کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-06 ساعت 23:30)reza2015usa نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 23:28)varchandi نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 23:19)reza2015usa نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 19:55)majid2015 نوشته:  سلام به همگی من پریروز به سفارت ابوظبی ایمیل زدم امروز جواب دادن پرسیده بودم که ویزا برای هر دو نفر آمادست که جواب دادن آره

سلام دوست عزیز ، ضمن تبریک؛ اگه امکان داره امضاتون رو درج کنید تا ما هم استفاده کنیم
ممنون

دوست من
من هم مشتاقم امضای خودتون هم ببینم Big GrinBig GrinBig Grin

(2015-04-06 ساعت 23:28)reza2015usa نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 20:27)hamid66 نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 20:13)hilda60 نوشته:  دوستان یک سوال .. شاید یکم زود باشه پرسیدنش!!
اگه کلیر بشیم با ایمیل اول متوجه میشیم؟ بعد سایت سیس و سفارت ؟؟؟
مرجع اصلي سايت سفارت هستش، خيلي مواقع ايميل نمياد برا شما، سايت ceac هم كه وقتي شما ويزا تو پاست بخوره از حالت AP در مياد، پس اول سايت سفارت مهمه

سلام - لظفا میشه بفرمایید پس این سایت ceac به چه دردی می خوره و چه اطلاعات مهمی رو میشه ازش گرفت؟
ممنون از همه دوستان

وضعیت کلیر شدنتون رو میتونین توش ببینین Wink

ممنون از پاسخ سریعتون ولی بعد از اینکه سفارت اعلام کرد و ویزا صادر شد دیگه به چه دردی می خوره

دوست من به درد میخوره
میشه از اطلاعاتش استفاده کرد تعدار روزهای انتظار رو در آورد و میانگین دقیقتری استخراج کرد
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: hilda60 ، jupiterx ، reza2015usa ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 23:50)reza2015usa نوشته:  این هم از امضاء این حقیر

سلام،تبریک میگم،ما هم ۸ فوریه ابوظبی مصاحبه داشتیم،یعنی ممکنه ویزای ما رو هم به همین زودیا بدن؟شما آپدیت نداشتی؟ایمیل زدن بهتون یا نو سایت سفارت کلیر شدین؟
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: jupiterx ، p00ya2001 ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 23:33)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 23:15)varchandi نوشته:  خانمی آنکارا مصاحبه داشته یه ضرب گرفته اشتباهی برای PTT آدرس استانبول رو داده بهش گفتن بدون پاس نره استانبول چی کار باید بکنه میتونه دفتر پستش رو تغییر بده؟
اگه ی ضرب گرفته که دیگه فرصت برا کاری نداره، چند روز پیش رضا2015 توصیه کرد از گذرنامه یک کپی رنگی داشته باشیم،امیدوارم این خانم هم کپی داشته باشند. ولی درکل اگر هم نشه دفتر پستی رو عوض کنه که فکرم نکنم بشه اونم تو این موقعیت، ازونجایی که مصاحبه داشتند و مدارک کامل بهمراه ترجمه همراهشون هست فکر نکنم مشکلی پیش بیاد تو سفر به استانبول، پلیس ترکیه هم خیلی کار راه بنداز و مشتیه هم با مشکلات عدیدهء کنسولی ایرانیان آشنایی داره و گیر الکی نخواهد داد.

ممنون دوست من
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 23:58)amindv15 نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 23:50)reza2015usa نوشته:  این هم از امضاء این حقیر

سلام،تبریک میگم،ما هم ۸ فوریه ابوظبی مصاحبه داشتیم،یعنی ممکنه ویزای ما رو هم به همین زودیا بدن؟شما آپدیت نداشتی؟ایمیل زدن بهتون یا نو سایت سفارت کلیر شدین؟

دوست عزیز ممنون ولی من خودم هنوز تو وضعیت AP هستم و خانوم و دخترم همون روز ویزا گرفتن . من هم توی سایت ابوظبی چک می کنم و منتظر ایمل هم هستم.
به امید خبرهای خوب برای شما و همه دوستان دیگر
کیس نامبر: 2015AS1XXX | سفارت: آنکارا تغییر به ابوظبی| تعداد اعضای کیس: 3 نفر | مصاحبه: نیمه اول فوریه | AP: یک نفر | آپدیت ها: در سایت ابوظبی یک مورد در روز مصاحبه - در ceac یک مورد 12 روز بعد از مصاحبه , با نامه پیگیری22 Apr و 11 May - کلیر 12 May
تشکر کنندگان: hilda60 ، Reza-2015 ، amindv15 ، p00ya2001 ، jupiterx ، Alex 2014 ، lotttery2015 ، rbrb-2015
(2015-04-06 ساعت 20:27)hamid66 نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 20:13)hilda60 نوشته:  دوستان یک سوال .. شاید یکم زود باشه پرسیدنش!!
اگه کلیر بشیم با ایمیل اول متوجه میشیم؟ بعد سایت سیس و سفارت ؟؟؟
مرجع اصلي سايت سفارت هستش، خيلي مواقع ايميل نمياد برا شما، سايت ceac هم كه وقتي شما ويزا تو پاست بخوره از حالت AP در مياد، پس اول سايت سفارت مهمه
سلام
دوست عزیز واسه ما که فقط ایمیل اومد و سایت سفارت و سیس کماکان مانند قبل هستند .در واقع در سایت سفارت از19 دسامبر به این طرف هیچ اپدیتی نداشتیم(یعنی فقط یک اپ داشتیم )ولی در سیس 4 تا اپدیت شد تا ایمیل کلیرنس برامون امد.
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: reza2015usa ، laleht ، p00ya2001 ، jupiterx ، Alex 2014 ، rbrb-2015
(2015-04-06 ساعت 22:53)ارسطو نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 20:56)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 19:51)mohammad384 نوشته:  سلام به همه. دوستان آخرین آپدیت من ۲۰ مارث بود. به نظرتون اینقدر تاخیر در آپدیت غیر عادی نیست؟ممنون.
هفتمین آپدیت منم 20 مارچ بوده بزن قدش

هفتمین آپدیت منم 20مارچ بوده
ما با هم هستیم
ایول
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014 ، jadooo
(2015-04-06 ساعت 22:53)ارسطو نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 20:56)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 19:51)mohammad384 نوشته:  سلام به همه. دوستان آخرین آپدیت من ۲۰ مارث بود. به نظرتون اینقدر تاخیر در آپدیت غیر عادی نیست؟ممنون.
هفتمین آپدیت منم 20 مارچ بوده بزن قدش

هفتمین آپدیت منم 20مارچ بوده
ما با هم هستیم

من همينطور، تو امضا هستش آپديتهام
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 22:22)jupiterx نوشته:  ما امروز به تاریخ 6 اپریل اپدیت شدیم که ظاهرا دارن نفر دوم کیس رو بررسی میکنن چون کلیری نفر اصلی اعلام شده . امیدوارم تو همین هفته خانمم هم کلیر بشه
به امید کلیر شدن همه منتظرین و گرفتن ویزا برای همه دوستان
ببخشید امکان داره بفرمایید ، ازکجا و چه سایتی متوجه شدید که کلیری نفراصلی اعلام شده ودارن کلیری نفر دوم رو بررسی میکنن؟ باتشکر
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 22:37)reza.h نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 19:31)Siavash-M نوشته:  سلام؛

دوستان من الان آنکارا هستم امروز رفتم برای تمدید مدیکال فردا هم میرم سفارت برای تحویل مدارک. چند تا نکته رو میخواستم خدمتتون بگم که مطمئنا سوال خیلی از دوستان هست و از اونجا که مربوط به کلیرنس و دریافت ویزا هست تو همین تاپیک بیان میکنم البته جزییات بیشتر رو در سفرنامه ام که چند روز دیگه آماده میشه کامل ذکر میکنم:

یکی اینکه ساعت مدیکال رو از سایت دکتر هرموقع که گرفتید اصلا مهم نیست شما صبح اول وقت ساعت 9 دکتر باشید تا کارتون زودتر انجام بشه، مورد بعدی اینکه حتما اون مدارک مدیکال قبلی یعنی کاغذ سفید واکسیناسیون و CD و غیره همراهتون باشه چون باید اونهارو به دکتر تحویل بدید... و اما نکته مهم در مورد کارت زرد اینکه من خودم کارت زرد رو مجدد گرفته بودم ولی با این حال باز دوباره یک واکسن به قول خودشون میکس (ترکیب دو واکسن) به من زد و 230 دلار ازم گرفت! جالبه که یکی از دوستانم که شرایطش مثل من هست و اون هم کارت زرد رو دوباره گرفته بود از ایشون 180 دلار خواستند ولی از من 230 دلار! وقتی هم از منشی پرسیدم مال من چرا گرونتر شد گفت واکسن من میکس بوده! حالا نکته مهم تر اینکه 2 تا ایرانی دیگه هم اونجا بودند و هیچ کدوم دیگه کارت زرد رو نیاورده بودند ولی دکتر اونگان به هرجفتشون 2 تا واکسن تزریق کرد و از هردو بالای 300 دلار گرفت! دیگه خودتون هر برداشتی که دوست دارید از این قضیه بکنید، من وظیفه خودم دونستم این مورد رو بهتون بگم حالا میل خودتون هست که کارت زرد رو دوباره بگیرید یا نه... ولی پیشنهاد من به شما اینه که اگر نمیخواهید دلار اضافه پرداخت کنید حتما کارت زرد رو دوباره بگیرید و برای اینکار اگر تهران هستید حتما حتما به مرکز اصلی پاستور واقع در میدان پاستور مراجعه کنید چون اونجا از شما فقط 30 هزار تومن برای صدور دوباره ی کارت میگیرند ولی شعبه تجریش 58 هزار تومن!

مورد دیگه اینکه جواب تمدید مدیکال یک روزه و سر ساعت 11 صبح آماده است (طبق گفته خودشون زودتر از 11 امکان دادن جواب وجود نداره) یعنی هر روزی شما برید مدیکال فردا صبح اش ساعت 11 میرید جواب رو میگیرید و از اونور میرید سفارت... منم فردا صبح بعد از گرفتن جواب مدیکال میرم سفارت برای تحویل مدارک حالا اگر نکته یا مورد مهمی بود حتما دوباره بهتون اعلام میکنم، جزییات قضیه رو هم که بعدا در سفرنامه ام به طور کامل میتونید بخونید...

چه سرعت عملی! Smile)
شما تو ایران دیگه واکسنی نزدی؟ فقط کارت زرد گرفتی؟
چون یکی از بچه ها که اونم امروز مدیکال بوده بهش ۳ تا واکسن زده و ۳۵۰ دلار گرفته.
سلام وقتی برای مدیکال اول رفتیم کارت زرد رو به زور از همه ما گرفتن و پس ندادن بعدش هم واکسنایی مث ام ام ار و ابله مرغون و تی دی واینجور چیزا که همه 10 ساله هستن تزریق کردن سووال من اینه :
1- چه واکسن دیگه ای میمونه که بعداز 6 ماه دوباره تزریق کردن؟
2-وقتی کارت زرد ندارید اطلاعات واکسنای قدیمی رو دوباره از کجا بیاریم ببریم پاستور که وارد کنن؟ چون همه شونو موقع صادر کردن کارت زرد اول میگیرن بجز هپاتیت و تی دی که تو کارت آبی نوشته
3-یه سری از واکسنایی که توسری اول تو انکارا به اجبار بهمون تزریق کردن رو چطور باید تو کارت زرد اورد؟
واما درانتها بگم که من از همون منشی دکتراونگان که انگلیسیش بهتر بود پرسیدم که این کاغذ سفیدی که به ما به جای کارت زرد دادید اعتبار داره یانه؟ درجواب گفت این کاغذ سفید بین المللی است و برای هرجای دیگه ای قابل استفاده است و برای همین موضوع، من فرداش دوباره رفتم و مجبورشون کردم که واکسنایی مث هپاتیت (و مننژیت پسرم )رو که تو کاغذ سفید وارد نکرده بودن ، وارد کنن که اول مقاومت کردن وبعد دکتر انجامشون داد.
من تقریبا مطمئنم که اگه کاغذ سفیدتون تکمیل باشه و کلیه اطلاعات کارت زرد وواکسنایی که خودش تو مرحله اول مدیکال زده رو داشته باشید هیچ احتیاجی به کارت زرد دوم ندارید مگر اینکه تو ایران واکسن جدیدی تزریق کرده باشید
موفق باشید
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
آقا من دیشب خواب دیدم کلیر شدم تعبیرش چیه دوستان ؟TongueWink
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: negar6043 ، Reza-2015 ، jupiterx ، Alex 2014 ، hilda60 ، goliii
(2015-04-06 ساعت 16:01)satan نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 15:50)Leila18 نوشته:  سلام ما که بر اساس همون ايميل سفارت بليط و وقت مديکالمون رو گرفتيم و ميريم که ويزامون رو بگيريم ديگه نمي دونم بايد منتظر اعلام شمارمون توسط سايت انکارا هم ميشديم يا نه؟!!(چون تا آخر ماه بيشتر مهلت نداريم)

فکر کنم ایمیل کفایت میکنه و اگر من هم جای شما بودم همین کار را میکردم ولی متاسفانه نیستم
ویزا هم مبارکتون باشه.
متشکرم اميدوارم شما هم به راحتي ويزاتون رو بگيريد و در بقيه مراحل هم همگي موفق باشيم.
شماره کيس :***2015AS2 -تعداد افراد کيس: 4 نفر-رويت قبولي:1 May - ارسال فرمها:May 29- کارنت شدن:July- کنسولگري:آنکارا-تاريخ مصاحبه: Dec 3- وضعيت: کلير توسط ايميل 3 April ورود به کالیفرنیا: 28jun
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014 ، goliii
(2015-04-07 ساعت 08:29)mohammad.1011 نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 22:22)jupiterx نوشته:  ما امروز به تاریخ 6 اپریل اپدیت شدیم که ظاهرا دارن نفر دوم کیس رو بررسی میکنن چون کلیری نفر اصلی اعلام شده . امیدوارم تو همین هفته خانمم هم کلیر بشه
به امید کلیر شدن همه منتظرین و گرفتن ویزا برای همه دوستان
ببخشید امکان داره بفرمایید ، ازکجا و چه سایتی متوجه شدید که کلیری نفراصلی اعلام شده ودارن کلیری نفر دوم رو بررسی میکنن؟ باتشکر

سلام دوست عزيز
در تاريخ ٣ اپريل واسه خيلي از منتظران ايميل اومد و كلير شدنشون رو بهشون اعلام كردن. به احتمال قوي اين دوستمون نيز از همون عزيزان باشند و فقط كليري نفر اصلي كيس رو از طريق ايميل بهشون اعلام كرده باشند. بنابراين بالتبع آپديتهايي كه بعد از اين تاريخ روي كيس ايشون در سايت ceac نشون داده ميشه مربوط به نفر دوم ميشه.
پيروز باشيد
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014 ، goliii
(2015-04-07 ساعت 08:59)lotttery2015 نوشته:  آقا من دیشب خواب دیدم کلیر شدم تعبیرش چیه دوستان ؟TongueWink

تعبيرش اينه كه حتما كلير ميشيد، ولي اگه امضاتون رو كامل ميكرديد خيلي بهتر و دقيقتر ميشد خوابتون رو تعبير كرد Wink
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014 ، behdadK ، reza80 ، hilda60 ، goliii
(2015-04-07 ساعت 08:50)mohammad.1011 نوشته:  

دوستان من الان آنکارا هستم امروز رفتم برای تمدید مدیکال فردا هم میرم سفارت برای تحویل مدارک. چند تا نکته رو میخواستم خدمتتون بگم که مطمئنا سوال خیلی از دوستان هست و از اونجا که مربوط به کلیرنس و دریافت ویزا هست تو همین تاپیک بیان میکنم البته جزییات بیشتر رو در سفرنامه ام که چند روز دیگه آماده میشه کامل ذکر میکنم:

یکی اینکه ساعت مدیکال رو از سایت دکتر هرموقع که گرفتید اصلا مهم نیست شما صبح اول وقت ساعت 9 دکتر باشید تا کارتون زودتر انجام بشه، مورد بعدی اینکه حتما اون مدارک مدیکال قبلی یعنی کاغذ سفید واکسیناسیون و CD و غیره همراهتون باشه چون باید اونهارو به دکتر تحویل بدید... و اما نکته مهم در مورد کارت زرد اینکه من خودم کارت زرد رو مجدد گرفته بودم ولی با این حال باز دوباره یک واکسن به قول خودشون میکس (ترکیب دو واکسن) به من زد و 230 دلار ازم گرفت! جالبه که یکی از دوستانم که شرایطش مثل من هست و اون هم کارت زرد رو دوباره گرفته بود از ایشون 180 دلار خواستند ولی از من 230 دلار! وقتی هم از منشی پرسیدم مال من چرا گرونتر شد گفت واکسن من میکس بوده! حالا نکته مهم تر اینکه 2 تا ایرانی دیگه هم اونجا بودند و هیچ کدوم دیگه کارت زرد رو نیاورده بودند ولی دکتر اونگان به هرجفتشون 2 تا واکسن تزریق کرد و از هردو بالای 300 دلار گرفت! دیگه خودتون هر برداشتی که دوست دارید از این قضیه بکنید، من وظیفه خودم دونستم این مورد رو بهتون بگم حالا میل خودتون هست که کارت زرد رو دوباره بگیرید یا نه... ولی پیشنهاد من به شما اینه که اگر نمیخواهید دلار اضافه پرداخت کنید حتما کارت زرد رو دوباره بگیرید و برای اینکار اگر تهران هستید حتما حتما به مرکز اصلی پاستور واقع در میدان پاستور مراجعه کنید چون اونجا از شما فقط 30 هزار تومن برای صدور دوباره ی کارت میگیرند ولی شعبه تجریش 58 هزار تومن!

مورد دیگه اینکه جواب تمدید مدیکال یک روزه و سر ساعت 11 صبح آماده است (طبق گفته خودشون زودتر از 11 امکان دادن جواب وجود نداره) یعنی هر روزی شما برید مدیکال فردا صبح اش ساعت 11 میرید جواب رو میگیرید و از اونور میرید سفارت... منم فردا صبح بعد از گرفتن جواب مدیکال میرم سفارت برای تحویل مدارک حالا اگر نکته یا مورد مهمی بود حتما دوباره بهتون اعلام میکنم، جزییات قضیه رو هم که بعدا در سفرنامه ام به طور کامل میتونید بخونید...

چه سرعت عملی! Smile)
چون یکی از بچه ها که اونم امروز مدیکال بوده بهش ۳ تا واکسن زده و ۳۵۰ دلار گرفته.
سلام وقتی برای مدیکال اول رفتیم کارت زرد رو به زور از همه ما گرفتن و پس ندادن بعدش هم واکسنایی مث ام ام ار و ابله مرغون و تی دی واینجور چیزا که همه 10 ساله هستن تزریق کردن سووال من اینه :
2-وقتی کارت زرد ندارید اطلاعات واکسنای قدیمی رو دوباره از کجا بیاریم ببریم پاستور که وارد کنن؟ چون همه شونو موقع صادر کردن کارت زرد اول میگیرن بجز هپاتیت و تی دی که تو کارت آبی نوشته
3-یه سری از واکسنایی که توسری اول تو انکارا به اجبار بهمون تزریق کردن رو چطور باید تو کارت زرد اورد؟
واما درانتها بگم که من از همون منشی دکتراونگان که انگلیسیش بهتر بود پرسیدم که این کاغذ سفیدی که به ما به جای کارت زرد دادید اعتبار داره یانه؟ درجواب گفت این کاغذ سفید بین المللی است و برای هرجای دیگه ای قابل استفاده است و برای همین موضوع، من فرداش دوباره رفتم و مجبورشون کردم که واکسنایی مث هپاتیت (و مننژیت پسرم )رو که تو کاغذ سفید وارد نکرده بودن ، وارد کنن که اول مقاومت کردن وبعد دکتر انجامشون داد.
من تقریبا مطمئنم که اگه کاغذ سفیدتون تکمیل باشه و کلیه اطلاعات کارت زرد وواکسنایی که خودش تو مرحله اول مدیکال زده رو داشته باشید هیچ احتیاجی به کارت زرد دوم ندارید مگر اینکه تو ایران واکسن جدیدی تزریق کرده باشید
موفق باشید

سلام آيا در تمديد مديکال مجددا تست خون و X-ry گرفته ميشه؟
شماره کيس :***2015AS2 -تعداد افراد کيس: 4 نفر-رويت قبولي:1 May - ارسال فرمها:May 29- کارنت شدن:July- کنسولگري:آنکارا-تاريخ مصاحبه: Dec 3- وضعيت: کلير توسط ايميل 3 April ورود به کالیفرنیا: 28jun
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، jupiterx
(2015-04-07 ساعت 08:50)mohammad.1011 نوشته:  

چه سرعت عملی! Smile)
موفق باشید
قربان زیادی خودتون رو خسته نکنید. دکتر اونگان میخواد یه پولی بیشتر از شما بابت هر چیزی که میتونه بگیره راحت ترینش واکسنه. اگر خیلی اصرار کنید یه مشکل دیگه ای میتراشه! این صد دویست دلار رو بدید خیال خودتون رو راحت کنید. مورد داشتیم براش اکوی قلب نوشته یا همین امسال یکی رو به روانپزشک معرفی کردهBig Grin خلاصه هر جوری شده باید نفری 200 دلار دیگه این دکتر دزد از شما بسلفه و این یکی از حاشیه های سفارت آنکاراست.
یک سری سال 2013 اعتراض کردند به این رفتار دکتر و ایشون مظلوم نمایی کرد و سفارت هم اعلام کرد همینه که میگه و جای اعتراضی نیست و عملا کارش هم قانونی شد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Abdorrezaa ، jupiterx ، Alex 2014 ، p00ya2001 ، rbrb-2015 ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان