کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-30 ساعت 19:45)houshym نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 19:40)SAAM_60 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 19:37)houshym نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 19:31)SAAM_60 نوشته:  دوستان خیلی‌ جالبه

همین الان یعنی‌ همین ۲ دقیقه قبل اول کیس ۰۱ ما آپدیت شد بعدش ۰۲ و ۰۳

این یعنی‌ چه ؟

2015AS2546

یعنی دارید کلیر میشید مال ما که اینطوری بود

الان دیگه ؟؟؟

مگه می‌شه ؟ مگه دارییییییم ؟؟؟

آخه سفارت که فردا هیچکیو ایشود نمی‌کنه !!!!!
تا جایی که من میدونم ایشود شدن تو این لحظات میتونه هر مدلی باشه یعنی اینکه ایشود کنند بعد بچسبونن تو پاستون ولی روال عادی اینه که میچسبونن بعد ایشود میکنن

یادتون باشه هنوز آمریکا اوایل ساعتهای کاری 30 سپتامبرشه و میتونه نشونه خوبی باشه
مبارک باشه، همه ایشود شدید به تاریخ ۳۰ سپتامبر
تشکر کنندگان: SAMBAR ، SAAM_60 ، matin86 ، sce ، A2000 ، asal1372 ، Daneshjo ، farrokh33 ، meysam_nr ، moj21 ، hamidrezamg ، alireza51 ، samane1363 ، Pariba
...................

هيچ وقت فكرشو نميكردم منم امضام رو به اين شكل تغيير بدم
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: matin86 ، sce ، حاجی واشنگتن ، Daneshjo ، farrokh33 ، sadaf44 ، moj21 ، APOLO5321 ، alireza51 ، aaraam ، 2015reza ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 19:03)SAMBAR نوشته:  نمیدونم چیزی که مینوسم چقدر طول و عرض داشته باشه ولی واقعا در مورد معجزه میخوام صحبت کنم. چیزی که به چشم دیدمش.
جاتون خالی دیشب با بچه ها یه جایی بودیم که خیلی خوش گذشت و حال کردیم. فکر کنم ۱۲ یا۱ بود برگشتم هتل و برای بار آخر سیس رو چک کردم و دیدم خبری نیست و خوابیدم صبح که بیدار شدم دیدم یکی از بچه ها نوشته به تاریخ ۳۰سپتامبر اپ شده تو دلم گفتم چه دل خوشی داره خانمم گفت خودمون رو هم نگاه کن,دیدم اپ شدیم,خانمم گفت یعنی این اگ واقعی هست؟گفتم نه بابا پرونده رو بستن اپ زدن خلاصه با خیال راحت و بی خیالی رفتیم صبحانه خوردیم برگشتم اتاق و دوش گرفتم خانمم گفت بریم سفارت با بی میلی گفتم بریم.بارون اساسی هم میومد انکارا رو سیل برد. رسیدیم دم سفارت رفتیم پیش بچه هایی که ایستاده بودن و خوش و بش کردیم اینقدر مطمءن بودم خبری نیست که حال نداشتم برم تو.مگه میشد بعد از ۱۰ماه انتظار و تو روز۳۰سپتامبر من ویزا بگیرم. خانمم به زور گفت بریم تو ببینیم چه خبره رفتیم و خانم تپل و بداخلاق نگامون کرد گفت چیه؟ گفتم دیشب اپ شدم گفت واستا چکت کنم.پاسپورتها رو گرفت و رفت پیش افیسر بعد اومد بهم گفت برو مدیکال تمدید کن بیار جوابش رو گفتم آخه جواب نمیده گفت با من چونه نزن برو برو. و من وخانمم واقعا دوییدیم پیش دکتر و بعد پاسپورتها رو دادیم سفارت و الان ایشود شدیم و هنوز بعد از گذشت چند ساعت دهن من بسته نشده.
نمیخوام از قسمت و مصلحت حرف بزنم و نمیخوام از بهشت و جهنم چیزی بگم ولی مطمءنم که خدا حواسش به همه ما هست ما برای آنکارا اومدن به شدت دو دل بودیم روز ۲شنبه بچه هایی که اومده بودن و ویزاهاشون رو داده بودن سفارت وقتی این خبرو دادن بازم ۲دل بودم. خانمم استخاره کرد و خوب اومد و ما توکل کردیم و اومدیم دیروز هم که رسیدیک پاس هامون رو نگرفتن ولی امروز معجزه شد. همش می گفتم که دیگه بعد از دعا نمیکنم چرا به چیز غیر واقعی دل ببندم که خدا یه تو دهنی اساسی بهم زد.خدایاااااااااااااااااا هزار بار شکرت. ۳۰سپتامبر ۲۰۱۵تاریخ عجیبی هست که هیچ وقت فراموشش نمیکنم. و باز هم دعا میکنم خدا به بچه های باقی مونده معجزه اش رو نشون بده.

تبریک میگم، واقعا خدا را شکر، خوندن متن شما من را منقلب کرد، قربون عظمت خدا، به امید دیدن خبرای خوب دیگه از بقیه دوستان
(2015-09-30 ساعت 19:03)SAMBAR نوشته:  نمیدونم چیزی که مینوسم چقدر طول و عرض داشته باشه ولی واقعا در مورد معجزه میخوام صحبت کنم. چیزی که به چشم دیدمش.
جاتون خالی دیشب با بچه ها یه جایی بودیم که خیلی خوش گذشت و حال کردیم. فکر کنم ۱۲ یا۱ بود برگشتم هتل و برای بار آخر سیس رو چک کردم و دیدم خبری نیست و خوابیدم صبح که بیدار شدم دیدم یکی از بچه ها نوشته به تاریخ ۳۰سپتامبر اپ شده تو دلم گفتم چه دل خوشی داره خانمم گفت خودمون رو هم نگاه کن,دیدم اپ شدیم,خانمم گفت یعنی این اگ واقعی هست؟گفتم نه بابا پرونده رو بستن اپ زدن خلاصه با خیال راحت و بی خیالی رفتیم صبحانه خوردیم برگشتم اتاق و دوش گرفتم خانمم گفت بریم سفارت با بی میلی گفتم بریم.بارون اساسی هم میومد انکارا رو سیل برد. رسیدیم دم سفارت رفتیم پیش بچه هایی که ایستاده بودن و خوش و بش کردیم اینقدر مطمءن بودم خبری نیست که حال نداشتم برم تو.مگه میشد بعد از ۱۰ماه انتظار و تو روز۳۰سپتامبر من ویزا بگیرم. خانمم به زور گفت بریم تو ببینیم چه خبره رفتیم و خانم تپل و بداخلاق نگامون کرد گفت چیه؟ گفتم دیشب اپ شدم گفت واستا چکت کنم.پاسپورتها رو گرفت و رفت پیش افیسر بعد اومد بهم گفت برو مدیکال تمدید کن بیار جوابش رو گفتم آخه جواب نمیده گفت با من چونه نزن برو برو. و من وخانمم واقعا دوییدیم پیش دکتر و بعد پاسپورتها رو دادیم سفارت و الان ایشود شدیم و هنوز بعد از گذشت چند ساعت دهن من بسته نشده.
نمیخوام از قسمت و مصلحت حرف بزنم و نمیخوام از بهشت و جهنم چیزی بگم ولی مطمءنم که خدا حواسش به همه ما هست ما برای آنکارا اومدن به شدت دو دل بودیم روز ۲شنبه بچه هایی که اومده بودن و ویزاهاشون رو داده بودن سفارت وقتی این خبرو دادن بازم ۲دل بودم. خانمم استخاره کرد و خوب اومد و ما توکل کردیم و اومدیم دیروز هم که رسیدیک پاس هامون رو نگرفتن ولی امروز معجزه شد. همش می گفتم که دیگه بعد از دعا نمیکنم چرا به چیز غیر واقعی دل ببندم که خدا یه تو دهنی اساسی بهم زد.خدایاااااااااااااااااا هزار بار شکرت. ۳۰سپتامبر ۲۰۱۵تاریخ عجیبی هست که هیچ وقت فراموشش نمیکنم. و باز هم دعا میکنم خدا به بچه های باقی مونده معجزه اش رو نشون بده.
چقدر دلاتون پاکه!
همیشه چند تا کیس رو بیشتر از خودمون دلم میخواست ویزا بگیرند؛ یکی از اونا شما بودید.
مبارکتون باشه ... موفق باشید و پیروز همیشه! Smile
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، matin86 ، sce ، asal1372 ، mfarazz ، Daneshjo ، farrokh33 ، moj21 ، alireza51 ، samane1363 ، 2015reza ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 20:09)bidaad نوشته:  هر چی میخوام نگم انگار کسی نمیگه:
SAAM_60 ایشود شد.
7513 هم کل کیس آپدیت شدندو فکر کنم داره ایشود میشه.

مبارکشون باشه. همچنین تبریک به SAMBAR عزیز.

دلم می خواد تو ایشو بشی
فکر می کنم آخرین پست من اینجا باشه .. فقط خدا می دونه که چقدر به این تغییر در زندگیم احتیاج داشتم ولی دیگه کاریش نمیکرد همون که می دونست که احتیاج دارم نخواست برامون ....واقعا برای سفارت ایروان متاسف هستم که در این دو هفته آخر هیچ تلاشی نکرد ..
از همه بچه ها خداحافظی میکنم
همیشه موفق باشید
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-09-30 ساعت 20:08)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 19:22)SAMBAR نوشته:  حمید خان بالاخره شماره من و تو لیست کلیری ها اعلام کردی.
ببا اینکه خودم از بازمونده ها هستم و اصلا حال خوشی ندارم واقعا از شنیدن خبر کلیری شما خوشحال شدم ... ایشالا همیشه موفق باشی دوست عزیز

باور کن اینقدر از موندن شما ناراحتم که نمی تونم خوشحال بشم خدا میدونه که منم دلم مثل شما گرفته.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، matin86 ، Arshia2000 ، sce ، A2000 ، asal1372 ، Daneshjo ، farrokh33 ، Siamak ، sunn789 ، moj21 ، hadir ، alireza51 ، samane1363 ، 2015reza ، Alex 2014 ، Pariba ، m.ghoreishi
براي همه دعا مي كنم امروز بتونند ويزا بگيرند خصوصا و خصوصا اقاي قريشي كه با هم در يك روز مصاحبه داشتيم و سفرنامه شون و خوابي كه ديده بودند منو خيلي تحت تاثير كائنات قرار داده بود
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
(2015-09-30 ساعت 19:22)SAMBAR نوشته:  حمید خان بالاخره شماره من و تو لیست کلیری ها اعلام کردی.

سلام آقا فرهاد.واقعا از صميم دلم براتون خوشحالم.من چندين ماهه كه داريم اين تابيك رو مي خونم.شما جزء كساني بوديد كه من همش بهتون فكر مي كردم و مرتب براتون دعا مي كردم.هفته پيش حرم حضرت معصومه بودم و كلي براتون دعا كردم.الان كه فهميدم كلير شديد خيلييي خوشحال شدم و به كل خانوادم شما رو تعريف كردم.انشاالله هر جا كه هستيد موفق و پيروز باشيد.به خانومتون هم بگيد كه براي ما ٢٠١٦ ها دعا كنن كه ويزا گرفتن ما به راحتي باشه.
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: A2000 ، Daneshjo ، farrokh33 ، sce ، APOLO5321 ، alireza51 ، SAMBAR ، samane1363 ، 2015reza ، Alex 2014 ، Pariba
عیب نداره حالا اگه ویزا هم می دادن من نمی رفتم
تو روحشون
تشکر کنندگان: mfarazz ، sce ، alireza51 ، SAMBAR ، 2015reza ، Pariba
به همه دوستانی که در این لحظات پایانی کلیر شدن و ویزا گرفتن تبریک میگم و برای همه آن عزیزانی که امسال موفق به اخذ ویزا نشدند آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. امیدوارم هر جا که هستید روزگار را به خوشی سپری کنید.....
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: farrokh33 ، حاجی واشنگتن ، sce ، SAAM_60 ، A2000 ، alireza51 ، SAMBAR ، samane1363 ، Pariba
ای کاش امشب یه حال و هوای دیگه ای توی این تاپیک بود Sad
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: mel ، حاجی واشنگتن ، Arshia2000 ، sce ، A2000 ، alireza51 ، farrokh33 ، SAMBAR ، 2015reza ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 21:48)rbrb-2015 نوشته:  ای کاش امشب یه حال و هوای دیگه ای توی این تاپیک بود Sad

واقعا ولي حيف حيف حيف براي دوستانمون كه جا موندن و زبان ما قاصر و توانمون كم براي كمك به انها ?اميدوارم خداوند به همگي انها خوشبختي و ارامش ابدي عطا كنه ?
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: sce ، حاجی واشنگتن ، behjan ، A2000 ، alireza51 ، rbrb-2015 ، farrokh33 ، SAMBAR ، 2015reza ، Pariba ، m.ghoreishi
تبریک میگم به همه کسانی که ویزا گرفتن و آرزوی موفقیت برای همه ، مخصوصا کسانی که قسمت نشد ویزا بگیرن. من چند ماه نبودم . چند نفر کلیر نشده باقی موند؟
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: sce ، asal1372 ، behzadsh ، A2000 ، alireza51 ، h_researcher ، farrokh33 ، SAMBAR ، 2015reza ، Pariba
تبريك به همه ي برندگان
در يك جمله ميگم خوش به حالتون
كيس نامبر:***٢
تاريخ مصاحبه:٣ آگوست
آپديتها:٢٦،١٣،٥،٤ آگوست
وضعيت:AP
معاف از سربازي و شغل مرتبط با پتروشيمي

بازمانده از لاتاري ٢٠١٥
تشکر کنندگان: sce ، حاجی واشنگتن ، A2000 ، ARSAMNEW ، alireza51 ، farrokh33 ، SAMBAR ، Pariba ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان