کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-27 ساعت 14:37)mordad نوشته:  سلام. وقت همگی بخیر.
وای یه روزایی من از صبح تا شب 100 بار این سیس و چک میکردم. الان ۱ هفته ست فقط به زور روزی ۱ بار.
آقا فرها و مامان خانم بابک جون قول میدم از آنکارا خبر دارتون میکنیم که اوضاع و احوال چجوریه/ کاش حالا که خودتون نمیایاد پاستون و میدادین به یکی از ماها میبردیم.
البته اگه مدیکال دارین.

درسا خانم خیلی خیلی از لطفتون ممنونم راستش ما مدیکال نداریم ولی برای یه سفر ضرب العجل حاضریم اگه اوضاع اونجا خوب بود و به پرونده ها رسیدگی کنند من ۳شنبه صبح اونجام راستش ترس من این هست که آنکارا کلا پرونده لاتاری ۲۰۱۵رو بسته باشه و امیدوارم اشتباه کنم ولی منتظر خبرهای شما هستیم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: alireza51 ، samane1363 ، teele ، mordad ، Pariba ، A2000
بابراس عزیز ببخشید متوجه نشده بودم همسر محترمتون ویزا دارن ابوظبی سفارت فعالی داره به نظرم همچنان امید برای کلیر شدن شما هست خودتون رو برای یه سفر فوری اماده کنید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: alireza51 ، samane1363 ، teele ، بابراس ، Janilla ، SAAM_60 ، moj21
(2015-09-27 ساعت 14:38)areb1356 نوشته:  سلام به همه،
همونطور كه حدس مي زديم ابوظبي كليرهاي ديروز رو يكضرب issued كرده. و داره براي دور تازه اماده ميشه، باسها رو برسونين دوستان كلير شده تا سريع براتون بكوبن داخلش،

Sent from my cellphone Smile

اما يه نكته ؛
ابوظبي همه كيسهاي كلير شده را issed كرده و كيس
٦٥٠٥ را باز هم نصفه نيمه كرده. يعني اين دم اخري هم دست از نصفه نيمه زدن بر نميدارن

کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: alireza51 ، amir piri ، teele ، Janilla ، A2000
(2015-09-27 ساعت 13:08)parsa84 نوشته:  من و همسرم به تاریخ 27 سپتامبر اپ شدیم یعنی می شه نوید بخش خبرهای خوب باشه ؟ای خدا این چند روزه باقی مانده هم همون رو دلشاد کن

سلام دوست عزيز...
قبلش چه تاريخي آپ خورده بوديد؟؟؟
من ديروز ايميل زدم و امروز آپ شدم ....شما ايميل زده بوديد تو سايت ابوظبي؟؟؟؟
اگر ايميل نزده بوديد قطعا نويد بخش اتفاقات خوبيه....
تشکر کنندگان: alireza51 ، amir piri ، SAMBAR ، teele ، Pariba ، Janilla
(2015-09-27 ساعت 14:53)areb1356 نوشته:  
همونطور كه حدس مي زديم ابوظبي كليرهاي ديروز رو يكضرب issued كرده. و داره براي دور تازه اماده ميشه، باسها رو برسونين دوستان كلير شده تا سريع براتون بكوبن داخلش،

اما يه نكته ؛
٦٥٠٥ را باز هم نصفه نيمه كرده. يعني اين دم اخري هم دست از نصفه نيمه زدن بر نميدارن

پس چرا ما رو ایشود نمی کنه؟ ما که چند روزه پاسمون هم اونجاست …
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Pariba ، Janilla ، alireza51 ، nara
(2015-09-27 ساعت 14:54)nara نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 13:08)parsa84 نوشته:  من و همسرم به تاریخ 27 سپتامبر اپ شدیم یعنی می شه نوید بخش خبرهای خوب باشه ؟ای خدا این چند روزه باقی مانده هم همون رو دلشاد کن

سلام دوست عزيز...
قبلش چه تاريخي آپ خورده بوديد؟؟؟
من ديروز ايميل زدم و امروز آپ شدم ....شما ايميل زده بوديد تو سايت ابوظبي؟؟؟؟
اگر ايميل نزده بوديد قطعا نويد بخش اتفاقات خوبيه....

من اخرین اپم 1 سپتامبر بود یک هفته قبل ایمیل زدم که جواب ندادند
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Pariba ، Janilla ، alireza51
ابوظبي
كيسهاي زير به تاريخ ٢٦ ام up داشتن
٢٥٤٦
٤٩٨٢
و كيسهاي زير به تاريخ ٢٧ ام ;
٣٢٤٧
٤٩٧١
٥٣٢٩
٥٥٢٩
٥٧٤١
٥٨٠٩
٧١٦٤
٧١٨٨
٧٢٣٦
٧٣١٨
٧٤٣٧
٧٤٩٧

از اين دوستان اكه كسي بدون ايميل up شده يه خبري بده
* امير اقاي piri شما هم ايميل زدين؟

کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: matin86 ، HERMES7 ، samane1363 ، lotfe.kh ، Jefferson ، بابراس ، Pariba ، Janilla ، alireza51 ، SAAM_60 ، moj21 ، APOLO5321
(2015-09-27 ساعت 14:44)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 14:37)mordad نوشته:  سلام. وقت همگی بخیر.
وای یه روزایی من از صبح تا شب 100 بار این سیس و چک میکردم. الان ۱ هفته ست فقط به زور روزی ۱ بار.
آقا فرها و مامان خانم بابک جون قول میدم از آنکارا خبر دارتون میکنیم که اوضاع و احوال چجوریه/ کاش حالا که خودتون نمیایاد پاستون و میدادین به یکی از ماها میبردیم.
البته اگه مدیکال دارین.

درسا خانم خیلی خیلی از لطفتون ممنونم راستش ما مدیکال نداریم ولی برای یه سفر ضرب العجل حاضریم اگه اوضاع اونجا خوب بود و به پرونده ها رسیدگی کنند من ۳شنبه صبح اونجام راستش ترس من این هست که آنکارا کلا پرونده لاتاری ۲۰۱۵رو بسته باشه و امیدوارم اشتباه کنم ولی منتظر خبرهای شما هستیم.

بعید میدونم پرونده 2015 رو بسته باشن. به هر حال اونا هم خودشون مسئول هستن و حتما باید به مقام بالاتری جواب پس بدن. نمیتونن سر خود کاری کنن. ولی تنها احتمالی که من میدم اینه که شاید ظرفیت ویزاشون تموم شده باشه که اونم طبق محاسبات دوستان امکانش در حد صفر ه .
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، matin86 ، 2015reza ، SAMBAR ، Pariba ، بابراس ، Janilla ، alireza51
(2015-09-27 ساعت 15:10)samane1363 نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 14:53)areb1356 نوشته:  

اما يه نكته ؛

پس چرا ما رو ایشود نمی کنه؟ ما که چند روزه پاسمون هم اونجاست …

از دوستان كليري سري قبل هنوز ايشو نشده هستند به جز شما
ويزاهاي شما رو سفارشي مي خوان بزنن ، بيشتر لفتش ميدن Smile

تشکر کنندگان: samane1363 ، amir piri ، Jefferson ، SAMBAR ، Pariba ، Janilla ، alireza51
عليرضاجان سلام اميدوارم پروازخوب و بي خطري داشته باشي وباپاس ويزاخورده برگردي عليرضاجان بله كيس اصلي كه خانمم بود و ويزا گرفته بود بتاريخ امروز آپ شده البته من جمعه گذشته يي ميل زده بودم، فكرنكنم خبراي خوبي حداقل برامن كم شانس باشه بهرحال دست شماراميبوسم كه اينقدرباصفايي وآنلاين خبراروميرسوني براي همه دوستان عزيزآرزوي ايشودشدن ويزاشون دارم.
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: matin86 ، SAMBAR ، Pariba ، Janilla ، alireza51 ، A2000 ، moj21
تو رو خدا دوستانى كه رفتن سفارت ماها رو در جريان قرار بدين !
لطفا دوستان بگيد كيا كلير شدن ! من كه از دلشوره و استرس و نگرانى دارم ميميرم!
يه عده اينجا منتظرن خبرشون بدين!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: Jefferson ، غنچه ، SAMBAR ، Pariba ، Janilla ، mahyaaa ، alireza51
سلام دوستان. من دو ساعتي هست كه رسيدم آنكارا. لطفا دوستاني كه طي امشب و فردا صبح به آنكارا مي رسند با همايون تو خصوصي هماهنگ باشن. اگه بتونيم يه گروه تلگرام تشكيل بديم كه سريعتر بين خودمون اطلاعرساني كنم. مخصوصا ساعتي كه بتونيم جمع بشيم و هم فكري بكنيم. ضمنا دوستان عزيزم، مطمئن باشيد كه هر خبري شد بلافاصله هممون تو تاپيك مي نويسيم. پس همه بچه ها بيشتر از سيس ، تاپيك رو چك كنند. اميدمون به خداست. شايد معجزه اي چيزي اتفاق افتاد.
لينك همايون homayoon1972:
http://www.mohajersara.com/member.php?ac...mayoon1972
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Pariba ، Janilla ، samane1363 ، mahyaaa ، mfte.teacher ، alireza51 ، violets ، moj21

رسوندیم.... گفتن فردا بیا ببر پاستو.....
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: بابراس ، SAMBAR ، Pariba ، Janilla ، alireza51 ، moj21
خدایا خودت مییدونی دیگه چی می خوام بگم....
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: Jefferson ، SAMBAR ، 2015reza ، Pariba ، elnazd ، Janilla ، alireza51 ، APOLO5321
(2015-09-27 ساعت 16:30)sunnyday نوشته:  

رسوندیم.... گفتن فردا بیا ببر پاستو.....

به سلامتي. مباركه
به اميد تجربه اين حس خوب براي همه دوستان منتظر

Sent by AliReza.EB Smile
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Jefferson ، Pariba ، Janilla ، mfte.teacher ، alireza51 ، moj21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان