کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
خدا..... یعنی مارو یادشون رفته...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101 ، goliii ، hrghoreshi ، Alex 2014 ، sami_rg
یعنی برای اداره پست واقعا وکالت نامه لازمه؟؟ این دیگه خیلی خنده داره! راستی یه سوال؟ این رسید پستی چطوری بروز میشه؟ هر کاری میکنی بازم همون شماره رسید روز اول
رو میده....
تشکر کنندگان: jupiterx ، goliii ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 20:24)mordad نوشته:  خدا..... یعنی مارو یادشون رفته...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز
اندكي صبر سحر نزديك است
من هم قبل شما مصاحبه داشتم سربازی خرید خدمتی بودم کار دولتی هم نداشتم
ولی چاره ای جز صبر نیست
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101 ، jupiterx ، goliii ، Reza-2015 ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 20:34)kingaram نوشته:  یعنی برای اداره پست واقعا وکالت نامه لازمه؟؟ این دیگه خیلی خنده داره! راستی یه سوال؟ این رسید پستی چطوری بروز میشه؟ هر کاری میکنی بازم همون شماره رسید روز اول
رو میده....

احتمال زیاد میخواد برای بچه ها فکر نکنم ولی برای همسر از کجا باید بدونن
ولی در هر صورت با کپی پاسپورت به ما تحویل دادن ولی از ترکها کارت شناسایی میخوان فکر میکنم پی تی تی اولوس برای ایرانیها بهتر به گفته سفارت چون اینجور مشکلاتش کمتره
در ضمن شما باید اطلاعات پاسپورتتون رو بروز کنید تو سیستم شمارش مهم نیست
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: kingaram ، jupiterx ، goliii ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 18:44)satan نوشته:  دوستان همراه من یه سوال برام پیش امده
کسایی که کلیر میشوند از آنکارا اگر همه افراد نخوان برن واسه گرفتن ویزا ، کسی که میرود واسه گرفتن ویزای خودش و بقیه باید چه وکالت نامه ای از بقیه داشته باشه تا بتونه ویزای بقیه رو بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با سلام دوست عزیز وکالت نامه نیازی نیست .شما کپی رنگی صفحه اول پاسپورتها رو +اصل ترجمه شناسنامه ها رو که داری +پرینت pttرو همراهت ببرآنکارا .اداره پست خیلی سخت نمیگیره برای احتیاط اصل ترجمه عقد نامه رو هم همراهت ببر.تو اداره پست ینی شهیرمرد میانسالی هست که کمی فارسی بلده آدم خوبیه با ایرانی ها هم میانه خوبی داره .فقط یک نکته :مدت ویزایی که به شما میدن به اندازه ای هست که مدت مدیکالتون داره (اعتبار مدیکال شش ماه است)یعنی مثلا اگه شما چهار ماه قبل مدیکال داشتید فقط دو ماه از اعتبار مدیکالتون مونده وسفارت مدت اعتبار ویزای شما رو دو ماهه میده یعنی تا دو ماه دیگه باید وارد خاک آمریکا بشید .ولی اگه قبل از رفتن به سفارت ابتدا خانوادگی برید مدیکالتون رو تمدید کنید اونوقت به شما ویزای شش ماهه میدن وفرصت دارید کاراتون رو انجام بدید وسر فرصت تشریف ببرید آمریکا .همیشه شاد باشید
تشکر کنندگان: satan ، bahar101 ، jupiterx ، goliii ، Siavash-M ، BardiyaSeVen ، Alex 2014 ، Leila18
(2015-04-07 ساعت 19:54)takecarenima نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 19:21)fariborzzzzzz80 نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 19:18)fariborzzzzzz80 نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 19:02)Samia نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 17:15)Nima4185 نوشته:  دوسان از اکتبری ها و نوامبریها چند نفر موندن؟

سلام ما نوامبر مصاحبه داشتيم و همسرم هنوز كلير نشده. از ٢٠فوريه به بعد حتي اپديت هم نداشتن ايشون Smile
به نظرم سه چهار مورد ديگه نيز بودن از دوستان كلير نشده

سلام ما هم هفته سوم نوامبر مصاحبه داشتیم که هنوز منتظریم اخرین اپ 20 مارچ

پس حس و حد انتظار ما و شما تقريبا تو يك مرحله است . موندم اينا چي كار ميكنند . حاضرم خودم هزينه مامور اداره هاي مختلفشون رو بدم بيان دو دستي هر اطلاعاتي مخوان تقديم كنم .
چي بگم ....

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

دوستان یک حس قوی بهم میگه تا نیمه این ماه همه کلیر میشیم.انشاالله.فکر میکنم با این حساب 10-15 نفر دیگه مونده باشه.منتظر ایمیل شادی باشین.به زودی میاد.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: bahar101 ، jupiterx ، goliii ، Siavash-M ، Alex 2014 ، mfte.teacher
خداییش از زندگی افتادم،از 26 نوامبر که مصاحب شدیم تا الان برام ده سال گذشته،همه ی برنامه هامو هلد کردم و کلی متضرر شدم به خاطر این لاتاری،ولی بعد از 133 روز هنوز هیچ خبری نیست.چقدر اینها بیخیال و بی مسئولیت هستند،مگه دنبال چی میگردند؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: bahar101 ، satanicboy1 ، jupiterx ، amindv15 ، goliii ، arash.hs ، satan ، hrghoreshi ، Reza-2015 ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 22:07)vahid1390 نوشته:  خداییش از زندگی افتادم،از 26 نوامبر که مصاحب شدیم تا الان برام ده سال گذشته،همه ی برنامه هامو هلد کردم و کلی متضرر شدم به خاطر این لاتاری،ولی بعد از 133 روز هنوز هیچ خبری نیست.چقدر اینها بیخیال و بی مسئولیت هستند،مگه دنبال چی میگردند؟؟؟؟؟

وحيد جان ، نگو كه از ١٠ نوامبر تو همين مايه هام ....
توكل به خدا ...

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: bahar101 ، jupiterx ، goliii ، arash.hs ، Reza-2015 ، Alex 2014
(2015-03-28 ساعت 11:55)milad.nas نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 11:48)dashtibox نوشته:  دوستان سلام
من هر چه در سایت ابوظبی شماره کیسمو میدم این پیغامو میده
"No information has been found about the application number you entered.
Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers."
میشه راهنمایی کنید که چرا کیسم آپدیت نمیشه؟
تاریخ مصاحبه 23 مارچ بوده.
دوست عزیز هنوز زوده برای شناسایی کیس شما در سایت سفارت ، اما اگه خیلی عجله داری یک ایمیل به سفارت بزن و موضوع را واسشون مطرح کن ، من همین کارو کردم و جواب داد.

(2015-04-07 ساعت 20:18)habibhabib نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 19:05)satan نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 18:49)Radwin نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 18:44)satan نوشته:  دوستان همراه من یه سوال برام پیش امده
کسایی که کلیر میشوند از آنکارا اگر همه افراد نخوان برن واسه گرفتن ویزا ، کسی که میرود واسه گرفتن ویزای خودش و بقیه باید چه وکالت نامه ای از بقیه داشته باشه تا بتونه ویزای بقیه رو بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وکالت نامه نمیخواد. یعنی اصلا چنین چیزی نگفته اند که البته به نظرم معقولش اینه که یا وکالتنامه بخواهند یا فقط نفر اصلی بتواند برای گرفتن ویزاها برود. ولی من خودم از آفیسر شنیدم که گفت یکی از افراد کیس میتواند برای گرفتن ویزای همه کیس مراجعه کند و اصلا صحبتی از وکالت نامه نکرد.
تو همین مهاجر سرا (البته برای سال های قبل) من یه جا خوندم که وکالت نامه میخواد ولی چون مال خیلی وقت پیشه یادم نیست کجا بود بعدم نگفته بود چه نوع وکالت نامه ای
دوست عزیز برای سفارت هیچ وکالت نامه ای لازم نیست و کافیه یکی از اعضای کیس باشید. وکالت نامه برای اداره پست لازمه که تا جایی که من میدونم باید به زبان ترکی باشه و یا به زبان ترکی ترجمه شده باشه.

برای پست حتما وکالتنامه محضری ترجمه شده میخواد اگر نباشه بهیچ عنوان متصدی پست پاسپورت غیرازشخصی که حضور نداره را نمیده
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: bahar101 ، jupiterx ، goliii ، habibhabib ، satan ، Reza-2015 ، Alex 2014
سلام دوستان
سایت ceac پیغام Application Error میده. بنظر شما اشکال از اینترنت منه یا مربوط به سایت میشه؟
کیس نامبر: 2015AS1XXX | سفارت: آنکارا تغییر به ابوظبی| تعداد اعضای کیس: 3 نفر | مصاحبه: نیمه اول فوریه | AP: یک نفر | آپدیت ها: در سایت ابوظبی یک مورد در روز مصاحبه - در ceac یک مورد 12 روز بعد از مصاحبه , با نامه پیگیری22 Apr و 11 May - کلیر 12 May
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 20:10)hashemy نوشته:  با سلام به همگی

امیدوارم همه خوب و سلامت باشند

ما از آن دسته نوامبری های آنکارا بودیم که کلیر شدیم. امروز هم برای تحویل مدارک رفتیم سفارت. به پیشنهاد و اصرار آقای سیاوش اتفاقاتی که برای ما را رخ می دهد را برای دوستان دیگه تشریح میکنیم که ایشالا راهگشا باشه. چند تا نکته بودش که بد نیست دوستای آنکارایی در جریان باشند:
1. من پاسپورتم را در طول فرآیند کلیرنس عوض کرده بودم و اسکن جدید را هم برای سفارت به آدرس ذیل فرستاده بودم:
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
البته بدون سد غیرقابل عبورشکن قابل دسترسی نیست.
ایمیل تایید سفارت هم رسید و نه در این ایمیل و نه ایمیل قبل که مربوط به کلیرشدن ما بود هیچ اشاره ای نشده بود که تاییده پست نیز باید مجدداً به روز شود.
خود من هم واقعا اطلاعی نداشتم (البته باید بگم خوب دقت نکرده بودم) که باید تاییدیه پست را هم به روز میکردم. البته با یکی از دفاتر مهاجرتی که از اسپانسرهای همین وب سایت هم هست قرارداد داشتم که آقایان متاسفانه عادت کردند تنها به دلداری و تزریق امید به مشتریانشون بپردازند!!!!!!!!!!

به هر حال متصدی جمع آوری مدارک به من اعتراض کرد که امیدوارم مشکل ساز نشود.

2. مورد دوم این بودش که مطب اعلام می کند جواب مدیکال ساعت 11 روز بعد از ویزیت دکتر آماده می شود که ما ساعت 10.15 به مطب رسیدیم، آماده بود.

یک نکته ای را هم دوستانه به همه متذکر میشوم: اگر مثل بنده از آن دسته آدم هایی هستید که 100% به کار خودتان اعتماد ندارید و حتماً باید یک پولی را هزینه کنید و پای یک وکیل، مشاور، ذفتر مهاجرتی و ... را به تصمیم گیری های خود اضافه کنید، این کار را انجام دهید تا خیالتان راحت باشه. اما شش دانگ حواس و دقت خودتون را برای انجام این جور کارای مهم خرج کنید و به این رکن سوم تکیه نکنید.

ممنون از اطلاعاتتون
ظاهرا چون شما پاسپورت رو عوض کردین فک کنم که نیاز به بروز کردن تاییدیه پست داری وگرنه فک نمیکنم که اگه پاستون عوض نشده نیاز باشه اینکار درسته ؟؟
در مورد مدیکالتون میشه بفرمایید به شما هم واکسن زد دکتر؟؟ چه تعداد؟؟ و کل هزینه مدیکال چقد شد؟؟ و اینکه ایا کارت زرد رو همراه داشتین یا خیر
با تشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 22:45)jupiterx نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 20:10)hashemy نوشته:  با سلام به همگی

امیدوارم همه خوب و سلامت باشند

ما از آن دسته نوامبری های آنکارا بودیم که کلیر شدیم. امروز هم برای تحویل مدارک رفتیم سفارت. به پیشنهاد و اصرار آقای سیاوش اتفاقاتی که برای ما را رخ می دهد را برای دوستان دیگه تشریح میکنیم که ایشالا راهگشا باشه. چند تا نکته بودش که بد نیست دوستای آنکارایی در جریان باشند:
1. من پاسپورتم را در طول فرآیند کلیرنس عوض کرده بودم و اسکن جدید را هم برای سفارت به آدرس ذیل فرستاده بودم:
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
البته بدون سد غیرقابل عبورشکن قابل دسترسی نیست.
ایمیل تایید سفارت هم رسید و نه در این ایمیل و نه ایمیل قبل که مربوط به کلیرشدن ما بود هیچ اشاره ای نشده بود که تاییده پست نیز باید مجدداً به روز شود.
خود من هم واقعا اطلاعی نداشتم (البته باید بگم خوب دقت نکرده بودم) که باید تاییدیه پست را هم به روز میکردم. البته با یکی از دفاتر مهاجرتی که از اسپانسرهای همین وب سایت هم هست قرارداد داشتم که آقایان متاسفانه عادت کردند تنها به دلداری و تزریق امید به مشتریانشون بپردازند!!!!!!!!!!

به هر حال متصدی جمع آوری مدارک به من اعتراض کرد که امیدوارم مشکل ساز نشود.

2. مورد دوم این بودش که مطب اعلام می کند جواب مدیکال ساعت 11 روز بعد از ویزیت دکتر آماده می شود که ما ساعت 10.15 به مطب رسیدیم، آماده بود.

یک نکته ای را هم دوستانه به همه متذکر میشوم: اگر مثل بنده از آن دسته آدم هایی هستید که 100% به کار خودتان اعتماد ندارید و حتماً باید یک پولی را هزینه کنید و پای یک وکیل، مشاور، ذفتر مهاجرتی و ... را به تصمیم گیری های خود اضافه کنید، این کار را انجام دهید تا خیالتان راحت باشه. اما شش دانگ حواس و دقت خودتون را برای انجام این جور کارای مهم خرج کنید و به این رکن سوم تکیه نکنید.

ممنون از اطلاعاتتون
ظاهرا چون شما پاسپورت رو عوض کردین فک کنم که نیاز به بروز کردن تاییدیه پست داری وگرنه فک نمیکنم که اگه پاستون عوض نشده نیاز باشه اینکار درسته ؟؟
در مورد مدیکالتون میشه بفرمایید به شما هم واکسن زد دکتر؟؟ چه تعداد؟؟ و کل هزینه مدیکال چقد شد؟؟ و اینکه ایا کارت زرد رو همراه داشتین یا خیر
با تشکر

من امروز مدیکالم را تمدید کردم و کارت زرد را هم همراه داشتم بعد از کلی حرف و بحث 150 دلار برای من واکسن دیفتری کزاز زد، البته بحث باعث شد یک 200 دلاری دیگه را هم که میخواست بزنه نزد. کل هزینه مدیکال من 300 دلار شد.
بله اگر کسی پاسبورتش را عوض نکرده باشد، نیاز به بروز کردن پست نیست.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: jupiterx ، goliii ، oldman ، satan ، Siavash-M ، Alex 2014
سلام دوستان منظور از تأییدیه پست که دوستمون آقا یا خانم هاشمی‌ بهش اشاره کردن چیه؟
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 23:02)Habib120 نوشته:  سلام دوستان منظور از تأییدیه پست که دوستمون آقا یا خانم هاشمی‌ بهش اشاره کردن چیه؟

اگر کسی پاسبورتش را عوض کند باید تاییدیه پست را بروز کند چون یکی از اطلاعاتی که برای ورود به پروفایلتان در csc به آن نیاز است، شماره پاسبورت است که با تعویض پاسبورت عوض میشود.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: jupiterx ، Habib120 ، goliii ، Siavash-M ، ملیحه4444 ، p00ya2001 ، Alex 2014 ، Leila18
(2015-04-07 ساعت 22:56)Radwin نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 22:45)jupiterx نوشته:  [quote='hashemy' pid='591998' dateline='1428421243']
ممنون از اطلاعاتتون
با تشکر

من امروز مدیکالم را تمدید کردم و کارت زرد را هم همراه داشتم بعد از کلی حرف و بحث 150 دلار برای من واکسن دیفتری کزاز زد، البته بحث باعث شد یک 200 دلاری دیگه را هم که میخواست بزنه نزد. کل هزینه مدیکال من 300 دلار شد.
بله اگر کسی پاسبورتش را عوض نکرده باشد، نیاز به بروز کردن پست نیست.

بابا ایول به شما ماشالا همگی دسته جمعی تا ایمیل زدن رفتین سفارتBig Grin
پس یا این شرایط ظاهرا داشتن یا نداشتن کارت زرد خیلی فرقی نداره
من موندم که اخه مگه این اقای دکتر برگه ای که خودش صادر کرده رو قبول نداره که هی میخاد باز دوباره واکسن بزنه ؟؟
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: goliii ، Radwin ، Reza-2015 ، Siavash-M ، p00ya2001 ، Alex 2014 ، Leila18

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان