کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-28 ساعت 16:04)داود یو.اس نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 15:54)areb1356 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 15:51)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها
الان کدومتون دم در سفارت هستین؟ میشه بپرسين ویزای همسر من آماده هس یا نه؟ اصلا میشه پرسيد؟

سلام.
من سفارت بودم
کسی میتونه بپرسه که رسید دستش باشه
به بعضی ها می گفت فردا برن و به چند تایی (که تمدید مدیکال داشتن) گفت سعی میکنه پنجشنبه
بچه های کلیر شده 26 آگوست رو البته ۱ روزه بهشون پاس رو برمیگردونن
چرا هست ولی
مهم اینه که ویزا توی سپتامبر صادر بشه

پنجشنبه مگه ۱ اکتبر نیس؟
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: amir piri ، Pariba ، alireza51
سلام به همه دوستان منتظرسرایی سفارت ایروان
امروز 12 کیس به تعداد 24 نفر اپ 28 سپتامبر خوردند
کیسهای زیر
748
4321
4581
4670
5210
6149
6719
7327
7517
7563
7579
7646
7649
از بین این کیسها همه نفر اول اپ خوردند و فقط کیس 6149 کل کیس اپ خوده
میشه حدودا حدس زد ایروان امروز 24 عدد پاسپورت کلیر نشده دریافت کرده
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
اقا ابراهیم من امروز پاسمو دادم به سفارت بدون کلیری و جالب اینکه امروزم اپ سیس خوردم ولی فقط کیس اصلی که خودمم این یعنی چی ؟؟؟
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، Pariba ، alireza51 ، farrokh33 ، moj21
(2015-09-28 ساعت 16:18)alifarjadfar نوشته:  اقا ابراهیم من امروز پاسمو دادم به سفارت بدون کلیری و جالب اینکه امروزم اپ سیس خوردم ولی فقط کیس اصلی که خودمم این یعنی چی ؟؟؟

کیسهای بالا که من واستون نوشتم همه اپ پاسپورت هستند و ایروان هم همینگونه عمل کرده
انشالله کلیر بشید و پاسپورت همراه با ویزا را دریافت کنید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، Siamak ، A2000 ، rbrb-2015 ، Pariba ، m.ghoreishi ، alireza51 ، farrokh33 ، moj21
(2015-09-28 ساعت 16:09)بابراس نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 15:51)areb1356 نوشته:  سلام به همه
داغ داغ از سفارت ابوظبی
آقا من رفتم ، داخل رفتن هم هیچ کاری نداره، برگه کلیرنس رو که ببینن راتون میدن داخل
شماره می گیرین و به نوبت میرین پشت باجه
اگه به پست اون هموطن خوش اخلاق بخورین که با دعوا پاستون رو نمیگیره (یعنی اگه کلیر نشده باشین پاس رو نمیگیرن)
و اگه به پست اون خانم افیسر جوون هم بخورین با خنده پاستون رو نمیگیره Cool یعنی در هر دو حالت پاستون رو نمیگیرن

اما من از آفیسر پرسیدم امیدی هست : گفت که بله هنوز ۳ روز مونده و ما سعیمونو میکنیم
بفرستین انرژی مثبتها رو که کلی نیازمندشم ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

پارسا جان امیدوارم جوابتو گرفته باشی دوست عزیز

ممنون بابت اطلاع رساني شما
به نظرتون اگر مثلاً 30 ام كلير بشيم و يكي دو روزه خودمون رو برسونيم ويزا بهمون ميدن....
این سری آخری کلیرشده ها ویزاهاش تمام چاپ شده (Issued) هرکسی پاس رو بیاره بهش میگن برو فردا بیا بگیر
امروز چندتایی بودن که دیروز پاس رو داده بودن و امروز تحویل گرفتن
پس ایشالا وقتی کلیر بشیم چون ویزا چاپ میشه تحویل پاسپورت توی اکتبر هم بیافته مشکلی نداره.
(دقیقن یکی از کلیر شده های جدید مدیکال اورده بود، بهش گفت برو پنجشنبه بیا (یعنی توی اکتبر)
بفرستیم دعای خیرتون رو ++++++++++++++++++++
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: بابراس ، Siamak ، ریحانا ، ebrahim1e ، amir piri ، nara ، A2000 ، Jefferson ، Pariba ، alireza51 ، farrokh33 ، moj21
(2015-09-28 ساعت 15:58)داود یو.اس نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 12:07)aria802 نوشته:  سلام من دیروز کلیر شدم
امروز صبح چند بار ازسفارت به گوشیم زنگ زدن متوجه نشدم، یعنی چیکارم داشتن؟؟
کسی دیگه بهش زنگ نزدن؟؟

توی امضاتون نوشتین که واسه فرزندتونم کلیرنس خورده بوده؟درسته؟

کلیرنس او فرمالیته بو چون ۸ سالشه به تبعیت از پدر و مادر بوده
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، nara ، A2000 ، Pariba ، alireza51 ، farrokh33
(2015-09-28 ساعت 15:58)farrokh33 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 14:38)yesorno نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 14:08)titi_spring64 نوشته:  دو تا سوال
۱- ایا میشه عوارض خروج کشور را در فرودگاه داد ؟
۲- ارز دولتی را میسه همه کارهاش را توی فرودگاه کرد ؟
(2015-09-28 ساعت 14:03)mehrdad_123 نوشته:  سوال اولتون بله اونجا بانک ملی هست
برا این فکر میکنم نه و باید حواله رو اینجا خریداری کنین چون اونا فقط باجه هستن البته تا اونجایی که من اطلاع دارم

سوال اول که اونجا بانک ملی همیشه هست و میشه این کار رو کرد اما تا حد ممکن بیرون پرداخت کنین چون خیلیا از عوارض خبر ندارن و در نتیج بانک شلوغه و به ریسکش نمی ارزه

سوال دوم سه تا بانک عامل داریم ۱. سامان ۲. ملت ۳. ملی که دو تای اول اصلا داخل فرودگاه سعبه ای برای پرداخت پول ندارن و هرسه اعلام کردن که باید با حواله ای که یک روز قبل از پرواز صادر شده برای ارز اقدام کنین اما، حتی حواله رو تا چند ساعت قبل از پرواز می تونین دریافت کنین اما خارج از فرودگاه.

حالا من یه سؤال دارم، جایی خوندم ارز مسافرتی برای آمریکا تا 1000 دلار میدن آیا صحت داره؟ اگه کسی در جریان هست روند صحیح دریافتش رو واسمون بگه. مرسی
سلام دوست عزیز بله درسته برای راه های نزدیک مثل دبی وآنکارا ارز 300 دلار است ولی برای راه های دور مثل آ م ر ی کا 1000دلار ارز مسافرتی است
جناب فرخ خبر دارین اگه امسال 300 تا رو گرفته باشی بهت اون 1000تارو میدن یا نه ؟
تشکر کنندگان: ریحانا ، ebrahim1e ، samane1363 ، Pariba ، alireza51 ، farrokh33
(2015-09-28 ساعت 16:10)sunn789 نوشته:  دوستان ماجرا این بود که مارفتیم دم سفارت چند تا از دوستان دیگر رو هم دیدیم ، انها از چند روز قبل اینجا بوده اند و خوشبختانه مدیکال شون رو تمدی کردند ، به پیشنهاد دوستان ما (توی مطب دیدم دو خانوادده دیگر از ۲۰۱۵) برای تمدید مدیکال رفتیم ، خانم منشی گفت چون دو روز دیگر پروسه لاتاری ۲۰۱۵تموم میشه باید از سفارا بپرسم هر چه زنگ زد جواب ندادند و در اخر خود سفارت با توجه به پبغامی که گذاشته بود زنگ زد ، گفتن با ایمیل برلمون بفرست که خانم منشی با ایمیل برای سفارت هر سه کی رو فرستاد
البته دوتا کیس که یکی من بودم و یای دیگر از دوستان زود تر جواب اومد(چون شماره کیشها رو جدا جدا به ترتیب مراجعه فرستاده بود) و گفتن نه اجازه تمدید مدیکال ندارند و باید تا اطلاع سفارت صبر کنند کیس سوم که ما اومدیم و دوستان نشسته بودند ، ندانستم چی شد ، این تا اینجا ، دعا کنید دوستان دعا کنید چون دیگه کاری زمون بر نمیاد

سلام دوست عزیز امیدوارم خبرهای خوب بدین از انکارا...درست متوجه شدم؟ شما برای تمدید مدیکال بدون وقت قبلی رفتین مطب دکتر؟ بعد منشی از سفارت اجازه گرفته که تمدید مدیکال برای شما انجام بده یا نده؟یعنی برای تمدید مدیکال اجازه سفارت می خاد
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Pariba ، alireza51 ، farrokh33
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها ما دیروز ايشود شدیم. آژانسي که ازش پیک آپ کردیم مدام میگه ما فقط ۱ شنبه و ۳ شنبه از سفارت پاس و ویزا رو تحویل می گیریم.
دیروز که کارگزارشون رفته بود، آماده نبوده.
حالا طبق گفته آژانس می مونه فردا که ۳ شنبه هس.
ترا خدا دعا کنید فردا سفارت به کارگزار تحویل بده.
ما مديکالمون تا ۴ اکتبر بیشتر اعتبار نداره و بلیط برا ۳ اکتبر گرفتیم.
مگه نه این که سفارت باید تا قبل از ۴ اکتبر پاس و ویزا رو تحویل کار گزار بده، چون مديکال ما تا ۴ اکتبر بیشتر اعتبار نداره، یعنی ممکنه ویزای همسرم رو ۶ ماه صادر کنه؟
بچه‌ها ما رو هم دعا کنید.
سالم و شاد باشید همتون.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، matin86 ، A2000 ، samane1363 ، rbrb-2015 ، Pariba ، M.d ، حاجی واشنگتن ، alireza51 ، farrokh33 ، moj21
(2015-09-28 ساعت 16:31)hadir نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 16:10)sunn789 نوشته:  دوستان ماجرا این بود که مارفتیم دم سفارت چند تا از دوستان دیگر رو هم دیدیم ، انها از چند روز قبل اینجا بوده اند و خوشبختانه مدیکال شون رو تمدی کردند ، به پیشنهاد دوستان ما (توی مطب دیدم دو خانوادده دیگر از ۲۰۱۵) برای تمدید مدیکال رفتیم ، خانم منشی گفت چون دو روز دیگر پروسه لاتاری ۲۰۱۵تموم میشه باید از سفارا بپرسم هر چه زنگ زد جواب ندادند و در اخر خود سفارت با توجه به پبغامی که گذاشته بود زنگ زد ، گفتن با ایمیل برلمون بفرست که خانم منشی با ایمیل برای سفارت هر سه کی رو فرستاد
البته دوتا کیس که یکی من بودم و یای دیگر از دوستان زود تر جواب اومد(چون شماره کیشها رو جدا جدا به ترتیب مراجعه فرستاده بود) و گفتن نه اجازه تمدید مدیکال ندارند و باید تا اطلاع سفارت صبر کنند کیس سوم که ما اومدیم و دوستان نشسته بودند ، ندانستم چی شد ، این تا اینجا ، دعا کنید دوستان دعا کنید چون دیگه کاری زمون بر نمیاد

سلام دوست عزیز امیدوارم خبرهای خوب بدین از انکارا...درست متوجه شدم؟ شما برای تمدید مدیکال بدون وقت قبلی رفتین مطب دکتر؟ بعد منشی از سفارت اجازه گرفته که تمدید مدیکال برای شما انجام بده یا نده؟یعنی برای تمدید مدیکال اجازه سفارت می خاد
اگر اشتباه نکنم شما از کیسهای 2016 هستید ، شما بهتره که با وقت قبلی از طرق وب سایت بروید ، امروز همونجا بودم که کسی بهش زنگ زد میگفت باید از طریق وب سایت زمان مراجعه رو تعیین کنید .
برای ما میدونست که دو روز دیگه مونده و برای همین بدون وقت هم قبول کرد.و برای همین از سفارت پرسید ، که ایا با دو روز مانده مدیکال رو تمدید کند یا خیر
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، matin86 ، Pariba ، alireza51 ، farrokh33
(2015-09-28 ساعت 15:28)titi_spring64 نوشته:  بچه های انکارا برا تمدید مدیکال رفتن دکتر استعلام میگیره از سفارت و بدون استعلام مدیکال تمدید نمیکنه فقط همین جوری بدون مدیکال دارن پاسپورت تحویل سفارت میدن گفتم بگم بچه هایی که برنامه تمدید مدیکال دارن بدونن

این دوستان کلیر شدند یانه همینطور رفتند انکارا ؟
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Pariba ، alireza51 ، farrokh33
....سلام دوست عزیز بله درسته برای راه های نزدیک مثل دبی وآنکارا ارز 300 دلار است ولی برای راه های دور مثل آ م ر ی کا 1000دلار ارز مسافرتی است
[/quote]
جناب فرخ خبر دارین اگه امسال 300 تا رو گرفته باشی بهت اون 1000تارو میدن یا نه ؟
[/quote]

خیر هر سال شمسی فقط یکبار می توان استفاده کرد.چیز زیادی هم از دست نمیدهیم تفاوتش با ارز آزاد حدود 100 تومن هست یعنی نفری از بابت 1000دلاز صدهزارتومن ارزونتر میشه.
http://shortevent.com/6005/all-about-tra...-its-rules
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: A2000 ، Pariba ، alireza51 ، farrokh33
(2015-09-28 ساعت 13:12)Miip نوشته:  چند تا از بچه ها وارد سفارت آنکارا شدن و پاساشونا تحوبل دادن.

این دوستان بدون کلیر شدن وارد سفارت شدن ؟ اگه تاثیری داره ما هم بریم سفارت
تشکر کنندگان: Pariba ، alireza51 ، farrokh33
(2015-09-28 ساعت 16:51)sunn789 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 16:31)hadir نوشته:  

اگر اشتباه نکنم شما از کیسهای ۲۰۱۶ هستید ، شما بهتره که با وقت قبلی از طرق وب سایت بروید ، امروز همونجا بودم که کسی بهش زنگ زد میگفت باید از طریق وب سایت زمان مراجعه رو تعیین کنید .
برای ما میدونست که دو روز دیگه مونده و برای همین بدون وقت هم قبول کرد.و برای همین از سفارت پرسید ، که ایا با دو روز مانده مدیکال رو تمدید کند یا خیر
بله درسته بار اول باید وقت گرفت...ولی برای تمدید با نامه کلیری یا اجازه سفارت بدون وقت قبلی قبول می کنه درسته؟
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
تشکر کنندگان: Pariba ، alireza51 ، farrokh33
خوب خدا رو شکر که دوستان حداقل پاس ها رو دادن این یعنی یه پالس مثبت از سفارت ها
انشاله تا صبح همه اپ طلایی بخورن و فردا و پس فردا بریم تو کار ایشو Smile

مثبت فکر کنید و اتفاقات مثبت حتما روی خواهد داد.

یا علی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان