کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-01 ساعت 20:25)majid2015 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز من هم همین الان تو سایت سیس آپدیت شدم مصاحبم نیمه اول ژانویه ابوظبی بود ، دوستان ابوظبی خبر بدن از وضعیتشون

شمام در معرض کلیرنس هستین یا نه؟ دوست عزیز لطف کن امضاتون رو هم تکمیل بفرمایین البته اگه وقت داشتین!
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2015-04-01 ساعت 20:46)Nima4185 نوشته:  سلام از دوستان کسی فرصت مدیکال تستش تموم شده.امروز از سفارت برای من یه ایمیل اومد

Embassy of the United States of America
Ankara, Turkey.
Applicant Status Details

Status: Processing Pending
Documents and/or Actions Required: None at this time.
CASE STATUS: Processing Pending

Your visa case has been refused under Section 221(g) of the U.S. Immigration and Nationality Act.

Further administrative processing of your application is required before a decision can be made regarding your eligibility for a visa. Administrative processing, on average takes four months, but we are unable to estimate the amount of time it will take for any particular applicant.

As soon as this processing is completed, the Embassy will send you an email providing further instructions. You may also check your case's status at the website listed below. There is no other means to check the status of your case.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
U.S. Embassy Ankara

ATTENTION DIVERSITY VISA APPLICANTS:

UNDER NO CIRCUMSTANCES CAN A VISA BE ISSUED OR AN ADJUSTMENT OF STATUS OCCUR IN YOUR CASE AFTER SEPTEMBER 30, 2015.

VERY IMPORTANT: BECAUSE OF THE LIMITED NUMBER OF VISAS THAT MAY BE ISSUED UNDER THIS PROGRAM, VISAS MAY CEASE TO BE AVAILABLE EVEN BEFORE THIS DATE. THIS IS ESPECIALLY TRUE THE CLOSER TO SEPTEMBER 30 AN APPLICATION OR RE-APPLICATION IS MADE.
Important Notice

You should not make permanent financial commitments, such as selling your house, car or property, resigning from your job or making non-refundable flight or other travel arrangements until you have received your immigrant visa.

Privacy/PII
This email is UNCLASSIFIED.

به سفارت ایمیل زدن این به معنای ریجکت نیست.گفتن شما تو ap هستی وقتی جوابش اومد بهت میگیم په مدارکی بیاری
گفتم اطلاع بدم در جریان باشین.البته من فکر میکنم به خاطر مدیکال تستم هست جون 2 روز پیش مهلتش تموم شد.
دوست عزیز من اینو تو نت پیدا کردم :

What does a visa denial under INA section 221(g) mean?

A visa denial under section 221(g) of the INA means that the consular officer did not have all of the information required to determine if you are eligible to receive a visa. This means you are not eligible for the visa now, but your case is pending further action for one of the following reasons:

Your application is incomplete and/or further documentation is required - Applicants whose application forms or other documentation are incomplete are refused. If further documents are required to complete your case, you will be informed what is needed and how to provide it to the embassy or consulate. You will also be given a letter stating your application has been denied under 221(g) and listing which documents you need to provide.
Administrative processing - Further administrative processing of your application is required before a decision can be made regarding your eligibility for a visa. You will be given a letter stating this and next-step instructions after the administrative processing is complete.
Is there something I can do about a refusal under section 221(g)?

If your application was denied because documentation or information is missing, you can provide the missing documents or information as soon as possible. After submitting the documentation, your visa application can then be processed to conclusion to determine whether you qualify for a visa. You have one year from the date you were refused a visa to submit the additional information. Otherwise, if you do not provide the required additional information within one year, you must reapply for the visa and pay another application fee.

If your application requires further administrative processing, this takes additional time after your interview. Processing times can vary based on individual circumstances. For more information, review Administrative Processing.
اینم لینک مربوطه:

http://travel.state.gov/content/visas/en...nials.html

بله این ب معنای نقص مدرک هست فکر کنم ولی بازم دقیق متنو بخون
دوستانم اگه میتونن کمک کنن ب این دوست عزیزمون
گودلاک

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Nima4185 ، Mahboy ، milad.nas ، Siavash-M ، bahar101
دوست خوبم من خودم section 221g رو مطالعه کردم. میتونه به 10 دلیل باشه که یکیش نقص مدارک پزشکی هست. اینو گفتم اگر کسی این ایمیل رو دید نترسه و شکه نشه. چون من واقعا شکه شدم.خواستم دوستای خوبمون در جریان باشه.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: varchandi ، mfte.teacher ، jupiterx ، Reza-2015 ، sahar nafisi ، Siavash-M ، bahar101 ، aaraam
تبریک به همه دوستان کلیر شده
این دوستان مهاجرسرایی بودن یا نه؟
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101
دوستان لطفا در پاسخ دادن به پست های دیگر عزیزان، به حقوق همدیگه و قوانین سایت احترام بگذاریم.

البته قبلا هم تذکر دادم.

لطفا هنگام پاسخ دادن به پست های طولانی، قسمتی از متن اون پست طولانی رو حذف کنیم و مجددا از تکرار اون پست طولانی در پاسخمون خودداری کنیم، یا اینکه کلا پاسخ جدید قرار بدیم.

خواهشی که دارم اینه که مقداری به اینجور مسایل توجه داشته باشیم.

یه نگاهی به صفحه 247 بندازیم، ببینیم با چند پست پر شده؟!؟!؟!؟!؟ Sad دو خط میخوایم پاسخ بدیم، 500 خط پست قبلی رو باز تکرار میکنیم ....
ممنون

پاینده باشید.

#
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: kaamiran ، hilda60 ، sunn789 ، satan ، Iaccept ، zohreh-gh ، Mahboy ، milad.nas ، jupiterx ، Siavash-M ، bahar101 ، Radwin ، m.ghoreishi
نمیدونم این اولین آپدیت اتومات سایت سیسه برای من امیدوارم خبری بشه

تشکر کنندگان: mfte.teacher ، bahar101
این بچه های ایروان انقدر ساکت و آروم هستن خدا هم اینجوری خوشحالشون کرده...
امیدوارم که کلیر ماه های بعد هم هرچه سریعتر اتفاق بیوفته .. و به بچه های ابوظبی و آنکارا فخر بفروشیم...
شوخی کردم ..
به امید کلیر شدن سریع تمام ایرانی ها و بچه های مهاجرسرایی Smile Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: Iaccept ، mfte.teacher ، bahar101 ، Radwin ، m.ghoreishi
تشکر کنندگان: hilda60 ، mfte.teacher ، jupiterx ، bahar101
(2015-04-01 ساعت 21:03)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-01 ساعت 20:25)majid2015 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز من هم همین الان تو سایت سیس آپدیت شدم مصاحبم نیمه اول ژانویه ابوظبی بود ، دوستان ابوظبی خبر بدن از وضعیتشون

شمام در معرض کلیرنس هستین یا نه؟ دوست عزیز لطف کن امضاتون رو هم تکمیل بفرمایین البته اگه وقت داشتین!
تیچر جان ، میبخشی ولی فکر کنم شما بهتره به امضاتون یه سرو سامانی بدین (خلاصه و مفید) و همچنین محل مصاحبه اتان را اگر مایل بودید قید نمائید.
ضمنا پاسخ دوستمون در امضایم مشخصه و به گمانم کسانیکه در ابوظبی و اوائل ژانویه مصاحبه رفته اند گروهی آپدیت شده باشند.
تشکر کنندگان: Iaccept ، bahar101
از بابت کلیر شدن ایروان خیلی خوشحال شدم ، بااین حساب برای انکارا اپدیتهای نوامبر و نیمه اول دسامبر درحال انجامه هنوز در مورد اپدیت نیمه دوم دسامبر نمیدانم ایا خبری هست یا نه ، برای ابوظبی نیمه اول ژانویه هم شروع شده ؟
اما برای انکار هنوز معلوم نیست در مورد ژانویه
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: bahar101
بالاخره امروز باید اعتراف کنم که خیلی پشیمونم که آنکارا رو انتخاب کردم! خیلی وقت بود این حرف تو دلم بود، ولی نمی خواستم باور کنم که بین سفارتها فرق هست! اما ... کاش به حرف وکیلم که گفت آنکارا رو انتخاب نکن گوش کرده بودم.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101
سلام، مصاحبه من هفته اول دسامبر بوده و 25 و 26 و 30 و 31 و 1 آپدیت داشتم، همسر و دخترم یکضرب گرفتن و نکته جالب اینکه سی ام همه ما آپدیت داشتیم و امروز هم همسرم هم آپدیت داشت و از سی ام به بعد همه آپدیتها 4 ظهر بوده. دوستان این آپدیتها معنی خاصی داره یا نه فقط سر کاری بوده
مصاحبه:نیمه اول دسامبر آنکارا. افراد کیس: 3 نفر. برنده اصلی: خانمم. دریافت ویزا:همسر و فرزند یکضرب و خودم در آپریل
تشکر کنندگان: rbrb-2015
(2015-04-01 ساعت 22:37)afshin138t نوشته:  سلام، مصاحبه من هفته اول دسامبر بوده و 25 و 26 و 30 و 31 و 1 آپدیت داشتم، همسر و دخترم یکضرب گرفتن و نکته جالب اینکه سی ام همه ما آپدیت داشتیم و امروز هم همسرم هم آپدیت داشت و از سی ام به بعد همه آپدیتها 4 ظهر بوده. دوستان این آپدیتها معنی خاصی داره یا نه فقط سر کاری بوده

كيس من هم با اين كه ويزامو گرفتم ٣٠،٣١، ١ آپديت داشته!!!!
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان: bahar101 ، rbrb-2015
(2015-04-01 ساعت 22:02)kaamiran نوشته:  

تیچر جان ، میبخشی ولی فکر کنم شما بهتره به امضاتون یه سرو سامانی بدین (خلاصه و مفید) و همچنین محل مصاحبه اتان را اگر مایل بودید قید نمائید.
ضمنا پاسخ دوستمون در امضایم مشخصه و به گمانم کسانیکه در ابوظبی و اوائل ژانویه مصاحبه رفته اند گروهی آپدیت شده باشند.
چشم قزبان در اسرع وقت
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: bahar101 ، kaamiran
(2015-04-02 ساعت 00:12)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-01 ساعت 22:02)kaamiran نوشته:  

چشم قربان در اسرع وقت

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان