کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان سلام
من هر چه در سایت ابوظبی شماره کیسمو میدم این پیغامو میده
"No information has been found about the application number you entered.
Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers."
میشه راهنمایی کنید که چرا کیسم آپدیت نمیشه؟
تاریخ مصاحبه 23 مارچ بوده.
تشکر کنندگان: lotttery2015
(2015-03-28 ساعت 00:39)روندی نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 23:42)milad.nas نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 23:35)sunn789 نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 23:10)milad.nas نوشته:  اي جونم
الان يه اپ داشتم به تاريخ ٢٧ مارچ فقط خودم معلومه از ا م ري ك ا بوده پس فردا اميدوارم همسرم هم اپ بشه ، شروع خوبيه اميدوارم ادامه داشته باشه تا كلير شدن ما ، واسه همه ارزوي هر چه سريعتر كلير شدن دارم
فکر کنم اولین دسامبری شما بودین ، ایا دسامبری دیگه ای هم داشتیم

فكر ميكنم همينطور باشه ، از دوستان اگر كيسي در دسامبر مصاحبه داشته و اپ خورده لطفا بگه يه بررسي داشته باشيم ممنونTongue

ما هم هستیم

ما هم دسامبر مصاحبه داشتیم و 25 و 26 مارچ نفر اصلی آپدیت شد.
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: milad.nas ، rbrb-2015
(2015-03-28 ساعت 11:48)dashtibox نوشته:  دوستان سلام
من هر چه در سایت ابوظبی شماره کیسمو میدم این پیغامو میده
"No information has been found about the application number you entered.
Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers."
میشه راهنمایی کنید که چرا کیسم آپدیت نمیشه؟
تاریخ مصاحبه 23 مارچ بوده.
دوست عزیز هنوز زوده برای شناسایی کیس شما در سایت سفارت ، اما اگه خیلی عجله داری یک ایمیل به سفارت بزن و موضوع را واسشون مطرح کن ، من همین کارو کردم و جواب داد.
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
شما اگر کلیرنس خوردید منتظر باشید. در آپدیت بعدی سایت درست میشه. معمولا یه خورده کند سایت رو آپدیت میکنن. مثلا این سری اینها که کلیر شده بودند تاریخ کلیریشون 2 روز زودتر بود. الکی 2 روز منتظر شدند. شاید تا یک هفته دیگه این داستان طول بکشه. اگر این هفته آپدیت نشد میتونید از طریق همون سایت اطلاع بدید.
اگر یکضربی هم بودید هیچوقت در سایت ابوظبی شماره شما رو نخواهد شناخت.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
آقا بهداد مببببااااااارکههههههههههه
کی کلیر شدین
تو امضا نوشتین بعله خیلی خوشحال شدم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: behdadK ، goliii ، Memolk ، حاجی واشنگتن
آقا چه حس خوبي داره اين تاپيك... به نظر قطار كلير شدنها رسيده به دسامبر... به به
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: goliii ، milad.nas ، mfte.teacher ، lotttery2015
دوستان تو سایت سفارت ابوظبی کیس نامر رو چطوری باید وارد کنیم؟ اخه نوشته باید اول 4 تا عدد 2 تا کاراکتر ودوباره 5 تا عدد باشه که تو کیس نامبر اخرش 4 تا عدد
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان:
(2015-03-28 ساعت 13:00)rima4499 نوشته:  دوستان تو سایت سفارت ابوظبی کیس نامر رو چطوری باید وارد کنیم؟ اخه نوشته باید اول 4 تا عدد 2 تا کاراکتر ودوباره 5 تا عدد باشه که تو کیس نامبر اخرش 4 تا عدد

سلام دوست عزیز،
فرمت ورود کیس نامبر برای لاتاری به این صورت می باشد:
قسمت اول از سمت چپ مربوط به سال برنده شدن در لاتاری: مثلا 2015 یا 2014
قسمت دوم از سمت چپ مربوط به قاره ای است که از آن شرکت کرده اید: مثلا آسیا که با AS نشان داره می شود.
قسمت سوم از سمت چپ که شماره کیس نامبر می باشد: مثلا 1025 , در صورتی که پنج رقمی بود تفاوتی نمی کند مثلا 10520 . فقط توجه داشته باشید که صفر های قبل از کیس نامبر نباید وارد شود . مثلا 00001025 که به صورت 1025 در نظر می گیرید
نمونه صحیح کیس نامبر برای چک نمودن در سایت به این صورت می باشد: 2015AS1025

با آرزوی سلامتی و کلیر شدن همه دوستان.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز ما هم در سفارت انكاراهمينطور شمارمونو وارد كرديم ولي نميشناسه ماهم يازدهم فوريه مصاحبه داشتيم
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان:
دوستان گفتم یاداوری کنم واسه بچه هایی که میخوان برن ویزا بگیرن نزدیکترین تعطیلی سفارت انکارا 23 اپریل هست موفق باشید به امید دوشنبه پر کلیر هوررررررررراااااااااااااااااااا
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: jupiterx
(2015-03-28 ساعت 13:50)Amir shayan نوشته:  سلام دوستان عزيز ما هم در سفارت انكاراهمينطور شمارمونو وارد كرديم ولي نميشناسه ماهم يازدهم فوريه مصاحبه داشتيم

دوست عزیز انکارا که سایتی نداره که شماره کیس تون رو وارد کنید اگر سفارت شما انکارا بوده این دو سایت رو باید چک کنید اگر کلیرنس دریافت کردید این سایت
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
و
https://ceac.state.gov/ceac/
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: behdadK ، jupiterx ، Siavash-M
(2015-03-28 ساعت 11:19)Radwin نوشته:  [quote='ghorbani_saeid' pid='588085' dateline='1427523710']
سلام
شماره هایی که کلیر شده اند با توجه به شمارشون به نظر می آد بیشترشون مربوط به ژانویه و بعد باشند مخصوصاً شماره 3464 که مطمئناً آخرای فوریه رفته مصاحبه حالا برای من سواله که اگه قراره نفراتی که اول رفتن مصاحبه کلیر بشن پس چرا تو اعلام سفارت که سند قابل استناده اینطور نیست ؟؟ درآخر هم جهت اطلاع دوستان ما آخرین آپمون 20 مارچ بوده و از تاریخ مصاحبه که تا حالا حدوداً 40 روز گذشته تا به حال هفت بار آپ شدیم

دوست عزیز قرار نیست نفراتی که اول مصاحبه رفتند اول کلیر بشوند چون ممکنست فردی از اول هم شرایط یکضرب داشته باشد و بنا به ملاحظاتی یکضرب نداده اند و طبیعتا زودتر از افراد با ریسک فاکتور کلیر میشود. در ضمن در مورد افراد دارای فاکتورهای مشمول AP هم یکی ممکن است در یک گروه باشد یکی در دو تا سه گروه بنابراین نمیتوان مرتب و منظم از ابتدای لیست کلیر کرد. در ضمن تنها کیس 3464 به نظر مصاحبه جدید داشته و بقیه متعلق به نوامبر و یا پیش از آن بوده اند.
[/quote

خوب حالا من یه چیز دیگه رو باز نمی گیرم .... همسر من برنده اصلی هستن که شغل غیر دولتی دارن من هم همینطور در ضمن سربازی هم معاف شدم و با توجه به اطلاعاتی که من تا حالا از این سایت گرفتم این یعنی شرایط یک ضربی .... پس کیس ما باید زودتر از این 40 50 روز کلیر می شد ...من فکر می کنم دلیل کلیر شدن این دوستان یه چیزیه که ما حالا حالاهااااا ازش سردر نمیاریم در ضمن از پاسختون هم خیلی ممنونم
تشکر کنندگان: lotttery2015
(2015-03-28 ساعت 13:56)ghorbani_saeid نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 11:19)Radwin نوشته:  [quote='ghorbani_saeid' pid='588085' dateline='1427523710']
سلام
شماره هایی که کلیر شده اند با توجه به شمارشون به نظر می آد بیشترشون مربوط به ژانویه و بعد باشند مخصوصاً شماره 3464 که مطمئناً آخرای فوریه رفته مصاحبه حالا برای من سواله که اگه قراره نفراتی که اول رفتن مصاحبه کلیر بشن پس چرا تو اعلام سفارت که سند قابل استناده اینطور نیست ؟؟ درآخر هم جهت اطلاع دوستان ما آخرین آپمون 20 مارچ بوده و از تاریخ مصاحبه که تا حالا حدوداً 40 روز گذشته تا به حال هفت بار آپ شدیم

دوست عزیز قرار نیست نفراتی که اول مصاحبه رفتند اول کلیر بشوند چون ممکنست فردی از اول هم شرایط یکضرب داشته باشد و بنا به ملاحظاتی یکضرب نداده اند و طبیعتا زودتر از افراد با ریسک فاکتور کلیر میشود. در ضمن در مورد افراد دارای فاکتورهای مشمول AP هم یکی ممکن است در یک گروه باشد یکی در دو تا سه گروه بنابراین نمیتوان مرتب و منظم از ابتدای لیست کلیر کرد. در ضمن تنها کیس 3464 به نظر مصاحبه جدید داشته و بقیه متعلق به نوامبر و یا پیش از آن بوده اند.
[/quote

خوب حالا من یه چیز دیگه رو باز نمی گیرم .... همسر من برنده اصلی هستن که شغل غیر دولتی دارن من هم همینطور در ضمن سربازی هم معاف شدم و با توجه به اطلاعاتی که من تا حالا از این سایت گرفتم این یعنی شرایط یک ضربی .... پس کیس ما باید زودتر از این 40 50 روز کلیر می شد ...من فکر می کنم دلیل کلیر شدن این دوستان یه چیزیه که ما حالا حالاهااااا ازش سردر نمیاریم در ضمن از پاسختون هم خیلی ممنونم

دوست عزیز شما شرایط یکضربی را از نظر سربازی و شغل دولتی دارید ولی معلوم نیست که آفیسر به چه قسمتی شک کرده که کلیرنس داده چون موارد متعدده که بواسطه آن کلیرنس میدهند ولی شما با این چیزهایی که میگوئید به نظر کاندید کلیر شدن زودرس هستید ولی یک چیز را یقین بدانید در کلیر شدن باید وجود ندارد چون اصلا ما از کیفیت آن و ارگانهای درگیر آن اطلاع دقیق نداریم و تمامی گفته هامون هم تجارب افراد سالهای گذشته و حدس و گمانه.روز مصاحبه من آقایی بودند که 21 سالشون بود، دانشجو بودند و سربازی هم نرفته بودند و هنوز که هنوزه کلیر نشده اند تازه ایشان از بستگان درجه اول مقیم آمریکا هم داشتند. ولی شخص دیگری بود که به جهت مسافرتهایی که مثلا به عراق آنهم بارها داشت خودش هم باورش نمیشد ولی یکضرب گرفت. شما به نظر من امید کلیر شدن زودرس داشته باشید ولی آن را قطعی ندانید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: behdadK ، ghorbani_saeid ، goliii ، rbrb-2015 ، lotttery2015
(2015-03-28 ساعت 13:56)ghorbani_saeid نوشته:  
سلام

[/quote

جناب قربانی خوده ایرانی بودن یعنی 95% کلیرنس خوردن .انتظار سخته اما کاری از دستمون جز تحملش بر نمیاد ببینید وقتی یه چیزی توی پرونده ما ایرانی ها یکمی چشمک بزنه یعنی کلیرنس از اسم فرد و تاریخ تولدش و بگیر تا مدرک تحصیلی و غیره .... اخه اینقدر ایرانی های عزیز با دقت تقلب و جعل و چیزای دیگه انجام میدن که باعث میشه اوناهم جانب احتیاط رو بگیرن چند وقت پیش یکی از کیسهای ایرانی رو ریجکت کردن یکی از بچه ها همین جا نوشته بود تاپیکش رو نمیدونم بعد از یارو پرسیده بودن که چرا ریجکت شدی گفته بود دیپلم تقلبی بوده خبب همین چیزا باعث میشه که روی ماها توجه بیشتری بشه در اصل تیک بیشتر کلیرنس طولانی تر همسر من معاف (خرید خدمت ) بود و محل کارش هم دولتی هست اما استخدام نیست تازه کارش هم اصلا حساس نیست مدرک دانشگاهی بالا هم نداریم بازم تا الان 135 روزه که منتظریم
تشکر کنندگان: Siavash-M
(2015-03-28 ساعت 11:16)behdadK نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 10:51)ghorbani_saeid نوشته:  سلام

قربان اگر شما شرایط یکضربی داشتید و کلیرنس گرفتید میتونید جدا روی کلیر زودهنگام حساب کنید مخصوصا اگر اپدیت های مشکوک و همزمان با دوستان 3-4 ماه گذشته مصاحبه رفته دارید. مثلا همین کیس که بنده جا گذاشتم 20 ژانویه مصاحبه رفته بود اولش 2-3 تا آپدیت داشت اما نداشت تا همین چند روز پیش دیگه آپدیت نداشت. همزمان با مصاحبه های نوامبر ابوظبی و دقیقا مثل اونها آپدیت گرفت و کلیر شد.
آپدیت ها الزاما به معنای جواب نیست که باهاش ذوق کنید.
شما قبل از مصاحبه و روز مصاحبه و تا چند روز و بعضا تا یکی دو هفته بعد از مصاحبه تعداد زیادی آپدیت میخورید. نه تنها شما همه میخورند. اگر میبینید که شما 10 بار آپدیت خوردید و یکی که قبل از ژانویه بوده میگه آپدیت تاحالا نداشتم معنیش این نیست که شما وضع بهتری دارید. از قبل از ژانویه سایت چیزی رو نشون نمیداد و همه ماها که قبل از ژانویه مصاحبه رفتیم فقط آپدیت آخر رو دیدیم. خیلی از ما ممکنه بیشتر از شما آپدیت خورده باشیم و ندیده باشیم. بعد از استعلامات اولیه و اضافه کردن اونها به پرونده که هر دفعه با یک آپدیت همراهه میبایست منتظر جواب از سازمان های مربوطه بود.
بعضی از این جواب ها 2 روزه سه روزه یا حتی 1 ماهه میاد و بعضی های که اتفاقا به سربازی و کار دولتی مرتبطه 3-4 ماه طول میکشه. اما تا همه کامل نشه اتفاقی نمی افته و شما کلیر نمیشید.
یک دفعه حتی میبینید یک دوره 3-4 روز پشت سر هم آپدیت میشید و هیچ خبری نمیشه این آپدیت واسه اینه که یکی از اون سازمانها نقص اطلاعات یا سئوالی داره و با سفارت ارتباط میگیره و این سئوال و جواب منجر به چند بار آپدیت شما میشه. حالا یا قانع میشه و اصلا جوابش رو میده که اگر جواب اصلی باشه شما کلیر میشید یا اطلاعات جدید میگیری که دوباره بره تحقیقات رو از نو شروع کنه یا حتی ممکنه خدای ناکرده از موارد نادر مورد اختلافی بوجود بیاد که غیر قابل حل باشه و هیچوقت جواب کلیر شما نیاد یا حتی جواب ریجکت بیاد!
خلاصه آپدیت های تا یک ماه بعد از مصاحبه رو جدی نگیرید که یا استعلامند یا چک های سریع که بیشتر برای کیس های با شرایط یکضربی سودمندند.
باز هم تاکید میکنم زیاد وارد مقوله آپدیت نشید. آپدیت ها بیشتر وسلیه ای جهت اطمینان از کلیر نشدنه تا کلیر شدن. اینجوری ازش استفاده کنید که تا آپدیت نگرفتید خبری از کلیر نیست و تازه آپدیت هم گرفتید اگر آپدیت زمانی درست بود با هم مصاحبه ای های شما بود و پشت سر سهم اونوقت میتونید کمی استرس بگیرید که شاید این دور در لیست سفارت باشید.
اینها که میگم صرفا جهت کاهش استرسه. دوستان با روند فعلی سفارت اگر همه قبل از سال نویی ها کلیر بشوند کسانی که تا به امروز و یا حتی تاپایان ماه مه (می) مصاحبه رفته اند و میروند حداقل هیچ نگرانی ندارند.
ضمنا با پیش رفتن پروسه میتونیم امیدوار باشیم . که زمان کلیرنس کوتاه تر بشه.
امیدوارم امسال هیچ کلیرنسی باقی مونده ای از ایران نداشته باشیم.
به امید موفقیت همه شما

(2015-03-28 ساعت 11:09)mfte.teacher نوشته:  خوبه دارم شدیدا کیف می کنم که کلیرنس انفرادی واسه ماههای ژانویه و فوریه هم شروع شدن. ایشالا به مارچ هم برسه هر چی سریعتر.
دوستان کسی بوده که مارچ مصاحبه شده باشه و کلیر شده باشه؟
و ممنون میشم دوستانی که مارچ مصاحبه داشتن یه پیام خصوصی بدن

نخیر شروع نشده. حاضرم شرط ببندم اونهایی که ژانویه کلیر شدن شرایط یکضربی داشتند.
امید واهی از حقیقت تلخ تخریب کننده تره.
بهداد خان ممنون از پاسخهای محکم و متقن شما
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: behdadK ، lotttery2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان