کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-10-02 ساعت 21:25)nara نوشته:  با درود و عرض تبریک به همه دوستان کلیر شده ....
و عرض تاسف برای خودم و تعدادی از دوستان کلیر نشده...
امار زیر رو از دوستان کلیر نشده ابوظبی، 27 سپتامبر گذاشتم و تا جایی که میدونم غیر از نفر اول " همسر Azer " کسی کلیر نشد....اگه غیر اینه لطفا اعلام کنید ...

۱- Azer (همسر)/ نصفه نيمه
۲- 1356 Areb
۳- Amir Piri
۴- demah_sol
۵- ghsara (پدر و مادر)-73xx
۶- صابري
۷- اسمانی
۸ - سجاد دال
۹ -بابراس / نصفه نيمه
۱۰- w5gf
11- Saeed_H
12- Jeferson
13-mlkz
14-nara
15- teele
16-Afshin ۲
16-Parsa.Pormand@yahoo.com
17-Setayesh_13642001@yahoo.com
18-Parsa 84
19-minan
20- SAAM-60
21- Parastoo 23

1 رو حذف کنین
10 رو نصفه نیمه کنین (2 تا شون ویزا گرفتن)
19 رو حذف کنین
20 رو حذف کنین

ای وای من که دوباره اومدم، خداحافظی کرده بودم که Wink
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: nara ، Daneshjo ، ebrahim1e ، farrokh33 ، matin86 ، smpf ، moj21 ، samane1363 ، alireza51 ، j.modarres
این امار دوستان کلیر نشده ابوظبی 27 سپتامبر بود...
دوستانی که سبز شدند از اون تاریخ به بعد کلیر شدند.(3 روز آخر)

۱- Azer (همسر)/
۲- 1356 Areb
۳- Amir Piri
۴- demah_sol
۵- ghsara (پدر و مادر)-73xx
۶- صابري
۷- اسمانی
۸ - سجاد دال
۹ -بابراس / نصفه نيمه
۱۰- w5gf // نصفه نیمه
11- Saeed_H
12- Jeferson
13-mlkz
14-nara
15- teele
16-Afshin ۲
16-Parsa.Pormand@yahoo.com
17-Setayesh_13642001@yahoo.com
18-Parsa 84
19-minan
20- SAAM-60
21- Parastoo 23
تشکر کنندگان: Daneshjo ، A2000 ، behjan ، farrokh33 ، matin86 ، smpf ، moj21 ، 2015reza ، areb1356 ، alireza51
(2015-10-02 ساعت 19:38)ebrahim1e نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 19:01)HERMES7 نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 17:25)ebrahim1e نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 08:48)comp نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 09:23)Janilla نوشته:  آقای srod با عرض پوزش میتونم بپرسم کدوم سفارتخونه مصاحبه داشتید؟آخه امسال ابوظبی بچه های سپاه رو خوب کلیر کرد اما آنکارا نه سوال هم از اینجا پیش میاد که جواب استعلام های اینا از کجا میاد که اینقدر متفاوته

دوست گرامی هیچ ربطی به محل سربازی نداره (و نداشته) . آمار و ارقام رو (در همین فروم) اگر نگاه کنید میبینید که کلیر نشدگان بیشترشون اصلا سربازی سپاه نداشند! ولی عادت شده تا یه نفر با سربازی سپاه کلیر نمیشه یا حتی کلیرنس بهش میخوره میگن از سربازی سپاه بود!

اتفاقا دوست عزیز ربط داشته خوبم ربط داشته
خوبه بدونید من با فوق لیسانس تربیت بدنی رشته فوق العادعه بی خطر
شغل مربی فوتبال مسخره ترین شغل دنیا
فقط بخاطر سربازی سپاه بازمانده شدم
و شما از آمار و ارقام صحبت میکنید میشه به شکل کمی اون آمارتون را اعلام فرمایید؟؟؟

شما کیس نامبر بالا داشتین با سربازی س و خوب واقعا سخت بود که و زمان کلیر شدن بهتون نمیرسید .
بنظرم چیزی به نام پروسس قبل از مصاحبه هم وجود نداره چون هزینه بر هست و تهش ممکنه کیس برای مصاحبه حاضر نشه .
بنظرم سربازی رفته تا حداقل ۳ تا ۵ ماه برای کلیر شدن زمان نیاز دارن.
دوستان ۲۰۱۶ که این پست رو میخونن و کیس نامبر بالای 6000 دارن و سربازی س و خانواده ۳ الی ۴ نفر واقعا دارن ریسک میکنن به نظر من و باید حواسشون به داستان باشه.

بله جناب مدیر کاملا صحیح میفرمایند
منم اگر جون یا جولای به مصاحبه رفته بودم به احتمال خیلی زیاد ویزا دریافت میگردم همانطور که بقیه دوستان مانند میثم هاشملو و .. ویزا گرفتند
بحث دوستمون سر این موضوع بود که AP ربطی به سربازی یا سربازی سپاه نداره که من خدمتشون عرض کردم کاملا موضوع سربازی و AP همبستگی بالای با هم دارند
ممنون از جناب مدیر
درمورد ارتباط ap و سربازی س پ ا ه و همینطور حتی ا ر ت ش نظر من هم اینه که مرتبط هستن و جریان ap خوردن رو حتمی میکنه. قطعا اگه کسی خدمت رفته باشه حتی دیپلم ap رو باید قطعی بدونید حتی اگه ا ر ت ش باشه.
ولی این که زمان کلیرنس چقدر زمان میبره به نظر من فقط به مدرک دانشگاهی و خطر داشتنش نیست.
به نظرم اون مواردی که افسر داره برای چک کردن تیک میزنه موثره. من بالشخصه در 45 دقیقه مصاحبه خودم تونستم افسر رو دوبار بخندونم. جوابهای لحظه ای و کوتاه که بیشتر باعث میشد افسر خودش توضیح بده. از شانسم هم دوبار به گفته خودش به اتاق سفیر پیج شد. درحالی که گنگترین و حداقلیترین مدارک را ارائه کرده بودم.
یادمه بعد از من فقط یه پسر کم سن فقط بود. ولی کلیه افرادی که قبل از من داشتن میرفتن به حدی استرس داشتن که بعضیها دوبار دستشویی رفتن. چندین بار مدارکشون رو مرور میکردن. خلاصه نهایت استرس بودن.
من فکر میکنم حتی آمار از بچه های 2015 هم دقیق نیست چون افسر و ارتباط برقرار کردن با اون رو کسی عنوان نمیکنه که آمار بگیریم.
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: nara ، Daneshjo ، ebrahim1e ، farrokh33 ، SAMBAR ، Pariba ، smpf ، moj21 ، 2015reza ، babak90 ، hamed shayan ، alireza51 ، j.modarres
(2015-10-03 ساعت 00:08)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 19:38)ebrahim1e نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 19:01)HERMES7 نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 17:25)ebrahim1e نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 08:48)comp نوشته:  دوست گرامی هیچ ربطی به محل سربازی نداره (و نداشته) . آمار و ارقام رو (در همین فروم) اگر نگاه کنید میبینید که کلیر نشدگان بیشترشون اصلا سربازی سپاه نداشند! ولی عادت شده تا یه نفر با سربازی سپاه کلیر نمیشه یا حتی کلیرنس بهش میخوره میگن از سربازی سپاه بود!

اتفاقا دوست عزیز ربط داشته خوبم ربط داشته
خوبه بدونید من با فوق لیسانس تربیت بدنی رشته فوق العادعه بی خطر
شغل مربی فوتبال مسخره ترین شغل دنیا
فقط بخاطر سربازی سپاه بازمانده شدم
و شما از آمار و ارقام صحبت میکنید میشه به شکل کمی اون آمارتون را اعلام فرمایید؟؟؟

شما کیس نامبر بالا داشتین با سربازی س و خوب واقعا سخت بود که و زمان کلیر شدن بهتون نمیرسید .
بنظرم چیزی به نام پروسس قبل از مصاحبه هم وجود نداره چون هزینه بر هست و تهش ممکنه کیس برای مصاحبه حاضر نشه .
بنظرم سربازی رفته تا حداقل ۳ تا ۵ ماه برای کلیر شدن زمان نیاز دارن.
دوستان ۲۰۱۶ که این پست رو میخونن و کیس نامبر بالای 6000 دارن و سربازی س و خانواده ۳ الی ۴ نفر واقعا دارن ریسک میکنن به نظر من و باید حواسشون به داستان باشه.

بله جناب مدیر کاملا صحیح میفرمایند
منم اگر جون یا جولای به مصاحبه رفته بودم به احتمال خیلی زیاد ویزا دریافت میگردم همانطور که بقیه دوستان مانند میثم هاشملو و .. ویزا گرفتند
بحث دوستمون سر این موضوع بود که AP ربطی به سربازی یا سربازی سپاه نداره که من خدمتشون عرض کردم کاملا موضوع سربازی و AP همبستگی بالای با هم دارند
ممنون از جناب مدیر
درمورد ارتباط ap و سربازی س پ ا ه و همینطور حتی ا ر ت ش نظر من هم اینه که مرتبط هستن و جریان ap خوردن رو حتمی میکنه. قطعا اگه کسی خدمت رفته باشه حتی دیپلم ap رو باید قطعی بدونید حتی اگه ا ر ت ش باشه.
ولی این که زمان کلیرنس چقدر زمان میبره به نظر من فقط به مدرک دانشگاهی و خطر داشتنش نیست.
به نظرم اون مواردی که افسر داره برای چک کردن تیک میزنه موثره. من بالشخصه در 45 دقیقه مصاحبه خودم تونستم افسر رو دوبار بخندونم. جوابهای لحظه ای و کوتاه که بیشتر باعث میشد افسر خودش توضیح بده. از شانسم هم دوبار به گفته خودش به اتاق سفیر پیج شد. درحالی که گنگترین و حداقلیترین مدارک را ارائه کرده بودم.
یادمه بعد از من فقط یه پسر کم سن فقط بود. ولی کلیه افرادی که قبل از من داشتن میرفتن به حدی استرس داشتن که بعضیها دوبار دستشویی رفتن. چندین بار مدارکشون رو مرور میکردن. خلاصه نهایت استرس بودن.
من فکر میکنم حتی آمار از بچه های ۲۰۱۵ هم دقیق نیست چون افسر و ارتباط برقرار کردن با اون رو کسی عنوان نمیکنه که آمار بگیریم.

دوست عزیز ....روز مصاحبه ، ما 5 تا کیس لاتری بودیم که هیچکدوم بیشتر از 5 دقیقه تو اتاق افیسر نبودیم...اصلا مهلت حرف زدن نداد...سریع برگه کلیرنس رو نوشت گذاشت روی میز...1 کیس نصفه نیمه یه ضرب گرفت...یک کیس یه نفره 18 ستاله یه ضرب گرفت... 3 کیس دیگه کلیرنس خوردیم..
تشکر کنندگان: Daneshjo ، farrokh33 ، Pariba ، smpf ، moj21 ، babak90 ، areb1356 ، alireza51 ، j.modarres
سلام
از صمیم قلبم برای عزیزانی که موفق به اخذ ویزا نشدن نارحت شدم، از خدا میخواهم سرنوشت خیلی بهتری براشون رقم بزنه.
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، behjan ، nara ، farrokh33 ، SAMBAR ، hasanhamedi2000 ، Pariba ، smpf ، moj21 ، 2015reza ، babak90 ، hamed shayan ، alireza51 ، Hopeman ، j.modarres ، ahfpca
دوستان ما غلط کردیم بخدا .پس چرا پاسامونو نمیدن ما اصلا ویزا نخواستیم.۳۰نفریم تو انکارا گیر کردیم.کککککمممممکککککک
تشکر کنندگان: nara ، ebrahim1e ، farrokh33 ، SAMBAR ، sasanoush ، nimashariat ، Pariba ، smpf ، moj21 ، bahar101 ، hamed shayan ، alireza51 ، j.modarres
ما اصلا کلیرم نشده بودیم بخدااا فکرکنم دارن ازما انتقام میگیرن.شایدم میخوان اقامت انکارا بدن بما.خداییش دعا کنین واسه ما که مارو ازاد کنن بخدا دیگه پول نداریم تاکی باید بمونیم؟؟ سفارتم اصلا جواب سلام مارم نمیده .هرچی میریم اونجا میگن میفرستیم ptt.میریم اونجا میگن هنوز نفرستادن .بکی بگیم دردمونو ۳۰سپتامبر پایان انتظار خیلیاتون بود ولی ما ۳اکتبرم تمومی نداره .توسیسم که میزنیم یا تو سایت خود سفارت هنوز کماکان ما پندینگیم.دست از سرما برنمیدارن والا.

یکی بیاد ینظری بده اخه
تشکر کنندگان: nara ، ebrahim1e ، farrokh33 ، SAMBAR ، Pariba ، smpf ، moj21 ، babak90 ، alireza51 ، j.modarres
(2015-10-03 ساعت 01:08)alifarjadfar نوشته:  ما اصلا کلیرم نشده بودیم بخدااا فکرکنم دارن ازما انتقام میگیرن.شایدم میخوان اقامت انکارا بدن بما.خداییش دعا کنین واسه ما که مارو ازاد کنن بخدا دیگه پول نداریم تاکی باید بمونیم؟؟ سفارتم اصلا جواب سلام مارم نمیده .هرچی میریم اونجا میگن میفرستیم ptt.میریم اونجا میگن هنوز نفرستادن .بکی بگیم دردمونو ۳۰سپتامبر پایان انتظار خیلیاتون بود ولی ما ۳اکتبرم تمومی نداره .توسیسم که میزنیم یا تو سایت خود سفارت هنوز کماکان ما پندینگیم.دست از سرما برنمیدارن والا.

یکی بیاد ینظری بده اخه
سلام دوست عزیز....از بس تو تاپیک شیطنت کردید...شناساییتون کردن ...گفتند ترکیه بمونید...Big Grin
راستی جواب سوال منو هم ندادید؟سن ، تحصیلات و تعداد افراد کیستون؟؟؟
خدایی جواب بدید ، سفارش میکنم پاستون رو دوشنبه که سفارت باز میشه بدن...
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farrokh33 ، SAMBAR ، Pariba ، moj21 ، hamed shayan ، alireza51 ، j.modarres
۴۰ سال.سه نفر .لیسانس حسابداری وفوق دیپلم گرافیک
تشکر کنندگان: nara ، Pariba ، smpf ، moj21 ، alireza51
دوستان بزرگوار اگر کسی میتونه مقداری ما رو هم اگاه کنه ممنون دار میشیم وضعیت سربازی نیروی انتظامی به طورکلی چطور بوده؟راهنمایی رانندگی هم به طور خاص اگر میدونه کسی ؟؟راستش کیسم۷۲۰۰ هست و از نظر مالی فعلا تحت فشارم و اگر به قول هرمس عزیز گفت ۶۰۰۰ به بالا بیشتر تجدید نظر کنن که ۳ تا ۵ ماه کییلیر زمان میبره چه کار کنم با توجه به اینکه ۳ تومان خرج و بی حاصل بودن رفتنم برم یا قید رفتن بزنم؟
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، nara ، SAMBAR ، Pariba ، smpf ، moj21 ، babak90 ، ben123 ، hamed shayan ، alireza51
(2015-10-03 ساعت 01:24)alifarjadfar نوشته:  ۴۰ سال.سه نفر .لیسانس حسابداری وفوق دیپلم گرافیک

علی جان اصلا اشتباه کردیم رفتیم
منم رفتم ایروان تازه دلم خوش بود ap هستم تا پاسم را دادند وضعیتم را به refused تغییر دادن
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: tamana2016 ، SAMBAR ، Pariba ، smpf ، moj21 ، nara ، matin86 ، alireza51 ، j.modarres
شما ۲۰۱۵هستید؟؟؟دوستان ۲۰۱۶توروخدا اگه هستید فعلا اینجا جای این نوع سوالات نیست بخدا یک عده بچه ها گیر کردن و ما میخوایم راه چاره ای برای خودمون پیدا کنیم ولی هنوز پیدا نکردیم .چطور با این وضعیت شمارو راهنمایی کنیم اخه
تشکر کنندگان: Pariba ، smpf ، moj21 ، areb1356 ، ben123 ، alireza51 ، j.modarres
(2015-10-03 ساعت 01:25)tamana2016 نوشته:  دوستان بزرگوار اگر کسی میتونه مقداری ما رو هم اگاه کنه ممنون دار میشیم وضعیت سربازی نیروی انتظامی به طورکلی چطور بوده؟راهنمایی رانندگی هم به طور خاص اگر میدونه کسی ؟؟راستش کیسم۷۲۰۰ هست و از نظر مالی فعلا تحت فشارم و اگر به قول هرمس عزیز گفت ۶۰۰۰ به بالا بیشتر تجدید نظر کنن که ۳ تا ۵ ماه کییلیر زمان میبره چه کار کنم با توجه به اینکه ۳ تومان خرج و بی حاصل بودن رفتنم برم یا قید رفتن بزنم؟

تجربه نشون داده سربازای ارتش و نیروی انتظامی راحتتر کلیر میشوند
ولی واقعا رفتن شما ریسک داره
البته منتظر بمونید شاید وضعیت کارنت کردن امسال بهتر از 2015 بود
واستون آرزوی موفقیت میکنم
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، tamana2016 ، Pariba ، smpf ، moj21 ، hamed shayan ، alireza51 ، j.modarres
(2015-10-03 ساعت 01:25)tamana2016 نوشته:  دوستان بزرگوار اگر کسی میتونه مقداری ما رو هم اگاه کنه ممنون دار میشیم وضعیت سربازی نیروی انتظامی به طورکلی چطور بوده؟راهنمایی رانندگی هم به طور خاص اگر میدونه کسی ؟؟راستش کیسم۷۲۰۰ هست و از نظر مالی فعلا تحت فشارم و اگر به قول هرمس عزیز گفت ۶۰۰۰ به بالا بیشتر تجدید نظر کنن که ۳ تا ۵ ماه کییلیر زمان میبره چه کار کنم با توجه به اینکه ۳ تومان خرج و بی حاصل بودن رفتنم برم یا قید رفتن بزنم؟
دوست عزیز...اگه به امید خدا کارنت شدید...قطعا مصاحبه رو برید چون واقعا شانسی تر از اونه که بشه شرایط رو تحلیل کرد....مورد داشتیم با شرایط مشابه یکی کلیر شده ...اون یکی نشده....البته احتمال اینکه امسال کات اف رو زودتر بزنند هست.شما حداقل 8 ماه برای این تصمیم وقت دارید
.
تشکر کنندگان: tamana2016 ، Pariba ، smpf ، moj21 ، alireza51 ، j.modarres
اقا ابراهیم ایروان هم هست سفارتم چه کنم داداش؟ شغل و رشته حساس هم ندارم
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Pariba ، smpf ، moj21 ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان