کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام

انشالله تمام عزیزان تا آخر سپتامبر ویزا بگیرند.

عزیرانی که خدایی نکرده نتوانستند ویزا بگیرند و بقیه خانواده توانسته اند، در بخش بازماندگان لاتاری و یا با پیغام خصوصی برای ادامه روند کار تماس بگیرید و اصلا نگران نباشید.
شما می توانید کمتر از 15 ماه به خانواده ملحق شوید.

من اله توفیق
(2015-09-29 ساعت 11:14)maryam2020 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 10:50)farrokh33 نوشته:  سلام صبح همگی دوستان بسیار عزیز بخیر
واما کلام آخر...
هنوز دو روز به پایان این ماراتن باقیمانده .شاید برای ما ایرانی ها که زمان برامون بی ارزشه این داستان رو تمام شده تلقی کنیم ولی برای اونها اینطور نیست .
با توجه به شناخت نسبی که از اونها دارم میدونم که اگه کاری از دستشون بر بیاد هرگز کوتاهی نمیکنن اگه کلیر پرونده دست آفیسر باشه حتما تا آخرین لحظه یعنی تا پایان روز 30سپتامبر ویزا صادر میکننداونا از خوشحالی دیگران بسیار شاد میشند واز دیدن شادی دیگران انرژی میگیرند.ولی اگر برا کلیر کردن پرونده ای باید منتظر اوکی از جاهای دیگه ای مثل واشنگتن باشندومثلا از هوملندویا جاهای دیگه ای باید اجازه داشته باشند هرگز قانون رو زیر پا نمیذارن ومنتظر دستور اونها میمونند.دستگاههای ا م ن ی ت ی اونا هم با توجه به شرایط منطقه وظهور گروه های نو ظهور با دقت بیشتری پرونده ها رو بررسی میکنند چون امنیت داخلی اونا از همه چیز براشون با اهمیت تر است .با این وجود تا آخرین لحظه ها نباید ناامید شد هرگز هرگز.پیشنهاد میکنم دوستانی که پاسپورتاشون رو هنوز به سفارت تحویل نداده اند این آخرین تیر شون رو هم تو تاریکی رها کنند شاید به هدف اصابت کنه .با آرزوی کلیری همگی دوستان از صمیم قلبم ودیدن لبخند شادی شما در این دنیای مجازی . همیشه شاد باشید
سلام دوست عزیز حرف شما متین اما اینجور که میگین نیست گواه این مطلب سفارت محترم آنکاراس هر جور به قضیه نگاه میکنم اگه این برسی ها خارج از دست سفارت و آفیسر باشه چه اتفاقی باعث میشه تو سه هفته گذشته تمام کلیر شدگان محترم و آپ های انجام شده از ابو ظبی و ایروان بوده و سهم سفارت آنکارا 0 بوده با تشکر از روحیه ای که میدین اما هر سال نکته ای گنگ در برگزاری لاتاری وجود داره و امسال هم سفارت آنکارا این داستان رو درست کرده
با تشکر از شما

تازه نباید یادمون بره که همین آنکارا چیزی در حدود 1 ماه هم به خاطر مسایل امنیتی پیش آمده تقریبا کسی را کلیر نکرد در حالی که بقیه مشغول به کار بودند
تشکر کنندگان: amir piri ، alireza51 ، maryam2020 ، babak90 ، Pariba ، farrokh33
آنقدر حواسم پرت شما جوونا بود که متنمو تو صفحه اولین سفر گذاشتم، خدایا تو این روزای آخر دل این جوونا رو شاد کن همه دستها به سوی تو بلند شده ، خدایا من برای تک تکتون دعا میکنم که همین امروز و فردا همتون کلیر بشید، بعضی از بچه ها که دیگه مدتیه متنی هم نمیگذارند مثل hi_ researcher که قبل از ما مصاحبه داشت، ولی بدونید که همتونو با اسم یاد میکنم، دیروز که یک مسیر طولانی رو دنبال کار پیاده میرفتم و جز من و خدا هیچکس نبود با گریه اسم همتونو میگفتم و از خدا شادی شمارو میخواستم، امیدوارم که تو همه مراحل زندگیتون موفق باشید یا علی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
امیدوارم در این دو روز باقی مونده حسابی سورپرایز بشیم و هیچ کیس بدون ویزایی در این تاپیک نمونه
همچنان و تا آخرین لحظه با شما همراهم
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
[عکس: 9tm_download.jpg]
احتمالا ۲ سفارت ابوظبی وایروان این مدت میخواستن به حدود امار انکارا به لحاظ درصد صدور برسن که برابری وجود داشته باشه و اگر این اتفاق رخ نده بالانس افراد جهت انتخاب سفارت خود با توجه به آنلاین بودن پروسه تا حدی شاید از منظر ان ها به هم بخوره شاید شاید .....
تقریبا میشه گفت صر با زی س از نظر اونا .....
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: amir piri ، alireza51 ، 2015reza ، Janilla ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-29 ساعت 11:14)maryam2020 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 10:50)farrokh33 نوشته:  سلام صبح همگی دوستان بسیار عزیز بخیر
واما کلام آخر...
هنوز دو روز به پایان این ماراتن باقیمانده .شاید برای ما ایرانی ها که زمان برامون بی ارزشه این داستان رو تمام شده تلقی کنیم ولی برای اونها اینطور نیست .
با توجه به شناخت نسبی که از اونها دارم میدونم که اگه کاری از دستشون بر بیاد هرگز کوتاهی نمیکنن اگه کلیر پرونده دست آفیسر باشه حتما تا آخرین لحظه یعنی تا پایان روز 30سپتامبر ویزا صادر میکننداونا از خوشحالی دیگران بسیار شاد میشند واز دیدن شادی دیگران انرژی میگیرند.ولی اگر برا کلیر کردن پرونده ای باید منتظر اوکی از جاهای دیگه ای مثل واشنگتن باشندومثلا از هوملندویا جاهای دیگه ای باید اجازه داشته باشند هرگز قانون رو زیر پا نمیذارن ومنتظر دستور اونها میمونند.دستگاههای ا م ن ی ت ی اونا هم با توجه به شرایط منطقه وظهور گروه های نو ظهور با دقت بیشتری پرونده ها رو بررسی میکنند چون امنیت داخلی اونا از همه چیز براشون با اهمیت تر است .با این وجود تا آخرین لحظه ها نباید ناامید شد هرگز هرگز.پیشنهاد میکنم دوستانی که پاسپورتاشون رو هنوز به سفارت تحویل نداده اند این آخرین تیر شون رو هم تو تاریکی رها کنند شاید به هدف اصابت کنه .با آرزوی کلیری همگی دوستان از صمیم قلبم ودیدن لبخند شادی شما در این دنیای مجازی . همیشه شاد باشید
سلام دوست عزیز حرف شما متین اما اینجور که میگین نیست گواه این مطلب سفارت محترم آنکاراس هر جور به قضیه نگاه میکنم اگه این برسی ها خارج از دست سفارت و آفیسر باشه چه اتفاقی باعث میشه تو سه هفته گذشته تمام کلیر شدگان محترم و آپ های انجام شده از ابو ظبی و ایروان بوده و سهم سفارت آنکارا 0 بوده با تشکر از روحیه ای که میدین اما هر سال نکته ای گنگ در برگزاری لاتاری وجود داره و امسال هم سفارت آنکارا این داستان رو درست کرده
با تشکر از شما

به احتمال بسیار قوی هر دو هم امریکا و هم سفارت در پروسه کلییر دخیلن اما امریکا به گونه ایی طرح خام و اولیه ایی رو صادر میکنه و در نهایت سفارت تکمیل و تصمیم نهایی رو میگیره
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، amir piri ، hadir ، alireza51 ، Janilla ، Pariba ، farrokh33
ایروان دیشب کسی آپدیت نخورده و امروز هم کیس های
2015AS6746
2015AS7570
2015AS7579
آپدیت خوردن که برای ایمیل یا تحویل پاس به سفارت بوده
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: alireza51 ، HERMES7 ، h_researcher ، Janilla ، ebrahim1e ، hamed shayan ، Pariba ، farrokh33 ، moj21
(2015-09-29 ساعت 11:28)behjat نوشته:  آنقدر حواسم پرت شما جوونا بود که متنمو تو صفحه اولین سفر گذاشتم، خدایا تو این روزای آخر دل این جوونا رو شاد کن همه دستها به سوی تو بلند شده ، خدایا من برای تک تکتون دعا میکنم که همین امروز و فردا همتون کلیر بشید، بعضی از بچه ها که دیگه مدتیه متنی هم نمیگذارند مثل hi_ researcher که قبل از ما مصاحبه داشت، ولی بدونید که همتونو با اسم یاد میکنم، دیروز که یک مسیر طولانی رو دنبال کار پیاده میرفتم و جز من و خدا هیچکس نبود با گریه اسم همتونو میگفتم و از خدا شادی شمارو میخواستم، امیدوارم که تو همه مراحل زندگیتون موفق باشید یا علی
مرسی بهجت جان این روز آخری بیشتر از همیشه به دعا احتیاج داریم

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: samane1363 ، alireza51 ، h_researcher ، Janilla ، ebrahim1e ، Pariba ، farrokh33 ، behjat
بعضی دوستان از آپ های طلایی در آخر سپتامبر زیاد صحبت میکنند و در سال های قبل مواردی بوده اما به صورت عقلانی که نگاه شود نباید 1 سفارت تمایلی به شلوغی و تداخل با 2016 ها زیاد تمایل داشته باشه و باید از رفتار های هیجانی به دور بود به خصوص که لاتارییه و بیحساب کتاب چه بسا هم حساب کتابی داره که ما نمیفهمیم
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
تشکر کنندگان: alireza51 ، Janilla ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-29 ساعت 02:45)farrokh33 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 21:11)dv1393 نوشته:  سلام دوستان شما رو به خدا یکی فوری جواب بده شوهرم دیروز ایشود شد ما هم دو روز قبل پاسپورتشو فرستادیم امروز از سفارت زنگ زدن گفتن تو چاپش اشتباه شده دوباره بفرستین پاسش دست م ل ی ک ا تا حالا برای کسی پیش اومده
سلام دوست عزیز نگران نباشید برای خانم بنده هم همین اتفاق افتاد سال۲۰۱۲ که برای ویزای توریستی ویزا گرفتیم ابتدا ویزا زدند تو پاسپورتشون بعد خودشون متوجه شدن روی اون ویزا روخط خطی کردن ویک ویزای دیگه تو صفحه بعدی زدند.اصلا نگران نباشید وهر چه سریعتر پاسپورتتون رو ببرید سفارت ویزای جدید براتون میزنند .شاد باشید
سلام دوست گرامی ممنون از دلگرمی که به من دادین امروز لیدر پاسو تحویل سفارت داد ودوباره در سایت ایشودشدیم امیدوارم پروسه همه دوستان لاتاری با موفقیت انجام شود
تشکر کنندگان: Siamak ، A2000 ، HERMES7 ، ریحانا ، alireza51 ، rbrb-2015 ، Janilla ، Pariba ، farrokh33 ، moj21
دیشب که کسی آپ نداشت. امروز هم که انگار ابوظبی هیچ خبری نیست. فکر میکنید امروز عصر یا فردا اتفاقی بیفته ؟
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: s.zare ، بابراس ، alireza51 ، farrokh33 ، Pariba
ما هنوز امیدوااااااریم دوستان لطفا تلفنی و نامه و .... دنبال کنن تا اخرین لحظات ادامه داره این ماراتن نفس گیر
بعید نیست واقعا یه سری رو همین امروز و فردا کلیر کنن تا بعدا بچسبونن تو پاسشون
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
جناب حمید جان و هرمس و بزرگان نظر بدن ممکنه آپ های کلی که دوستان به خصوص در آگوست و سپتامبر خوردن به این معنا باشه که از آمریکا جواب خیلی ها آمده و فقط سفارت هست که تصمیم نهایی رو نگرفته به خصوص به 2 مسئله اشاره کرد 1)عملکرد متفاوت 2 سفارت دیگه با آنکارا
2)سرعت بالای اعلام کلییر و فاصله 1 یا 2 روز در باب گرفتن پاس و تحویل آن در روزای آخر
شاید بچه های آنکارا همه کلییر شده باشن و فقط سفارت باید بخواد تا تموم بشه پس بخواهههههههه سفارت؟؟؟؟؟؟؟/
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
تشکر کنندگان: alireza51 ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Janilla ، Pariba ، Jefferson
با این حساب هر کس امشب آپ بخوره فردا ممکنه کلیر بشه اگه نه که امکان کلیر شدنش از طرف سفارت تقریبا صفر میشه.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، alireza51 ، m.ghoreishi ، amir piri ، teele ، farrokh33 ، Janilla ، Pariba ، میثم هاشملو ، moj21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان