کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-30 ساعت 01:47)Jefferson نوشته:  درود به همه دوستان عزیزم
انشاالله فردا همچین موقعی تکلیف دیگه روشن شده و استرس ها تموم.ولی ته دلتون یه ذره امید نگه دارین تا فردا
هووووووووووووورررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااا منم ویزا گرفتم
ببخشید الکی بود خواستم همینجوری به قلب شکسته ام یه ذره شادی بدهم انشاالله که در واقعیت براتون اتفاق بیفته
اگرمنو کلیر نکنن تصمیم دارم خانم و دخترامو نفرستم برن مملکت شیطان بزرگ آخه دختر ۹ ماهه من با دختر ۷ ساله ام واقعا برا آمریکا خطرناکن و ممکنه مملکتشون زیر و رو کنن همینجا کنارهمدیگه مثل بقیه 70 میلیون ایرانی دیگه زندگیمونو ادامه خواهیم داد فقط حیف این 12 میلیونی که بخاطراین برنامه پوچ به هدر دادم.خیلی معذرت میخوام ازگفتن این حرف ولی واقعا آمریکاییها کودنن خب نمیگن کیسهای خانوادگی مثلا خانم تنها با بچه کوچیک و ویزا بدیم نباید پدرخانواده رو هم بدیم اوناییکه من روز مصاحبه تو سفارت دیدم خداشاهده یک مشت خپل دست و پاچلفتی،مثلا اینا میخواستن تشخیص بدهن ما برا آمریکا خطرداریم یا نه!!! فقط دلم میخواست گوش این مدیرلاتاری رو محکم بتابونم بگم شما که نمیخواین ویزا بدین خب از اول بگین سربازی سپاه شرکت نکنه چون شانس ویزاش ۱% اونوقت ما حساب کارخودمون میکردیم و اینقدم بیخود حرص و استرس و هزینه الکی نمیکردیم.
یادمه فردای 11 اردیبهشت 93 که برنده شده بودیم خودمو تو آمریکا میدیدم و درپوست خودم نمیگنجیدم ولی افسوس که همش سرابی بیش نبود شبتون بخیر و شادی انشاالله فردا همتون دلاتون شادبشه برا ما که مقطعی و نصفه نیمه بود و تموم شد

من شرایط شما رو نمیدونم ولی اگر برنده خانمتون هستن و میتونن برن به نظر من بهتره که این کارو بکنین
به محض گرفتن گرین کارت میتونن برای شما اقدام کنن و حداکثر یک سال طول میکشه شما هم ویزا بگیری و ایشون هم میتونن بعد از گرفتن گرین کارت و اپلای کردن برای شما برگردن ایران و این مدت از هم دور نباشین.
مطمئن باشین لطف بزرگی به آینده خودتون و دخترای گلتون کردین با یه کم تحمل دوری و سختی.
هر چند که من هنوز امیدوارم کلیر بشین
تشکر کنندگان: alireza51 ، A2000 ، sce ، ebrahim1e ، 2015reza ، M.d ، babak90 ، aaraam ، farrokh33 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 01:17)ebrahim1e نوشته:  من الان دارم به پلن B فکر میکنم
شروع برنامم اینه پستهام 750 تا بشه تاپیک 2017 پنج ستاره باشم

ما هم بفکر پلن B هستیم
بچه های پلن بی دار برای مهاحرت بیایبد گروه تشکبل بدیم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: alireza51 ، A2000 ، sce ، ebrahim1e ، ben123 ، SAAM_60 ، farrokh33 ، Pariba
کلا خودتو ناراحت نکن اینا با رشته های پزشکی هم کم بیش مشکل دارن اگر هم میگفتی بیکار و بی عاری مثل بنده خدایی که گفته بود وافیسر کفته بود پس تمکن مالی چطوری داری...واخر هم کلییر نشد کلا گربه رقصونی دارن
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: alireza51 ، A2000 ، sce ، teele ، ebrahim1e ، 2015reza ، farrokh33 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 02:16)Manamehr نوشته:  

ما هم بفکر پلن B هستیم

چی هست پلن بی؟

(2015-09-30 ساعت 02:16)tamana2016 نوشته:  کلا خودتو ناراحت نکن اینا با رشته های پزشکی هم کم بیش مشکل دارن اگر هم میگفتی بیکار و بی عاری مثل بنده خدایی که گفته بود وافیسر کفته بود پس تمکن مالی چطوری داری...واخر هم کلییر نشد کلا گربه رقصونی دارن

والا راست میگین. مسخره است اصلا و حساب و کتابی نداره. پدر من شغلش آزاده و تو کارای الکترونیکی. تمکن مالی هم نشون داد. باز کلیر نشد. تازه قبل از انقلاب هم سربازی رفته. مسخره تر از اون مامانمه که بازنشسته آموزش پرورش هست. اونم کلیر نشد. Big Grin
تشکر کنندگان: alireza51 ، sce ، ebrahim1e ، farrokh33
دوستان خوب و عزیزم
من خیلی دلم میخواست برم آمریکا بخصوص بخاطر دختر کوچولوم
اما خوب ظاهرا آمریکا دلش نمیخواد ما بریم اونجا!
ناراحتم و مسیری که دنبالش هستم یعنی مهاجرت به یه کشور امن و پیشرفته یکم سخت و طولانی شد اما من امیدمو از دست نمیدم،شاید واقعا جهان هستی چیز بهتری برای من کنار گذاشته باشه،یا لااقل چیزی در همین حد! اولش با تصور کلییر نشدنمون وحشت میکردم ولی الان میبینم ناراحتیم به اون بزرگی که فکر میکردم نیست.
تا زمانی که تنمون سالمه و عزیزانمون و عشقشون رو داریم همه چیز قابل دستیابیه
کمی استراحت میکنیم و برای برنامه های جدید زندگی و مهاجرت برنامه ریزی و تلاش می کنیم.
در ضمن از صد واحد امیدی که داشتیم هنوز یه واحد مونده،شایدم ...
برای همه چه ویزادارها چه بی ویزاها آرزوی تن سالم و دل شاد و موفقیتهای بزرگ و کامیابی دارم در هر زمینه ای که دوست دارید.
خدا یارتون.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
من هم به امید همون یه درصد چشم به راهم.انشالا فرداروزقشنگی برای همه همسفرهای این راه باشه.شبتون بخیر
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: sce ، ebrahim1e ، alireza51 ، HERMES7 ، Mahboy ، A2000 ، farrokh33
(2015-09-30 ساعت 02:15)Srod نوشته:  
انشاالله فردا همچین موقعی تکلیف دیگه روشن شده و استرس ها تموم.ولی ته دلتون یه ذره امید نگه دارین تا فردا
هووووووووووووورررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااا منم ویزا گرفتم
ببخشید الکی بود خواستم همینجوری به قلب شکسته ام یه ذره شادی بدهم انشاالله که در واقعیت براتون اتفاق بیفته
اگرمنو کلیر نکنن تصمیم دارم خانم و دخترامو نفرستم برن مملکت شیطان بزرگ آخه دختر ۹ ماهه من با دختر ۷ ساله ام واقعا برا آمریکا خطرناکن و ممکنه مملکتشون زیر و رو کنن همینجا کنارهمدیگه مثل بقیه 70 میلیون ایرانی دیگه زندگیمونو ادامه خواهیم داد فقط حیف این 12 میلیونی که بخاطراین برنامه پوچ به هدر دادم.خیلی معذرت میخوام ازگفتن این حرف ولی واقعا آمریکاییها کودنن خب نمیگن کیسهای خانوادگی مثلا خانم تنها با بچه کوچیک و ویزا بدیم نباید پدرخانواده رو هم بدیم اوناییکه من روز مصاحبه تو سفارت دیدم خداشاهده یک مشت خپل دست و پاچلفتی،مثلا اینا میخواستن تشخیص بدهن ما برا آمریکا خطرداریم یا نه!!! فقط دلم میخواست گوش این مدیرلاتاری رو محکم بتابونم بگم شما که نمیخواین ویزا بدین خب از اول بگین سربازی سپاه شرکت نکنه چون شانس ویزاش ۱% اونوقت ما حساب کارخودمون میکردیم و اینقدم بیخود حرص و استرس و هزینه الکی نمیکردیم.
یادمه فردای 11 اردیبهشت 93 که برنده شده بودیم خودمو تو آمریکا میدیدم و درپوست خودم نمیگنجیدم ولی افسوس که همش سرابی بیش نبود شبتون بخیر و شادی انشاالله فردا همتون دلاتون شادبشه برا ما که مقطعی و نصفه نیمه بود و تموم شد

من شرایط شما رو نمیدونم ولی اگر برنده خانمتون هستن و میتونن برن به نظر من بهتره که این کارو بکنین
به محض گرفتن گرین کارت میتونن برای شما اقدام کنن و حداکثر یک سال طول میکشه شما هم ویزا بگیری و ایشون هم میتونن بعد از گرفتن گرین کارت و اپلای کردن برای شما برگردن ایران و این مدت از هم دور نباشین.
مطمئن باشین لطف بزرگی به آینده خودتون و دخترای گلتون کردین با یه کم تحمل دوری و سختی.
هر چند که من هنوز امیدوارم کلیر بشین

سلام .نظرمنم همینه.حیفه فرصتوازدست بدین.خانمتون میتونه بره پاس سفید بگیره برگرده تازمانیکه بتونین شماهم برین. براتون ارزوی موفقیت دارم
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: sce ، Srod ، ebrahim1e ، alireza51 ، aaraam ، farrokh33
(2015-09-30 ساعت 00:21)tamana2016 نوشته:  بارسال میگیم ازروی نا اگاهی تعداد زیادی برنده شدن و کارنت شدن وویزا کم اومد اما امسال غیر منصفانست همه چیز انلاین بود تجربه قبلی بود و کامل اگاه ؛ حتی زمانیکه کارنت کردن همه گفتن سال طلایی به نظرم بیمنطقی امسال بسیار معنادار تر بود از بی نظمی پارسال و این یعنی بیمنطقی سال های دیگه هم میتونه راحت تکرار شه

دقیقا
بی نظمیشونو سامان دادن. ولی بی منطقیشون دیگه داره منو از همین الان میترسونه. بی منطقیشون درست بشو هم نیست. کشتن همرو با این چک امنیتشون.
مسسسسسخره ها. به قول دوستمون سارا اینقدرم که دم از امنیت میزنن اینه امنیتشون. هر شهر و ایالتی رو خوندم میبینم همه دارن دنبال یه منطقه میگردن که امنیتش بیشتر باشه. واقعا کانادا ازین لحاظا بهتر از امریکاست.
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، 2015reza ، sce ، innerpeace ، farrokh33
(2015-09-30 ساعت 00:44)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  چه جالب يك دفعه بحث از امريكا رفته به كانادا!!!!! دور كانادا خط بكشيد!!!!! وحشتناكه !!!!!! اگر بخواين ميتونم حداقل اطرافيانم حدود ٦٠ نفر معرفي كنم كه يا نموندن يا فرداي روزي كه پاسپورت گرفتن فرار كردن برگشتن ايران. البته حق داشتند.

وحشتناک؟؟؟؟ کانادا چیش وحشتناکه؟؟؟
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، sce
(2015-09-30 ساعت 01:45)parsa84 نوشته:  دوستان می شه انتظار داشت که فردا شب کسی رو آپ بزنه و سفارت ۱ اکتبر ویزا صادر کنه ؟با توجه به اختلاف ساعت با آمریکا

نه به هیچ وجه چنین انتظاری را نداشته باش دوست گلم فردا همه چیز تمام میشه واسه ابد و فقط ناراحتی ها انتظار ها و خاطرات بد وتباهی عمر ما منتظران خواهد ماند
به امید فردایی بهتر برای ایران
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: 2015reza ، sce ، moj21 ، ARSAMNEW ، A2000 ، alireza51 ، farrokh33
(2015-09-30 ساعت 03:04)ben123 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 00:44)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  چه جالب يك دفعه بحث از امريكا رفته به كانادا!!!!! دور كانادا خط بكشيد!!!!! وحشتناكه !!!!!! اگر بخواين ميتونم حداقل اطرافيانم حدود ٦٠ نفر معرفي كنم كه يا نموندن يا فرداي روزي كه پاسپورت گرفتن فرار كردن برگشتن ايران. البته حق داشتند.

والا ما که چیز وحشتناکی ندیدیم تو این چند سال. از خانم لیلا بپرسین.Big Grin
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ben123 ، sce ، innerpeace ، alireza51 ، farrokh33
این قـافـله عـمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را کـه شب می گذرد
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: 2015reza ، yesorno ، ARSAMNEW ، areb1356 ، babak90 ، mbsamani ، A2000 ، alireza51 ، farrokh33 ، Pariba ، حاجی واشنگتن
(2015-09-30 ساعت 02:06)teele نوشته:  

بابا به سربازی س نیس بخدا. اینا مریضن. من نه سربازی رفتم. نه شغلم دولتیه. نه متاهلم. خاک توو اون سرشون بکنن من پزشکم.به درد مملکتشون میخورم. آخه این نکبت عقده ای واسه چی کلیرنس زد. بی سواد و بی کار و بی عار به درد نخور بودم ویزا میداد بهم؟!؟!؟

مررررییییضن. یه عده خنگ و احمق فکر میکنن با این شیوه میتونن امنیت بخرن برا مملکتشون. دیپلمی که توو بستنی فروشی کار میکنه رو یه ضرب ویزا میدن بعد دکتر مهندسا رو بخاطر سربازی و مزخرفات دیگه 10 ماه علاف میکنن و آخرشم هیچی.
تشکر کنندگان: 2015reza ، sce ، arash2014 ، ARSAMNEW ، teele ، alireza51 ، farrokh33 ، arveen100 ، mfte.teacher ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 02:16)Manamehr نوشته:  

ما هم بفکر پلن B هستیم

نخندیم بهم هاا. منم از همین الان دارم به پلن بی فکر میکنم. سربازی س لیسانس کامپیوتر Smile
نمیدونم چرا از لاتاری امیدمو از دست دادم Sad
خیلی میترسم یک سال امیدوارانه به قضیه نگاه کنم آخرشم اینجوری بشه و ویزا نگیرم.
گروهتون کجاست منم بیام Sad
تشکر کنندگان: sce ، A2000 ، alireza51 ، farrokh33 ، Manamehr ، 2015reza ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 03:04)ben123 نوشته:  

سلام
من الان کانادام ، ولی اینطور که میگید وحشتناک نیست.
در خیلی از موارد مقیاس کوچیک شده آمریکاست.
تشکر کنندگان: ben123 ، sce ، alireza51 ، farrokh33 ، 2015reza ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان