کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-03-29 ساعت 17:53)rima4499 نوشته:  دوستان این سایت ابوظبی چند روز بعد از مصاحبه کیس نامبرو میشناسه؟لطفا اگه کسی میدونه بگه من خیلی نگرانم

دوست من
نگران نباش
سایت ابوظبی دیر کیس ها رو میشناسه
کمی بیشتر تحمل کنین
حالا حالا ها کلی راه دارین باید صبور تر باشین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: rima4499 ، bahar101
(2015-03-29 ساعت 12:13)masouleh نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 09:27)Ali2020 نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 19:33)masouleh نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 19:10)ashkan.h56 نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 08:47)masouleh نوشته:  سلام دوستان
من هم دیروز کیس های آنکارا رو چک می کردم اکثرا اونهایی که تا 2 دسامبر مصاحبه رفتن آپدیت شدن - دیشب هم سه دسامبر یا و چند تا از 8 دسامبریا آپدیت شدن
کلا بنظر می رسه که 106 تا کیس که تا 16 دسامبر مصاحبه رفتن هنوز AP هستن
فایل زیر تجمیع اطلاعات سیمون برای آسیا هست با باقیمانده AP آنکارا

https://www.dropbox.com/s/86sw4bqag3ccqg....xlsx?dl=0

ماسوله عزیز، ممنون از اطلاع رسونیت، فقط یه سوالی، تویه این فایل، ستون Interview Date ، خالیه، دیتای این ستون رو نمی شه از جایی پیدا کرد؟
اشکان جان، متاسفانه اطلاعات اون ستون در دسترس نیست برای کل آسیا ولی توی شیت بعدی کیسهای باقیمانده AP آنکارا با تاریخ مصاحبه هاشون هست که دستی از روی فایل یکی از دوستان وارد شده تعداد کمی مربوط به اوایل اکتبر بوده که من نداشتم در ضمن ممنون بابت جدولت و زحمتی که کشیدی یک سری هم دیروز آپ شده بودند اگه زحمتی نبود جدول این 106 نفر رو آپدیت کنی ببینیم که جه تعدادی از این صد نفر آپ شدند

#

سلام ، ممنون از لینک خوبی که در اختیار ما قرار دادید ، یه سوال داشتم این لینک رو از کجا تونستید پیدا کنید؟ آیا اطلاعاتش رو میشه هر روز رفت توی سایت چک کرد که به روز شده یا نه؟ آدرس دسترسیش رو بفرمایید لطفا.

سلام
این لینک تجمیع اطلاعات ceac بهمراه تاریخ مصاحبه هاست که بچه ها از سایت سفارت در آورده بودن - فکر کنم شما هم دسامبر با ما مصاحبه داشیتن درسته
در ضمن لیست کیسهایی که از اکتبر تو آنکار کلیر نشدن به تاریخ آخرین آپدیتشون رو همونجا گذاشتم

(2015-03-29 ساعت 12:13)masouleh نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 09:27)Ali2020 نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 19:33)masouleh نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 19:10)ashkan.h56 نوشته:  ماسوله عزیز، ممنون از اطلاع رسونیت، فقط یه سوالی، تویه این فایل، ستون Interview Date ، خالیه، دیتای این ستون رو نمی شه از جایی پیدا کرد؟
اشکان جان، متاسفانه اطلاعات اون ستون در دسترس نیست برای کل آسیا ولی توی شیت بعدی کیسهای باقیمانده AP آنکارا با تاریخ مصاحبه هاشون هست که دستی از روی فایل یکی از دوستان وارد شده تعداد کمی مربوط به اوایل اکتبر بوده که من نداشتم در ضمن ممنون بابت جدولت و زحمتی که کشیدی یک سری هم دیروز آپ شده بودند اگه زحمتی نبود جدول این 106 نفر رو آپدیت کنی ببینیم که جه تعدادی از این صد نفر آپ شدند

#

سلام ، ممنون از لینک خوبی که در اختیار ما قرار دادید ، یه سوال داشتم این لینک رو از کجا تونستید پیدا کنید؟ آیا اطلاعاتش رو میشه هر روز رفت توی سایت چک کرد که به روز شده یا نه؟ آدرس دسترسیش رو بفرمایید لطفا.

سلام
این لینک تجمیع اطلاعات ceac بهمراه تاریخ مصاحبه هاست که بچه ها از سایت سفارت در آورده بودن - فکر کنم شما هم دسامبر با ما مصاحبه داشیتن درسته
در ضمن لیست کیسهایی که از اکتبر تو آنکار کلیر نشدن به تاریخ آخرین آپدیتشون رو با یه لینک دیگه میذارم
بله من 3 دسامبر مصاحبه داشتم ، سربازیم تو ارتش بود و کارم هم آزاد ولی هم خودم و هم خانومم که دانشجوی کامپیوتر بود یه ضرب نگرفتیم! ان شاا... یه فرجی بشه خیلی وقته چشم به راه یه خبر خوبم تو این سایت CEAC و سفارت
تشکر کنندگان: goliii
سلام!

من خودم امریکا هستم ولی خانوادم امسال لاتاری بردن، ۲۳ فوریه ابوظبی مصاحبشون بود. توی سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net آپدیت نشدن ولی توی ceac که امروز چک کردم یکیشون ۲۶ مارچ آپدیت خورده و زده refused! هیچ دلیل خاصی هم ننوشته. واسه ۲ تای دیگشون هنوز AP هست و آپدیت نخورده.

کسی میدونه از کجا میتونم بپرسم که پرونده‌ی کدومشون رد شده و اینکه چرا؟ دنبال آدرس ایمیل واسه سفارت ابوظبی بودم ولی چیزی پیدا نکردم...!

پیشاپیش ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-03-29 ساعت 20:10)Synix نوشته:  سلام!

من خودم آمریکا هستم ولی خانوادم امسال لاتاری بردن، ۲۳ فوریه ابوظبی مصاحبشون بود. توی سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net آپدیت نشدن ولی توی ceac که امروز چک کردم یکیشون ۲۶ مارچ آپدیت خورده و زده refused! هیچ دلیل خاصی هم ننوشته. واسه ۲ تای دیگشون هنوز AP هست و آپدیت نخورده.

کسی میدونه از کجا میتونم بپرسم که پرونده‌ی کدومشون رد شده و اینکه چرا؟ دنبال آدرس ایمیل واسه سفارت ابوظبی بودم ولی چیزی پیدا نکردم...!

پیشاپیش ممنون

دوست عزیز باید ببنید که کیس اول 01 رفیوز شده یا همراهان اگر نفر اول باشه برنده اصلی رفیوز شده و چون بقیه هم وابسته به اون هستن کل کیس رفیوز شده ولی بقیه افراد همون وضعیت قبلی میمونن و هیچ تغعییری نمیکنه دلیلش هم میتونه خیلی چیزها باشه از دیپلم تقلبی تا ننوشتن کامل حقیقت تو فرمها که البته پیشنهاد میشه چند بار چک کنید سایت که گلیچ نباشه بعد با سفارت تماس بگیرید.
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: Radwin ، Synix

من خودم آمریکا هستم ولی خانوادم امسال لاتاری بردن، ۲۳ فوریه ابوظبی مصاحبشون بود. توی سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net آپدیت نشدن ولی توی ceac که امروز چک کردم یکیشون ۲۶ مارچ آپدیت خورده و زده refused! هیچ دلیل خاصی هم ننوشته. واسه ۲ تای دیگشون هنوز AP هست و آپدیت نخورده.

پیشاپیش ممنون
یکم صبر کنید گاهن پیش میاد که سیَک اشتباه میکنه. من پیشنهاد میکنم با ایمیل یا تلفن از سفارت مربوطه پیگیری کنید ،
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-03-29 ساعت 20:50)masouleh نوشته:  

پیشاپیش ممنون

دوست عزیز باید ببنید که کیس اول 01 رفیوز شده یا همراهان اگر نفر اول باشه برنده اصلی رفیوز شده و چون بقیه هم وابسته به اون هستن کل کیس رفیوز شده ولی بقیه افراد همون وضعیت قبلی میمونن و هیچ تغعییری نمیکنه دلیلش هم میتونه خیلی چیزها باشه از دیپلم تقلبی تا ننوشتن کامل حقیقت تو فرمها که البته پیشنهاد میشه چند بار چک کنید سایت که گلیچ نباشه بعد با سفارت تماس بگیرید.

ممنون از پاسختون.
از ۳ نفر، نفر سوم refused شده. ولی جایی نگفته که نفر سوم پدرم میشه یا خواهرم. خواهرم هفته‌ی پیش ۲۱ سالش شد. ممکنه به این دلیل ردش کرده باشن؟!
تشکر کنندگان: sahar nafisi ، p00ya2001
نفر سوم خواهرتون هستش.
عجب بد شانسییی
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان:
(2015-03-29 ساعت 17:39)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 17:37)satan نوشته:  این مارچ چرا تموم نمیشه آخهههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما مصاحبه تون کی بوده دقیقا ساتان خان
اوایل مارچ بود
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان:

پیشاپیش ممنون

من فكر نميكنم ريجكت خواهرتون.به اين علت باشه به خاطر اينكه شنيدم سن تا زماني كه مصاحبه نرفتيد مهمه بعد از مصاحبه سن مهم نيستش.اما مطمين نيستم
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: Synix ، aaraam
مرسی از همگی! فرصت شد با سفارت تماس می‌گیرم نتیجه‌شو اینجا می‌نویسم.
تشکر کنندگان:
(2015-03-29 ساعت 21:51)sahar nafisi نوشته:  

پیشاپیش ممنون

من فكر نميكنم ريجكت خواهرتون.به اين علت باشه به خاطر اينكه شنيدم سن تا زماني كه مصاحبه نرفتيد مهمه بعد از مصاحبه سن مهم نيستش.اما مطمين نيستم
خواهر شما زمانی که ثبت نام لاتاری رو انجام میداده بایستی زیر ۲۱ سال داشته باشه نگران نباشید بعد از اون تاریخ اگر ۲۱ سالش هم رد شده باشه مشکلی ایجاد نمیکنه پارسال هم یکی مثل شما شده بود و پیگیری کرد و کارش درست شد.
شماره کیس:2014AS12xx، تعداد افراد :2 نفر، ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، وضعیت: کلیرنس، آپدیت: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه، ۲۹ و ۳۰ می و ۱۲جون همگی نفر دوم کیس تاریخ کلیر شدن ۱۹ جون، دریافت ویزا ۲۷ جون، تاریخ ورود به امریکا ۲۷ دسامبر، محل ورود به امریکا سانفرانسیسکو، دریافت گرین کارت ۲۷ اکتبر
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، bahar101 ، Reza-2015 ، Synix ، aaraam
(2015-03-29 ساعت 14:31)takecarenima نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 14:24)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 14:18)Radwin نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 14:10)takecarenima نوشته:  [quote='Radwin' pid='588473' dateline='1427621836']
ماسوله عزیز با توجه به فایلی که در مورد AP مانده های پیش از 16 دسامبر گذاشته ای طبیعتا فقط یک نفر باید در اکتبر کلیر نشده باقی باشد. ولی در منتظرسرا الان 7 نفر از دوستان اکتبری کلیر نشده هستند. یعنی این دوستان کلیر شده اند و کلیر شدنشان را خبر نداده اند؟؟؟؟

رادوين جان ، من نوامبري هستم ، ولي از آنكارا ميدونم كه بيش از يك كيس تو پروسه كلير شدن هنوز هستنداز اكتبري ها .

خدا کند البته نه بخاط اینکه اکتبری هنوز مانده اند. بخاطر اینکه خیلی بده که کسی کلیر شده باشد و در منتظرسرا هم اسمش باشد و بعد کلیر شدنش خبر نداده باشد. حالا اگر یکی نخواهد عضو شود به خودش مربوطه و اختیار دارد بشود یا نه ولی وقتی فردی در مجموعه ای عضو شد باید مسئولیت پذیر باشد. عضو شدن در گروهی مثل مننتظرسرا برای روشن شدن وضعیته نه مبهم کردن بیشتر وضعیت
دوستان کسی میتونه به طور قطع بگه کلیرنسهای گروهی و انفررادی حالا در چه وضعیتی هستند؟

نه به صورت قطع ولي :
٢ يا شايد ٣ بار كلير گروهي داشتيم ، كه در بهترين مورد ١٣-١٥ كيس كلير شدند والباقي ٦-٧ نفره بوده
در مورد انفرادي هم فكر ميكنم ٧-٨ باري داشتيم كه در بهترين مورد ها ٣-٤ نفره بوده
نكته جالب اينه كه آپديت وب سايت آنكارا داشتيم چند بار كه اصلا كيس لاتاري هم توش نبوده ، يكي از جالب ترين هاش ٢٣ فبريه به ١١ مارچ بود كه نتنها هيچ كسي كلير نشد ، بلكه چند روزي هم دير يادشون افتاد تاريخ آپديت رو تو سايت تغيير بدن ( فقط چند تا كيس نامبر حذف شدند )
٢٠١٤ هايي خيلي ناراحت نباشيد ، ما امسال نوبريم حسابي ....[emoji6]

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP
ممنون از وقتی که گذاشتین. اما بیشتر منظورم به لحاظ کسایی بود که تو ماهای دسامبر، ژانویه و فوریه رفتن مصاحبه.
بازم ممنون از لطف تون
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: mel
(2015-03-29 ساعت 23:44)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 14:31)takecarenima نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 14:24)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 14:18)Radwin نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 14:10)takecarenima نوشته:  [quote='Radwin' pid='588473' dateline='1427621836']
ماسوله عزیز با توجه به فایلی که در مورد AP مانده های پیش از 16 دسامبر گذاشته ای طبیعتا فقط یک نفر باید در اکتبر کلیر نشده باقی باشد. ولی در منتظرسرا الان 7 نفر از دوستان اکتبری کلیر نشده هستند. یعنی این دوستان کلیر شده اند و کلیر شدنشان را خبر نداده اند؟؟؟؟

رادوين جان ، من نوامبري هستم ، ولي از آنكارا ميدونم كه بيش از يك كيس تو پروسه كلير شدن هنوز هستنداز اكتبري ها .

خدا کند البته نه بخاط اینکه اکتبری هنوز مانده اند. بخاطر اینکه خیلی بده که کسی کلیر شده باشد و در منتظرسرا هم اسمش باشد و بعد کلیر شدنش خبر نداده باشد. حالا اگر یکی نخواهد عضو شود به خودش مربوطه و اختیار دارد بشود یا نه ولی وقتی فردی در مجموعه ای عضو شد باید مسئولیت پذیر باشد. عضو شدن در گروهی مثل مننتظرسرا برای روشن شدن وضعیته نه مبهم کردن بیشتر وضعیت
دوستان کسی میتونه به طور قطع بگه کلیرنسهای گروهی و انفررادی حالا در چه وضعیتی هستند؟

نه به صورت قطع ولي :
٢ يا شايد ٣ بار كلير گروهي داشتيم ، كه در بهترين مورد ١٣-١٥ كيس كلير شدند والباقي ٦-٧ نفره بوده
در مورد انفرادي هم فكر ميكنم ٧-٨ باري داشتيم كه در بهترين مورد ها ٣-٤ نفره بوده
نكته جالب اينه كه آپديت وب سايت آنكارا داشتيم چند بار كه اصلا كيس لاتاري هم توش نبوده ، يكي از جالب ترين هاش ٢٣ فبريه به ١١ مارچ بود كه نتنها هيچ كسي كلير نشد ، بلكه چند روزي هم دير يادشون افتاد تاريخ آپديت رو تو سايت تغيير بدن ( فقط چند تا كيس نامبر حذف شدند )
٢٠١٤ هايي خيلي ناراحت نباشيد ، ما امسال نوبريم حسابي ....[emoji6]

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP
ممنون از وقتی که گذاشتین. اما بیشتر منظورم به لحاظ کسایی بود که تو ماهای دسامبر، ژانویه و فوریه رفتن مصاحبه.
بازم ممنون از لطف تون

تيچر جان قرار نشدا ?مچتو گرفتم
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
میدونم اینجا کسی حالو حوصله این تیپ سوالارو نداره ، ولی شرمنده
من این سوالو یه هفته هست ک تو تاپیک مربوطه مطرح کردم ولی اونجا مگس پر نمیزنهSmile
و اینکه شما بعضیاتون این فرمو پر کردین شاید راحتتر بتونین راهنمایی کنین:
سلام دوستان گرامی
۱-آیا نوشتن مقالات فارسی در فرم ۹ سوالی ضروری هست!؟!؟
۲-در ضمن یه انگلیسی ام داشتم ک دوسال پیش سابمیت کردم ولی همون موقع ریوایز خوردو من کاریش نکردم دیگه Sad Smile
در
۳- ضمن فقط عنوان پایاننامه رو میخان!؟
۴- راستی مقالاتم تو سایت سیویلیکا ( سایت مقالات فارسی) قابل دسترسیه! آیا بچه ها k c c میتونن سرچ کنن!؟

ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز
میدونم این روزها یکم استرس دارید چون خودم 181 روزشو تجربه کردم تا انجا که میتونید سطح زبانتون رو ارتقا بدهید و تا لحظه آخر برنامه های فعلی زندگیتون رو عوض نکنید انشالاه به زودی همه دوستان کلیر بشوند
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: Nima4185 ، Radwin ، jupiterx ، hilda60 ، Reza-2015 ، pari pari ، p00ya2001 ، mick ، hashemy ، goliii ، حاجی واشنگتن ، kaamiran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان