کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-27 ساعت 14:38)areb1356 نوشته:  سلام به همه،
همونطور كه حدس مي زديم ابوظبي كليرهاي ديروز رو يكضرب issued كرده. و داره براي دور تازه اماده ميشه، باسها رو برسونين دوستان كلير شده تا سريع براتون بكوبن داخلش،

Sent from my cellphone Smile

آره
ديروز منم همينو به بچه ها گفتم.

دوستان اگه بعضي سوالا رو تو تاپيك ديگه جواب نميدم خود فرستنده ها درجريان هستن كه سوالا رو خصوصي ميفرستن و تو پي وي جواب ميگيرن.
من ب اين سه روز خيلي اميدوارم خيلي
خدايا ب اميد خود خود خودت
(2015-09-27 ساعت 16:23)2015reza نوشته:  سلام دوستان. من دو ساعتي هست كه رسيدم آنكارا. لطفا دوستاني كه طي امشب و فردا صبح به آنكارا مي رسند با همايون تو خصوصي هماهنگ باشن. اگه بتونيم يه گروه تلگرام تشكيل بديم كه سريعتر بين خودمون اطلاعرساني كنم. مخصوصا ساعتي كه بتونيم جمع بشيم و هم فكري بكنيم. ضمنا دوستان عزيزم، مطمئن باشيد كه هر خبري شد بلافاصله هممون تو تاپيك مي نويسيم. پس همه بچه ها بيشتر از سيس ، تاپيك رو چك كنند. اميدمون به خداست. شايد معجزه اي چيزي اتفاق افتاد.
لينك همايون homayoon1972:
http://www.mohajersara.com/member.php?ac...mayoon1972
دکتر جان سفر بی خطر ایشالا که خبرهای خوبی باشه اگه فردا سفارت فعال بود خبر بدین من ۳ شنبه صبح اونجام ازتون خیلی متشکر و سپاسگذارم. موفق و خوش خبر باشید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: Pariba ، Janilla ، 2015reza ، mahyaaa ، alireza51 ، Mahboy ، farrokh33 ، Miip ، matin86
(2015-09-27 ساعت 16:30)vahid.sa نوشته:  خدایا خودت مییدونی دیگه چی می خوام بگم....

وحيد جان رسيدي آنكارا؟
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: Pariba ، Janilla ، alireza51 ، farrokh33
دوستان كسي امروز كلير نشده از ابوظبي؟
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: Jefferson ، Pariba ، Janilla ، nara ، amir piri ، alireza51
با سلام وعرض ادب، كيسهاي نصفه 3247 و 4971 نفر كليرنسي هم آپديت خورده انشاالله بزودي نامه كليري براشون مياد. دوستان آيا بوده مواردي كه آپديت فقط به نفر ايشود شده بخوره و بعدا نفركليرنسي كليربشه؟؟؟؟؟ ممنونم اگراساتيدجواب بدهند، باسپاس فراوان
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: Pariba ، Janilla ، amir piri ، SAMBAR ، alireza51 ، matin86
به دوستان عزيزى که امروز از سفارت ابوظبى کلير شدن تبريک مى گم.
براى بقيه ى دوستان در اين روز هاى باقيمانده کلير شدن را آرزو مى کنم.
انشالا دوشنبه شب شاهد آپ هاى طلايى براى همه ى دوستان باشيم.
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: Janilla ، nara ، amir piri ، samane1363 ، میثم هاشملو ، alireza51 ، farrokh33
اگه همه افراد كيس از ابوظبي اپ بخورن ميتونه بدليل ايميل باشه؟
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: amir piri ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-27 ساعت 17:04)صابري نوشته:  اگه همه افراد كيس از ابوظبي اپ بخورن ميتونه بدليل ايميل باشه؟

ممكنه، قبلن هم اين اتفاق افتاده كه كل كيس ( حتي بجه ها) هم up بخورن با ايميل

Sent by AliReza.EB Smile
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-27 ساعت 00:13)Manamehr نوشته:  ابراهیم کجاست؟
ایروان رفته؟
خبری نیست ازش

سلام
من الان ایروان در خدمت دوستان هستم
امری باشه در خدمتم
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، میثم هاشملو ، alireza51 ، farrokh33 ، yesorno ، matin86 ، Pariba ، 2015reza ، areb1356
(2015-09-27 ساعت 16:42)2015reza نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 16:30)vahid.sa نوشته:  خدایا خودت مییدونی دیگه چی می خوام بگم....

وحيد جان رسيدي آنكارا؟

نه داداش رضا.
گییر کردم سر کار.مرخصی مو سر مصاحبه از دست دادم.رفتم رو تایمه اضافه.
ولی وسایلم دمه دره....
دارم فک میکنم فردا یا حد اکثر پس فردا اگه شده سینه خیز خودمو برسووونم سفارت.
در واقع سیستم موخم فریز شده،رفتم پی کارم.
خانم هم که کلا تاریک دنیا شده.
اوله زندگی پوکیدیم.ساله پیش اینموقع عروسیمون بود.واسه همین متوجه قبولی نشدیم و دیر فهمیدیم.
نمی دونم حکمتش چی بوده.نمی دونم.
خدایا شکایییت.
توروخدا اگه خبری بود منم خبر بدین.
09143149891
تلگرام و ایمو .....
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: 2015reza ، میثم هاشملو ، alireza51 ، M.d ، farrokh33 ، matin86 ، Pariba
دوستاني كه اپ نداشتن ابوظبي كسي هست؟

يعني الان ابوظبي باشن
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: alireza51 ، Pariba
(2015-09-27 ساعت 16:51)بابراس نوشته:  دوستان كسي امروز كلير نشده از ابوظبي؟

دوست عزيز ...مگه قبل از 5 يا 6 عصر كسي كلير ميشه؟؟؟؟
از كجا بايد فهميد كلير شديم ؟
تشکر کنندگان: amir piri ، SAMBAR ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-27 ساعت 17:10)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 00:13)Manamehr نوشته:  ابراهیم کجاست؟
ایروان رفته؟
خبری نیست ازش

سلام
من الان ایروان در خدمت دوستان هستم
امری باشه در خدمتم
موفق باشید

ويزاها رو زوريم شدس ازشون بسون بيار Wink
به اميد خبرهاي خوب از اونورها براي دوستان منتظر

Sent by AliReza.EB Smile

(2015-09-27 ساعت 17:14)صابري نوشته:  دوستاني كه اپ نداشتن ابوظبي كسي هست؟

يعني الان ابوظبي باشن

من هستم، البته دارم سعي مي كنم باشم، فعلن تو فرودگاهم تا هوابيما بالاخره بياد بشينه و بعد باش برم
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mordad ، SAMBAR ، alireza51 ، farrokh33 ، Pariba
من زرنگی کردم و هفته پیش پاسپورتمو فرستادم
امروز از سفارت باهام تماس گرفتن که پاسپورتت رو کی میتونی بیاری من گفتم پاسم الان تو سفارت هست تعجب کردن از سرعت عمل
کیس نامبر 63xx
تاریخ مصاحبه 13 جولای ابوظبی
برنده کیس همسرم(ویزای یکضرب)
محل خدمت نیروی زمینی سپاه
تاریخ آپدیتها: 20 و 23 و 26 و 27 و 28 جولای و 4 و 10 آگست و 20 سپتامبر(ایمیل) و 22 سپتامبر (کیس برنده اصلی) و 24 سپتامبر آپ طلایی و 26 سپتامبر کلیر
مقصد: آتلانتا جورجیا
(2015-09-27 ساعت 17:38)میثم هاشملو نوشته:  من زرنگی کردم و هفته پیش پاسپورتمو فرستادم
امروز از سفارت باهام تماس گرفتن که پاسپورتت رو کی میتونی بیاری من گفتم پاسم الان تو سفارت هست تعجب کردن از سرعت عمل

آفرین به این سرعت عملSmileSmileSmile
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: میثم هاشملو ، SAMBAR ، alireza51 ، farrokh33 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان