کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
من دلم واسه اونهمه پولی می سوزه که بیخود و بیجهت ریخته شد تو شکم این عربها و ترکها و آمریکاییها. و همینطور وقت و انرژی که تلف شد.
تشکر کنندگان: sce ، moj21 ، teele ، s.zare ، parsa84 ، SAAM_60 ، lotfe.kh ، A2000 ، farrokh33 ، mfte.teacher ، Pariba ، smpf
تموم شد و ما دست خالی موندیم به حال خودم گریه ام می گیره یکسال و نیم فکرم و زندگی ام بهم ریخت من هنوز نمی دونم می گن هر کاری حکمتی داره حکمت این یکسال و نیم پریشونی و اضطراب چی بود
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
(2015-09-30 ساعت 07:50)parsa84 نوشته:  تموم شد و ما دست خالی موندیم به حال خودم گریه ام می گیره یکسال و نیم فکرم و زندگی ام بهم ریخت من هنوز نمی دونم می گن هر کاری حکمتی داره حکمت این یکسال و نیم پریشونی و اضطراب چی بود

اینکه پی به حماقت دولت فخیم آمریکا ببریم. Shy
تشکر کنندگان: teele ، babak90 ، alireza51 ، m.ghoreishi ، moj21 ، ben123 ، Pariba ، smpf
یعنی چی؟ این لیست رو کجا اعلام کردن؟ میشه لینکش رو هم بزارید؟
تشکر کنندگان: alireza51 ، Pariba ، smpf
قبول شدن یا نشدن در لاتاری و روند پروسه ان را قبل از ثبت نام اولیه همه میدانستیم. با علم به این امر شرکت کردیم و وارد این وادی شدیم. با هم استرس داشتیم و با هم روند را طی کردیم. ولی از همان ابتدا همه میدانستیم که از میان این جمع کثیر ثبت نام کننده قطعا عده ای قلیل قادر به اخذ ویزا میشوند. اشکال در این است که در ابتدای این روند همه خود را ساکن امریکا فرض کرده و اتیه خود را بر پایه محتمل بنا می نهیم. درست است که هزینه ای متحمل شده و استرسهای زیادی را تحمل کرده ایم ولی تمامی این مراحل میدانستیم و به نظر من نمیتوان کشور مربوطه را مقصر دانست زیرا از همان ابتدا تمامی مسائل را اعلام نموده و گفته شده بود که در این روند نمیتوان به همه ویزا داد. پس دیگران را مقصر قلمداد نکرده و فقط خود را ارام سازیمو قطعا سفر و هزینه ای که داشتیم نه فقط صرف هزینه که برای ما یک تور تفریحی هم به حساب می امد . مثبت بنگرید. امید که دوستان باقیمانده بتوانند در این 24 ساعت اخیر موفق به اخذ ویزا شوند.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: Mahboy ، babak90 ، aaraam ، mbsamani ، matin86 ، h_researcher ، alireza51 ، farrokh33 ، arveen100 ، moj21 ، ebrahim1e ، parsab ، 2015reza ، Pariba ، smpf ، 3rip
حرف‌های ما هنوز ناتمام ....

تا نگاه می‌کنی :
وقت رفتن است

باز هم همان حکایت همیشگی!

پیش از آن‌که با خبر شوی
حلقه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود

آی .....
ای دریغ و حسرت همیشگی

ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

قیصر امین ‌پور
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: Mahboy ، aaraam ، alireza51 ، A2000 ، farrokh33 ، moj21 ، ben123 ، 2015reza ، Pariba ، smpf ، حاجی واشنگتن
باورم نمیشه این داستان این هیجان این آرزو داره تموم میشه.
باورم نمیشه تو ایستگاه چشم به قطار بستم و جا موندنمو فریاد میکنم.
باورم نمیشه تو این ایستگاه جا موندمو رفتن دوستانم رو دیدم وبا بلیطی سوخته به یک سالو اندی هیجان استرس سختی فکر میکنم.
جداچرا خدایی که همیشه حس می کردم تو کارا بالا سرم بود اول تشکیل زندگی چنین چاله ای رو جلوم باز کرد که در اومدن و از یاد بردن سقوط توش امکان پذیر نیست.
برای همه دوستان گلم آرزوی بهترینها رو دارم.
شاید حقه ما جایه دیگه جبران بشه شاید.اما امیدی به عدالت تقسیمش نیست.
ولی دوست دارم تا لحظه آخر دنبال این قطار بدوم.شاید دست گیر کنه به این غول آرزوها
به امید سال خوش و قشنگ برا شما 2016.
منهم یه روزی پایان 2014 میخوندم و دلم براشون کباب شد.این تسلسل ادامه داره.با دل قرص و تصمیم محکم قدم بردارید که اگه زمینم خوردید بگید خودم خواستم.
از همه چی بگذرم این که از فردا تاپیکی نیست که امیدو آرامش بهم بده و توش هیجان موج بزنه دل می گیره.
اما هنوز چشمم به لطف خداست.خدایا ........
پروردگارا
یدالله فوق ایدیهم

روز همگی خوش

همتون امروز دو تا انتخاب دارید.

یا ناامید باشید امروز یا امیدوار

من الله توفیق
(2015-09-30 ساعت 08:10)zohreh-gh نوشته:  قبول شدن یا نشدن در لاتاری و روند پروسه ان را قبل از ثبت نام اولیه همه میدانستیم. با علم به این امر شرکت کردیم و وارد این وادی شدیم. با هم استرس داشتیم و با هم روند را طی کردیم. ولی از همان ابتدا همه میدانستیم که از میان این جمع کثیر ثبت نام کننده قطعا عده ای قلیل قادر به اخذ ویزا میشوند. اشکال در این است که در ابتدای این روند همه خود را ساکن آمریکا فرض کرده و اتیه خود را بر پایه محتمل بنا می نهیم. درست است که هزینه ای متحمل شده و استرسهای زیادی را تحمل کرده ایم ولی تمامی این مراحل میدانستیم و به نظر من نمیتوان کشور مربوطه را مقصر دانست زیرا از همان ابتدا تمامی مسائل را اعلام نموده و گفته شده بود که در این روند نمیتوان به همه ویزا داد. پس دیگران را مقصر قلمداد نکرده و فقط خود را ارام سازیمو قطعا سفر و هزینه ای که داشتیم نه فقط صرف هزینه که برای ما یک تور تفریحی هم به حساب می امد . مثبت بنگرید. امید که دوستان باقیمانده بتوانند در این 24 ساعت اخیر موفق به اخذ ویزا شوند.

فقط یه سوال، اگه خودتونم ویزا نگرفته بودید، همینو میگفتید با همین آسودگی؟!
اعضای محترم،
کسی اینجا مارو دلداری نده
سکوت بهتر از این حرفاست. میدونم قصد همدردی دارید ولی اینا فقط داغ مارو تازه میکنه
تشکر کنندگان: areb1356 ، ghsara ، s.zare ، Mahboy ، babak90 ، maryam2020 ، ARSAMNEW ، h_researcher ، alireza51 ، A2000 ، farrokh33 ، moj21 ، ebrahim1e ، ben123 ، Manamehr ، APOLO5321 ، babisondes ، Pariba ، smpf ، 3rip
(2015-09-30 ساعت 08:32)HERMES7 نوشته:  یدالله فوق ایدیهم

روز همگی خوش

همتون امروز دو تا انتخاب دارید.

یا ناامید باشید امروز یا امیدوار

من الله توفیق

هرمس عزیز تو تا لحظه آخر امید و انرژی مثبت دادی واقعا ممنونم اما دیگه چه امیدی مگه چیزی باقی مونده

(2015-09-30 ساعت 08:34)teele نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 08:10)zohreh-gh نوشته:  قبول شدن یا نشدن در لاتاری و روند پروسه ان را قبل از ثبت نام اولیه همه میدانستیم. با علم به این امر شرکت کردیم و وارد این وادی شدیم. با هم استرس داشتیم و با هم روند را طی کردیم. ولی از همان ابتدا همه میدانستیم که از میان این جمع کثیر ثبت نام کننده قطعا عده ای قلیل قادر به اخذ ویزا میشوند. اشکال در این است که در ابتدای این روند همه خود را ساکن آمریکا فرض کرده و اتیه خود را بر پایه محتمل بنا می نهیم. درست است که هزینه ای متحمل شده و استرسهای زیادی را تحمل کرده ایم ولی تمامی این مراحل میدانستیم و به نظر من نمیتوان کشور مربوطه را مقصر دانست زیرا از همان ابتدا تمامی مسائل را اعلام نموده و گفته شده بود که در این روند نمیتوان به همه ویزا داد. پس دیگران را مقصر قلمداد نکرده و فقط خود را ارام سازیمو قطعا سفر و هزینه ای که داشتیم نه فقط صرف هزینه که برای ما یک تور تفریحی هم به حساب می امد . مثبت بنگرید. امید که دوستان باقیمانده بتوانند در این 24 ساعت اخیر موفق به اخذ ویزا شوند.

اعضای محترم،
سکوت بهتر از این حرفاست. میدونم قصد همدردی دارید ولی اینا فقط داغ مارو تازه میکنه

واقعا

اعضای محترم،

واقعا
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: teele ، maryam2020 ، alireza51 ، A2000 ، HERMES7 ، Pariba ، smpf
شدم مثل وقتهایی که خودم منتظر کلیر شدن بودم و تا فرصتی دست می‌داد میومدم تو این تایپیک فقط فرقش تو اینه که حس میکنم مدام داره امید کم میشه Sad
نمیدونم تو این چندساعت باقی مونده اتفاقی میفته یا نه ولی تا هنوز این صفحه قفل نشده می‌خوام از همه دوستانی که تو این یکسال پیدا کردم تشکر کنم برای همراهیشون و به کسانی که بالاخره نتونستن به ویزا برسن بگم واقعا دنیا تموم نشده و خواهش کنم بیشتر از قبل و با استفاده از این تجربه که الان به دست اوردید برید دنبال موفقیت‌های بیشتر
روز اول همینجا نوشتم این لاتاری یه بازیه هیجان انگیزه و الانم همین رو تکرار میکنم فقط اینکه نه همه اونهایی که ویزا گرفتن برنده‌اند و نه همه اونهایی که بهشون ویزا نرسید باختن
آرزو میکنم برای همه‌مون اتفاقی که توش خیرمون هست بیفته
شاد باشید و شادمانه زندگی کنید Rolleyes
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
امروز هم احتمال کلیری وجود داره.امروز رو هم تحمل کنید.حس من هم بعد150روز انتظار مثل بقیه است.ولی یک روزروهم اضافه کنید به اونهمه امید وانتظار.شاید هم دلداری میدم خودم رو ولی بذارید امروز هم بگذره
پروردگارا

اعضای محترم،

من جوابتون رو صادقانه می‌دم؛ نمیدونم!!
و حالا یک سوال من بپرسم؛ شما مطمئنید که اگه ویزا می‌گرفتید و می‌اومدید اینجا حتما خوشبخت می‌شدید؟!
خوشبختی فقط یه حسه خوبه و که امیدوارم هرجا هستید این حس رو برای خودتون بسازید دوست عزیز
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: babak90 ، aaraam ، SAAM_60 ، h_researcher ، alireza51 ، A2000 ، farrokh33 ، arveen100 ، moj21 ، mfte.teacher ، Arshia2000 ، 2015reza ، Pariba
سلام به همه
دیگه نا امید شدم. دیشب هیچکس آپ 30سپتامبر نخورده
به جز خوش شانس ترین کیس ابوظبی
2015AS2514 واقعا هر کی هست بهش تبریک میگم.

البته شاید صبح ابوظبی آپدیتش کرده چون نامه کلیری هم براش زدند.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

دوستان خواهشا بحث دلداری رو بزارن کنار
فقط امید، اینکه حالا نشد و خیرتون در این بوده و اینها رو بزارین کنار راه دیگه رو امتحان کنید و ... .

ببینم میفر ستم طرف رو مرخصی اجباری Sad

انسان به امید زندس .

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان