کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
پس تا الان ماها از ابوظبی کلیر نشدیم! ایشالا فردا یه خبری بشه ...

همسر Aze
Areb
nara
demah_sol
ghsara
صابري
اسمانی
Setayesh_13642001@yahoo.com
w5gf
Saeed_H
شماره کیس: 2015AS 75XX - تاریخ رویت قبولی:1May2015 - کنسولگری:Ankara -> ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :4 - ارسال فرمهای سری اول: 21May - کارنت شدن کیس: june 10 - مصاحبه: هفته اولAug  - دریافت کلیرنس: بله دریافت ویزا: ۲ نفر- اپدیت: 10,11 Aug &30 Sep ایشود ورود به آمریکا: ۲ نفر درJan2016 - دریافت گرین کارت:Feb2016
۲ نفر جامانده ۲۰۱۵ : F2A و F2B
(2015-09-27 ساعت 19:16)Saeed_H نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 18:50)nara نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 18:09)Demah.sol نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 17:46)nara نوشته:  دوستان كلير نشده ابوظبي،
اگه برنامه اي مشابه دوستان آنكارا داريد و قراره روزهاي اخر سفارت باشيم، لطفا يه نفر ليدر بشه و راهنمايي كنه...Shy

سلام ،موافقم، يكي بياد ليدر بشه كه بچه ها وقتشونو زياد تو اين گرماي ابوظبي جلو سفارت خرج نكنن، و همه باهم همامنگ باشيم كه فرستارو از دست نديم، ما الان رسيديم تازه ابوظبي، شماره من 0551868423 حامد

من حدس میزنم دوستان مهاجرسرا یی که سفارت ابوظبی کلیر نشدند فقط من، شما، همسر Aze وAreb هستیم....اگه کسی رو جا انداختم لطفا اعلام حضور کنه
سلام منم ابوظبی کلیر نشدم فردا پروازمه دارم میرم منم

شما که ابوظبی میرید برای دادن پاس میرید؟ یا برای اینکه لحظه اخر اگه (ایشالاااااا) ویزا دادن اونجا باشید؟
شماره کیس: 2015AS 75XX - تاریخ رویت قبولی:1May2015 - کنسولگری:Ankara -> ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :4 - ارسال فرمهای سری اول: 21May - کارنت شدن کیس: june 10 - مصاحبه: هفته اولAug  - دریافت کلیرنس: بله دریافت ویزا: ۲ نفر- اپدیت: 10,11 Aug &30 Sep ایشود ورود به آمریکا: ۲ نفر درJan2016 - دریافت گرین کارت:Feb2016
۲ نفر جامانده ۲۰۱۵ : F2A و F2B
تشکر کنندگان: alireza51 ، farrokh33 ، amir piri ، Pariba
(2015-09-27 ساعت 18:38)w5gf نوشته:  دوستان خواهش میکنم ما رو هم راهنمایی کنید[/b]]

سایت ابوظبی هنوز کیس مارو نمیشناسه ولی چند تا کیس بعد و قبل مارو میشناسه، سفارت هم جواب ایمیل رو نمیده، برخلاف خیلی از دوستان که زود ازشون جواب گرفتن.
امروز هم خیلی ها ایشود شدن و ما همچنان نگران!
پیشنهاد میکنید که حضوری بریم سفارت؟ یا نه؟
لطفا پیشکسوتان راهنمایی کنن که مشکل کجاس؟؟

دوست عزیزم من پیشکسوت نیستم ولی اگه من جای شما بودم باتوجه به اینکه ابوظبی سفارت فعالی هست میرفتم. حالا خودتون بسنجید ببینید چی به صلاحتون هست.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: alireza51 ، farrokh33 ، amir piri
اگه برنامه اي مشابه دوستان آنكارا داريد و قراره روزهاي اخر سفارت باشيم، لطفا يه نفر ليدر بشه و راهنمايي كنه...Shy

سلام ،موافقم، يكي بياد ليدر بشه كه بچه ها وقتشونو زياد تو اين گرماي ابوظبي جلو سفارت خرج نكنن، و همه باهم همامنگ باشيم كه فرستارو از دست نديم، ما الان رسيديم تازه ابوظبي، شماره من 0551868423 حامد

من حدس میزنم دوستان مهاجرسرا یی که سفارت ابوظبی کلیر نشدند فقط من، شما، همسر Aze وAreb هستیم....اگه کسی رو جا انداختم لطفا اعلام حضور کنه

ماهم هستیم
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: alireza51 ، farrokh33 ، amir piri
اميدوارم خبر هاي خوب از هر سه سفارت خانه را فردا داشته باشيم

اميدوارم خبر هاي خوب از هر سه سفارت خانه را فردا داشته باشيم
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: behjan ، Siamak ، farrokh33 ، Jefferson ، ehsan_pars ، میثم هاشملو ، 2015reza ، Pariba ، alireza51
من فکر میکنم تو این چند شب همه اپ میخوریم به امید خدا...من به محض اپ خوردن پروازمو اکی میکنم.دوستان اگه رفتین سفارت امار بدین اوضاع چطوره.
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: Siamak ، farrokh33 ، Jefferson ، amir piri ، ehsan_pars ، میثم هاشملو ، matin86 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-27 ساعت 19:24)w5gf نوشته:  پس تا الان ماها از ابوظبی کلیر نشدیم! ایشالا فردا یه خبری بشه ...

همسر Aze
Areb
nara
demah_sol
ghsara
صابري
اسمانی
w5gf
Saeed_H
ماهم هستیم.140روز ابوظبی
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: farrokh33 ، amir piri ، matin86 ، Pariba ، alireza51

سلام من هم هنوز کلیر نشدم 22 سپتامبر آپ گرفتم.18 آگوست مصاحبه شدم
تشکر کنندگان: farrokh33 ، amir piri ، alireza51
با سلام منم هستم از ابوظبی با 96 روز که گذشت. به امید دریافت ویزا برا هممون.انشاالله
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: farrokh33 ، amir piri ، matin86 ، areb1356 ، alireza51
(2015-09-27 ساعت 19:44)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  [quote='w5gf' pid='666912' dateline='1443365642']
پس تا الان ماها از ابوظبی کلیر نشدیم! ایشالا فردا یه خبری بشه ...

همسر Aze
Areb
nara
demah_sol
ghsara
صابري
اسمانی
w5gf
Saeed_H
ماهم هستیم.140روز ابوظبی
منم هستم (امير)مصاحبه 16 AGU
تشکر کنندگان: farrokh33 ، areb1356 ، alireza51
(2015-09-27 ساعت 19:24)w5gf نوشته:  پس تا الان ماها از ابوظبی کلیر نشدیم! ایشالا فردا یه خبری بشه ...

همسر Aze
Areb
nara
demah_sol
ghsara
صابري
اسمانی
w5gf
Saeed_H
منم هستمSad
تشکر کنندگان: farrokh33 ، areb1356 ، alireza51
(2015-09-27 ساعت 15:18)areb1356 نوشته:  ابوظبي
كيسهاي زير به تاريخ ٢٦ ام up داشتن
٢٥٤٦
٤٩٨٢
و كيسهاي زير به تاريخ ٢٧ ام ;
٣٢٤٧
٤٩٧١
٥٣٢٩
٥٥٢٩
٥٧٤١
٥٨٠٩
٧١٦٤
٧١٨٨
٧٢٣٦
٧٣١٨
٧٤٣٧
٧٤٩٧

از اين دوستان اكه كسي بدون ايميل up شده يه خبري بده
* امير اقاي piri شما هم ايميل زدين؟

Sent from my cellphone Smile

سلام areb جان

کیس ما ۲۶ سپتامبر آپدیت شده ` کل کیس ` ولی‌ ایمیلِ پیگیری نزده بودیم ، یه بار هم ۲۲ سپتامبر فقط کیس اصلی‌ آپدیت شد

فکر نمیکنم نیازی باشه که شماره کیس رو بدم چون اگه به امضای اینجانب توجه کنید میتونید بفهمید کدوم یکیه Smile
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان: میثم هاشملو ، farrokh33 ، matin86 ، areb1356 ، Pariba ، alireza51 ، A2000
یه خبر خوب واسه منتظران ابوظبی......

دوستان عزیز ابوظبی..... امروز وقتی پاسپورتم رو تحویل آفیسر دادم در ابوظبی ، ازش پرسیدم بازم کلیر خواهین کرد؟.... با یه لبخندی گفت « بله » بازم کلیر خواهیم کرد.....

امیدوارم در این سه روز آینده خبرهای خوبی از ابوظبی برای دوستان باشه..... و البته برای دوستان آنکارا و ایروان هم آرزوی کلیری دارم......

هرکی بهم شیرینی بده ، فردا موقع گرفتم پاسم سفارششو به آفیسر میکنم..... یا میخایین نقدی حساب کنیم؟ من از طرف شما به آفیسر چیزی بدم.... ولی کمیسیون من این وسط چی میشه؟ اصلا دوست دارین فردا برم بشینم جای آفیسر خودم یکی یکی کلیرتون کنم؟ ها خوبه ؟

کو شیرینی این خبر خوب ؟ ها ؟ کو پس ؟
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
(2015-09-27 ساعت 20:48)sunnyday نوشته:  یه خبر خوب واسه منتظران ابوظبی......

دوستان عزیز ابوظبی..... امروز وقتی پاسپورتم رو تحویل آفیسر دادم در ابوظبی ، ازش پرسیدم بازم کلیر خواهین کرد؟.... با یه لبخندی گفت بله بازم کلیر خواهیم کرد.....

امیدوارم در این سه روز آینده خبرهای خوبی از ابوظبی برای دوستان باشه..... و البته برای دوستان آنکارا و ایروان هم آرزوی کلیری دارم......

هرکی بهم شیرینی بده ، فردا موقع گرفتم پاسم سفارششو به آفیسر میکنم..... یا میخایین نقدی حساب کنیم؟ من از طرف شما به آفیسر چیزی بدم.... ولی کمیسیون من این وسط چی میشه؟

خدا از دهنت بشنوه... ینی هنوز امید داشته باشیم
تشکر کنندگان: میثم هاشملو ، farrokh33 ، SAMBAR ، tamana2016 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-27 ساعت 21:02)teele نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 20:48)sunnyday نوشته:  یه خبر خوب واسه منتظران ابوظبی......

دوستان عزیز ابوظبی..... امروز وقتی پاسپورتم رو تحویل آفیسر دادم در ابوظبی ، ازش پرسیدم بازم کلیر خواهین کرد؟.... با یه لبخندی گفت بله بازم کلیر خواهیم کرد.....

هرکی بهم شیرینی بده ، فردا موقع گرفتم پاسم سفارششو به آفیسر میکنم..... یا میخایین نقدی حساب کنیم؟ من از طرف شما به آفیسر چیزی بدم.... ولی کمیسیون من این وسط چی میشه؟

خدا از دهنت بشنوه... ینی هنوز امید داشته باشیم

شک نکنین.... 3 روز مونده..... 3 روزه مفید.... که در این سه روز هم عامریکا کارمیکنن و هم سفارت های اینور..... تازه میبینین که ابوظبی مثل جت داره ویزا پرینت میگیره قبل دریافت پاسپورت..... و تازه زنگ هم میزنه و کلی منت کشی و اینا که لطفا پاسپورت رو زود بیارین..... Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

فقط به قضیه مثبت نگا کنین..... بفکر بلیط عم ریکا باشین.....CoolWink
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان