کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
تبریک تبریک تبریک امیدوارم در ادامه مسیر مهاجرت موفق و پیروز باشید
کیس نامبر 63xx
تاریخ مصاحبه 13 جولای ابوظبی
برنده کیس همسرم(ویزای یکضرب)
محل خدمت نیروی زمینی سپاه
تاریخ آپدیتها: 20 و 23 و 26 و 27 و 28 جولای و 4 و 10 آگست و 20 سپتامبر(ایمیل) و 22 سپتامبر (کیس برنده اصلی) و 24 سپتامبر آپ طلایی و 26 سپتامبر کلیر
مقصد: آتلانتا جورجیا
تشکر کنندگان: Jefferson ، teele ، farrokh33 ، amir piri ، SAMBAR ، Pariba ، nara ، moj21 ، alireza51
(2015-09-27 ساعت 20:41)SAAM_60 نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 15:18)areb1356 نوشته:  ابوظبي
كيسهاي زير به تاريخ ٢٦ ام up داشتن
٢٥٤٦
٤٩٨٢
و كيسهاي زير به تاريخ ٢٧ ام ;
٣٢٤٧
٤٩٧١
٥٣٢٩
٥٥٢٩
٥٧٤١
٥٨٠٩
٧١٦٤
٧١٨٨
٧٢٣٦
٧٣١٨
٧٤٣٧
٧٤٩٧

از اين دوستان اكه كسي بدون ايميل up شده يه خبري بده
* امير اقاي piri شما هم ايميل زدين؟

Sent from my cellphone Smile

سلام areb جان

کیس ما ۲۶ سپتامبر آپدیت شده ` کل کیس ` ولی‌ ایمیلِ پیگیری نزده بودیم ، یه بار هم ۲۲ سپتامبر فقط کیس اصلی‌ آپدیت شد

فکر نمیکنم نیازی باشه که شماره کیس رو بدم چون اگه به امضای اینجانب توجه کنید میتونید بفهمید کدوم یکیه Smile

ايشالا كه كلير شدي بري نزد خانواده،
اونم حق با شماس مي دونم
به اميد كليري همه منتظران

AliReza.EB Smile

(2015-09-27 ساعت 20:22)amir piri نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 19:44)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  [quote='w5gf' pid='666912' dateline='1443365642']
پس تا الان ماها از ابوظبی کلیر نشدیم! ایشالا فردا یه خبری بشه ...

همسر Aze
Areb
nara
demah_sol
ghsara
صابري
اسمانی
Setayesh_13642001@yahoo.com
w5gf
Saeed_H
ماهم هستیم.140روز ابوظبی
منم هستم (امير)مصاحبه 16 AGU

امير اقا خوبي برادر، جواب نميدي Smile
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: Jefferson ، farrokh33 ، amir piri ، SAMBAR ، SAAM_60 ، Pariba ، Siamak ، moj21 ، alireza51
بچه ها سلام،
من الان دارم از ابوظبي بر ميگردم دبي، همسرم امروز لاس تحويل داد گفتن ٣ اكتبر حاضره، ولي شلوغ نبود.با كمال پررويي پرسيدم، دوستام اگوست بودن، چرا هنوز جوا نيومده، يك لبخند زد، همين. ديگه منم بيشتر تكرار نكردم

پاس را تحويل داد
Big Grin
تشکر کنندگان: farrokh33 ، teele ، غنچه ، h_researcher ، SAMBAR ، mfarazz ، matin86 ، behjat ، 2015reza ، areb1356 ، Pariba ، moj21 ، alireza51
(2015-09-27 ساعت 21:17)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  بچه ها سلام،
من الان دارم از ابوظبي بر ميگردم دبي، همسرم امروز لاس تحويل داد گفتن ٣ اكتبر حاضره، ولي شلوغ نبود.با كمال پررويي پرسيدم، دوستام اگوست بودن، چرا هنوز جوا نيومده، يك لبخند زد، همين. ديگه منم بيشتر تكرار نكردم

پاس را تحويل داد

سلام
ممنون كه به فكرمون بودي
اين سفارت هم كارش درسته ها، به يكسري از دوستان گفته فردا برن براي پاسهاشون، به شما گفته 3 اكتبر ( ديده راهتون نزديكه گفته عجله ندارين)
جالبه كه ويزاها ايشود هم شده، يكهفته زمان خواستن برگه رو بزنن تو پاسهاتون خخخخخخ
شيريني كو ؟؟؟
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: teele ، میثم هاشملو ، ليلا ١٣٩٤ ، Jefferson ، SAMBAR ، amir piri ، behjat ، Pariba ، nara ، alireza51 ، A2000
(2015-09-27 ساعت 21:17)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  بچه ها سلام،

پاس را تحويل داد

سلام لیلاخانم ازصمیم قلب تبریک میگم.یادمه دریه پستی نوشته بودین موقعیتتون حساسه واگه شما کلیربشین بقیه دوستان هم کلیرمیشن.میخوام لطفا امضاتونوبذارین ببینیم اوضاع کیستون چطوربوده.ممنونم.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: میثم هاشملو ، teele ، ehsan_pars ، Jefferson ، mfarazz ، SAMBAR ، matin86 ، amir piri ، Pariba ، alireza51
٢٥٤٦
٤٩٨٢
٣٢٤٧
٤٩٧١
٥٣٢٩
٥٥٢٩
٥٧٤١
٥٨٠٩
٧١٦٤
٧١٨٨
٧٢٣٦
٧٣١٨
٧٤٣٧
٧٤٩٧

من 4 روز پیش ایمیل زدم و جواب اتوماتیک دریافت کردم
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Pariba ، alireza51
(2015-09-27 ساعت 21:13)areb1356 نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 20:41)SAAM_60 نوشته:  
٢٥٤٦
٤٩٨٢
٣٢٤٧
٤٩٧١
٥٣٢٩
٥٥٢٩
٥٧٤١
٥٨٠٩
٧١٦٤
٧١٨٨
٧٢٣٦
٧٣١٨
٧٤٣٧
٧٤٩٧

سلام areb جان

کیس ما ۲۶ سپتامبر آپدیت شده ` کل کیس ` ولی‌ ایمیلِ پیگیری نزده بودیم ، یه بار هم ۲۲ سپتامبر فقط کیس اصلی‌ آپدیت شد

فکر نمیکنم نیازی باشه که شماره کیس رو بدم چون اگه به امضای اینجانب توجه کنید میتونید بفهمید کدوم یکیه Smile

ايشالا كه كلير شدي بري نزد خانواده،
اونم حق با شماس مي دونم
به اميد كليري همه منتظران

AliReza.EB Smile

(2015-09-27 ساعت 20:22)amir piri نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 19:44)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  [quote='w5gf' pid='666912' dateline='1443365642']
پس تا الان ماها از ابوظبی کلیر نشدیم! ایشالا فردا یه خبری بشه ...

همسر Aze
Areb
nara
demah_sol
ghsara
صابري
اسمانی
Setayesh_13642001@yahoo.com
w5gf
Saeed_H
ماهم هستیم.140روز ابوظبی
منم هستم (امير)مصاحبه 16 AGU

امير اقا خوبي برادر، جواب نميدي Smile
ابراهيمي

AliReza.EB Smile
مخصیم آقای ابراهیمی من ایمیل فرستادم براتون
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Pariba ، alireza51
از بچه های ایروان کسی نیست ؟ :-)
احساس غربت می کنیم :-)
از دوستان کسی از آنکارا یا ایروان سوال نپرسیده ؟!!
تشکر کنندگان: Pariba ، alireza51
منظور از حساس بودن.........> ما ١٣ سپتامبر مصاحبمون بود و بعد يك هفته اپ شبانه خورديم. يعني ١٣ مصحبه بود. همون ١٣ اپ هم تو سفارت خورديم هم تو سيس.ديگه فقط تو سيس اپ شديم. البته به اين ترتيب.... نفر اول ١٣،١٤،١٥،١٦ سپتامبرو بعد ٢٣ شبانه و بعد ٢٦ و تمام.نفر دوم كه من بودم١٣و ١٤ و ديگه نه or شدم نه هيچي تا همون ٢٦ كه دوتايي ايميل گرفتيم. هم من هم همسرم دو ايميل جداگانه.و امروز تازه سفارت اپ كرد.لازم به ذكره هشت تا تماس بي پاسخ رو مبايل ازشون داشتيم كه همسرم خواب بود، بعد زنگ زدن به خونه.خلاصه حساس بودن.... دير اقدام كردن، كيس ما سال قبل اعلام شده بود ما تازه فهميديم تازه فكر ميكرديم تا سي سپتامبر وقت داريم دي اس ٢٦٠ بفرستيم. خيلي دير رفتيم مصاحبه. شغل همسرم از نظر اونها شغل حساسي بود،،، و اينكه محل كار قبليش در شركت نفت ملي بود. خدا را شكر به خير گذشت.هر سوال ديگه اي بود جواب ميدم. بع اميد خبراي خوب...براي همه...
Big Grin
تشکر کنندگان: Jefferson ، chakavakl ، teele ، matin86 ، amir piri ، lighthouse ، 2015reza ، areb1356 ، nara ، alireza51 ، A2000
جناب yesoryes عزیز سلام شبتون بخیر.از سفارتها اگه خبری داشتی ترا خدا مارو بی خبر نذار،این شبها شبیه شبهای قدر هستش که مقدرات ما رقم میخوره و امیدوارم برا هممون ویزا مقدر شده باشه الهی آمین
لطفا بفرما آپدیت امروز همسرم که ویزاشو گرفته بحال من هم سودی داره در صورتی که همچنان روی 10 اگست قفل شده ام؟؟البته من جمعه ئی میل یهشون زده بودم ولی جالبه دفعه قبلی که 2 هفته پیش ئی میلشون زدم هیچ آپدیتی نداشتیم!!!
عزیزانی که ویزاهاتونو بسلامتی و دل خوش خواهید گرفت برا دلشکستگان هر سه سفارت دعا بفرمائید از صمیم قلب دعا بفرمائید بخدا همه ما مظلومترین برنده های لاتاری هستیم ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا دلمون از دعاهای دوستانمان که با قلبهای پاکشون برامون دعا میکنن شاد بفرما آمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز و ارجمند.امیذوارم هرکجا که هستین سلامت و تندرست باشین و لبتون خندون.
من اسماعیل بابادی از اهواز هستم از قبولی های جا مانده از سال 2014 به شماره کیس نامبر 4791 در تاریخ 7 نوامبر یا بهتر بگم فروردین 93 در ابوظبی مصاحبه داشتم با خانم سارا گرو.
از شما تقاضا دارم که بیخود به سفارت مراجعه نکنین.من یکی از دوستام پارسال 7 روز رو در دبی موند ولی به هیچ وجه کلیر نشد.لطفا پولتون و وقتتون رو هدر ندید.من نمیخوام باعث ناراحتی شما و دوستان گلم بشم.این فقط یه تجربه هست.
به امید خدا همینروزای آخر اگه خدا بخوتد اوکی میشین.اگر هم نشدین خودتون رو ناراحت نکنین چون شما لیاقت بیشتر از اینارو دارین.
قربان شما اسماعیل
کیس نامبر:47xx
مصاحبه:7 آبریل
محل مصاحبه:ابوظبی
تاریخ قبولی:2 می
برگه کلیرانس آبی
مقصد :اگه خدا بخواد لس آنجلس
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: amir piri ، SAMBAR ، alireza51
هيچ كس نيست بگه اين يعني چي؟؟؟

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: alireza51
(2015-09-27 ساعت 22:24)esmail_babadi_0611 نوشته:  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز و ارجمند.امیذوارم هرکجا که هستین سلامت و تندرست باشین و لبتون خندون.
من اسماعیل بابادی از اهواز هستم از قبولی های جا مانده از سال ۲۰۱۴ به شماره کیس نامبر 4791 در تاریخ ۷ نوامبر یا بهتر بگم فروردین 93 در ابوظبی مصاحبه داشتم با خانم سارا گرو.
از شما تقاضا دارم که بیخود به سفارت مراجعه نکنین.من یکی از دوستام پارسال ۷ روز رو در دبی موند ولی به هیچ وجه کلیر نشد.لطفا پولتون و وقتتون رو هدر ندید.من نمیخوام باعث ناراحتی شما و دوستان گلم بشم.این فقط یه تجربه هست.
به امید خدا همینروزای آخر اگه خدا بخوتد اوکی میشین.اگر هم نشدین خودتون رو ناراحت نکنین چون شما لیاقت بیشتر از اینارو دارین.
قربان شما اسماعیل

ممنون از اينكه تجربتون رو با ما در ميون گذاشتين، نكته اول اينكه دوستاني كه تشريف بردن به اين سه شهر، فقط به خاطر نزديك بودن به محل سفارته چنانچه كلير شدن وقت كافي داشته باشن مراجعه كنن، و نكته دوم اينكه زمان مصاحبتون رو متوجه نميشم، نوامبر يا فروردين؟
عذر ميخوام، امضاتونو ديرتر ديدم، منظورتون همون آوريل بود.
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51
(2015-09-27 ساعت 19:17)m.ghoreishi نوشته:  خدايا خودت كمك كن، فقط تويى كه ميتونى،
سفارت ايروانو يا راه بنداز يا ابابيل رو بفرست بالا سرشون،
لعنت الله اليه افيسر
بد اخلاق (ريش قشنگ)

خدایا از صمیم قلب دعا میکنم تو همین امروز و فردا شما و بقیه دوستان، همتون کلیر بشید الهی آمین
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان