کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-10-02 ساعت 08:48)comp نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 09:23)Janilla نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 02:45)daniel_b نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:58)Azer نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:47)Srod نوشته:  دوست عزیز من نیروی زمینی سپاه خدمت کردم و ۱۵ سال سابقه کار دولتی و غیر دولتی داشتم تمام مدارک مربوط به سابقه کار رو با خودم بردم سفارت و ۲۲ روز کلیر شدنم طول کشید
در ضمن بر خورندن برای اینه که کسی بیاد بگه لیاقتشون همین آدمهای بی سواد و ... این چیزاست
مدت زمان کلیر شدن نه به خدمت ربط داره نه به کار دولتی
اونها هم میدونن سربازی اجباریه و کجا بودنش هم دست خودمون نیست.

خوب دوست عزيز اگه شما خدمت سربازي و کار دولتي و حساس را نداشتيد، شانستون برا يک ضرب گرفتن بيشتر نبود!!!!Big Grin
يک اشتباهي که من خودم کرده بودم، و شوهرم تو مصاحبه ماس ماليش کرد، سابقه کار آموزشيم بود.
من فکر مي کردم، که گفتن سابقه کار آموزشي و فرهنگي تاثير مثبت داره و زودتر ويزا مي دن. تو مصاحبه شوهرم گفت، خانمم ۱۰ ساله کار نميکنه، و فقط تو کارهاي ngo برا توسعه فرهنگ فعاليت مي کنه، و هيچ پولي دريافت نمي کنه، پس کار نمي کنه که فرهنگي باشه، يا غيره.
آفيسر هم گفت، چون کاري نمي کنه، پس دليلي براي ap نمي بينم.

سلام
متاسفانه عضو ngo ها بودن هم خیلی خوب نیست. خیلی از ngoها هستند که بعدا مشخص میشه که وابسته به جای خاصی بودن که باز باعث گیر اونها میشده.
در کل بیکار، مدرک دیپلم و داشتن بابای پولدار والبته سربازی نرفته بهترین حالت برای لاتاری هست. متاسفانه اگر یکی از این موارد صادق نباشه آفیسر یک کنترل حسابی متقاضی رو مهمان میکنه. البته بهتره بگیم سیستم مهاجرتیشون.

آقای srod با عرض پوزش میتونم بپرسم کدوم سفارتخونه مصاحبه داشتید؟آخه امسال ابوظبی بچه های سپاه رو خوب کلیر کرد اما آنکارا نه سوال هم از اینجا پیش میاد که جواب استعلام های اینا از کجا میاد که اینقدر متفاوته

دوست گرامی هیچ ربطی به محل سربازی نداره (و نداشته) . آمار و ارقام رو (در همین فروم) اگر نگاه کنید میبینید که کلیر نشدگان بیشترشون اصلا سربازی سپاه نداشند! ولی عادت شده تا یه نفر با سربازی سپاه کلیر نمیشه یا حتی کلیرنس بهش میخوره میگن از سربازی سپاه بود!

دوست عزیز فاکتورهای زیادی دخیل تو موضوع کلیرنس، سربازی هم یکی از اوناس، اینکه شما میگید هیچ ربطی نداره به محل سربازی اتفاقا داره، کی گفته نداره اگه نداشت ازت نمی پرسید، دقیقا روز مصاحبه از من پرسید کدوم نیرو خدمت کردی ارتش؟ سپاه؟ معلومه تاثیر داره، حالا ممکنه اینکه کدوم نیرو خدمت کرده باشی برای یه آفیسر خیلی مهم باشه رو همون واست کلی چک و استعلام درخواست بده، ممکنه مهم نباشه و ویزا یه ضرب بده! چیزی که معلومه همه چیز دست آفیسر هستش که چقد پروسه ات طول بکشه، شغل دولتی باز یه حساسیت ایجاد می کنه، مدرکت یه حساسیت داره، پاسخ به این سوال که چرا آمریکا می خوای زندگی کنی با اینکه خیلی ساده هست ولی خیلی مهمه، به طور مثال شما فوق لیسانسی ازت اینو میپرسه وقتی بگی مثلا امکانات تحصیلی خوبی داره می خوام درس بخونم زندگی کنم و ... ممکنه فکر کنه فقط می خوای بری یه تکنولوژی رو یاد بگیری برگردی حساس میشه، حتما حتما رو تک تک کلماتی که می خواهید بگید فکر کنید و چیزی که حساسیت ایجاد می کنه نگید
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: tamana2016 ، smpf ، Daneshjo ، farrokh33 ، A2000 ، Pariba ، alireza51 ، 2015reza ، nara ، babak90 ، Kia robani ، m.ghoreishi ، moj21 ، aaraam ، j.modarres
خوب ما هم پاس رو بدون ویزا گرفتیم، اخرین تیرمون هم به سنگ خورد تا دوباره به ثبت نام کنند گان لاتاری بپیوندیم.
یادش بخیر روزی که جواب قبولی پدرم رو گرفتم سریع گل و شیرینی گرفتم رفتم منزل و باورشون نمیشد که برای اولین بار که شرکت کردند و برنده شده بودند....
چه برنامه هایی ریخته بودیم یادش بخیر
از همه دوستان عزیزی که در این تاپیک فعالیت داشتند و امید رو تا اخرین ثانیه ها برامون زنده نگه داشتند تشکر می کنم، واقعا جو خوبی داشت دسته ی 2015 ها
امیدوارم همگی موفق باشید
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

(2015-10-02 ساعت 10:04)mamal amrikaei نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 09:42)HERMES7 نوشته:  سلام صبح دوستان بخير
اين تاپيك بازه كه هنوز ! من دل بستن اش رو ندارم Smile
انشالله دلاتون همين جور باز بمونه Big Grin
ناظمم نيست ظاهرا Wink

نبندش رضا جان. نبندش. بذار ۲۰۱۶ ای هایم بیان اینجا پست بذارن. اصلا خیلی دلشونم بخواد. مدیر به این گلی از کجا میخوان گیر بیارن. مخلصیم آقا رضا . دربست. التماس دعا.

البته که مایه خوشوقتیه بیاییم وازتجربیات دوستان باصفای 2015 ای استفاده کنیم.چراکه نه؟؟راستش مدتهاست این تایپیکو دنبال میکنم.آخرش ازدوجهت غصه دارشدم.هم برای دوستایی که کلی امیدواربودند ونشد وهم برای خودمون که اینطورکه معلومه سال به سال دریغ ازپارسال.....خداکمکمون کنه.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: A2000 ، smpf ، mamal amrikaei ، bahar101 ، Pariba ، alireza51 ، 2015reza ، Mahboy ، farrokh33 ، babak90 ، m.ghoreishi ، moj21 ، hamed shayan ، j.modarres
(2015-10-02 ساعت 01:56)Manamehr نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 00:13)saber_s نوشته:  دیروز بعد از دریافت پاسپورت از سفارت ، امروز وضعیت من به refuesed تبدیل شده در حالیکه سایر دوستانی که دیروز یا انروز پاسشون رو بدون ویزا تحویل گرفتن هنوز ap هستن . چرا اینطوری شده ؟
Refuesed شدن در شانسهای بعدی دریافت ویزاهای مهاجرتی یا غیرمهاجرتی چه تاثیری داره ؟

ایروان هممون رو رفیوز زده فقط شما نیستید.

همه رو ریوز ننوشته.
تشکر کنندگان: smpf ، Pariba ، alireza51 ، farrokh33 ، babak90 ، moj21
(2015-10-02 ساعت 09:42)HERMES7 نوشته:  سلام صبح دوستان بخير
اين تاپيك بازه كه هنوز ! من دل بستن اش رو ندارم Smile
انشالله دلاتون همين جور باز بمونه Big Grin
ناظمم نيست ظاهرا Wink
میشه لطغا تا ناظم نیست نریم سرکلاس تو حیاط بمونیم ؟SmileWinkTongueBig Grin
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، Pariba ، alireza51 ، ریحانا ، nara ، farrokh33 ، babak90 ، APOLO5321 ، moj21 ، j.modarres
(2015-10-01 ساعت 09:59)ebrahim1e نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 09:35)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 09:26)peymanr نوشته:  سلام الان به اتفاق ابراهیم رفتیم سفارت پاسا رو گرفتیم و آپدیت و ریفیوز شدیم به تاریخ ۱ اکتبر

یعنی چی ؟ یعنی ویزا ندادن ؟ اخه ابراهیم توی امضاش زده کلیر !
ای بابا اینا دیگه کین؟

سلام الکس جان ممنون دوست عزیزم بابت تبریکت اما متاسفانه من کلیر نشدم و همه دوستانی که ایروان پاس اوورده بودند بدون کلیری امروز بعد از تحویل گرفتن پاسپورتشون REFUSED خواهند شد

کاری که تیچر میگفت باش انجام بدن با ما انجام دادنBig GrinBig Grin
موندم اینا که میخاستن ما را ریفیوز کنند چرا همون اول ریفیوزمون نکردن

از امضاتوت میشه امید رو همچنان حس کرد.فدای دل بزرگت پسر.امیدوارم به همه خواسته هات برسی
تشکر کنندگان: Arshia2000 ، A2000 ، Pariba ، alireza51 ، smpf ، 2015reza ، farrokh33 ، babak90 ، Daneshjo ، ebrahim1e ، moj21 ، hamed shayan ، j.modarres
سلام و خسته نبلشيد خدمت شما دوستان عزيزم.آرزوي موفقيت ميكنم و صبر براي تمام بازمانده هاي عزيزو تبريك خدمت همه ي افرداي كه ويزا گرفتند. يك سوالي داشتم شايد ناراحت شيد تو اين تاپيك ميپرسم ولي اونقدر از خوندن اين تاپيك ناراحت شدم كه ... ميخواستم بدونم شخصي بوده از اوايل اكتبر ٢٠١٥ با رشته حساس بدون سريازي و كار كه كلير نشده باشه؟
ممنون ميشم اگر كسي ميدونه پاسخي بهم بده . ممنون
تشکر کنندگان: Pariba ، alireza51 ، smpf ، farrokh33 ، babak90 ، Daneshjo ، moj21 ، j.modarres
(2015-10-01 ساعت 01:58)Azer نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:47)Srod نوشته:  دوست عزیز من نیروی زمینی سپاه خدمت کردم و ۱۵ سال سابقه کار دولتی و غیر دولتی داشتم تمام مدارک مربوط به سابقه کار رو با خودم بردم سفارت و ۲۲ روز کلیر شدنم طول کشید
در ضمن بر خورندن برای اینه که کسی بیاد بگه لیاقتشون همین آدمهای بی سواد و ... این چیزاست
مدت زمان کلیر شدن نه به خدمت ربط داره نه به کار دولتی
اونها هم میدونن سربازی اجباریه و کجا بودنش هم دست خودمون نیست.

خوب دوست عزيز اگه شما خدمت سربازي و کار دولتي و حساس را نداشتيد، شانستون برا يک ضرب گرفتن بيشتر نبود!!!!Big Grin
يک اشتباهي که من خودم کرده بودم، و شوهرم تو مصاحبه ماس ماليش کرد، سابقه کار آموزشيم بود.
من فکر مي کردم، که گفتن سابقه کار آموزشي و فرهنگي تاثير مثبت داره و زودتر ويزا مي دن. تو مصاحبه شوهرم گفت، خانمم ۱۰ ساله کار نميکنه، و فقط تو کارهاي ngo برا توسعه فرهنگ فعاليت مي کنه، و هيچ پولي دريافت نمي کنه، پس کار نمي کنه که فرهنگي باشه، يا غيره.

سلام
متاسفانه عضو ngo ها بودن هم خیلی خوب نیست. خیلی از ngoها هستند که بعدا مشخص میشه که وابسته به جای خاصی بودن که باز باعث گیر اونها میشده.
در کل بیکار، مدرک دیپلم و داشتن بابای پولدار والبته سربازی نرفته بهترین حالت برای لاتاری هست. متاسفانه اگر یکی از این موارد صادق نباشه آفیسر یک کنترل حسابی متقاضی رو مهمان میکنه. البته بهتره بگیم سیستم مهاجرتیشون.

آقای srod با عرض پوزش میتونم بپرسم کدوم سفارتخونه مصاحبه داشتید؟آخه امسال ابوظبی بچه های سپاه رو خوب کلیر کرد اما آنکارا نه سوال هم از اینجا پیش میاد که جواب استعلام های اینا از کجا میاد که اینقدر متفاوته

دوست گرامی هیچ ربطی به محل سربازی نداره (و نداشته) . آمار و ارقام رو (در همین فروم) اگر نگاه کنید میبینید که کلیر نشدگان بیشترشون اصلا سربازی سپاه نداشند! ولی عادت شده تا یه نفر با سربازی سپاه کلیر نمیشه یا حتی کلیرنس بهش میخوره میگن از سربازی سپاه بود!

اتفاقا دوست عزیز ربط داشته خوبم ربط داشته
خوبه بدونید من با فوق لیسانس تربیت بدنی رشته فوق العادعه بی خطر
شغل مربی فوتبال مسخره ترین شغل دنیا
فقط بخاطر سربازی سپاه بازمانده شدم
و شما از آمار و ارقام صحبت میکنید میشه به شکل کمی اون آمارتون را اعلام فرمایید؟؟؟
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
سلام دوستان ما هنوز انکاراییم پاسامونو هنوز ندادن از ۲۸سپتامبر مونده اونجا دیگه خسته شدیم .بریدیم بخدا نه راه پس داریم نه راه پیش.اصلا معلوم نیست چخبره.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، babak90 ، smpf ، alireza51 ، Daneshjo ، elnazd ، Pariba ، moj21 ، j.modarres
(2015-10-02 ساعت 13:51)hamed shayan نوشته:  خوب ما هم پاس رو بدون ویزا گرفتیم، اخرین تیرمون هم به سنگ خورد تا دوباره به ثبت نام کنند گان لاتاری بپیوندیم.
یادش بخیر روزی که جواب قبولی پدرم رو گرفتم سریع گل و شیرینی گرفتم رفتم منزل و باورشون نمیشد که برای اولین بار که شرکت کردند و برنده شده بودند....
چه برنامه هایی ریخته بودیم یادش بخیر
از همه دوستان عزیزی که در این تاپیک فعالیت داشتند و امید رو تا اخرین ثانیه ها برامون زنده نگه داشتند تشکر می کنم، واقعا جو خوبی داشت دسته ی ۲۰۱۵ ها
امیدوارم همگی موفق باشید
خیلی سخته حامد جان.الان از روزی که اخرین سری رو اعلام کردن تا حالا تو فکریم ولی هیچ کاریش نمیشه کرد فقط زمان لازم داره.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: farrokh33 ، babak90 ، ریحانا ، smpf ، alireza51 ، behjat ، Daneshjo ، hamed shayan ، Pariba ، moj21 ، j.modarres
(2015-10-02 ساعت 17:25)ebrahim1e نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:58)Azer نوشته:  خوب دوست عزيز اگه شما خدمت سربازي و کار دولتي و حساس را نداشتيد، شانستون برا يک ضرب گرفتن بيشتر نبود!!!!Big Grin

سلام

و شما از آمار و ارقام صحبت میکنید میشه به شکل کمی اون آمارتون را اعلام فرمایید؟؟؟

شما کیس نامبر بالا داشتین با سربازی س و خوب واقعا سخت بود که و زمان کلیر شدن بهتون نمیرسید .
بنظرم چیزی به نام پروسس قبل از مصاحبه هم وجود نداره چون هزینه بر هست و تهش ممکنه کیس برای مصاحبه حاضر نشه .
بنظرم سربازی رفته تا حداقل 3 تا 5 ماه برای کلیر شدن زمان نیاز دارن.
دوستان 2016 که این پست رو میخونن و کیس نامبر بالای 6000 دارن و سربازی س و خانواده 3 الی 4 نفر واقعا دارن ریسک میکنن به نظر من و باید حواسشون به داستان باشه.
تشکر کنندگان: babak90 ، ebrahim1e ، nara ، smpf ، alireza51 ، yesorno ، Arshia2000 ، ben123 ، Daneshjo ، 2015reza ، A2000 ، m.ghoreishi ، APOLO5321 ، farrokh33 ، asal1372 ، Pariba ، moj21 ، aaraam ، hamed shayan ، j.modarres
(2015-10-02 ساعت 19:01)HERMES7 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 02:45)daniel_b نوشته:  سلام

شما کیس نامبر بالا داشتین با سربازی س و خوب واقعا سخت بود که و زمان کلیر شدن بهتون نمیرسید .
بنظرم چیزی به نام پروسس قبل از مصاحبه هم وجود نداره چون هزینه بر هست و تهش ممکنه کیس برای مصاحبه حاضر نشه .
بنظرم سربازی رفته تا حداقل ۳ تا ۵ ماه برای کلیر شدن زمان نیاز دارن.
دوستان ۲۰۱۶ که این پست رو میخونن و کیس نامبر بالای 6000 دارن و سربازی س و خانواده ۳ الی ۴ نفر واقعا دارن ریسک میکنن به نظر من و باید حواسشون به داستان باشه.

بله جناب مدیر کاملا صحیح میفرمایند
منم اگر جون یا جولای به مصاحبه رفته بودم به احتمال خیلی زیاد ویزا دریافت میگردم همانطور که بقیه دوستان مانند میثم هاشملو و .. ویزا گرفتند
بحث دوستمون سر این موضوع بود که AP ربطی به سربازی یا سربازی سپاه نداره که من خدمتشون عرض کردم کاملا موضوع سربازی و AP همبستگی بالای با هم دارند
ممنون از جناب مدیر
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: nara ، smpf ، babak90 ، alireza51 ، HERMES7 ، ben123 ، Daneshjo ، 2015reza ، A2000 ، m.ghoreishi ، APOLO5321 ، farrokh33 ، Pariba ، moj21 ، hamed shayan ، j.modarres
(2015-10-02 ساعت 19:38)ebrahim1e نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 19:01)HERMES7 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 09:23)Janilla نوشته:  آقای srod با عرض پوزش میتونم بپرسم کدوم سفارتخونه مصاحبه داشتید؟آخه امسال ابوظبی بچه های سپاه رو خوب کلیر کرد اما آنکارا نه سوال هم از اینجا پیش میاد که جواب استعلام های اینا از کجا میاد که اینقدر متفاوته

بنظرم سربازی رفته تا حداقل ۳ تا ۵ ماه برای کلیر شدن زمان نیاز دارن.
دوستان ۲۰۱۶ که این پست رو میخونن و کیس نامبر بالای 6000 دارن و سربازی س و خانواده ۳ الی ۴ نفر واقعا دارن ریسک میکنن به نظر من و باید حواسشون به داستان باشه.

بله جناب مدیر کاملا صحیح میفرمایند
منم اگر جون یا جولای به مصاحبه رفته بودم به احتمال خیلی زیاد ویزا دریافت میگردم همانطور که بقیه دوستان مانند میثم هاشملو و .. ویزا گرفتند
بحث دوستمون سر این موضوع بود که AP ربطی به سربازی یا سربازی سپاه نداره که من خدمتشون عرض کردم کاملا موضوع سربازی و AP همبستگی بالای با هم دارند
ممنون از جناب مدیر

سلام به نوبه خود براي تمام هموطناني كه موفق به گرفتن ويزا شدن آرزوي سلامتي و موفقيت در ادامه راه و براي عزيزاني كه شايد به ناحق از دريافت ويزا محروم شدن آرزوي صبر و بردباري دارم شايد چنين مصلحت بود وازتمام بچه ها كه اين مدت وقت و انرژيشون رو صرف كمك به برندگان لاتاري كردن صميمانه تشكر ميكنم درپناه خداوند متعال
تشکر کنندگان: nara ، smpf ، Kia robani ، alireza51 ، behjat ، Daneshjo ، 2015reza ، bahar101 ، ebrahim1e ، A2000 ، Hopeman ، farrokh33 ، Pariba ، moj21 ، hamed shayan ، j.modarres ، ahfpca

سلام

بزودی این تایپیک بسته خواهد شد.
همواره امیدوار باشید و هرگز افسوس گذشته را نخورید.
روزهای دشواری را پشت سر گذاشتید، آخر هم یکی ویزا گرفت و یکی نگرفت.
این شکست نیست، این لاتاری است.
شانس چنین بوده و بایستی قبول کرد.
سال گذشته من بعد از 205 روز به این صفحات آخر رسیدم.
با امید به آینده به زندگی ادامه دهید.

انشالله هر کجا که هستید همیشه سلامت و پیروز باشید.

عزیرانی که نتوانستند ویزا بگیرند و بقیه خانواده توانسته اند، در بخش بازماندگان لاتاری و یا با پیغام خصوصی برای ادامه روند کار تماس بگیرید و اصلا نگران نباشید.
شما می توانید کمتر از 15 ماه به خانواده ملحق شوید.
زمان اقدام شما (PD = priority date) برای F2A در نوبت مصاحبه شما تاثیر دارد.

همسرتان باید از طریق فرم I-130 و ارائه مدارک و واریز 420 دلار برای شما تقاضا بدهد.
شما پس از حدود دوماه اپرو می شوید.
سپس شما کیس نامبر و اینویس نامبر دریافت می کنید.
سپس فرم 261 و واریز 120 دلار را انجام می دهید.
مرحله بعد فرم 260 و واریز 325 دلار .
و ارسال مدارک.
نوبت آخر مصاحبه خواهد بود.
کل پروسه حدود 15 ماه می باشد. (کلیرنس هم که شانسیه)

این هم راهنمای روند کار

[عکس: 14424200661.jpg]

من اله توفیق
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

تشکر کنندگان: nara ، ریحانا ، Daneshjo ، smpf ، farrokh33 ، Pariba ، moj21 ، pari pari ، j.modarres
باسلام خدمت پیشکسوتان و مدیران عزیز خواهش می کنم قبل از بسته شدن این تاپیک به این سوال بنده جواب بدید من با اینکه تمام این ماهها تمام پیغامها ی شما رو خوندم وتحلیلهاتون دیدم ولی بازم تو شمارش اینکه 7650 نفر از ایران کارنت شدن واگر حدود 650 نفر هم به مصاحبه نرفته باشند و 500 نفر ریجکت شده باشندچطور ممکنه فقط 2500 نفر ویزا گرفته باشند پس حدود 4000 نفر باید تا 30 سپتامبر ویزا نگرفته باشند آیا محاسبه اینجانب درست یا غلط هست با سپاس فراوان
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: alireza51 ، nara ، Daneshjo ، smpf ، farrokh33 ، Pariba ، moj21 ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان