کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام دوستان بعد از 141 روز کلیر شدم امیدوارم مابقی دوستان هم سریع کلیر بشن.
سلام دوستان خوبم ، اول تبریک به همه دوستانی که کلیر شدن ، من یه هفته نبودم چه غوغایییییی شده ، از ته دلم برای همتون خوشحالم ، یه سوال داشتم من الان از صبح دو بار رفتم وضعیت اپدیتم رو تو سیس چک کردم ، هر دو بار هم اول یه پیغام اپلیکنت ارور می ده ، پشت سرش که اوکی می کنم دوباره شماره ام رو وارد می کنم همون اخرین تاریخ اپدیتم که 19 فبریه است رو می زنه ، این معنی خاصی داره؟
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان: goliii ، bahar101
ماشالا انقدر پاکی ها Smile ( کلیرها) زیاده که وقت نمیشه تکتک تبریگ گفت
ایشالا ب سلامت برین
موفق و پیروز باشید

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Siavash-M ، jupiterx ، fati.d
توافق که کردن ==> کلیر هم که کردن

یه میمونه کارنت بالای هزار ....

یعنی میشه ماهم 6 روز دیگه هورا بکشیـــــــــــــــم .....
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Samia ، goliii ، parastoo23 ، Siavash-M ، bahar101 ، jupiterx ، Reza-2015 ، fati.d ، aidaz
(2015-04-03 ساعت 20:39)kapelo نوشته:  سلام دوستان بعد از 141 روز کلیر شدم امیدوارم مابقی دوستان هم سریع کلیر بشن.

دوست عزیز واقعا مبارکتون باشه. حالا که خداروشکر کلیر شدین، یه مختصری از شرایطتون بگید لطفا. مثلا سربازی و کار دولتی داشتید که اینقد طول کشید؟
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، amindv15 ، goliii ، bahar101 ، jupiterx
اوه اوه یه ساعت میری و میای چه طوفانی میشه توی این صفحه. یعنی خیلی هوووووررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
داره.
دوستان این همه انرژی مثبت رو بفرستین واسه بقیه دوستان کلیر نشده. ایشالا اونا هم به زودی کلیر بشن و اونایی هم که مصاحبه دارن یه ضرب بگیرن
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: amindv15 ، habibhabib ، Samia ، goliii ، Siavash-M ، bahar101 ، jupiterx ، m.ghoreishi ، fati.d
ما هم نصفه وو نیمه کلیر شدیم. خانم و پسر کلیر شدند و خودم نه. با اینکه تو سیس امروز و دو روز گذشته هر سه آپدیت شده بودیم(مصاحبه دسامبر)
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: mel ، Radwin ، goliii ، oldman ، khalilkhah ، rbrb-2015 ، bahar101 ، jupiterx ، Reza-2015 ، k1_m_1358 ، aaraam
(2015-04-03 ساعت 20:43)somayeh1363 نوشته:  سلام دوستان خوبم ، اول تبریک به همه دوستانی که کلیر شدن ، من یه هفته نبودم چه غوغایییییی شده ، از ته دلم برای همتون خوشحالم ، یه سوال داشتم من الان از صبح دو بار رفتم وضعیت اپدیتم رو تو سیس چک کردم ، هر دو بار هم اول یه پیغام اپلیکنت ارور می ده ، پشت سرش که اوکی می کنم دوباره شماره ام رو وارد می کنم همون اخرین تاریخ اپدیتم که 19 فبریه است رو می زنه ، این معنی خاصی داره؟
آیا شما بعد از 19 فوریه سایت سیس رو چک کرده اید؟ چون این تاریخ اخرین اپدیت بوده. یعنی در این تاریخ پرونده شما مورد بررسی قرار گرفته و اگر اپدیت دیگری نداشتید و یا ایمیلی دریافت نکردید پرونده هنوز در دست بررسی میباشد. موفق باشید . حتما ایمیل و حتی spam ایمیلتان را چک کنید.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: somayeh1363 ، goliii ، bahar101
هوووووووووورررررراااااااااااا
به همه دوستان کلیر شده تبریک میگم خیلی خوشحالم که پیشبینیم تقریبا درست از اب در اومد
انشالله به زودی هم بقیه بچه ها کلیر بشن
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: goliii ، rbrb-2015 ، jupiterx ، m.ghoreishi ، babak12 ، Alex 2014 ، k1_m_1358 ، fati.d
مرسی دوستان......
مرسی از همه.....هورااااااااااااا[emoji2] [emoji2]
شماره کیس$$31 تعداد افراد 2نفر مصاحبه نیمه اول دسامبر سفارت انکارا سربازی ارتش کیلرنس اپ دیتها :12 دسامبر و 16دسامبر 20 فوریه 25و 26 و 30و 31مارچSmile 1آپریل3اپریلBig Grinکلیر 3اپریل ایشود 9اپریل مقصد ایالت واشنگتن ورود به امریکا17سپتامبر2015شهر کرکلند ایالت واشنگتن
تشکر کنندگان: goliii ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، fati.d
(2015-04-03 ساعت 18:07)behdadK نوشته:  کسی از دوستان هست که قبل از ژانویه از آنکارا باشه و کلیر نشده باشه؟

آقا بهداد من که هستم چون خانم و پسرم کلیر شدن و خودم اندر خم یک کوچه ام(مصاحبه دسامبر)
تشکر کنندگان: goliii
(2015-04-03 ساعت 10:34)behdadK نوشته:  فقط خواستم یه آماری بدم که کلیه دوستانی که قبل از ژانویه 2015 در ابوظبی و ایروان مصاحبه رفته اند کلیر شده اند

تنها موارد استثناء یک کیس در ابوظبی است با مصاحبه اکتبر 2014 و دو کیس 2307 و 2923 ایروان که البته به تاریخ 26 مارچ آپدیت شدند و شاید بزودی کلیر بشوند.
البته باید بدانید که احتمال اینکه بعضی کیس ها هیچوقت کلیر نشوند به دلایلی از جمله نقص مدرک وجود داره که ما ازشون خبر نداریم و به خصوص اون یک کیس کلیر نشده ابوظبی رو تقریبا مطمئنم که کلیر نخواهد شد.
رسما زمان انتظار ادمین پروسس لاتاری امسال شده 3 ماه و کمتر هم خواهد شد. هووووووووووووووووووووووورا
دوستان آنکارایی هم که قبل از ژانویه مصاحبه رفته اید منتظر باشید که همین روزها شما هم کلیر خواهید شد.
دوستان ژانویه ای از هر سه سفارت هم کارهاتون برای یک ماه آینده رو راست و ریس کنید که شاید همین یک دو هفته تا نهایت یک ماه کلیر بشید.
سلام ، یه سوال ، نقص مدرک یعنی چی ؟ اخه روز مصاحبه افیسر به من گفت که ترجمه شناسنامه ام ایراد داره و هر وقت که ویزام اومد ترجمه اش رو درست کنم بیارم براش . این می تونه نقص مدرک باشه ؟
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان: goliii ، k1_m_1358
خب! دوستان عزيزم مى بينم كه همگى خوشحال و شاد هستيد.من رو هم در شادى خودتون سهيم بدونين ...... ضمنا شيرينى هاى!ما فراموش نشهWink
2015AS1**?interview:November?clear after 135 days?entrance:April
تشکر کنندگان: Siavash-M ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، bahar101 ، k1_m_1358 ، fati.d
سربازی ارتش.شغل آزاد
تشکر کنندگان: habibhabib ، goliii ، HERMES7 ، bahar101 ، Alex 2014
(2015-04-03 ساعت 19:21)takecarenima نوشته:  براي ما نوامبري و اكتبري ها هم دعا كنيد دوستان [emoji120][emoji56][emoji5]️[emoji173]️

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP
دوستان انگار پروسه ماهاطلسم شده.انشاالله این لعنتی بشکنه هرچه زودتر.در ضمن به همه دوستانی که کلیرنس شدن تبریک میگم.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: Siavash-M ، satanicboy1 ، jupiterx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان