کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-02 ساعت 13:24)behdadK نوشته:  من کلیر شدم خیلی زودتر پیمان جان.
به پیمان و میلاد و سایر کلیر شده ها تبریک میگم. فکر کنم بابک هم کلیر شده باشه ولی به اینترنت دسترسی نداره ایمیلش رو چک کنه

بهداد جان انقدر با حجب و حیا کلیر شدی که هنوز خیلیا نمیدونن. راستی اونکه توی منتظرسرا وارد شده شمایی؟
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: jupiterx ، farrokh33
شما هم تا 23 آپریل مهلت دارید درسته؟

(2015-04-02 ساعت 13:26)Radwin نوشته:  
به پیمان و میلاد و سایر کلیر شده ها تبریک میگم. فکر کنم بابک هم کلیر شده باشه ولی به اینترنت دسترسی نداره ایمیلش رو چک کنه

بهداد جان انقدر با حجب و حیا کلیر شدی که هنوز خیلیا نمیدونن. راستی اونکه توی منتظرسرا وارد شده شمایی؟

Tongue

بله خودمم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: jupiterx ، farrokh33
(2015-04-02 ساعت 13:27)behdadK نوشته:  شما هم تا 23 آپریل مهلت دارید درسته؟

(2015-04-02 ساعت 13:26)Radwin نوشته:  

Tongue

بله خودمم

پس خیلی دیگه مبارک باشه
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: farrokh33
هوووووووووووووووووووووووورررررررررررررا

ممنون بهداد جان ، من تا ٢٥ مهلت دارم.
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: behdadK
راستی محض اطلاع دوستان 7 کیس احتمالا امروز کلیر شده اند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، Radwin ، pari pari ، jupiterx ، farrokh33
به عزیزانمان میلاد و پیمان و دوستان ایروانی تبریک صد آتشه میگویم و به سایر دوستانی که امشب و فرداشب کلیر میشوند پیشاپیش تبریک میگویم. به امید موفقیت همگی شما همراهان
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، k1_m_1358 ، Reza-2015 ، jupiterx ، farrokh33 ، solid_mercury ، m.ghoreishi
(2015-04-02 ساعت 11:48)khalilkhah نوشته:  در فایل آخر سیمون هشت کیس در ابوظبی در ماه مارس چک خوردن که در همان ماه کلیر شدند!
دوست عزیز منظورتون همین مارس هست ؟ چون ما هم مارس چک خوردیم و هنوز خبری نیست از کجا کیس نامبر این کلیر شده ها رو میشه دید؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 13:37)Radwin نوشته:  به عزیزانمان میلاد و پیمان و دوستان ایروانی تبریک صد آتشه میگویم و به سایر دوستانی که امشب و فرداشب کلیر میشوند پیشاپیش تبریک میگویم. به امید موفقیت همگی شما همراهان
تبریکات زیاد به دوستان کلیر شده . رادوین جان انشالله این دفعه نویت خودته
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان:
خوب دوستان عزیزم با توجه به کلیر های اخیر بنده هم یه خبر خوب بدم بهتون
من کیس نامبرم تو رنجی که گفتم نیست و خیلی پایین تره و زود تر از بقیه دوستان مصاحبه رفتم و خوب با سربازی یه ضرب گرفتم
ولی خوب به خاطر شرایط خاصی که دارم و فقط یکی از بچه های مهاجر سرا میدونه نمیتونستم اعلام کنم

امیدوارارم بزودی همه دوستان ویزاهاشون رو بگیرن و اونجا ببینیمتون Smile

به افتخار همممتون
هیپپپپپپپپپپیییییییببببببب هوووورااااااا
(2015-04-02 ساعت 14:08)رضا2015 نوشته:  خوب دوستان عزیزم با توجه به کلیر های اخیر بنده هم یه خبر خوب بدم بهتون
من کیس نامبرم تو رنجی که گفتم نیست و خیلی پایین تره و زود تر از بقیه دوستان مصاحبه رفتم و خوب با سربازی یه ضرب گرفتم
ولی خوب به خاطر شرایط خاصی که دارم و فقط یکی از بچه های مهاجر سرا میدونه نمیتونستم اعلام کنم

امیدوارارم بزودی همه دوستان ویزاهاشون رو بگیرن و اونجا ببینیمتون Smile

به افتخار همممتون
هیپپپپپپپپپپیییییییببببببب هوووورااااااا

دروغ 13 ؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، jupiterx ، farrokh33 ، varchandi
(2015-04-02 ساعت 12:33)milad.nas نوشته:  هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
من كلير شدمCool

تبريككككككك فراوانWink
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Reza-2015
سلام من و دخترم هم کلیر شدیم . اما همسرم هنوز نشده.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: tandis_n_m ، lotttery2015 ، k1_m_1358 ، rbrb-2015 ، Reza-2015 ، khalilkhah ، pari pari ، mel ، jupiterx ، behjat ، m.ghoreishi ، aaraam
(2015-04-02 ساعت 13:34)behdadK نوشته:  راستی محض اطلاع دوستان 7 کیس احتمالا امروز کلیر شده اند.
دوستان لطفا و خواهشا اگه آمار میدی از کلیرنس کامل آمار بدین .
دوستی میاد می نویسه من کلیر شدم پشتشم هزار تا ماشالا تبریک می گیره. که حقشه
اما دادن آمار کامل مثل کیس نامبر و تاریخ مصاحبه و سفارت از مهمات امور برای ما تازه مصاحبه رفته ها و کلیر نشده هاست.
دوستان لطفا توجه کنن. با تشکرات فروان و شادباش مجدد بابت کلیرنس تون
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Reza-2015 ، masouleh ، mel ، farrokh33 ، m.ghoreishi
قربان نه تنها من آمار دقیق به شما نمیدم اگر کسی دیگه هم شماره کیس نامبر این بندگان خدا رو بگذاره اولش خیلی بهش رحم کنم یک هفته بنش میکنم بعد پستش رو پاک میکنم.

داریم راجع به سفارت ابوظبی صحبت میکنم که اسم و فامیل طرف هم دو دستی با کیس نامبر تو بشقاب تقدیم میکنه ها! بقیه سفارت ها ایرادی نداره اما من علت اینکه دنبال شماره کیس و به تبعش اسم این افراد هستید رو متوجه نیستم.
تشکر کنندگان: abas_kashan ، Mahmood129 ، ashkan.h56 ، jupiterx ، farrokh33 ، milad.nas ، AliReza.Sh
(2015-04-02 ساعت 17:13)behdadK نوشته:  قربان نه تنها من آمار دقیق به شما نمیدم اگر کسی دیگه هم شماره کیس نامبر این بندگان خدا رو بگذاره اولش خیلی بهش رحم کنم یک هفته بنش میکنم بعد پستش رو پاک میکنم.

داریم راجع به سفارت ابوظبی صحبت میکنم که اسم و فامیل طرف هم دو دستی با کیس نامبر تو بشقاب تقدیم میکنه ها! بقیه سفارت ها ایرادی نداره اما من علت اینکه دنبال شماره کیس و به تبعش اسم این افراد هستید رو متوجه نیستم.
با سلام جدای از قضیه اطلاعات شخصی که شاید کسی مایل نباشه که فاش بشه میخوام بدونم دونستن این اطلاعاتی که میفرمایید ایا میتونه باعث سوءاستفاده اشخاص فرصت طلب بشه؟با احترام.

ali reza .as 5***the intervew is (may)
تشکر کنندگان: mel

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان