کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
همسر صاحب اکنت: همگی خدا قوت .انتظار آدمو بیچاره میکنه . از دوستان نصفه نیمه مثل خودم پیشنهاد میکنم جهت راحت تر گذراندن این انتظار بیان تو تاپیک بازماندگان لاتاری ادامه فعالیت بدیم فکر کنم کلی مطلب هست که باید بخونیم و یاد بگیریم . هر چند که واقعا خسته ایم ولی باید ادامه بدیم. چون نصفه های ما که میرن به امید رفتن ما میرن باید حواسمون بهشون باشه با دل شاد برن
من اهل شعار نیستم حکمت خدا اینا رو هم سرم نمیشه ، فقط به کیس هایی که کلا هیچ کدوم از اعضا کلیر نشدن میگم همدردی منو بپذیرین .واقعا نمیدونم چه جمله ای مناسبه فقط بدونین خیلی ناراحتم .
تبریک هم میگم به دوستان کلیر شده برین حالشو ببرینابا قدرت کامل به پیشرفت و موفقیت فکر کنیین که این حق شماست
به یس اور نو عزیز یک تشکر ویژه ایشا الله بری ام ای تی مدرس آی تی بشی برادر
شماره کیس **۴۷/ رویت قبولی 1may / تاریخ مصاحبه 6may /محل مصاحبه آنکارا/ تعداد افراد کیس ۲نفر/ آپدیت ها ۷می هر دونفر/ ۱۹ می هر دو نفر / ۲۲ جولای نفر اول/ ۲۹ جولای هر دو نفر/ ۲۹ جولای دریافت ایمیل کلیری نفر اول/ ۱۰ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست دریافت ویزای نفر اول/8 سپتامبر هردونفر با ایمیل پیگیری /نفر دوم منتظر /سربازی س/ شغل خصوصی/ نفر اول ورود به امریکا 21 ژانویه 2016
(2015-09-30 ساعت 22:50)Jefferson نوشته:  دوستان عزیز و کلیر شده با سلام و تبریک به شما عزیزان و همینطور سلامی گرم به دیگرعزیزان که کلیرنشدند امیدوارم خداوند بهترین فرصتها را پیش رویتان بگذارد.سوال منو دوستان جواب بدین خواهش میکنم : دوستم که پاسپورت منو برد امروز سفارت میگفت خیلی شلوغ بود داخل سفارت پاسپورتهارو گرفته بودند پس از بررسی عده ای رو پس داده بودند عده ای رو نگه داشته بودند و گفته بودند دوشنبه بیاین یا با ویزا میگیرین یا بی ویزا 50/50 دیگه شانس هرکی بگه.آیا بنظرتون امیدی هست ؟؟؟؟
اونا بیکار نیستن که کار الکی انجام بدن.
درضمن چیزی که درمورد سفارت و ویزا از خانوادم تو آمریکا شنیدم اینه که بیخود کاری نمیکنن و قولی نمیدن....
به قول معروف سر کار نمیزارن.
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: sce ، Jefferson ، A2000 ، alireza51 ، aaraam ، farrokh33 ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 22:50)Jefferson نوشته:  دوستان عزیز و کلیر شده با سلام و تبریک به شما عزیزان و همینطور سلامی گرم به دیگرعزیزان که کلیرنشدند امیدوارم خداوند بهترین فرصتها را پیش رویتان بگذارد.سوال منو دوستان جواب بدین خواهش میکنم : دوستم که پاسپورت منو برد امروز سفارت میگفت خیلی شلوغ بود داخل سفارت پاسپورتهارو گرفته بودند پس از بررسی عده ای رو پس داده بودند عده ای رو نگه داشته بودند و گفته بودند دوشنبه بیاین یا با ویزا میگیرین یا بی ویزا 50/50 دیگه شانس هرکی بگه.آیا بنظرتون امیدی هست ؟؟؟؟

تا آخرین للحظه منتظر معجزه باشید
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mfarazz ، sce ، Jefferson ، Siamak ، حاجی واشنگتن ، alireza51 ، farrokh33 ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 22:55)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 22:10)afshin2 نوشته:  سلام دوستان ما هم جا مونديم ٥١٣٣ زن و شوهر هر دو پزشك متخصص برنده خانمم من كلير شدم ولي جواب خانم كه كيس اصلي بود نيومد ما تازه فهميديم خيلي ادماي خطرناكي هستيم و امريكا به ادماي تحصيل كرده نيازي نداره دفعه ديگه ميگيم ديپلمه ايم خانه داريم و تا ميتونيم دروغ تحويلشون ميديم اينا لياقتشون همينه ادماي چلمن.
دیپلم !!!!
چلمن !!!!
لیاقت !!!!

از اونجایی که منم به دلایلی ادامه تحصیل ندادم و با دیپلم اینجا تو آمریکا خیلی هم موفق بودم و کاری خوبی هم دارم که خیلی ها با لیسانس و فوق ایسانس نتونستن داشته باشن و در عین حال کنارش دارم کالج هم میرم و احساس خوبی به خودم و آینده م دارم حرف آقا افشین برای منم خیلی بر خورنده بود.
ولی حرفشون رو میذارم به حساب ناراحتی جا موندن از ویزا و به دل نمیگیرمSmile
تشکر کنندگان: sce ، sunn789 ، A2000 ، alireza51 ، SAAM_60 ، farrokh33 ، SAMBAR ، moj21 ، 2015reza ، Pariba ، آزاده_امین ، j.modarres
(2015-09-30 ساعت 23:07)aria802 نوشته:  

تا آخرین للحظه منتظر معجزه باشید
دقیقاً. بعد از این که پاستون رو گرفتید تمام صفحات اون رو ورق بزنید و ببینید، هیچ بعید نیست که ویزا را در آن چسبانده باشند و بعد برگردید و پاکت زرد رنگ را ازشون بخواهید، مانند کسانی نشه که هرگز قبولیشون رو چک نمیکنند و یا خیلی دیر متوجه میشوند. هیچ تعجبی نداره که حتی بدون آپ و کلیری در سایت سیس صاحب ویزا بشید در این روزها چون سرشون واقعاً شلوغ بوده و هست تا چند روزی، در نا اُمیدی بسی امید است پایان شب سیه سپید است. تازه خدا رو شاکر باشید که اصلاً با پارسال قابل مقایسه نبوده ونیست و یک علت صدور ویزا تا لحظه های آخر ظلم و جفایی بود که به پارسالی ها شده. حتماً مشخصات شخصی مانند نام، نامخانوادگی و تاریخ تولد و شماره پاس و ... در ویزا درست ثبت شده باشه
تشکر کنندگان: hadir ، Jefferson ، A2000 ، Siamak ، alireza51 ، farrokh33 ، SAMBAR ، samane1363 ، 2015reza ، Pariba ، j.modarres
(2015-09-30 ساعت 19:29)SAMBAR نوشته:  باور کنید قلبم از ویزا نگرفتن تک تک بچه ها درد گرفته. شاید الان من رو فش بدین ولی بخدا حتی به خاطر ویزا گرفتن خودم نمیتونم خوشحال بشم با اینکه قبل از این هزار بار لحظه ای رو که بهم میگن کلیر شدی و ویزا داری و برای خودم مرور کرده بودم ولی امروز اصلا اونجوری نیستم.فقط خدا رو قسم میدم به بخشندگی و بزرگیش که باز هم امید رو تو دل همه بچه ها بکاره و قلبشون رو آروم بکنه.

اقا فرهاد واقعا براتون خوشحالم...یادمه اولین بار که یه سوال داشتم ...شما تو پی وی به طور کامل ب ام توضیح دادید و کلی راهنمایی کردید منووو...من واقعا از کلیری شما خوشحال شدم ...و همچنین برای دوستانی که کلیر نشدن ارزوی موفقیت در لاتاری 2017
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
(2015-09-30 ساعت 19:31)SAAM_60 نوشته:  دوستان خیلی‌ جالبه

همین الان یعنی‌ همین ۲ دقیقه قبل اول کیس ۰۱ ما آپدیت شد بعدش ۰۲ و ۰۳

این یعنی‌ چه ؟

2015AS2546

مباركه Smile
خيلي خوشحالم برات خيليييييي :*
نتیجه گیری اخلاقی از کلیر نشدن من تو لاتری 2015::
1. سازمان سی.آی. ای....خیلی ضعیف تر سازمان ا.ط.ل.ا.ع.ات. ایرانه...چون من شخصا پر نده خوبی برای رفتن داشتم...
2. بی عدالتی تو بررسی های اونا دقیقا به اندازه ایرانه...
3. مواردی که تو کشورهای دیگه ارزش محسوب میشه....مثل نمره تافل و مدارک بین المللی و تحصیلات بالاو سابقه کار تو شرکت های"": های تکنولوژی""" برای اونا امتیازی محسوب نمیشه....
تشکر کنندگان: maryam2020 ، areb1356 ، Siamak ، sunnyday ، alireza51 ، ghsara ، satanicboy1 ، SAMBAR ، moj21 ، 2015reza ، Pariba ، j.modarres ، farrokh33
(2015-09-30 ساعت 23:16)Srod نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 22:55)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 22:10)afshin2 نوشته:  سلام دوستان ما هم جا مونديم ٥١٣٣ زن و شوهر هر دو پزشك متخصص برنده خانمم من كلير شدم ولي جواب خانم كه كيس اصلي بود نيومد ما تازه فهميديم خيلي ادماي خطرناكي هستيم و امريكا به ادماي تحصيل كرده نيازي نداره دفعه ديگه ميگيم ديپلمه ايم خانه داريم و تا ميتونيم دروغ تحويلشون ميديم اينا لياقتشون همينه ادماي چلمن.
دیپلم !!!!
چلمن !!!!
لیاقت !!!!

از اونجایی که منم به دلایلی ادامه تحصیل ندادم و با دیپلم اینجا تو آمریکا خیلی هم موفق بودم و کاری خوبی هم دارم که خیلی ها با لیسانس و فوق ایسانس نتونستن داشته باشن و در عین حال کنارش دارم کالج هم میرم و احساس خوبی به خودم و آینده م دارم حرف آقا افشین برای منم خیلی بر خورنده بود.
ولی حرفشون رو میذارم به حساب ناراحتی جا موندن از ویزا و به دل نمیگیرمSmile

دوستان عزیزم یکم حرفای هم دیگرو با دقت بخونید. ایشون منظورشون از ادمای چلمن آفیسر بود. به دوستان دیپلمه یا خونه دار که توهینی نکردن.
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: A2000 ، maryam2020 ، حاجی واشنگتن ، alireza51 ، SAAM_60 ، aaraam ، farrokh33 ، SAMBAR ، 2015reza ، Pariba ، j.modarres ، ahfpca
چند وقته پيش يكي از٢٠١٦ پرسيد راسته نكات منفي سرباز س بودن و شغل و محل كاره؟من كه به خاطر كليري عصباني بودم، گفت جاي اين سوال اينجا نيست ولي نه به شغل نه به سربازي نه به تحصيل نه اينكه دكتر باشي نه هيچي. فقط افيسر بايد از چشم و ابرون خوشش بياد.. پس كسي از خودش نپرسه چرا من نگرفتم. چون جواب نيست. نميدونم چند نفر از من بزرگتر هستند،ولي زندگي من شخصا بالا و پايين زياد داشته. اين پيام و براي اون خايي كه امريكا براشون لاتاري بوده نميذارم، براي اونهايي مينويسم كه لاتاري براشون يك اميد تازه بوده.خيلي وقت ها خدا تا لب چشمه من و برد اما تشنه برم گردنيد حتي قبل از نقطه اولم.ةخياي مسايلي كه روتين زندگي بقيه بود شد براي من حسرت.فرياد ميزدم و ازش شكايت ميكردم. جوابمو نميداد. حالا بعد از اين همه سال خطلي چيزا داره بدون خواسته من انجام ميشه، اما چه فايده.نه لاتاري نه اقامت جاهاي ديگه نه داشتن چيزايي كه يك عمر دنبالشون بودم ديگه خوشحالم نميكنه، اگر بكنه براي لحظه است، اون هايي كه بزرگتر از من هستيد كه خودتون استاد من هستيد، ولي شمايي كه نيستيد، چشم به هم بزنيد عمرتون رفته.از لحظه هاتون استفاده ببريد. مبادا غصه بخوريد.راه هاي ديگه هم هست، طوري نيست بذاريد صد بار زمين بخوريم، ولي يادتون نره كه زود بلند بشيد و اين بار قوي تر. تسليم نشيد، هرگز. اميدوار تك تك شما به ارزوهاتون برسيد، موفق بشيد و سلامت باشيد و هميشه از ته دل از ته دل ازته دل بخنديد.
Big Grin
(2015-09-30 ساعت 23:54)nara نوشته:  نتیجه گیری اخلاقی از کلیر نشدن من تو لاتری ۲۰۱۵::
۱. سازمان سی.آی. ای....خیلی ضعیف تر سازمان ا.ط.ل.ا.ع.ات. ایرانه...چون من شخصا پر نده خوبی برای رفتن داشتم...
۲. بی عدالتی تو بررسی های اونا دقیقا به اندازه ایرانه...
۳. مواردی که تو کشورهای دیگه ارزش محسوب میشه....مثل نمره تافل و مدارک بین المللی و تحصیلات بالاو سابقه کار تو شرکت های"": های تکنولوژی""" برای اونا امتیازی محسوب نمیشه....

متاسفم که کلیر نشدین

این فرایند اداری مربوط به سارمان سیا نیست و حدود ۱۳ مرحله در سازمان های متفاوت داره (البته طبق چیزی که میشه تو اینترنت پیدا میشه)
هر چی میزان تحصیلات و سابقه کار بالاتر باشه مخصوصا در رشته های حساس که های تک هم به جورایی جزوشونه. حساسیت و دقت آمریکایی ها هم بیشتر میشه و زمان بیشتری برای اینکار میذارن.
در حالی که جاهایی مثل استرالیا و کانادا بدون نخصص و سابقه کار اصلا نمیشه براشون اپلای کرد که اونم یه جور بی عدالتی به حساب میاد
میشه یه جورایی این بی عدالتی رو به اون بی عدالتی در کرد
تشکر کنندگان: A2000 ، alireza51 ، farrokh33 ، SAMBAR ، Pariba ، j.modarres
موفق باشيد
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 20:18)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 19:45)houshym نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 19:40)SAAM_60 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 19:37)houshym نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 19:31)SAAM_60 نوشته:  دوستان خیلی‌ جالبه

همین الان یعنی‌ همین ۲ دقیقه قبل اول کیس ۰۱ ما آپدیت شد بعدش ۰۲ و ۰۳

این یعنی‌ چه ؟

2015AS2546

یعنی دارید کلیر میشید مال ما که اینطوری بود

الان دیگه ؟؟؟

مگه می‌شه ؟ مگه دارییییییم ؟؟؟

آخه سفارت که فردا هیچکیو ایشود نمی‌کنه !!!!!
تا جایی که من میدونم ایشود شدن تو این لحظات میتونه هر مدلی باشه یعنی اینکه ایشود کنند بعد بچسبونن تو پاستون ولی روال عادی اینه که میچسبونن بعد ایشود میکنن

یادتون باشه هنوز آمریکا اوایل ساعتهای کاری 30 سپتامبرشه و میتونه نشونه خوبی باشه
مبارک باشه، همه ایشود شدید به تاریخ ۳۰ سپتامبر

منم الان آپ خوردم فکر کنم دارن پرونده هامون رو میبندن میندازن دور
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: A2000 ، alireza51 ، h_researcher ، SAMBAR ، moj21 ، Pariba ، آزاده_امین ، j.modarres
منم همه دوستان ٢٠١٥ رو بخدا ميسپارم،
با هم خوشحالى كرديم برا يكضربيا و ناراحت شديم برا كليرنسيا،
گفتيمو خنديديم
اطلاعات جمع كرديم و با كسايى كه دقدقه ى مشتركى داشتيم وقت گذرونديم،
اميدوارم هرجا هستين موفق، شاد و سلامت باشيد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه

جلو سفارت واقعاً شلوغ بوده، شوهر من اولين ويزاي مهاجرتي بوده که آفيسر ها نمي گذاشتند، بره تو و گفته بودند که ساعت 1/5 به بعد فردا بيا.!!!! چون يک شنبه و پنچ شنبه ظاهراً بايد بياين. شوهرم گفته فردا ديگه تمومه شما لطف کنيد به مسئول ويزاي مهاجرتي زنگ بزن، و اونها مقاومت مي گردند، که اينجا ايراني هاي ديگه هم صداشون دراومده که آقا امروز آخرين روز رسمي ويزاي مهاجرتي شما دارين واسه خودتون وضعيت روتين را پيگيري مي کنين. ولي حالا با خواهش و يا دعوا و برا اينکه بقيه شاکي ها هم ساکت بشن، ساعت 8:30 ايشون رفته تو، پاسپورتش را داده، و ظاهراً بهش گفتند، فردا بياد ويزاش را بگيره. در ضمن در محل انتظار سفارت، بر خلاف روزهاي قبلي همه صندلي ها پر بوده و حداقل 25 الي 30 نفر سرپا واستاده بودند.

شايد اين چيزي که مي گم به درد لاتاري سال بعد بخوره. حتي الامکان سعي بشه، روزهاي آخر خودتون واسه پيک آپ بريد. چون Agent مي ره سفارت، نگهبان مي گه برو 2 بعد از ظهر بيا ، يا اصلاً فردا بيا و طرف مي گه اي به چشم. در حالي که ممکنه فرداش آفيسر ديگه پاسپورت قبول نکنه، به خصوص اگه تو نامه سفارت ددلاين داده شده باشه. هيچ کسي حاضر نيست برا ويزاي اقامتي يکي ديگه اونجا هر ريسکي رو قبول کنه.
به هر حال، ويزاهايي که ايشود شدند، اميد است که تا 5 اکتبر به دست برندگان برسه. اين بود گزارش غير رسمي آذر پرس از 30 سپتامبر 2015 از جلوي سفارت آمريکا.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان