کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
ما امروز به تاریخ 6 اپریل اپدیت شدیم که ظاهرا دارن نفر دوم کیس رو بررسی میکنن چون کلیری نفر اصلی اعلام شده . امیدوارم تو همین هفته خانمم هم کلیر بشه
به امید کلیر شدن همه منتظرین و گرفتن ویزا برای همه دوستان
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: reza80 ، varchandi ، rbrb-2015 ، milad.nas ، goliii ، Reza-2015 ، Mahboy ، Alex 2014 ، ziba62ka ، Siavash-M
(2015-04-06 ساعت 19:31)Siavash-M نوشته:  سلام؛

دوستان من الان آنکارا هستم امروز رفتم برای تمدید مدیکال فردا هم میرم سفارت برای تحویل مدارک. چند تا نکته رو میخواستم خدمتتون بگم که مطمئنا سوال خیلی از دوستان هست و از اونجا که مربوط به کلیرنس و دریافت ویزا هست تو همین تاپیک بیان میکنم البته جزییات بیشتر رو در سفرنامه ام که چند روز دیگه آماده میشه کامل ذکر میکنم:

یکی اینکه ساعت مدیکال رو از سایت دکتر هرموقع که گرفتید اصلا مهم نیست شما صبح اول وقت ساعت 9 دکتر باشید تا کارتون زودتر انجام بشه، مورد بعدی اینکه حتما اون مدارک مدیکال قبلی یعنی کاغذ سفید واکسیناسیون و CD و غیره همراهتون باشه چون باید اونهارو به دکتر تحویل بدید... و اما نکته مهم در مورد کارت زرد اینکه من خودم کارت زرد رو مجدد گرفته بودم ولی با این حال باز دوباره یک واکسن به قول خودشون میکس (ترکیب دو واکسن) به من زد و 230 دلار ازم گرفت! جالبه که یکی از دوستانم که شرایطش مثل من هست و اون هم کارت زرد رو دوباره گرفته بود از ایشون 180 دلار خواستند ولی از من 230 دلار! وقتی هم از منشی پرسیدم مال من چرا گرونتر شد گفت واکسن من میکس بوده! حالا نکته مهم تر اینکه 2 تا ایرانی دیگه هم اونجا بودند و هیچ کدوم دیگه کارت زرد رو نیاورده بودند ولی دکتر اونگان به هرجفتشون 2 تا واکسن تزریق کرد و از هردو بالای 300 دلار گرفت! دیگه خودتون هر برداشتی که دوست دارید از این قضیه بکنید، من وظیفه خودم دونستم این مورد رو بهتون بگم حالا میل خودتون هست که کارت زرد رو دوباره بگیرید یا نه... ولی پیشنهاد من به شما اینه که اگر نمیخواهید دلار اضافه پرداخت کنید حتما کارت زرد رو دوباره بگیرید و برای اینکار اگر تهران هستید حتما حتما به مرکز اصلی پاستور واقع در میدان پاستور مراجعه کنید چون اونجا از شما فقط 30 هزار تومن برای صدور دوباره ی کارت میگیرند ولی شعبه تجریش 58 هزار تومن!

مورد دیگه اینکه جواب تمدید مدیکال یک روزه و سر ساعت 11 صبح آماده است (طبق گفته خودشون زودتر از 11 امکان دادن جواب وجود نداره) یعنی هر روزی شما برید مدیکال فردا صبح اش ساعت 11 میرید جواب رو میگیرید و از اونور میرید سفارت... منم فردا صبح بعد از گرفتن جواب مدیکال میرم سفارت برای تحویل مدارک حالا اگر نکته یا مورد مهمی بود حتما دوباره بهتون اعلام میکنم، جزییات قضیه رو هم که بعدا در سفرنامه ام به طور کامل میتونید بخونید...

چه سرعت عملی! Smile)
شما تو ایران دیگه واکسنی نزدی؟ فقط کارت زرد گرفتی؟
چون یکی از بچه ها که اونم امروز مدیکال بوده بهش ۳ تا واکسن زده و ۳۵۰ دلار گرفته.
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان: jupiterx ، goliii ، p00ya2001 ، bahar101 ، BardiyaSeVen ، Alex 2014 ، Siavash-M
(2015-04-06 ساعت 22:22)jupiterx نوشته:  ما امروز به تاریخ 6 اپریل اپدیت شدیم که ظاهرا دارن نفر دوم کیس رو بررسی میکنن چون کلیری نفر اصلی اعلام شده . امیدوارم تو همین هفته خانمم هم کلیر بشه

به زودی کلیر میشی دوست من
اونوقت خواهشاً اولین نفر به خودم خبر بده تا کلی خوشحال شم Wink
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: jupiterx ، goliii ، bahar101 ، amindv15 ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 22:37)reza.h نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 19:31)Siavash-M نوشته:  سلام؛

دوستان من الان آنکارا هستم امروز رفتم برای تمدید مدیکال فردا هم میرم سفارت برای تحویل مدارک. چند تا نکته رو میخواستم خدمتتون بگم که مطمئنا سوال خیلی از دوستان هست و از اونجا که مربوط به کلیرنس و دریافت ویزا هست تو همین تاپیک بیان میکنم البته جزییات بیشتر رو در سفرنامه ام که چند روز دیگه آماده میشه کامل ذکر میکنم:

یکی اینکه ساعت مدیکال رو از سایت دکتر هرموقع که گرفتید اصلا مهم نیست شما صبح اول وقت ساعت 9 دکتر باشید تا کارتون زودتر انجام بشه، مورد بعدی اینکه حتما اون مدارک مدیکال قبلی یعنی کاغذ سفید واکسیناسیون و CD و غیره همراهتون باشه چون باید اونهارو به دکتر تحویل بدید... و اما نکته مهم در مورد کارت زرد اینکه من خودم کارت زرد رو مجدد گرفته بودم ولی با این حال باز دوباره یک واکسن به قول خودشون میکس (ترکیب دو واکسن) به من زد و 230 دلار ازم گرفت! جالبه که یکی از دوستانم که شرایطش مثل من هست و اون هم کارت زرد رو دوباره گرفته بود از ایشون 180 دلار خواستند ولی از من 230 دلار! وقتی هم از منشی پرسیدم مال من چرا گرونتر شد گفت واکسن من میکس بوده! حالا نکته مهم تر اینکه 2 تا ایرانی دیگه هم اونجا بودند و هیچ کدوم دیگه کارت زرد رو نیاورده بودند ولی دکتر اونگان به هرجفتشون 2 تا واکسن تزریق کرد و از هردو بالای 300 دلار گرفت! دیگه خودتون هر برداشتی که دوست دارید از این قضیه بکنید، من وظیفه خودم دونستم این مورد رو بهتون بگم حالا میل خودتون هست که کارت زرد رو دوباره بگیرید یا نه... ولی پیشنهاد من به شما اینه که اگر نمیخواهید دلار اضافه پرداخت کنید حتما کارت زرد رو دوباره بگیرید و برای اینکار اگر تهران هستید حتما حتما به مرکز اصلی پاستور واقع در میدان پاستور مراجعه کنید چون اونجا از شما فقط 30 هزار تومن برای صدور دوباره ی کارت میگیرند ولی شعبه تجریش 58 هزار تومن!

مورد دیگه اینکه جواب تمدید مدیکال یک روزه و سر ساعت 11 صبح آماده است (طبق گفته خودشون زودتر از 11 امکان دادن جواب وجود نداره) یعنی هر روزی شما برید مدیکال فردا صبح اش ساعت 11 میرید جواب رو میگیرید و از اونور میرید سفارت... منم فردا صبح بعد از گرفتن جواب مدیکال میرم سفارت برای تحویل مدارک حالا اگر نکته یا مورد مهمی بود حتما دوباره بهتون اعلام میکنم، جزییات قضیه رو هم که بعدا در سفرنامه ام به طور کامل میتونید بخونید...

چه سرعت عملی! Smile)
شما تو ایران دیگه واکسنی نزدی؟ فقط کارت زرد گرفتی؟
چون یکی از بچه ها که اونم امروز مدیکال بوده بهش ۳ تا واکسن زده و ۳۵۰ دلار گرفته.

یه سوال
تو معاینات اولتون برای مصاحبه هم دکتر اونگان به شما واکسن زد
تا جایی که من میدونم واکسن آنفلوآنزا 6 ماهه است تازه تو این تاریخ و فصل معمولاً تزریق نمیشه بقیه واکسن ها هم از 2 سال تا مادام العمر هستن
به نظرم این دکتر د.ک.ا.ن باز کردنSadWink
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: goliii ، bahar101 ، Reza-2015 ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 22:38)varchandi نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 22:22)jupiterx نوشته:  ما امروز به تاریخ 6 اپریل اپدیت شدیم که ظاهرا دارن نفر دوم کیس رو بررسی میکنن چون کلیری نفر اصلی اعلام شده . امیدوارم تو همین هفته خانمم هم کلیر بشه

به زودی کلیر میشی دوست من
اونوقت خواهشاً اولین نفر به خودم خبر بده تا کلی خوشحال شم Wink

ممنون از شما
امیدوارم شما و بقیه دوستان هم بسلامتی ویزا بگیرید
فعلا علی الحساب یه رتبه دادم خدمتتون تا خبر کلیر ببینم میاد تا قبل رفتن خودم Cool
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: bahar101 ، mohammad384 ، Alex 2014 ، goliii
(2015-04-06 ساعت 20:56)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 19:51)mohammad384 نوشته:  سلام به همه. دوستان آخرین آپدیت من ۲۰ مارث بود. به نظرتون اینقدر تاخیر در آپدیت غیر عادی نیست؟ممنون.
هفتمین آپدیت منم 20 مارچ بوده بزن قدش

هفتمین آپدیت منم 20مارچ بوده
ما با هم هستیم
کیس نامبر : **2015as34
زمان مصاحبه : فوریه
تعداد افراد : 2 نفر
سفارت :آنکارا
تاریخ اپدیت : 11-12-16-26-27-فوریه - 20 مارچ -5 جون -9 جون هر دونفر
دریافت ویزا : منتظرم Smile
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، bahar101 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 22:53)ارسطو نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 20:56)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 19:51)mohammad384 نوشته:  سلام به همه. دوستان آخرین آپدیت من ۲۰ مارث بود. به نظرتون اینقدر تاخیر در آپدیت غیر عادی نیست؟ممنون.
هفتمین آپدیت منم 20 مارچ بوده بزن قدش

هفتمین آپدیت منم 20مارچ بوده
ما با هم هستیم

دوست عزيز ما هم هشتمين آپديتمون 20 مارچ بود
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: bahar101 ، jupiterx ، Alex 2014
سلام
میدونم جای این سوال اینجا نیست اما این فروم فعال تر شاید بتونیم اینطوری به یه دوستمون کمک کنیم
دوستان یه خانمی آنکارا مصاحبه داشته
یه ضرب گرفته
اشتباهی برای PTT آدرس استانبول رو داده
بهش گفتن بدون پاس نره استانبول
چی کار باید بکنه
میتونه دفتر پستش رو تغییر بده
ممنون میشم کمک کنین
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014 ، goliii
(2015-04-06 ساعت 19:55)majid2015 نوشته:  سلام به همگی من پریروز به سفارت ابوظبی ایمیل زدم امروز جواب دادن پرسیده بودم که ویزا برای هر دو نفر آمادست که جواب دادن آره

سلام دوست عزیز ، ضمن تبریک؛ اگه امکان داره امضاتون رو درج کنید تا ما هم استفاده کنیم
ممنون
تشکر کنندگان: bahar101 ، jupiterx ، amindv15 ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 20:27)hamid66 نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 20:13)hilda60 نوشته:  دوستان یک سوال .. شاید یکم زود باشه پرسیدنش!!
اگه کلیر بشیم با ایمیل اول متوجه میشیم؟ بعد سایت سیس و سفارت ؟؟؟
مرجع اصلي سايت سفارت هستش، خيلي مواقع ايميل نمياد برا شما، سايت ceac هم كه وقتي شما ويزا تو پاست بخوره از حالت AP در مياد، پس اول سايت سفارت مهمه

سلام - لظفا میشه بفرمایید پس این سایت ceac به چه دردی می خوره و چه اطلاعات مهمی رو میشه ازش گرفت؟
ممنون از همه دوستان
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 23:19)reza2015usa نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 19:55)majid2015 نوشته:  سلام به همگی من پریروز به سفارت ابوظبی ایمیل زدم امروز جواب دادن پرسیده بودم که ویزا برای هر دو نفر آمادست که جواب دادن آره

سلام دوست عزیز ، ضمن تبریک؛ اگه امکان داره امضاتون رو درج کنید تا ما هم استفاده کنیم
ممنون

دوست من
من هم مشتاقم امضای خودتون هم ببینم Big GrinBig GrinBig Grin

(2015-04-06 ساعت 23:28)reza2015usa نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 20:13)hilda60 نوشته:  دوستان یک سوال .. شاید یکم زود باشه پرسیدنش!!
مرجع اصلي سايت سفارت هستش، خيلي مواقع ايميل نمياد برا شما، سايت ceac هم كه وقتي شما ويزا تو پاست بخوره از حالت AP در مياد، پس اول سايت سفارت مهمه

سلام - لظفا میشه بفرمایید پس این سایت ceac به چه دردی می خوره و چه اطلاعات مهمی رو میشه ازش گرفت؟
ممنون از همه دوستان

وضعیت کلیر شدنتون رو میتونین توش ببینین Wink
(2015-04-06 ساعت 23:28)varchandi نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 23:19)reza2015usa نوشته:  

ممنون

دوست من
من هم مشتاقم امضای خودتون هم ببینم Big GrinBig GrinBig Grin

(2015-04-06 ساعت 23:28)reza2015usa نوشته:  

ممنون از همه دوستان

وضعیت کلیر شدنتون رو میتونین توش ببینین Wink

ممنون از پاسخ سریعتون ولی بعد از اینکه سفارت اعلام کرد و ویزا صادر شد دیگه به چه دردی می خوره
(2015-04-06 ساعت 23:15)varchandi نوشته:  خانمی آنکارا مصاحبه داشته یه ضرب گرفته اشتباهی برای PTT آدرس استانبول رو داده بهش گفتن بدون پاس نره استانبول چی کار باید بکنه میتونه دفتر پستش رو تغییر بده؟
اگه ی ضرب گرفته که دیگه فرصت برا کاری نداره، چند روز پیش رضا2015 توصیه کرد از گذرنامه یک کپی رنگی داشته باشیم،امیدوارم این خانم هم کپی داشته باشند. ولی درکل اگر هم نشه دفتر پستی رو عوض کنه که فکرم نکنم بشه اونم تو این موقعیت، ازونجایی که مصاحبه داشتند و مدارک کامل بهمراه ترجمه همراهشون هست فکر نکنم مشکلی پیش بیاد تو سفر به استانبول، پلیس ترکیه هم خیلی کار راه بنداز و مشتیه هم با مشکلات عدیدهء کنسولی ایرانیان آشنایی داره و گیر الکی نخواهد داد.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: jupiterx ، varchandi ، HERMES7 ، Mahboy ، Alex 2014 ، goliii
(2015-04-06 ساعت 21:49)bahram2014 نوشته:  سلام دوستان
گسی میدونه سایت سفارت ارمنستان برای چک کردن پرونده بعد از کلیرنس خوردن چی؟
ممنون

سلام
https://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: jupiterx ، hilda60 ، bahram2014 ، Alex 2014
این هم از امضاء این حقیر
کیس نامبر: 2015AS1XXX | سفارت: آنکارا تغییر به ابوظبی| تعداد اعضای کیس: 3 نفر | مصاحبه: نیمه اول فوریه | AP: یک نفر | آپدیت ها: در سایت ابوظبی یک مورد در روز مصاحبه - در ceac یک مورد 12 روز بعد از مصاحبه , با نامه پیگیری22 Apr و 11 May - کلیر 12 May
تشکر کنندگان: jupiterx ، varchandi ، Reza-2015 ، arezoue ، p00ya2001 ، Alex 2014 ، rbrb-2015 ، jadooo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان