کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
چرا هیچ خبری از سیس نیس ای خداااااا....پس کی دیگه...تموم شد!!!!!
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: amir piri ، Pariba ، حاجی واشنگتن ، alireza51 ، farrokh33
نمی دونم چرا هنوز حس میکنم کلیر میشم.!
اما کی؟
یا حسم اشتباه بود و یا فردا!!!!!!
بهرحال ثانیه ها در حال گذرند.
259200ثانیه تا انتهای این کابوس یا رویا باقی مونده.
بهرحال امیدوار به روزهای آتی

[عکس: 0e87b69dbf74af8bcd97ae19ac794fed.jpg]
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: Pariba ، M.d ، sunn789 ، ebrahim1e ، sce ، 2015reza ، Siamak ، A2000 ، matin86 ، mfarazz ، Jefferson ، alireza51 ، farrokh33
خدا يا اين دو روز آخر را براى همه ى بچه هاى مهاجرسرا ختم به خير کن. آمين يا رب العالمين.
خدايا, امشب منتظر آپ هاى طلايى هستيم.
کليرى همگانى قطعيه,
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
ایا من میتوانم اعتماد کامل به جناب اقای طاهر کاملی داشته باشم؟؟یعنی کارمو راه میندازه؟؟؟

ممنون
تشکر کنندگان: 2015reza ، alireza51 ، Pariba ، farrokh33
کاملی اصلا لاتاری کارنمیکنه
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، حاجی واشنگتن ، alireza51 ، Pariba ، farrokh33
اگر با من نبودش هیچ میلی
چرا ظرف مرا بشکست لیلی؟

خدایاااااااااااا ما که داشتیم زندگیمون رو میکردیم.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

اوس کریم، کار خود خودته، ما تا 30 سپتامبر بسط اینجا می شینیم...
یه کاری کن ته قصه، "خوب" تموم شه، خوب...

تشکر کنندگان: tamana2016 ، bahar101 ، Siamak ، sunn789 ، ebrahim1e ، samane1363 ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، A2000 ، behjan ، areb1356 ، Jefferson ، alireza51 ، Pariba ، kimfar ، farrokh33 ، moj21 ، nara ، babak90
(2015-09-28 ساعت 14:03)mehrdad_123 نوشته:  دو تا سوال
۱- ایا میشه عوارض خروج کشور را در فرودگاه داد ؟
۲- ارز دولتی را میسه همه کارهاش را توی فرودگاه کرد ؟

سوال 1 رو که دوستان جواب دادن. در مورد سوال 2. اگر فرصت بانک رفتن ندارید، بانک ملت به صورت اینترنتی هم میشه برای ارز مسافرتی اقدام کرد. اینم آدرسش:
https://ecurrency.bankmellat.ir/
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: samane1363 ، A2000 ، alireza51 ، Pariba ، آزاده_امین ، farrokh33
دوستان یک سوال دیروز تو سایت Ceac وضعیت من ایشود بود امروز از سفارت دوباره با من تماس گرفتن و گفتن شماره سریال ویزات مشکل داره و بگو فردا ساعت 8 حتما بیارنش بعد که اومدم سایت رو چک کردم بازهم وضعیت من AP شده این چه معنی میده خیلی نگرانم
کیس نامبر 63xx
تاریخ مصاحبه 13 جولای ابوظبی
برنده کیس همسرم(ویزای یکضرب)
محل خدمت نیروی زمینی سپاه
تاریخ آپدیتها: 20 و 23 و 26 و 27 و 28 جولای و 4 و 10 آگست و 20 سپتامبر(ایمیل) و 22 سپتامبر (کیس برنده اصلی) و 24 سپتامبر آپ طلایی و 26 سپتامبر کلیر
مقصد: آتلانتا جورجیا
تشکر کنندگان: 2015reza ، ebrahim1e ، matin86 ، alireza51 ، Pariba ، آزاده_امین ، farrokh33 ، moj21
سلام دوستان
امروز ویزای نامزد من ایشود شد و پاس رو تحویل گرفتن از ابوظبی ،ولی بعد از 2،3ساعت از سفارت تماس گرفتن که فردا ساعت 8 صبح بیاید ویزای جدید واستون صادر کنیم از قرار اشتباهی رخ داده توی صدور ویزاها ، میخواستم بدونم دوستان ابوظبی کسی کیس مشابه اینجا هستش؟؟

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، Pariba ، farrokh33 ، moj21
(2015-09-28 ساعت 16:00)violets نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 15:54)satan نوشته:  دوستانی که رفتن آنکارا به نظرتون من هم بلند شم بیام
آخه بدون مدیکال و کلیری چجوری میشه؟؟؟؟؟

شمارتونو خصوصی بفرستین ادتون کنیم تو تلگرام آنکارا

من نمیتونم پیغام خصوصی بزارم,میشه بگین من چطور میتونم اضافه شم تو گروه
تشکر کنندگان: alireza51 ، Pariba ، farrokh33
سلام دوستان شما رو به خدا یکی فوری جواب بده شوهرم دیروز ایشود شد ما هم دو روز قبل پاسپورتشو فرستادیم امروز از سفارت زنگ زدن گفتن تو چاپش اشتباه شده دوباره بفرستین پاسش دست م ل ی ک ا تا حالا برای کسی پیش اومده
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، Pariba ، farrokh33 ، moj21
(2015-09-28 ساعت 21:05)میثم هاشملو نوشته:  دوستان یک سوال دیروز تو سایت Ceac وضعیت من ایشود بود امروز از سفارت دوباره با من تماس گرفتن و گفتن شماره سریال ویزات مشکل داره و بگو فردا ساعت ۸ حتما بیارنش بعد که اومدم سایت رو چک کردم بازهم وضعیت من AP شده این چه معنی میده خیلی نگرانم

معنيشو خودشون گفتن ديگه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: alireza51 ، Pariba ، farrokh33 ، moj21
امشب شب مهمی یه و نشون دهنده سیاستشون در قبال باقی مونده ها در ۲ روز دیگست اوس کریم اوس کریم خوب رقم بزن که رحمانی
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
من میخام از سریق سرمایه گذاری بیام و بیج اقای کاملیرو هم دیدم فقط میخاستم بدونم میشه اعتماد کرد که سریع ببره

و اینکه وکیلای بیشتری معرفی کنید که دستم بازتر شه
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، Pariba ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان