کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-03-28 ساعت 23:28)varchandi نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 22:56)hilda60 نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 20:19)hilda60 نوشته:  دوستان یکی به من کمک کنه .
من برای ایروان همین دو تا سایت رو چک کنم کافیه؟؟
یکی
http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
و یکی دیگه تو سایت
https://ceac.state.gov/ceac/
قسمت
IMMIGRANT: Check My Visa Application Status
رو چک کنم؟؟؟ کار دیگه ایی باید انجام بدم یا نه فقط همین سایت ها (در صورت درست بودن سایت) رو چک کنم ؟
از دوستان مطلع خواهش میکنم بهم کمک کنن... چون واقعا اطلاعات در مورد ایروان خیلی کمه...
کمک کنید دوستان من
] چرااااااا کسی جواب منو نمیده آخه SadSadSadSadSad

هیلدای عزیز
تبریک برای ویزای خودت
لطفاً آروم باش
همین سایت ها درسته و کافی هم هست
همسرتون کلی وقت داره پس اصلاً نگران نباش و منتظر و صبور باش
به همین زودی ها ویزای همسرت هم میاد
همه براش دعا می کنیم

خیلی ممنونم... آخه من احساس میکنم هیچی از این قضایا نمیدونم .. چون اومدم از اول تاپیک نشستم خوندم یه چند تا صفحه خوندم گیج شدم و نفهمیدم یا یه سری اصطلاحات بود که من نمیدونم...
مثلا این شناختن کیس یعنی چی؟ متوجه نمیشم...
یا مثلا این سیمون ؟؟؟
باید همه اینا رو بدونیم؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، goliii
هیلدای عزیز
تبریک برای ویزای خودت
لطفاً آروم باش
همین سایت ها درسته و کافی هم هست
همسرتون کلی وقت داره پس اصلاً نگران نباش و منتظر و صبور باش
به همین زودی ها ویزای همسرت هم میاد
همه براش دعا می کنیم
[/quote]

خیلی ممنونم... آخه من احساس میکنم هیچی از این قضایا نمیدونم .. چون اومدم از اول تاپیک نشستم خوندم یه چند تا صفحه خوندم گیج شدم و نفهمیدم یا یه سری اصطلاحات بود که من نمیدونم...
مثلا این شناختن کیس یعنی چی؟ متوجه نمیشم...
یا مثلا این سیمون ؟؟؟
باید همه اینا رو بدونیم؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید
[/quote]

شناخته شدن کیس توسط سایت سفارتخانه یعنی بعد از وارد کردن کیس نامبر بدون چهار صفر در سایت سفارت مربوطه وضعیت کیس شما بیان میشود و پیام این کیس وجود ئدارد نمیدهد. سیمون را هم نشناسید اشکالی پیش نمی آید یک بنده خداییه که وضعیت کیسهای لاتاری و آمار آن و تحلیلهای زمان کلیر شدن و تعداد ویزا و... را میدهد. به درد کسانی مثل من میخورد که همش آمار دوست دارم بدهم و پیش بینی کنم. شما نتیجه تحلیلها را که دوستان میدهند بخوانید کافیه.
شما تنها باید بلد باشید که به سایت سیس بروید و سایت سفارت که این دومی مهمتره. اگر همسرتان سربازی رفته یا شغل دولتی داره از حدود سه ماه دیگه به بعد باید منتظر کلیر باشید. البته چون ممکنست زودتر هم افراد کلیر شوند مکرر چک بکنید که خدایی ناکرده ویزایتان از دست نرود چون محدودیت زمانی زیادی برای ویزا گذاشته اند ولی اگر بیشتر از سه چهارماه شد نگران نشوید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، maria2000 ، varchandi ، goliii ، hilda60
(2015-03-29 ساعت 17:53)rima4499 نوشته:  دوستان این سایت ابوظبی چند روز بعد از مصاحبه کیس نامبرو میشناسه؟لطفا اگه کسی میدونه بگه من خیلی نگرانم

كيس منو 4-5 روز بعد شناخت
ولي اصلا جاي نگراني نيست
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: goliii ، rima4499
(2015-03-29 ساعت 21:21)Synix نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 20:50)masouleh نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 20:10)Synix نوشته:  سلام!

من خودم آمریکا هستم ولی خانوادم امسال لاتاری بردن، ۲۳ فوریه ابوظبی مصاحبشون بود. توی سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net آپدیت نشدن ولی توی ceac که امروز چک کردم یکیشون ۲۶ مارچ آپدیت خورده و زده refused! هیچ دلیل خاصی هم ننوشته. واسه ۲ تای دیگشون هنوز AP هست و آپدیت نخورده.

کسی میدونه از کجا میتونم بپرسم که پرونده‌ی کدومشون رد شده و اینکه چرا؟ دنبال آدرس ایمیل واسه سفارت ابوظبی بودم ولی چیزی پیدا نکردم...!

پیشاپیش ممنون

دوست عزیز باید ببنید که کیس اول 01 رفیوز شده یا همراهان اگر نفر اول باشه برنده اصلی رفیوز شده و چون بقیه هم وابسته به اون هستن کل کیس رفیوز شده ولی بقیه افراد همون وضعیت قبلی میمونن و هیچ تغعییری نمیکنه دلیلش هم میتونه خیلی چیزها باشه از دیپلم تقلبی تا ننوشتن کامل حقیقت تو فرمها که البته پیشنهاد میشه چند بار چک کنید سایت که گلیچ نباشه بعد با سفارت تماس بگیرید.

ممنون از پاسختون.
از ۳ نفر، نفر سوم refused شده. ولی جایی نگفته که نفر سوم پدرم میشه یا خواهرم. خواهرم هفته‌ی پیش ۲۱ سالش شد. ممکنه به این دلیل ردش کرده باشن؟!

سلام
ما كيسمون 4 نفره بود پسر بزرگم موقع قبولي لاتاري 40 روز از 21 سالگيش ميگذشت با اين وجود به مصاحبه دعوت شد ولي تو مصاحبه نه هزينه مصاحبه و نه انگشت نگاري شد فقط مداركشو نگه داشتن درواقع موقع انگشت نگاري سيستم اجازه انگشت نگاري نميداد حتي آفيسر گفت هيچكاري ازش ساخته نيست
فقط كيس اونو حذف كردن حتي refuse هم ننوشتن
الان كيس ما شده 3 نفره
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان:
[quote='rima4499' pid='588526' dateline='1427635383']
دوستان این سایت ابوظبی چند روز بعد از مصاحبه کیس نامبرو میشناسه؟لطفا اگه کسی میدونه بگه من خیلی نگرانم

سايتشون به روز شد
احتمالا امروز کیستون رو میشناسه
اگر نشناخت قطعا فردا میشناسه
ما هم دقیقا مثل شما بودیم امروز سایت به روز شد و شناخت
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: goliii
(2015-03-30 ساعت 00:30)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
میدونم اینجا کسی حالو حوصله این تیپ سوالارو نداره ، ولی شرمنده
من این سوالو یه هفته هست ک تو تاپیک مربوطه مطرح کردم ولی اونجا مگس پر نمیزنهSmile
و اینکه شما بعضیاتون این فرمو پر کردین شاید راحتتر بتونین راهنمایی کنین:
سلام دوستان گرامی
۱-آیا نوشتن مقالات فارسی در فرم ۹ سوالی ضروری هست!؟!؟
۲-در ضمن یه انگلیسی ام داشتم ک دوسال پیش سابمیت کردم ولی همون موقع ریوایز خوردو من کاریش نکردم دیگه Sad Smile
در
۳- ضمن فقط عنوان پایاننامه رو میخان!؟
۴- راستی مقالاتم تو سایت سیویلیکا ( سایت مقالات فارسی) قابل دسترسیه! آیا بچه ها k c c میتونن سرچ کنن!؟

ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

1-تابحال من نشنیدم فرم 9 سوالی در ابوظبی داده بشه. شما اصلا نگرانش نباشید. ایروان و آنکارا 9 سوالی دارند.
2- اگر 1 هزارم درصد خواستند باید تمام و کمال حقیقت رو بگید و هیچ چیز قایم نکنید که خلافش پیدا شه داستان میشه براتون. فکر هم نکنید که میتونند سرچ کنند یا نه چون ممکنه بتونند و هیچ کس اطمینانی از قدرت تحلیلی اونها نداره مخصوصا در اینترنت.
مقاله ای هم که پابلیش نشده و رکوردی ازش موجود نیست نیازی به عنوان نداره. کارهایی که کردید مهمه نه کارهایی که نکردید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: goliii
(2015-03-30 ساعت 09:13)behdadK نوشته:  
من این سوالو یه هفته هست ک تو تاپیک مربوطه مطرح کردم ولی اونجا مگس پر نمیزنهSmile
سلام دوستان گرامی
۲-در ضمن یه انگلیسی ام داشتم ک دوسال پیش سابمیت کردم ولی همون موقع ریوایز خوردو من کاریش نکردم دیگه Sad Smile
در
۴- راستی مقالاتم تو سایت سیویلیکا ( سایت مقالات فارسی) قابل دسترسیه! آیا بچه ها k c c میتونن سرچ کنن!؟

ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

1-تابحال من نشنیدم فرم 9 سوالی در ابوظبی داده بشه. شما اصلا نگرانش نباشید. ایروان و آنکارا 9 سوالی دارند.
2- اگر 1 هزارم درصد خواستند باید تمام و کمال حقیقت رو بگید و هیچ چیز قایم نکنید که خلافش پیدا شه داستان میشه براتون. فکر هم نکنید که میتونند سرچ کنند یا نه چون ممکنه بتونند و هیچایوایاطمینانی از قدرت تحلیلی اونها نداره مخصوصا در اینترنت.
مقاله ای هم که پابلیش نشده و رکوردی ازش موجود نیست نیازی به عنوان نداره. کارهایی که کردید مهمه نه کارهایی که نکردید.

میشه بپرسم منظور شما از فرم 9 سوالی چیه؟ من همسرم دکترا داره و صاحب مقالات و کتاب و ترجمه و ... است در فرم 260 هم عنوان شغل دوم را نویسندگی و تحقیق و ویراستاری رو نوشتیم اما در مصاحبه هیچ سوالی نکردن و هیچ لیستی از ما نخواستند. ضمنا فرد مصاحبه کننده خیلی با روی باز صحبت می کرد و حتی قول ویزا رو داد ولی گفت به خاطر خدمت و شغل دولتی یه پروسه اداری است ولی مشکلی نداره حالا دیگه پناه بر خدا - یعنی سر کاریم؟! البته تا حالا 5 بار اپدیت شدیم دیگه تا چه شود؟!
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-03-30 ساعت 09:26)zohreh-gh نوشته:  
(2015-03-30 ساعت 09:13)behdadK نوشته:  
سلام دوستان گرامی
در

ممنون

Smile زندگی زیباست Smile

2- اگر 1 هزارم درصد خواستند باید تمام و کمال حقیقت رو بگید و هیچ چیز قایم نکنید که خلافش پیدا شه داستان میشه براتون. فکر هم نکنید که میتونند سرچ کنند یا نه چون ممکنه بتونند و هیچایوایاطمینانی از قدرت تحلیلی اونها نداره مخصوصا در اینترنت.

میشه بپرسم منظور شما از فرم 9 سوالی چیه؟ من همسرم دکترا داره و صاحب مقالات و کتاب و ترجمه و ... است در فرم 260 هم عنوان شغل دوم را نویسندگی و تحقیق و ویراستاری رو نوشتیم اما در مصاحبه هیچ سوالی نکردن و هیچ لیستی از ما نخواستند. ضمنا فرد مصاحبه کننده خیلی با روی باز صحبت می کرد و حتی قول ویزا رو داد ولی گفت به خاطر خدمت و شغل دولتی یه پروسه اداری است ولی مشکلی نداره حالا دیگه پناه بر خدا - یعنی سر کاریم؟! البته تا حالا 5 بار اپدیت شدیم دیگه تا چه شود؟!

منم نشنيدم فرم 9 سوالي تو ابوظبي بخوان
ولي بازم هيچ نگراني نيست منم آماده كرده بودم حتي ليست سفر هاي خارجيمو ولي هيچي نخواستن واسه همين هيچكدوم سر كار نيستيم گاهي وقتا استرس زيادي ادمو ممكنه گمراه كنه
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: zohreh-gh
سلام
خب کیس ما امروز دوباره اپدیت شد به تاریخ 30 که البته ایندفعه نفر دوم کیس هم اپدیت شد به تاریخ 30 که فک کنم به خاطر همینم کیس اصلی دوباره اپدیت شده
به امید خبرهای خوش تا امشب برای همه منتظرین
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: Hagh81 ، babak12 ، habibhabib ، Ali2020 ، rbrb-2015 ، satan ، goliii ، varchandi ، zohreh-gh ، Siavash-M
آپديت دو نفره همين الان يهويي
مصاحبه نوامبر
تشکر کنندگان: jupiterx ، p00ya2001 ، babak12 ، habibhabib ، rbrb-2015 ، satan ، goliii ، zohreh-gh ، Siavash-M
سلام
ما هم هر دو آپدیت شدیم.
(مصاحبه 8دسامبر)
شماره کیس$$31 تعداد افراد 2نفر مصاحبه نیمه اول دسامبر سفارت انکارا سربازی ارتش کیلرنس اپ دیتها :12 دسامبر و 16دسامبر 20 فوریه 25و 26 و 30و 31مارچSmile 1آپریل3اپریلBig Grinکلیر 3اپریل ایشود 9اپریل مقصد ایالت واشنگتن ورود به امریکا17سپتامبر2015شهر کرکلند ایالت واشنگتن
تشکر کنندگان: babak12 ، jupiterx ، habibhabib ، rbrb-2015 ، satan ، goliii ، p00ya2001 ، Siavash-M
اندکی صبر سجر نزدیک است...
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، milad.nas ، goliii ، p00ya2001 ، حاجی واشنگتن ، Siavash-M ، Reza-2015
دوستان سلام کیس ما هم همین الان از انکارا اپ شد. اخرین اپ 26 مارچ. خبرایه خوبی تویه اپدیت امشب انکاراتویه را هه.
دم همتون گرم
شاد و پاینده باشید
#
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: babak12 ، jupiterx ، habibhabib ، rbrb-2015 ، satan ، goliii ، p00ya2001 ، zohreh-gh ، Siavash-M ، Mahboy
ما هم امروز آپدیت همه اعضا داشتیم( مصاحبه دسامبر)
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: jupiterx ، mendoosh ، rbrb-2015 ، amindv15 ، satan ، p00ya2001 ، zohreh-gh ، Siavash-M
(2015-03-30 ساعت 10:54)jupiterx نوشته:  سلام
خب کیس ما امروز دوباره اپدیت شد به تاریخ 30 که البته ایندفعه نفر دوم کیس هم اپدیت شد به تاریخ 30 که فک کنم به خاطر همینم کیس اصلی دوباره اپدیت شده
به امید خبرهای خوش تا امشب برای همه منتظرین

ما هم آپدیت شدیم. (مصاحبمون اوایل دسامبر آنکارا بود)
تشکر کنندگان: jupiterx ، rbrb-2015 ، satan ، goliii ، p00ya2001 ، zohreh-gh ، Siavash-M

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان