در تاريخهاي 17 و 20 سپتامبر كه ايميل زدم، همون روزها آپديت داشتم .كه در اين مراحل فقط آپديت اولي من با جواب ايميل همراه بود .
امروز با جواب ای میل آپ شدی یا همین جوری آپ شدی؟
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: nara ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba ، farrokh33
با دروووووود بي پايان به همه عزيزان yesoryes عزيز و عليرضاي عزيز
منتظرخبرهاتون هستيم عزيزان، بينهايت سپاسگذارم
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: nara ، yesorno ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-27 ساعت 10:14)MASTAN1 نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 09:59)s.zare نوشته:  سلام دوستان
ابوظبی داره نامه های کلیری بچه هایی که آپ 26 خورده بودند رو توی سایتش به تاریخ 27 سپتامبر میزنه.
انشالله زودتر کارشون تموم بشه بیان سراغ بقیه کیسها.
در ضمن اکثرشون هم / بودند و or نشده بودند.
زارع جان تو که هنوز اینجایی الان زنگ میزنم کارتو درست می کنم. Big Grin

اغلب or میشن بعد که میرن توپروسه ویزا دوباره / میشن من دقت کردم به این موضوع
تشکر کنندگان: nara ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba ، farrokh33
بابراس عزیز تبریک
آپدیت 27 شدید
مبارکهههههههههههههههههههههههه
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: Siamak ، nara ، sunn789 ، samirakn ، alireza51 ، SAMBAR ، بابراس ، APOLO5321 ، M.d ، bahar101 ، Pariba ، farrokh33 ، moj21

دوست عزيز...
من الان چك كردم به تاريخ امروز آپ ديديت شدم ...البته من ديروز از قسمت Contact به ابوظبي ايميل زدم ... و البته علامت "/" سرجاش هست....ميشه لطفا تحليل كنيد.

سلام دوست عزیز منم دیروز ایمیل زدم که جوابی دریافت نکردم.ماجرای این علامت "/" که گفتین چیه و کجاست؟
تشکر کنندگان: alireza51 ، nara ، SAMBAR ، Pariba ، farrokh33
منتظر آپ طلایی فرداشب باشین ایشششششششششششششششششااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
(2015-09-27 ساعت 11:41)MASTAN1 نوشته:  

دوست عزيز...
امروز با جواب ای میل آپ شدی یا همین جوری آپ شدی؟

دوست عزيز...ديروز حدود ساعت 3:45 كه ايميل زدم همون جدول خودم بهم ايميل شد از ادرسU.S.Embassy,Abu dhabi ..و ديگر هيچ .
ولي امروز بين ساعت 9 تا 10 صبح بدون هيچ ايميلي آپ خوردم ...البته همين اتفاق روز 20 سپتامبر هم برام افتاد كه بعد از ايميلم بدون جواب آپ شدم ....
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-27 ساعت 11:54)yesorno نوشته:  منتظر آپ طلایی فرداشب باشین ایشششششششششششششششششااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
------------------------------------------------------------------------
یعنی تا فردا شب برای ما خبری نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتت
بریم اینجا جمع نشیم؟ SadSadSadSad
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: yesorno ، SAMBAR ، بابراس ، Pariba ، farrokh33
دوستان از سفارت ابوظبی چه خبر؟کسایی که رفتین پاس تحویل بدین اوضاع چطوره؟امروز نامه کلییری دریافت کردن
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، بابراس ، Pariba ، farrokh33
دوستان كسي از بچه هاي ٢٠سپتامبر امروز اپ خورده؟برا ما كه هنوز خبري نيست.
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، Pariba ، farrokh33
سلام من دیروز کلیر شدم
امروز صبح چند بار ازسفارت به گوشیم زنگ زدن متوجه نشدم، یعنی چیکارم داشتن؟؟
کسی دیگه بهش زنگ نزدن؟؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: alireza51 ، nara ، SAMBAR ، بابراس ، h_researcher ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-27 ساعت 12:02)s.zare نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 11:54)yesorno نوشته:  منتظر آپ طلایی فرداشب باشین ایشششششششششششششششششااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
------------------------------------------------------------------------
یعنی تا فردا شب برای ما خبری نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتت
بریم اینجا جمع نشیم؟ SadSadSadSad

دقیقاًBig Grin
مگه اینکه باز یه کار عجیب کنن روز تعطیل بیانWink
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، Janilla ، Pariba ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان