کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستای عزیزم

اولا: که تبریک منو به خاطر آپدیت امشب آنکارا که تویه راهه پذیرا باشید، امیدوارم امشب از شدت سر و صدای خوشحالیتون نشه اصلا تویه این تاپیک وارد شد

دوما: یه راهنمای تصویری جمع و جور و کوچیک موچیک برای درست کردن امضا، آماده کردم، هر چند شاید اینجا، جاش نباشه، ولی چون دیدم یه سری از دوستان هنوز امضا ندارن، برداشتم این بود که شاید نحوه درست کردنش رو نمیدونن و حتما دلایل دیگری نداره ....Sad

این شکلی که در زیر آوردم، قابل تقسیم به 5 قسمته که داخلشون، شماره هایی نوشته شده، مراحل به ترتیب آورده شده، از 1 تا 5 و توضیحات هم در ادامش داده شده:

[عکس: 13990c7f-2dd3-4aaf-95e4-0c0f027d4184.jpg]

شکل1-ارسالهاتون که در بخش بالای سمت چپ هر پست میاد باید بالای 10 پست شده باشه، در این مثال تعداد ارسالها برابر است با 116.

شکل2-وقتی ارسالهاتون بالای 10 تا شد، میتونید به قسمت بالایه بالایه صفحه و گزینه "کنترل پنل کاربر" مراجعه کرده و کلیک نمایید.

شکل3-پس از انتقال به صفحه "کنترل پنل کاربر"، در قسمت سمت راست، باکسی با نام "پروفایل شما" وجود دارد، با کلیک بر قسمت "تغییر امضا" در این باکس، باکسی مانند شکل 4 باز میشود.

شکل4- در این باکس امضای مورد نظر خود را تایپ کنید.

شکل5-با کلیک بر گزینه "بروزرسانی امضا"، امضای شما آماده و در قسمت پایین پست هاتون قرار خواهد گرفت.

فقط خواهشا دوستانی که امضاهای ستونی و عمودی دارن، لطف کنن امضاهاشون رو بصورت افقی و خطی تغییر بدن.

در ضمن هر سوالی در این خصوص مطرح بود، چه بصورت پیغام خصوصی و یا عمومی در خدمتتون هستم.

پاینده باشید.

#
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
دوستان من امروز هم یک آپدیت دیگر شدم. آمار آپدیتهای اخیر شد 25 و 26 و 30 و31 مارچ و حالا 2 آپریل. چهارماه و پنج روز هیچی بعد یک هفته پنج آپدیت. این آپدیت هم صبحه یعنی از طرف سفارته. به احتمال قریب به یقین امشب یا فردا شب خبرهایی خواهد شد. بعد از این پست من الان سیل آپدیتهای دوستان هم میرسد. به امید انفجار کلیری
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: ashkan.h56 ، mfte.teacher ، Ali2020 ، rbrb-2015 ، Mahboy ، kaamiran ، jupiterx ، hilda60
سلام دوستان و مدیران و اساتید محنترم پیج.
سیزده به در تون بخیر و خوشی
سوالم اینه که این کلیر های گروهی میاد و از ماهای مختلف می گذره یا اینکه تا کل کیس های مثلا دسامبر کلیر نشه وارد کلیرنس ژانویه نمیشن؟ و برای ابوظبی تا چه تاریخی کلیرنس گروهی خوردن؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 10:59)Radwin نوشته:  دوستان من امروز هم یک آپدیت دیگر شدم. آمار آپدیتهای اخیر شد 25 و 26 و 30 و31 مارچ و حالا 2 آپریل. چهارماه و پنج روز هیچی بعد یک هفته پنج آپدیت. این آپدیت هم صبحه یعنی از طرف سفارته. به احتمال قریب به یقین امشب یا فردا شب خبرهایی خواهد شد. بعد از این پست من الان سیل آپدیتهای دوستان هم میرسد. به امید انفجار کلیری

به امید طوفان کلیرنس در تمامی سفارتها
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-04-02 ساعت 10:59)Radwin نوشته:  دوستان من امروز هم یک آپدیت دیگر شدم. آمار آپدیتهای اخیر شد 25 و 26 و 30 و31 مارچ و حالا 2 آپریل...

من دیروز آپدیت داشتم و از 30ام به بعد همگی حدود ساعت 4 عصر بود که نمیدانم از آنکارا بوده یا آمریکا
مصاحبه:نیمه اول دسامبر آنکارا. افراد کیس: 3 نفر. برنده اصلی: خانمم. دریافت ویزا:همسر و فرزند یکضرب و خودم در آپریل
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 11:00)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان و مدیران و اساتید محنترم پیج.
سوالم اینه که این کلیر های گروهی میاد و از ماهای مختلف می گذره یا اینکه تا کل کیس های مثلا دسامبر کلیر نشه وارد کلیرنس ژانویه نمیشن؟ و برای ابوظبی تا چه تاریخی کلیرنس گروهی خوردن؟

تیچر محترم طبیعتا اینگونه نیست که اول باید دسامبر کلیر بشه و بعد ژانویه و به این ترتیب. و بستگی دارد دوره کلیرنس افراد تموم بشه یا نه. کما اینکه الان تعدادی از دوستان اکتبری هنوز مانده اند و کلی از دسامبریها و تعدادی هم از فوریه رفته اند. در کلیرهایی که تا الان هم بوده درسته که اکثریت با اونهایی بوده که زودتر مصاحبه رفته اند ولی تعداد ماههای بعدی هم کم نبوده است. اگرچه بغیر از 2 فوریه ما تا امروز اصلا کلیر گروهی نداشته ایم و کلیرهای جسته گریخته بوده. البته به زودی یکی از کلیرهای گروهی اساسی را خواهیم دید که قطعا اکثریتش را هم نوامبر و دسامبر و شاید تعداد کمی هم ژانویه و فوریه تشکیل دهند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: jupiterx
سلام به دوستان عزیز من دیروز آپدیت داشتم امروزم کل کیس آپدیت شد یعنی ۲ تا آپدیت پشت هم تو سایت سیس ، مصاحبه نیمهاول ژانویه ابوظبی

تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 11:16)Radwin نوشته:  
(2015-04-02 ساعت 11:00)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان و مدیران و اساتید محنترم پیج.

تیچر محترم طبیعتا اینگونه نیست که اول باید دسامبر کلیر بشه و بعد ژانویه و به این ترتیب. و بستگی دارد دوره کلیرنس افراد تموم بشه یا نه. کما اینکه الان تعدادی از دوستان اکتبری هنوز مانده اند و کلی از دسامبریها و تعدادی هم از فوریه رفته اند. در کلیرهایی که تا الان هم بوده درسته که اکثریت با اونهایی بوده که زودتر مصاحبه رفته اند ولی تعداد ماههای بعدی هم کم نبوده است. اگرچه بغیر از 2 فوریه ما تا امروز اصلا کلیر گروهی نداشته ایم و کلیرهای جسته گریخته بوده. البته به زودی یکی از کلیرهای گروهی اساسی را خواهیم دید که قطعا اکثریتش را هم نوامبر و دسامبر و شاید تعداد کمی هم ژانویه و فوریه تشکیل دهند.

به ور خلاصه میخام یه نتیجه گیری کنم از حرفاتون و یه سوال دیگه هم بپرسم.

پس هر کی زودتر رفته مصاحبه و یا احتمالا روند اداریش زود تر تموم شده شاید زود ترهم کلیر بشه حالا چه اون فرد کلیرنسش تو کلیرنس گروهی بیوفته و چه کلیرنس انفرادی باشه.

سوال: رسیدن به کیس نامبرهای بالاتر ( مثلا کلیرنس گروهی تا 3100 بوده باشه) میتونه این احتمال رو بوجود بیاره که کیس های بالاتر یا در همون رنج پرونده شون سریعتر بررسی بشه؟ چون کیس نامبر های پایین رو تقریبا پر کردن؟

تشکر کنندگان:
در فایل آخر سیمون هشت کیس در ابوظبی در ماه مارس چک خوردن که در همان ماه کلیر شدند!
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 11:34)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-02 ساعت 11:16)Radwin نوشته:  [quote='mfte.teacher' pid='589606' dateline='1427956252']
سلام دوستان و مدیران و اساتید محنترم پیج.

به ور خلاصه میخام یه نتیجه گیری کنم از حرفاتون و یه سوال دیگه هم بپرسم.

پس هر کی زودتر رفته مصاحبه و یا احتمالا روند اداریش زود تر تموم شده شاید زود ترهم کلیر بشه حالا چه اون فرد کلیرنسش تو کلیرنس گروهی بیوفته و چه کلیرنس انفرادی باشه.

سوال: رسیدن به کیس نامبرهای بالاتر ( مثلا کلیرنس گروهی تا 3100 بوده باشه) میتونه این احتمال رو بوجود بیاره که کیس های بالاتر یا در همون رنج پرونده شون سریعتر بررسی بشه؟ چون کیس نامبر های پایین رو تقریبا پر کردن؟

بله دقیقا، همانطور که بارها دوستان و اساتید گفته اند با جلو رفتن روند کلیر شدن تسریع میشود و دوره کلیرنس هم کوتاهتر. این اتفاقی است که بزودی شاهدش خواهیم بود و با توجه به تعداد نه چندان زیاد ویزای صادر شده تا امروز از نظر منطقی هم درست به نظر میاد. همین حالا هم تعداد کیسهای ژانویه مصاحبه داشته اند و آپدیت سیس شده اند کم نیست این نشاندهنده آن میباشد که روند بررسی پرونده ها تسریع شده است.
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 11:48)khalilkhah نوشته:  در فایل آخر سیمون هشت کیس در ابوظبی در ماه مارس چک خوردن که در همان ماه کلیر شدند!
خوش بحال شون . ایشالا روزی ما و همه بشه چون من هم مارچی هستم.
جناب چطور میتونم از فایل سیمون اونایی که ماه مارچ رفتن مصاحبه رو پیدا کنم؟

تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 11:53)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-02 ساعت 11:48)khalilkhah نوشته:  در فایل آخر سیمون هشت کیس در ابوظبی در ماه مارس چک خوردن که در همان ماه کلیر شدند!

البته ستونی به این عنوان ندارد, ولی اگر فایل ماه قبل را داشته باشی با کمی حوصله و مقایسه دو فایل می توانی آنها را مشخص نمایی
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
این کیس 2015AS327 در ابوظبی عجب سرنوشت بدی داشته, بعد از چندین ماه چک امنیتی این سری رد شده
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 12:13)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-02 ساعت 11:53)mfte.teacher نوشته:  

البته ستونی به این عنوان ندارد, ولی اگر فایل ماه قبل را داشته باشی با کمی حوصله و مقایسه دو فایل می توانی آنها را مشخص نمایی
اگه مطلب رو یکم باز تر کنین ممنون میشم. مثلا شما کدوم دو ستون یا اعداد رو با هم مقایسه کردین که به این نتیجه رسیدین این کیس ها مال مارچ هستن؟

تشکر کنندگان:
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
من كلير شدمCool
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان