کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
تبریک از ته دل به همه دوستانی که کلیر شدن و آرزوی اینکه دوستان جا مانده از قبل از ژانویه هم زودتر کلیر شن و نوبت به ما برسه Big GrinBig Grin
آنکارا کی سایتش رو اپدیت میکنه ببینیم چند نفر به سلامتی از این تایپیک رفتنی هستن؟! WinkWink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Siavash-M ، ofrfar ، negar6043 ، k1_m_1358 ، goliii ، jupiterx ، Reza-2015
(2015-04-03 ساعت 19:17)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 18:59)hamid66 نوشته:  دوستان يه خبر خوب، همين الان يكي از دوستانم كلير شد، سرباز سپاه بوده و رو شغلشم آفيسر يكم گير داده با اين كه خصوصي بوده، ايشون ٢ فوريه مصاحبه شده و ٦٠ روزه با ايميل كلير شد همين الان

شرایط این دوست تون دقیقا مثل منه با این تفاوت که ما 15 مارچ مصاحبه داشتیم و این کاملا باعث خوشحالی مونه

ايشالا كه از اين به بعد سرعت ميگيره و زود نوبت ماها ميشه، من خدمت ارتش بودم و خوشبختانه رو هيچ چيم حساس نشد كلا اين آفيسر عزيز رو من ٤ دقيقه ملاقات كردمCool
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، ofrfar ، k1_m_1358 ، goliii
براي ما نوامبري و اكتبري ها هم دعا كنيد دوستان [emoji120][emoji56][emoji5]️[emoji173]️

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: satanicboy1 ، ashkan.h56 ، Samia ، rbrb-2015 ، mfte.teacher ، Siavash-M ، ofrfar ، reza.h ، negar6043 ، Nima4185 ، goliii ، sh_mm10 ، jupiterx ، Reza-2015 ، aaraam
(2015-04-03 ساعت 19:18)Mahboy نوشته:  تبریک از ته دل به همه دوستانی که کلیر شدن و آرزوی اینکه دوستان جا مانده از قبل از ژانویه هم زودتر کلیر شن و نوبت به ما برسه Big GrinBig Grin
آنکارا کی سایتش رو اپدیت میکنه ببینیم چند نفر به سلامتی از این تایپیک رفتنی هستن؟! WinkWink

اين مسول آپديت سايت آنكارا امسال خيلي شل عمل ميكنه ها بايد بگيم اخراجش كنن
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: Mahboy ، ofrfar ، goliii
سلام دوستان من اوایل دسامبر مصاحبه داشتم الان کلیر شدم جا داره از تمام کسایی تو مهاجر سرا زحمت میکشند تشکر کنم به امید کلیر شدن تمام بچه های مهاجر سرا
Case 2015AS31##
Number of Persons in Case 2
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بنفــــــــــــــــــــــــــــــش

مبارکه همتون دوستان گل
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: hamid66 ، Radwin ، rbrb-2015 ، Mahboy ، Siavash-M ، ofrfar ، reza.h ، somayeh1363 ، k1_m_1358 ، goliii ، milad.nas ، jupiterx ، Reza-2015 ، babak12 ، Alex 2014 ، fati.d
هورااااااا، كلير شديم، مصاحبه ١٢ نوامبر، كيس دو نفره، سربازي ارتش بدون كار دولتي
دوستانی که کلیر شدین
با تبریک دوباره
لطف می کنین تو منتظر سرا عضو بشین
حالا که دیگه کلیر شدین و ویزاتون رو هم میگیرین
با این کار حداقل آمار ها رو می تونیم واقعی تر بدست بیاریم و به هم قطاری هی منتظرتون کمک کنین
پیشاپیش ممنون از لطفی که می کنین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: satanicboy1 ، rbrb-2015 ، Mahboy ، HERMES7 ، L_haam ، kaamiran ، goliii ، jupiterx ، Reza-2015 ، babak12 ، Alex 2014 ، fati.d
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااميدوارم همه همه ي اپديت شده هاي اين چن روزه ، كلير شده و بسلامتي ويزاشونو بگيرن. بعدشم آنكاراي تنبل بقيه ما اكتبر و نوامبري هاي جامونده رو يه نيم نگاه بندازه. يه ماه ديگه ويزاي من و دخترم اكسپاير ميشه، همسرم هنوز اندر خم همون اولين كوچه هس :/
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: satanicboy1 ، rbrb-2015 ، mfte.teacher ، Mahboy ، k1_m_1358 ، goliii ، khalilkhah ، jupiterx ، Reza-2015 ، babak12
به به نیم ساعت میری یه چیزی بخوری بر میگردی میبینی غلعله برپاست چه میکنن ای بچه های تیم ملی انشالله تا اخر هفته بعد دیگه کسی نمیمونه ههههههه تبریک به همه به خصوص رادوین خان که خعلی خسته شده بود.یه اقا رضا هم داشتیم که پسر سبیلیه رو تو پروفایلش گذاشته بود خدا کنه مال اونم اوکی شده باشه تتتتتتتبریک
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: varchandi ، rbrb-2015 ، Mahboy ، k1_m_1358 ، goliii ، jupiterx ، fati.d
(2015-04-03 ساعت 19:43)Samia نوشته:  هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااميدوارم همه همه ي اپديت شده هاي اين چن روزه ، كلير شده و بسلامتي ويزاشونو بگيرن. بعدشم آنكاراي تنبل بقيه ما اكتبر و نوامبري هاي جامونده رو يه نيم نگاه بندازه. يه ماه ديگه ويزاي من و دخترم اكسپاير ميشه، همسرم هنوز اندر خم همون اولين كوچه هس :/

باید به همین زودی ها هم ویزای همسرتون بیاد براش همگی دعا می کنیم
فقط انرژی مثبت به کائنات بدین تا بازخور مثبت هم داشته باشین Wink
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Samia ، k1_m_1358 ، goliii
(2015-04-03 ساعت 19:38)Hagh81 نوشته:  هورااااااا، كلير شديم، مصاحبه ١٢ نوامبر، كيس دو نفره، سربازي ارتش بدون كار دولتي

خیلی مبارک باشه
از صمیم قلب براتون خوشحال
برای دوستان منتظر دیگه هم دعا کنین
تشکر کنندگان: Hagh81 ، rbrb-2015 ، goliii
(2015-04-03 ساعت 19:46)varchandi نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 19:43)Samia نوشته:  هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااميدوارم همه همه ي اپديت شده هاي اين چن روزه ، كلير شده و بسلامتي ويزاشونو بگيرن. بعدشم آنكاراي تنبل بقيه ما اكتبر و نوامبري هاي جامونده رو يه نيم نگاه بندازه. يه ماه ديگه ويزاي من و دخترم اكسپاير ميشه، همسرم هنوز اندر خم همون اولين كوچه هس :/

باید به همین زودی ها هم ویزای همسرتون بیاد براش همگی دعا می کنیم
فقط انرژی مثبت به کائنات بدین تا بازخور مثبت هم داشته باشین Wink

مرسي. لطف شماس
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، goliii ، Alex 2014
(2015-04-03 ساعت 19:27)darkmatter نوشته:  سلام دوستان من اوایل دسامبر مصاحبه داشتم الان کلیر شدم جا داره از تمام کسایی تو مهاجر سرا زحمت میکشند تشکر کنم به امید کلیر شدن تمام بچه های مهاجر سرا

دوستم خیلی مبارکه
ولی خداییش تا حالا کجا بودی این اولین پستتونه و اونم با خبر کلیر Wink
خیلی موفق باشین Big GrinBig GrinBig Grin

(2015-04-03 ساعت 19:21)takecarenima نوشته:  براي ما نوامبري و اكتبري ها هم دعا كنيد دوستان [emoji120][emoji56][emoji5]️[emoji173]️

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

شما هم باید کم کم کلیر بشین
همه دعا می کنیم Cool
تشکر کنندگان: somayeh1363 ، goliii ، Siavash-M ، bahar101 ، fati.d
(2015-04-03 ساعت 18:59)hamid66 نوشته:  دوستان يه خبر خوب، همين الان يكي از دوستانم كلير شد، سرباز سپاه بوده و رو شغلشم آفيسر يكم گير داده با اين كه خصوصي بوده، ايشون ٢ فوريه مصاحبه شده و ٦٠ روزه با ايميل كلير شد همين الان

خیلی مبارکشون باشه دوست من
ایشون خودشون مگه تو مهاجرسرا نیستن اگه اینطوره پس لطفاً کمی اطلاعات بیشتر از کیسشون بدین

(2015-04-03 ساعت 19:00)Radwin نوشته:  دوستان عزیز من هم بعد از 137 روز کلیر شدم. هوراااااااااااااااااااااااااااا

رادوین عزیز
خیلی خوشحالم برات و بهترین ها را برات تو زندگی جدیدت آرزو می کنم SmileSmileSmile
تشکر کنندگان: ofrfar ، somayeh1363 ، HERMES7 ، Radwin ، goliii ، Siavash-M ، bahar101 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان