کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-29 ساعت 11:13)سجاد دال نوشته:  ابوظبی هم پاسپورتا رو تحویل میگیره مثل آنکارا؟

سجاد جان چرا اینقد دست دست میکنی برگه آبی دستت باشه راحت میری تو . د بجنب دیگه

(2015-09-29 ساعت 12:35)bidaad نوشته:  دیشب که کسی آپ نداشت. امروز هم که انگار ابوظبی هیچ خبری نیست. فکر میکنید امروز عصر یا فردا اتفاقی بیفته ؟

سلام بیداد عزیز، هر اتفاقی ممکنه تا امشب و فردا بوفته پس همچنان امیدوار باشین
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

سلام دوستان عزیز من همچنان پیامها تون رو میخونم برای همه بچه های مهاجر سرا آرزوی کلیری میکنم. اصلا امید تون رو از دست ندین ما این همه منتظر موندیم به خدا و معجزه و حکمتش ایمان داشته باشین مطمئنم خبرهایی در پیش خواهد بود طی ساعات اینده ایشالا خیر و صلاح و خوبی ما توش باشه.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-09-29 ساعت 11:28)behjat نوشته:  آنقدر حواسم پرت شما جوونا بود که متنمو تو صفحه اولین سفر گذاشتم، خدایا تو این روزای آخر دل این جوونا رو شاد کن همه دستها به سوی تو بلند شده ، خدایا من برای تک تکتون دعا میکنم که همین امروز و فردا همتون کلیر بشید، بعضی از بچه ها که دیگه مدتیه متنی هم نمیگذارند مثل hi_ researcher که قبل از ما مصاحبه داشت، ولی بدونید که همتونو با اسم یاد میکنم، دیروز که یک مسیر طولانی رو دنبال کار پیاده میرفتم و جز من و خدا هیچکس نبود با گریه اسم همتونو میگفتم و از خدا شادی شمارو میخواستم، امیدوارم که تو همه مراحل زندگیتون موفق باشید یا علی
با سلام
ممنون از محبتتون و از اینکه با تمام شرایطی که دارید به فکر هستید،امیدوارم که شاد،سلامت و موفق باشید.
راستش من میام از مطالب دوستان استفاده می کنم و واقعاً حرفی برای گفتن ندارم.
خیر و شادی رو برای همه دوستان آرزو میکنم
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، areb1356 ، farrokh33 ، sarasara1 ، 123a ، 2015reza ، آزاده_امین ، ebrahim1e ، Pariba ، alireza51 ، A2000 ، Hopeman ، moj21 ، behjat
(2015-09-29 ساعت 11:14)maryam2020 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 10:50)farrokh33 نوشته:  سلام صبح همگی دوستان بسیار عزیز بخیر
واما کلام آخر...
هنوز دو روز به پایان این ماراتن باقیمانده .شاید برای ما ایرانی ها که زمان برامون بی ارزشه این داستان رو تمام شده تلقی کنیم ولی برای اونها اینطور نیست .
با توجه به شناخت نسبی که از اونها دارم میدونم که اگه کاری از دستشون بر بیاد هرگز کوتاهی نمیکنن اگه کلیر پرونده دست آفیسر باشه حتما تا آخرین لحظه یعنی تا پایان روز 30سپتامبر ویزا صادر میکننداونا از خوشحالی دیگران بسیار شاد میشند واز دیدن شادی دیگران انرژی میگیرند.ولی اگر برا کلیر کردن پرونده ای باید منتظر اوکی از جاهای دیگه ای مثل واشنگتن باشندومثلا از هوملندویا جاهای دیگه ای باید اجازه داشته باشند هرگز قانون رو زیر پا نمیذارن ومنتظر دستور اونها میمونند.دستگاههای ا م ن ی ت ی اونا هم با توجه به شرایط منطقه وظهور گروه های نو ظهور با دقت بیشتری پرونده ها رو بررسی میکنند چون امنیت داخلی اونا از همه چیز براشون با اهمیت تر است .با این وجود تا آخرین لحظه ها نباید ناامید شد هرگز هرگز.پیشنهاد میکنم دوستانی که پاسپورتاشون رو هنوز به سفارت تحویل نداده اند این آخرین تیر شون رو هم تو تاریکی رها کنند شاید به هدف اصابت کنه .با آرزوی کلیری همگی دوستان از صمیم قلبم ودیدن لبخند شادی شما در این دنیای مجازی . همیشه شاد باشید
سلام دوست عزیز حرف شما متین اما اینجور که میگین نیست گواه این مطلب سفارت محترم آنکاراس هر جور به قضیه نگاه میکنم اگه این برسی ها خارج از دست سفارت و آفیسر باشه چه اتفاقی باعث میشه تو سه هفته گذشته تمام کلیر شدگان محترم و آپ های انجام شده از ابو ظبی و ایروان بوده و سهم سفارت آنکارا 0 بوده با تشکر از روحیه ای که میدین اما هر سال نکته ای گنگ در برگزاری لاتاری وجود داره و امسال هم سفارت آنکارا این داستان رو درست کرده
با تشکر از شما
سلام دوست عزیز با سپاس از اینکه یادداشت منو خوندید ومنت گذاشتید وپاسخ دادید
چون من تجربه مصاحبه هم تو امارات وهم توآنکارا رو داشتم (البته برای ویزای توریستی)تفاوت چندانی ندیدم آفیسر ها نمیتونن واجازه ندارند که سلیقه ای عمل کنند اونها تابع یک سری قواعد و چهار چوب هستند که با توجه به این قانون کیس ها رو بررسی میکنند اگرطبق این قاعده کیسی یکضرب باشه کوتاهی نمیکنند ولی اگر طبق چارچوب نیاز به بررسی باشه اونو ارجاع میدن به دفاتر دیگه ومنتظر میمونند تا پاسخ بگیرند .متاسفانه چون ترکیه محل معبر گروهای تر و ر ی س ت ی شده اداره ا م ن ی ت که مسول پرونده هاست برای هر نوع ویزایی که اجازه میده فردی وارد خاک آ مر ی ک ا بشه با دقت بیشتری پرونده شخص رو بررسی میکنند واصلا زمان هم برا اونها مهم نیست .کلیری پرونده مهم است .پرونده هایی که از آنکارا میره برای پروسه کلیرنسی از حساسیت بیشتری برخوردار هستندوزمان بیشتری برای کلیرشدن آنها می بره .با این وجود به نظر ونگاه پاک شما احترام میگذارم.همیشه شاد باشید
تشکر کنندگان: sahar2016 ، 123a ، آزاده_امین ، Pariba ، alireza51 ، A2000 ، Hopeman ، arveen100 ، Jefferson
سلام دوستان
اين اولين پست منه ما چند روزه ك تو دوبى هستيم اخرين اپ واقعيمون ٣٠ جون بود ١٧ سپتامبر هم بعد از ايميل ى اپ داشتيم روز يكشنبه صبح ى ايميل براى سفارت فرستادم ك ى اپ ٢٧ سپتامبر نفر اول كيس خورد همان روز ساعت ١/٥ رفتيم سفارت با برگه ى ابى به همسرم اجازه دادن ك داخل سفارت بره جلوى باجه بعد از اينكه كيس مارو سرچ كردن گفتن ويزاى شما ك نيومده همسرم گفت ميدونم ولى من براى پيگيرى اومدم چون ٣٠سپتامبر نزديكه اون اقا پاسهاو برگه ى ابى مارو برد پشت بعد از چند دقيقه اومد ى برگه ى سفيد داد وگفت تا ٥ شنبه بياين اگه جوابتون رسيد بهتون ويزا ميديم اگه هم ك نيومد پاسارو بهتون پس ميديم همسرم پرسيد اميدى هست ؟ گفت با خداست. ديشب من و همسرم ك برنده ى اصليه اپ خورديم ب تاريخ ٢٩ سپتامبر امروز هم كل كيسمون اپ شديم وايميل كليرى هم از سفارت برامون فرستادن . همه ى اينارو گفتم ك هركس ميتونه بره سفارت چون اجازه ى ورود با برگه ى ابى رو ميدن ب اميد اينكه همگى كلير بشين وشادى مارو تجربه كنين
من متاسفم از اینکه اینحا این حرف رو میزنم ولی تابیک مربوط بهش مدت هاس کسی هیچی توش نگفته و من بحاطر اومدم اینجا که جواب بگیرم
تشکر کنندگان: Pariba ، alireza51 ، farrokh33
(2015-09-29 ساعت 13:40)Baran-r نوشته:  سلام دوستان
اين اولين پست منه ما چند روزه ك تو دوبى هستيم اخرين اپ واقعيمون ٣٠ جون بود ١٧ سپتامبر هم بعد از ايميل ى اپ داشتيم روز يكشنبه صبح ى ايميل براى سفارت فرستادم ك ى اپ ٢٧ سپتامبر نفر اول كيس خورد همان روز ساعت ١/٥ رفتيم سفارت با برگه ى ابى به همسرم اجازه دادن ك داخل سفارت بره جلوى باجه بعد از اينكه كيس مارو سرچ كردن گفتن ويزاى شما ك نيومده همسرم گفت ميدونم ولى من براى پيگيرى اومدم چون ٣٠سپتامبر نزديكه اون اقا پاسهاو برگه ى ابى مارو برد پشت بعد از چند دقيقه اومد ى برگه ى سفيد داد وگفت تا ٥ شنبه بياين اگه جوابتون رسيد بهتون ويزا ميديم اگه هم ك نيومد پاسارو بهتون پس ميديم همسرم پرسيد اميدى هست ؟ گفت با خداست. ديشب من و همسرم ك برنده ى اصليه اپ خورديم ب تاريخ ٢٩ سپتامبر امروز هم كل كيسمون اپ شديم وايميل كليرى هم از سفارت برامون فرستادن . همه ى اينارو گفتم ك هركس ميتونه بره سفارت چون اجازه ى ورود با برگه ى ابى رو ميدن ب اميد اينكه همگى كلير بشين وشادى مارو تجربه كنين

تبریک می گم.لطفا شرایط کیستون رو بگید.
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
ظاهرا ایروان دیگه جواب ایمیل نمیده!
كيسمون ٣ نفر برنده اصلى همسرم ك معاف از سربازى بود من وهمسرم هردو پزشك هستيم وهيچوقت كار دولتى نداشتيم مصاحبه نيمه ى جون البته يادم رفت ك بگم اخرين اپمون ١٠ اگست بود انتظار براى ويزا ١٠٤ روز تو ايميل گفته شده روز ٥ شنبه اول اكتبر براى گرفتن ويزا بياين اميدوارم تا فردا همه ى منتظران كلير شوند امين
سلام دوستاني كه رفتن در سفارت انكارا خبري شد؟ پاشيم بيايم؟

امیدوارم امشب از اون شبهایی باشه که فرداش وقتی بلند میشیم شاهد کلی آپ طلایی باشیم .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
سلام دوستان
برای همه اونایی که منتظر کلیر شدن هستن آرزو دارم که تو این دو روز باقی مونده خبرهای خوب بشنون. امیدتون رو از دست ندین من از بچه های سالهای قبل شنیدم که روز آخر ویزا گرفتن.
کیس نامبر:***1 2016AS0000
تاریخ مشاهده قبولی:۱۵ می
تعداد نفرات کیس:۱نفر
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ کارنت شدن:آگوست
تاریخ مصاحبه:اول دسامبر
دریافت ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: mfarazz ، s.zare ، 123a ، parsa84 ، Janilla ، h_researcher ، elnazd ، Pariba ، alireza51 ، Jefferson ، farrokh33
(2015-09-29 ساعت 02:35)farrokh33 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 21:05)میثم هاشملو نوشته:  دوستان یک سوال دیروز تو سایت Ceac وضعیت من ایشود بود امروز از سفارت دوباره با من تماس گرفتن و گفتن شماره سریال ویزات مشکل داره و بگو فردا ساعت ۸ حتما بیارنش بعد که اومدم سایت رو چک کردم بازهم وضعیت من AP شده این چه معنی میده خیلی نگرانم
سلام دوست عزیز چون ویزایی رو که تو پاسپورتتون زدند مشکل داشته باطل کردن و از ایشود به apتبدیل شدید به محض اینکه ویزای جدید رو تو پاسپورتتون بزنند دوباره ایشود میشید .هر ویزایی رو که تو پاسپورت میزنند سایت برا اون کیس میزنه ایشود ولی فعلا شما تو پاسپورتتون ویزای معتبر ندارید لطفا هر چه سریعتر تشریف ببرید سفارت وویزاتون رو بگیرید .شاد باشید

دوست عزیز نگران نباشید . این مورد قبلا برای یکی از دوستانم اتفاق افتاد و نهایتا ویزای مجدد براشون صادر شد.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
دوستانی که رفتن دم سفارت ابوظبی لطفا بگن چکار کردن و چه خبره؟
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: بابراس ، amir piri ، Pariba ، alireza51 ، farrokh33
(2015-09-29 ساعت 14:10)Baran-r نوشته:  كيسمون ٣ نفر برنده اصلى همسرم ك معاف از سربازى بود من وهمسرم هردو پزشك هستيم وهيچوقت كار دولتى نداشتيم مصاحبه نيمه ى جون البته يادم رفت ك بگم اخرين اپمون ١٠ اگست بود انتظار براى ويزا ١٠٤ روز تو ايميل گفته شده روز ٥ شنبه اول اكتبر براى گرفتن ويزا بياين اميدوارم تا فردا همه ى منتظران كلير شوند امين
ای ول
آفرین
دلم خنک شد که به این صورت تونستید به هدفتون برسید
تقدیر برده ما آدمهاست که نا امید نمیشیم و دست از هیچ تلاشی برنمیداریم
بسیار از کلیر شدنتون شاد شدم
خوش شانس تر از من نیست ......

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان