کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
من مصاحبم 10 دسامبر بود اما آخرین آپم 20 فوریه بوده و دیگه هیچ آپی نداشتم.....
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: hrghoreshi ، p00ya2001 ، goliii
(2015-03-28 ساعت 19:10)ashkan.h56 نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 08:47)masouleh نوشته:  سلام دوستان
من هم دیروز کیس های آنکارا رو چک می کردم اکثرا اونهایی که تا 2 دسامبر مصاحبه رفتن آپدیت شدن - دیشب هم سه دسامبر یا و چند تا از 8 دسامبریا آپدیت شدن
کلا بنظر می رسه که 106 تا کیس که تا 16 دسامبر مصاحبه رفتن هنوز AP هستن
فایل زیر تجمیع اطلاعات سیمون برای آسیا هست با باقیمانده AP آنکارا

https://www.dropbox.com/s/86sw4bqag3ccqg....xlsx?dl=0

ماسوله عزیز، ممنون از اطلاع رسونیت، فقط یه سوالی، تویه این فایل، ستون Interview Date ، خالیه، دیتای این ستون رو نمی شه از جایی پیدا کرد؟
اشکان جان، متاسفانه اطلاعات اون ستون در دسترس نیست برای کل آسیا ولی توی شیت بعدی کیسهای باقیمانده AP آنکارا با تاریخ مصاحبه هاشون هست که دستی از روی فایل یکی از دوستان وارد شده تعداد کمی مربوط به اوایل اکتبر بوده که من نداشتم در ضمن ممنون بابت جدولت و زحمتی که کشیدی یک سری هم دیروز آپ شده بودند اگه زحمتی نبود جدول این 106 نفر رو آپدیت کنی ببینیم که جه تعدادی از این صد نفر آپ شدند

#
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان:
به روی چشم ماسوله عزیز، بزار یه نگاهی بندازم.
منظورت همون جدول چند صفحه پیشه که روز پنج شنبه شب از روی آپدیت آنکارا آماده کردم؟
بدرد خور بود اصلا؟

در ضمن اون جدول شامل 26 کیس و در مجموع 48 نفر بود.
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان:
اشکان جان، متاسفانه اطلاعات اون ستون در دسترس نیست برای کل آسیا ولی توی شیت بعدی کیسهای باقیمانده AP آنکارا با تاریخ مصاحبه هاشون هست که دستی از روی فایل یکی از دوستان وارد شده تعداد کمی مربوط به اوایل اکتبر بوده که من نداشتم در ضمن ممنون بابت جدولت و زحمتی که کشیدی یک سری هم دیروز آپ شده بودند اگه زحمتی نبود جدول این 106 نفر رو آپدیت کنی ببینیم که جه تعدادی از این صد نفر آپ شدند

دوستان تاریخ دقیق مصاحبه یکسری دوستان که گفته شد 12 نوامبر، 13 نوامبر و 17 نوامبر بوده. بقیه یعنی 1810 اواسط دسامبر، 3464 و 67 اواسط فوریه و 560 و 6 اوایل نوامبر مصاحبه داشته اند که البته این را از روی تاریخ اولین آپدیتشان در سیس میگویم. چون تعدادی از اینها مخصوصا دسامبر و فوریه تا یک تاریخ Ready بوده اند و بعد AP شده اند. در ضمن تعداد آپدیتهای دور از مصاحبه اکثر آنها زیاد نیست و تنها نزدیک کلیر شدن چند آپدیت دارند که نشانه همان آپدیت باارزش است که مکرر گفته شده است.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: jupiterx ، goliii
دوستان یکی به من کمک کنه .
من برای ایروان همین دو تا سایت رو چک کنم کافیه؟؟
یکی
http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
و یکی دیگه تو سایت
https://ceac.state.gov/ceac/
قسمت
IMMIGRANT: Check My Visa Application Status
رو چک کنم؟؟؟ کار دیگه ایی باید انجام بدم یا نه فقط همین سایت ها (در صورت درست بودن سایت) رو چک کنم ؟
از دوستان مطلع خواهش میکنم بهم کمک کنن... چون واقعا اطلاعات در مورد ایروان خیلی کمه...
کمک کنید دوستان من
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، goliii
خانم های خانه دار هم کلیرنس دارند؟
تشکر کنندگان:
(2015-03-28 ساعت 20:30)kingaram نوشته:  خانم های خانه دار هم کلیرنس دارند؟

سلام آرام خانم، ینی عالی بود نحوه سوال پرسیدنت، مختصر و مفید، مستقیم رفتی سراغ موضوع اصلی.

اوکی، داشتن اسپانسر مالی، سابقه کاری قبلی، رشته تحصیلی، فامیل در کشور مورد نظر، نحوه مصاحبه، فردی که اون ور آدرشو اعلام کردی، تشابه اسمی، دارا بودن اسامی خاص، تغییرات شناسنامه ای ثبت شده در صفحه توضیحات، سفر به بعضی کشورهای خاص و ...

موارد فوق در کنار هم و یا بصورت منفرد میتونه علل دچار شدن یک خانم خانه دار به پروسه کلییرنس بشه.

پاینده باشید.

#
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: varchandi ، Reza-2015 ، behdadK ، Mahboy ، Alex 2014 ، goliii ، kingaram ، BardiyaSeVen ، aaraam
(2015-03-28 ساعت 20:01)Radwin نوشته:  اشکان جان، متاسفانه اطلاعات اون ستون در دسترس نیست برای کل آسیا ولی توی شیت بعدی کیسهای باقیمانده AP آنکارا با تاریخ مصاحبه هاشون هست که دستی از روی فایل یکی از دوستان وارد شده تعداد کمی مربوط به اوایل اکتبر بوده که من نداشتم در ضمن ممنون بابت جدولت و زحمتی که کشیدی یک سری هم دیروز آپ شده بودند اگه زحمتی نبود جدول این 106 نفر رو آپدیت کنی ببینیم که جه تعدادی از این صد نفر آپ شدند

دوستان تاریخ دقیق مصاحبه یکسری دوستان که گفته شد 12 نوامبر، 13 نوامبر و 17 نوامبر بوده. بقیه یعنی 1810 اواسط دسامبر، 3464 و 67 اواسط فوریه و 560 و 6 اوایل نوامبر مصاحبه داشته اند که البته این را از روی تاریخ اولین آپدیتشان در سیس میگویم. چون تعدادی از اینها مخصوصا دسامبر و فوریه تا یک تاریخ Ready بوده اند و بعد AP شده اند. در ضمن تعداد آپدیتهای دور از مصاحبه اکثر آنها زیاد نیست و تنها نزدیک کلیر شدن چند آپدیت دارند که نشانه همان آپدیت باارزش است که مکرر گفته شده است.
رادوین جان من اون سری از دوستان رو که بعد از نیمه دوم دسامبر مصاحبه داشتن و شما فرمودین تو لیست نذاشتم و فقط کیسهای که بیشتر از صد روزه منتظرن رو یکجا جمع کردم

(2015-03-28 ساعت 19:58)ashkan.h56 نوشته:  به روی چشم ماسوله عزیز، بزار یه نگاهی بندازم.
منظورت همون جدول چند صفحه پیشه که روز پنج شنبه شب از روی آپدیت آنکارا آماده کردم؟
بدرد خور بود اصلا؟

در ضمن اون جدول شامل 26 کیس و در مجموع 48 نفر بود.
آره اگه بشه ببینیم از اونها که بالای صد روزه منتظرن چند درصد آپدیت شدن تا امروز
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: Radwin ، ارسطو
(2015-03-28 ساعت 19:26)mordad نوشته:  من مصاحبم 10 دسامبر بود اما آخرین آپم 20 فوریه بوده و دیگه هیچ آپی نداشتم.....

دوست عزیز برای دهم دسامبر 6 تا کیس AP هستن که سه تاشون فقط آپدیت شدن
213،1501،877،922،1629
تشکر کنندگان: amindv15
سلام به همگی دوستان
من یک سوال داشتم و اینکه افرادی که کلیر می شوند چطوری باید فهمید که بعدا با ویزا انها موافقت شده یا نه و اینکه معنی اپ چیه و ازین فایلی که ماسوله زحمت کشیده چی میشه فهمید و یک توضیح در مورد اون بدید ممنون میشم
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
(2015-03-28 ساعت 22:03)heridas نوشته:  سلام به همگی دوستان
من یک سوال داشتم و اینکه افرادی که کلیر می شوند چطوری باید فهمید که بعدا با ویزا انها موافقت شده یا نه و اینکه معنی اپ چیه و ازین فایلی که ماسوله زحمت کشیده چی میشه فهمید و یک توضیح در مورد اون بدید ممنون میشم

دوست عزیز یک سوال شما درحقیقت تمام چیزهایی است که وجود دارد:
1- کسی که کلیر میشود یعنی با صدور ویزای او موافقت شده است و اسمشان را مثلا در سایت سفارت آنکارا با تاریخی که فرصت دارند که به سفارت مراجعه کنند و ویزایشان را بگیرند میزنند لینک آن هم:
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
2- آپدیت را باید سایت ceac پیگیری بفرمائید و معنای دقیق آن و اینکه کی باید ازش خوشحال شد را کسی دقیق نمیداند ولی کلا نشاندهنده که پرونده لاتاری شما باز شده. ولی اینکه دقیقا چه اتفاقی میفتد شرمنده هیچکس نمیداند ولی کلا ندانید چیه هم چیزی از دست ندادید. آدرس آن هم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
در این آدرس هم باید کیس نامبر خود را بدون صفرهای قبل از شماره های آخر وارد نمائید
3- در فایلی هم که ماسوله عزیز گذاشته هم کیس نامبرهای لاتاری از یک تا بالا گذاشته شده و اینکه افراد در چه مرحله ای هستند مثلا ویزاشون صادر شده، مرحله کلیرنس هستند، در انتظار مصاحبه هستند، فرمشان در حال بررسیه. ولی دیگر اینکه هرکدام از اصطلاحات به چه معناست و چطوری میشه از روشون تحلیل کرد مثنوی هفتاد من کاغذه که باید با زیر و رو کردن این سایت بفهمید. البته زیاد هم لازم نیست درگیرش بشوید.
کلا اینها که گفتم چکیده ای بود از جواب سوال شما. موفق باشید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: kaamiran ، goliii ، ashkan.h56
(2015-03-28 ساعت 20:19)hilda60 نوشته:  دوستان یکی به من کمک کنه .
یکی
و یکی دیگه تو سایت
قسمت
رو چک کنم؟؟؟ کار دیگه ایی باید انجام بدم یا نه فقط همین سایت ها (در صورت درست بودن سایت) رو چک کنم ؟
از دوستان مطلع خواهش میکنم بهم کمک کنن... چون واقعا اطلاعات در مورد ایروان خیلی کمه...
کمک کنید دوستان من
] چرااااااا کسی جواب منو نمیده آخه SadSadSadSadSad
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2015-03-28 ساعت 22:56)hilda60 نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 20:19)hilda60 نوشته:  دوستان یکی به من کمک کنه .
یکی
و یکی دیگه تو سایت
قسمت
کمک کنید دوستان من
] چرااااااا کسی جواب منو نمیده آخه SadSadSadSadSad

هیلدای عزیز
تبریک برای ویزای خودت
لطفاً آروم باش
همین سایت ها درسته و کافی هم هست
همسرتون کلی وقت داره پس اصلاً نگران نباش و منتظر و صبور باش
به همین زودی ها ویزای همسرت هم میاد
همه براش دعا می کنیم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، HERMES7 ، behjat ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، Alex 2014 ، goliii ، hilda60 ، pari pari
یه نتیجه جالب از اطلاعات سیمون میشه گرفت.
تو کل اسیا 3851 نفر مصاحبه شده اند و 923 نفر Apخوردن یعنی حدود 24 درصد-109 نفر ریجکت شدن و بقیه ویزا گرفتن.
حالا سهم سفارت انکارا 251 نفر بوذه که 199 نفر Apخوردن یعنی حدود 79 درصد و بقیه ویزا گرفتن.
این یعنی اکثر کسایی که انکارا مصاحبه شدن Ap خوردن.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، p00ya2001 ، goliii ، jupiterx
(2015-03-28 ساعت 16:24)behdadK نوشته:  دوست عزیز حمید جان اول سلام بنده رو به دوستتون برسونید و یه تبریک جانانه از طرف من به ایشون بگین بابت این خوش شانسی و خبر خوش ثانیا و مهم تر از اون یک معذرت خواهی ویژه از شما و MTFE-Teacher که من نتونستم علت این تاکیدم رو درست منتقل کنم امیدوارم که دلخوری از بابت اصرار بنده برای شما دو عزیز بوجود نیامده باشه.
قصد تاکید بنده بر عدم اهمیت آپدیت ها این نیست که دوستان نا امید بشن و سر به بیابان بزنند و 3 ماه صبر کنند. که آی الان کلیر نمیشم پس آپدیت ها مهم نیست. یک خوشبینی عمومی خیلی هم مفیده و باعث گذران سریعتر از این دوران میشه اما این که هر روز و هر ثانیه منتظر کلیر باشی و مدام سایت سفارت رو چک کنی که مبادا الان کلیر شده باشی یک خوره میشه و یه معضل روانی که زندگی آدم رو مختل میکنه، از همه کارها میندازتت، افسرده و گوشه گیر و پرخاشگرت میکنه و سیستم ایمنی بدنت رو مختل میکنه و هزار درد و بلای دیگه که من در مجموع بهش میگم کلیرنس زدگی Big Grin
و همه این چک ها برای چیه؟ برای اینکه یک نفر که شما فرمودید از بین 763 نفر کلیرنسی امسال بدون شرایط یکضربی 23 روزه کلیر شده. این احتمال برابر با است با 0.0013 .
حالا شما به من بگو آیا این احتمال به قدری هست که ارزش اون عوارض رو داشته باشه؟ تجربه سالهای گذشته میگه که اکثریت کیس ها می بایست منتظر کلیر های گروهی باشند. کلیر های افرادی که واقعا شرایط یکضرب هم دارند معمولا حداکثر تا 1 ماه بعد از مصاحبه اتفاق می افته حالا شما اگر 1 ماه از مصاحبه ات گذشته و سایت آنکارا هم تازگی آپدیت داده و اسم شما توش نباشه بهتره بگذاری داستان رو به کنار و به زندگیت برسی و از چرخ زندگی عقب نیوفتی.
البته که باید خوش بین باشی و این فانتزی رو گوشه ذهنت داشته باشی که بزودی کلیر میشی اما خوش بینی حد و حدودی داره. من دنبال این نیستم که حد و حدود برای شما تعریف کنم چون نه وظیفه منه نه در اختیاراتم نه علاقه دارم برای شما تعیین تکلیف کنم. وظیفه من به عنوان یک عضو و یک انسان (نه به عنوان یک مدریتور فروم که هیچ فرومی همچین وظیفه ای رو به مدیر محول نمیکنه!) اینه که جلوی پست هایی که باعث بالابردن واهی سطح انتظارات دوستان منتظر که 99.87 درصد اونها باید منتظر کلیر گروهی باشند رو بگیرم. این که هر کدوم چه احساسی دارند به خودشون مربوطه اما یه خورده هم دو طرف باید این آپدیت ها رو ساده تر بگیرند و بدونند که این آپدیت ها نهایت 3-4 روز قبل از کلیر شدن معنی دار میشن و 365 تا آپدیت هم هیچ معنی ای نداره مخصوصا اگر از آخرین آپدیت سایت سفارت خیلی گذشته باشه!
فکر میکنم تاکید بسه. هر کسی میخواست منظور من رو بگیره گرفت هر کسی هم نمیخواست نگرفت. بیشترش باعث آزرده شدن دوستان میشه. امیدوارم موفق باشید و همگی به زودی کلیر بشین. من کاری که از دستم به عنوان یه برنده لاتاری و یه همراه بر می اومد انجام دادم.
به امید موفقیت همه دوستان

بهداد عزيز، كاملا با حرفت موافقم كه اون واقعا خوش شانسي بوده، اما در كل منظور حرف من اين بود كه اصلا و اصلا نميشه پيش بيني كرد همونطور كه امكان داره ٦ ماه طول بكشه همونطورم احتمال ٢ ماهه كلير شدن هم هست،
و يه چيز ديگه اينه كه مطمعنم هممون دچار اون بيماري كه ميگي هستيمBig Grin
من كه علائمشو دارمWink اما هميشه اميدواربودم و خواهم بود، در كل قصد جسارت نداشتم چون من خيلي به اين سايت و شما مديون هستم. كم پيغام ميذارم و مي نويسم اما هميشه زير آبي هستم اينجا و اطلاعات شما و دوستان ديگه كمك من بوده تو اين مسير، ممنون از همتون ❤️
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: behdadK ، Alex 2014 ، mfte.teacher ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان