کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-07 ساعت 16:12)sunn789 نوشته:  شماره کیس: 2XXX | تعداد اعضاء : 3 نفر | تعداد در انتظار کلیر : 1 نفر | تاریخ مصاحبه 05/Jan | آپدیت در April : 3
شماره کیس: 00XX | تعداد اعضاء : نا مشخص | تعداد د رانتظار کلیر : 1 نفر | تاریخ مصاحبه 05/Jan | آپدیت در April : نا مشخص ==این اطلاعات از منتظر سرا اوردم
شماره کیس:7XX | تعداد اعضاء : 3 نفر | تعداد در انتظار کلیر : 1 نفر | تاریخ مصاحبه 12/Jan | آپدیت در April : نداشته اند
شماره کیس: XXX | تعداد اعضاء : 1 نفر | تعداد د رانتظار کلیر : 1 نفر | تاریخ مصاحبه 12/Jan | آپدیت آخردر April : 3
شماره کیس: 22XX | تعداد اعضاء: 2 نفر | تعداد در انتظار کلیر: 2 نفر | تاریخ مصاحبه 14/Jan | آخرين آپديت: Jan/21
شماره کیس: 32XX | تعداد اعضاء : 4 نفر | تعداد د رانتظار کلیر : 1 نفر | تاریخ مصاحبه 21/Jan | آپدیت در April : نداشته ام
تا اینجا چهار کیس اول دوشنبه مصاحبه داشته اند و دو نفر اخر چهاشنبه ، اپدیتها تا مصاحبه های 12م ژانویه پیش رفته، البته برای ژانویه 50 نفر کارنت کردند 3200 تا 3250، با این حساب دوستانی که اینجا ذکر شده برای ماههای قبل کارنت شده بودند.
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: satan ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 13:49)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 13:32)rasoul3711 نوشته:  سلام دوستان کسانی که مارچ بودن از 24مارچ به بعد آبدیت داشتن

نه فعلا آخریش همون 24 بود. البته برای بنده که 15 مارچ بودم.

29 مارچ
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: Alex 2014
دوسان از اکتبری ها و نوامبریها چند نفر موندن؟
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 15:46)sunn789 نوشته:  خوب برای ژانویه ای ها شروع کنیم ، اگر دوستان تاریخ مصاحبه و تعداد افراد کیس رو بفرمایند یه جدول همینجا درست میکنیم تا به یک تحلیل برسیم ، هرایوایموافق بود بفرمایند . دلیلش هم اینه که تعداد افراد برای مصاحبه 50 نفر بوده اند و نمیدونم چند نفر از ایران بوده اند و برای هر سفارت هم چند نفربوده اند و چند نفر عضو مهاجر سرا CoolCool
اگر دوستان اضافه کنند من به این جدول اضافه میکنم ، راستی مدیران که کامل تر میدانند و امار دارند کمک کنند

شماره کیس: 2XXX | تعداد اعضاء : 3 نفر | تعداد در انتظار کلیر : 1 نفر | تاریخ مصاحبه 05/Jan | آپدیت در April : 3
شماره کیس: 00XX | تعداد اعضاء : نا مشخص | تعداد د رانتظار کلیر : 1 نفر | تاریخ مصاحبه 05/Jan | آپدیت در April : نا مشخص ==این اطلاعات از منتظر سرا اوردم
شماره کیس:7XX | تعداد اعضاء : 3 نفر | تعداد در انتظار کلیر : ذکر نفرمودند | تاریخ مصاحبه 12/Jan | آپدیت در April : نداشته اند
شماره کیس: 22XX | تعداد اعضاء: 2 نفر | تعداد در انتظار کلیر: 2 نفر | تاریخ مصاحبه 14/Jan | آخرين آپديت: Jan/21
شماره کیس: 32XX | تعداد اعضاء : 4 نفر | تعداد د رانتظار کلیر : 1 نفر | تاریخ مصاحبه 21/Jan | آپدیت در April : نداشته ام

دوستان اگر اشتباه بود بفرمایند

در انتظار کلیر 1نفر
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 13:30)rbrb-2015 نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 13:27)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 11:47)sunn789 نوشته:  خوب برای ژانویه ای ها شروع کنیم ، اگر دوستان تاریخ مصاحبه و تعداد افراد کیس رو بفرمایند یه جدول همینجا درست میکنیم تا به یک تحلیل برسیم ، هرایوایموافق بود بفرمایند . دلیلش هم اینه که تعداد افراد برای مصاحبه 50 نفر بوده اند و نمیدونم چند نفر از ایران بوده اند و برای هر صفارت هم چند نفربوده اند و چند نفر عضو مهاجر سرا CoolCool
اگر دوستان اضافه کنند من به این جدول اضافه میکنم ، راستی مدیران که کامل تر میدانند و امار دارند کمک کنند
شماره کیس: ***2 | تعداد اعضاء : 3 نفر | تعداد در انتظار کلیر : 1 نفر | تاریخ مصاحبه 05/Jan | آپدیت در April : 3
هرایوای
سلام میگن پرسیدن عیب نیست و ندونستن عیبه . معنی این کلمه بالا چی میشه اونخBig Grin

مهاجرسرا روی کلمه "هیچکس" ، "هر کـَس" و "کـَس" حساس ِ هر وقت این کلمه توی جمله باشه دوتا کلمه مجاور رو میچسبونه بهم کلمات من درآوردی میسازه Big Grin

سلام
مهاجر سرا رو این کلمات حساس و به جاش میتونین از شخص استفاده کنین
اکر هر جایی از این کلمه استفاده کنین مهاجر سرا به طور اتوماتیک کلمه قبل و ای وای و کلمه بعد رو به هم میچسبونه
شاید برای سالم نگه داشتن فروم ها بوده یعنی حدس میزنم
زیاد گیر ندین به زندگیتون برسین Wink
راستی چه خبر از کلیر Big Grin
تازگی ها کی کلیر شده؟Big GrinBig GrinBig Grin
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: jupiterx ، hilda60 ، Reza-2015 ، Alex 2014
با سلام خدمت دوستان عزیز
لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید

نام بنده جزو انتخاب شده های 2015 هستش و فرمها رو در وبسایت /ceac.state.gov پر کردمو completed شدند و دیگه کاری انجام نداده ام
اما الان که پست هارو مشاهده می کنم اکثر بچه های 2015 کارنت شدند و زمان مصاحبه هاشون مشخص شده,
لطفاً راهنمایی کنید
پیشاپیش ممنونم
(2015-04-07 ساعت 18:19)Mehrdadvictor نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز

نام بنده جزو انتخاب شده های 2015 هستش و فرمها رو در وبسایت /ceac.state.gov پر کردمو completed شدند و دیگه کاری انجام نداده ام
اما الان که پست هارو مشاهده می کنم اکثر بچه های 2015 کارنت شدند و زمان مصاحبه هاشون مشخص شده,
لطفاً راهنمایی کنید
پیشاپیش ممنونم

دوست عزيز شما حداقل يك يا دو شماره اولت رو بگو تا بشه راهنمايي كرد اينكه هيچ اطلاعات ندى جطور راهنمايي ميخواى شماره 2015AS0000zzXX شما اون دو عدد zz رو مشخص كن كه بشه گفت كارنت شدين يا نه درضمن تاريخ پر كردن فرمها هم مهمه كه كى فرستادين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: jupiterx ، Mehrdadvictor ، farrokh33 ، lotttery2015 ، goliii ، Alex 2014

لطفاً راهنمایی کنید
پیشاپیش ممنونم

دوست عزیز پیش از هر چیز شما امضاتون را ایجاد کنید که دوستان بتوانند شما را راهنمایی کنند. چون کسی کیس نامبر شما را نمیداند. در ضمن این سوال را باید در بخش کارنت و بولتن ویزا مطرح بفرمایید چون این قسمت مخصوص کسانی است که مصاحبه رفته اند و کلیرنس خورده اند و منتظر کلیر شدن هستند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: jupiterx ، farrokh33 ، lotttery2015 ، goliii ، Alex 2014
دوستان خواهشمندم که یک پست را در چندجا نگذارید و در ثانی در جای خودش مطرح کنید چون همانگونه که مدیران محترم هم بارها گفته اند پستهای در چندجا و پستهای نامربوط حذف میشوند و شما به جوابتان نمیرسید و دچار سردرگمی میشوید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mehrdadvictor ، حاجی واشنگتن ، jupiterx ، goliii ، Reza-2015 ، Alex 2014
دوستان همراه من یه سوال برام پیش امده
کسایی که کلیر میشوند از آنکارا اگر همه افراد نخوان برن واسه گرفتن ویزا ، کسی که میرود واسه گرفتن ویزای خودش و بقیه باید چه وکالت نامه ای از بقیه داشته باشه تا بتونه ویزای بقیه رو بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: farrokh33 ، jupiterx ، goliii ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 18:44)satan نوشته:  دوستان همراه من یه سوال برام پیش امده
کسایی که کلیر میشوند از آنکارا اگر همه افراد نخوان برن واسه گرفتن ویزا ، کسی که میرود واسه گرفتن ویزای خودش و بقیه باید چه وکالت نامه ای از بقیه داشته باشه تا بتونه ویزای بقیه رو بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وکالت نامه نمیخواد. یعنی اصلا چنین چیزی نگفته اند که البته به نظرم معقولش اینه که یا وکالتنامه بخواهند یا فقط نفر اصلی بتواند برای گرفتن ویزاها برود. ولی من خودم از آفیسر شنیدم که گفت یکی از افراد کیس میتواند برای گرفتن ویزای همه کیس مراجعه کند و اصلا صحبتی از وکالت نامه نکرد.
تشکر کنندگان: satan ، jupiterx ، goliii ، Reza-2015 ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 18:24)laleht نوشته:  

لطفاً راهنمایی کنید
پیشاپیش ممنونم

شما حداقل يك يا دو شماره اولت رو بگو تا بشه راهنمايي كرد اينكه هيچ اطلاعات ندى جطور راهنمايي ميخواى شماره 2015AS0000zzXX شما اون دو عدد zz رو مشخص كن كه بشه گفت كارنت شدين يا نه درضمن تاريخ پر كردن فرمها هم مهمه كه كى فرستادين

Radwinعزيز : 2015AS73zzxx این شماره هست و من فرم ها رو تقریبا 15-16 روز بعد از رویت قبولی یعنی 15/6/2014
ممنون
(2015-04-07 ساعت 17:15)Nima4185 نوشته:  دوسان از اکتبری ها و نوامبریها چند نفر موندن؟

سلام ما نوامبر مصاحبه داشتيم و همسرم هنوز كلير نشده. از ٢٠فوريه به بعد حتي اپديت هم نداشتن ايشون Smile
به نظرم سه چهار مورد ديگه نيز بودن از دوستان كلير نشده
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: Nima4185 ، jupiterx ، Reza-2015 ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 18:49)Radwin نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 18:44)satan نوشته:  دوستان همراه من یه سوال برام پیش امده

وکالت نامه نمیخواد. یعنی اصلا چنین چیزی نگفته اند که البته به نظرم معقولش اینه که یا وکالتنامه بخواهند یا فقط نفر اصلی بتواند برای گرفتن ویزاها برود. ولی من خودم از آفیسر شنیدم که گفت یکی از افراد کیس میتواند برای گرفتن ویزای همه کیس مراجعه کند و اصلا صحبتی از وکالت نامه نکرد.
تو همین مهاجر سرا (البته برای سال های قبل) من یه جا خوندم که وکالت نامه میخواد ولی چون مال خیلی وقت پیشه یادم نیست کجا بود بعدم نگفته بود چه نوع وکالت نامه ای
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

اینکه انکارا با ایمیل کلیر میکنه که خیلی بده اومدیم به دلیلی ایمیل نرسید ! دیده نشد ! یعنی دیگه تو سایت نمیره ؟
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان