کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-06 ساعت 15:50)Leila18 نوشته:  سلام ما که بر اساس همون ايميل سفارت بليط و وقت مديکالمون رو گرفتيم و ميريم که ويزامون رو بگيريم ديگه نمي دونم بايد منتظر اعلام شمارمون توسط سايت انکارا هم ميشديم يا نه؟!!(چون تا آخر ماه بيشتر مهلت نداريم)

فکر کنم ایمیل کفایت میکنه و اگر من هم جای شما بودم همین کار را میکردم ولی متاسفانه نیستم
ویزا هم مبارکتون باشه.
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001 ، bahar101 ، Alex 2014 ، jupiterx
(2015-04-06 ساعت 15:50)Leila18 نوشته:  سلام ما که بر اساس همون ايميل سفارت بليط و وقت مديکالمون رو گرفتيم و ميريم که ويزامون رو بگيريم ديگه نمي دونم بايد منتظر اعلام شمارمون توسط سايت انکارا هم ميشديم يا نه؟!!(چون تا آخر ماه بيشتر مهلت نداريم)
موفق باشید.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، Alex 2014 ، jupiterx

با همون ایمیل سفارت میشه. یکی از دوستانم که آنکارا بود امروز صبح رفت سفارت و کارهاشو انجام داد.
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Mahboy ، varchandi ، Reza-2015 ، bahar101 ، hilda60 ، Alex 2014 ، jupiterx
(2015-04-06 ساعت 15:43)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 14:56)hrghoreshi نوشته:  عجب سکوت پر معنایی! میبینم که همه آنلاین هستن ولی هیشکی پیامی نمینویسه!
آرامش قبل از طوفان دوشنبه است.

ما که لحظه شماری می کنیم امیدوارم خبرای خوبی باشه
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: varchandi ، Reza-2015 ، bahar101 ، Alex 2014 ، jupiterx ، goliii
(2015-04-06 ساعت 16:43)amindv15 نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 15:43)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 14:56)hrghoreshi نوشته:  عجب سکوت پر معنایی! میبینم که همه آنلاین هستن ولی هیشکی پیامی نمینویسه!
آرامش قبل از طوفان دوشنبه است.

من که اینقدر ایمیل و صفحه آنکارا و سیس رو باز کردم دیگه سرگیجه دارم
مصاحبه:نیمه اول دسامبر آنکارا. افراد کیس: 3 نفر. برنده اصلی: خانمم. دریافت ویزا:همسر و فرزند یکضرب و خودم در آپریل
تشکر کنندگان: varchandi ، bahar101 ، somayeh1363 ، Alex 2014 ، jupiterx
عجب سکوت پر معنایی! میبینم که همه آنلاین هستن ولی هیشکی پیامی نمینویسه!

[/quote]

من که اینقدر ایمیل و صفحه آنکارا و سیس رو باز کردم دیگه سرگیجه دارم
مصاحبه:نیمه اول دسامبر آنکارا. افراد کیس: 3 نفر. برنده اصلی: خانمم. دریافت ویزا:همسر و فرزند یکضرب و خودم در آپریل
تشکر کنندگان: Alex 2014
سلام دوستان .. من ۴ ماه پیش پی‌ تی تی ثبت نام کردم ..باید دوباره هم بنویسیم ؟ برای دریافت ویزا باید هزینه‌ای دوباره بپردازیم ؟ برای پی‌ تی تی چطور آیا بعد از دریافت پاسپورتمون از پی‌ تی تی باید هزینه‌ای بدیم ؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی‌ کنن .. یک دنیا ممنون..بهترین پی‌ تی تی کدوم هستش ...بازم ممنون
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: varchandi ، Alex 2014 ، jupiterx
(2015-04-06 ساعت 17:08)Habib120 نوشته:  سلام دوستان .. من ۴ ماه پیش پی‌ تی تی ثبت نام کردم ..باید دوباره هم بنویسیم ؟ برای دریافت ویزا باید هزینه‌ای دوباره بپردازیم ؟ برای پی‌ تی تی چطور آیا بعد از دریافت پاسپورتمون از پی‌ تی تی باید هزینه‌ای بدیم ؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی‌ کنن .. یک دنیا ممنون..بهترین پی‌ تی تی کدوم هستش ...بازم ممنون
سلام دوست عزيز...همون ثبت نام قبلى كافى هست ..خير هيچگونه هزينه ديگرى نبايد پرداخت كنيد...بهترين پى تى اونه كه به شما نزديكتر باشه و ترتجيحا شنبه ها باز باشهً...موفق باشيد.
2015AS1**?interview:November?clear after 135 days?entrance:April
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014 ، jupiterx
(2015-04-06 ساعت 17:21)massii نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 17:08)Habib120 نوشته:  سلام دوستان .. من ۴ ماه پیش پی‌ تی تی ثبت نام کردم ..باید دوباره هم بنویسیم ؟ برای دریافت ویزا باید هزینه‌ای دوباره بپردازیم ؟ برای پی‌ تی تی چطور آیا بعد از دریافت پاسپورتمون از پی‌ تی تی باید هزینه‌ای بدیم ؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی‌ کنن .. یک دنیا ممنون..بهترین پی‌ تی تی کدوم هستش ...بازم ممنون
سلام دوست عزيز...همون ثبت نام قبلى كافى هست ..خير هيچگونه هزينه ديگرى نبايد پرداخت كنيد...بهترين پى تى اونه كه به شما نزديكتر باشه و ترتجيحا شنبه ها باز باشهً...موفق باشيد.

سلام
من فقط خواستم اضافه كنم كه پست yenisehir هم شنبه ها باز هست و هم يه جورايي مركزي حساب ميشه؛ تجربه دوستان نشون داده كه دوستاني كه اين پست رو انتخاب كردن سريعتر از ساير باجه هاي پستي پاسپورتهاشون به دستتون رسيده.
پيروز باشيد
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: varchandi ، babak12 ، Alex 2014 ، jupiterx ، Leila18
دوستانی که کلیر میشن و self support هستند، آیا بعد از کلیرنس دوباره گواهی تمکن مالی جدید نیاز هستش یا همون قبلی کفایت میکنه؟
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، jupiterx
با سلام من هم عيد 94 مصاحبه داشتم و كليرنس خوردم آيا اگه مثلا تا 4 ماهه ديگه كلير بشم لازم به مديكال مجدد هست؟
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، jupiterx
(2015-04-06 ساعت 18:16)kingaram نوشته:  دوستانی که کلیر میشن و self support هستند، آیا بعد از کلیرنس دوباره گواهی تمکن مالی جدید نیاز هستش یا همون قبلی کفایت میکنه؟

من فكر نكنم از شما تمكن ماليه جديد بخوان چون شما در برگه خودتون نقض مدرك نداشتين.پس خيالتون راحت باشه
تشکر کنندگان: kingaram ، Alex 2014 ، jupiterx ، Leila18
(2015-04-06 ساعت 18:27)shahsha نوشته:  با سلام من هم عيد 94 مصاحبه داشتم و كليرنس خوردم آيا اگه مثلا تا 4 ماهه ديگه كلير بشم لازم به مديكال مجدد هست؟

سلام
تاريخ انقضاي ويزاي شما با توجه به تاريخ انقضاي مديكال شما درج ميشه. با توجه به شش ماهه بودن تاريخ انقضاي مديكال شما و با فرض كلير شدن شما پس از چهار ماه، شما ميتونيد بدون تمديد مديكال، ويزا رو دريافت كنيد، اما در اينصورت ويزاي شما فقط دو ماه زمان داره تا اكسپاير بشه و شما بايد طي اين دو ماه وارد خاك ا م ر ي ك ا بشيد. اما در صورتيكه نياز به فرصتي بيشتر از دو ماه داريد ميتونيد مديكالتون رو تمديد كنيد تا ويزايي با تاريخ انقضاي شش ماهه در پاسپورتتون درج بشه.
پيروز باشيد
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: hilda60 ، Alex 2014 ، jupiterx ، Leila18 ، shahsha
سلام؛

دوستان من الان آنکارا هستم امروز رفتم برای تمدید مدیکال فردا هم میرم سفارت برای تحویل مدارک. چند تا نکته رو میخواستم خدمتتون بگم که مطمئنا سوال خیلی از دوستان هست و از اونجا که مربوط به کلیرنس و دریافت ویزا هست تو همین تاپیک بیان میکنم البته جزییات بیشتر رو در سفرنامه ام که چند روز دیگه آماده میشه کامل ذکر میکنم:

یکی اینکه ساعت مدیکال رو از سایت دکتر هرموقع که گرفتید اصلا مهم نیست شما صبح اول وقت ساعت 9 دکتر باشید تا کارتون زودتر انجام بشه، مورد بعدی اینکه حتما اون مدارک مدیکال قبلی یعنی کاغذ سفید واکسیناسیون و CD و غیره همراهتون باشه چون باید اونهارو به دکتر تحویل بدید... و اما نکته مهم در مورد کارت زرد اینکه من خودم کارت زرد رو مجدد گرفته بودم ولی با این حال باز دوباره یک واکسن به قول خودشون میکس (ترکیب دو واکسن) به من زد و 230 دلار ازم گرفت! جالبه که یکی از دوستانم که شرایطش مثل من هست و اون هم کارت زرد رو دوباره گرفته بود از ایشون 180 دلار خواستند ولی از من 230 دلار! وقتی هم از منشی پرسیدم مال من چرا گرونتر شد گفت واکسن من میکس بوده! حالا نکته مهم تر اینکه 2 تا ایرانی دیگه هم اونجا بودند و هیچ کدوم دیگه کارت زرد رو نیاورده بودند ولی دکتر اونگان به هرجفتشون 2 تا واکسن تزریق کرد و از هردو بالای 300 دلار گرفت! دیگه خودتون هر برداشتی که دوست دارید از این قضیه بکنید، من وظیفه خودم دونستم این مورد رو بهتون بگم حالا میل خودتون هست که کارت زرد رو دوباره بگیرید یا نه... ولی پیشنهاد من به شما اینه که اگر نمیخواهید دلار اضافه پرداخت کنید حتما کارت زرد رو دوباره بگیرید و برای اینکار اگر تهران هستید حتما حتما به مرکز اصلی پاستور واقع در میدان پاستور مراجعه کنید چون اونجا از شما فقط 30 هزار تومن برای صدور دوباره ی کارت میگیرند ولی شعبه تجریش 58 هزار تومن!

مورد دیگه اینکه جواب تمدید مدیکال یک روزه و سر ساعت 11 صبح آماده است (طبق گفته خودشون زودتر از 11 امکان دادن جواب وجود نداره) یعنی هر روزی شما برید مدیکال فردا صبح اش ساعت 11 میرید جواب رو میگیرید و از اونور میرید سفارت... منم فردا صبح بعد از گرفتن جواب مدیکال میرم سفارت برای تحویل مدارک حالا اگر نکته یا مورد مهمی بود حتما دوباره بهتون اعلام میکنم، جزییات قضیه رو هم که بعدا در سفرنامه ام به طور کامل میتونید بخونید...
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

سلام به همه. دوستان آخرین آپدیت من ۲۰ مارث بود. به نظرتون اینقدر تاخیر در آپدیت غیر عادی نیست؟ممنون.
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، jupiterx ، jadooo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان