کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-03-26 ساعت 18:27)negarpak نوشته:  دوستان همسر من دوباره به تاريخ ٢٦ مارچ آپديت شد
مصاحبه: ١٥ اكتبر

نگار خانم دیروز خیلیها آپدیت شدن که احتمال کلیر شدنشون تو همین روزا هست. همسر شما دیروز و یا امروز آپدیت نداشتن؟
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، jupiterx ، nedaba
(2015-04-09 ساعت 13:09)mfte.teacher نوشته:  خوب حالا نوبتی هم باشه نوبت منه که بگم منم.....................
حدس تون چیه؟

ميخواين بگين منم روز زن و مادر رو به همه خانمها تبريك ميگم Rolleyes
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، jupiterx ، nedaba
(2015-04-09 ساعت 15:03)reza80 نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 18:27)negarpak نوشته:  دوستان همسر من دوباره به تاريخ ٢٦ مارچ آپديت شد
مصاحبه: ١٥ اكتبر

نگار خانم دیروز خیلیها آپدیت شدن که احتمال کلیر شدنشون تو همین روزا هست. همسر شما دیروز و یا امروز آپدیت نداشتن؟
نه متاسفانه

2015AS19** 01 issued 02 AP
شماره کیس: 2015AS1950
تاریخ رویت قبولی: MAY 2015
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : ۲
ارسال فرمهای سری اول: JUN 2014
کارنت شدن کیس: September 2014
مصاحبه: October 2014
وضعیت:01.issued
02.AP
آپدیت ها: October.march.jun
دریافت کلیرنس: October 2014 .01
دریافت ویزا: October 2014 .01
ورود به آمریکا:9march 2015.01
دریافت گرین کارت: 15 April 2015 .01
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها (660$)،هزینه مصاحبه برای ۲ نفر .(660$)
ترجمه ها $550
هزینه گرین کارت 165$
تشکر کنندگان: habibhabib ، Alex 2014 ، jupiterx ، nedaba
عزیزان مهاجر سرا سلام
شاد باش به همه دوستانی که کلیر شدند و همچنین تبریک به همه بانوان گل به خاطر روز زن.همیشه دلتون شاد شاد...
دوستان 2 اوریل از سفارت واسه ما ایمیل کلیرنس امد و اپدیت سیس هم همان روز انجام شد ولی ازسفارت هیچ اپدیتی از چند روز بعد از مصاحبه نداشتیم.
حالا یه اپدیت به تاریخ 8 اپریل هم در سایت سفارت و هم در سیس امده منتها در سیس این اپدیت فقط برای برنده اصلی هست نه برای بقیه اعضا .این یعنی چه ؟یعنی ویزا فقط برای برنده اصلی اماده هست؟؟
چون در ایمیل هم خطاب به برنده اصلی نوشته :
(Please send us your passport(s
و در اخر نامه هم نوشته :سریع برای گرفتن ویزا اقدام کنید حتی اگر ویزای بقیه اعضا اماده نباشه.ولی ما نمی دونیم از کجا باید بفهمیم ویزا بقیه اماده هست یا نه ؟!؟
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: negar6043 ، amindv15 ، Alex 2014 ، afshin138t ، jupiterx
(2015-04-09 ساعت 12:13)mitramagh نوشته:  دوستانی که دوباره تشریف بردین آنکارا بعد از کلیر شدن، دوباره برای ptt ثبت نام کردین و پرینت جدید بردین؟ یا همون قبلی اوکی هست؟

دوست عزیز باید همون ثبت نام اولی رو آپدیت کنید وپیرینت بگیرید وبا خودتون ببرید
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، jupiterx
مفهوم اپدیت شذن کیس در سایت سیس دقیقا چیه؟من و خانمم 25 مارچ مصاحبه داشتیم.خانمم ویزا رو دریافت کرد و من چک خوردم.در این مدت 2 تا آپدیت داشته کیس من، 30 مارچ و 2 آپریل.ممنون میشم مفهوم اپدیت ها و این که چطور میشه اپدیت ها رو تحلیل کرد راهنمایی بفرمایید.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
دوستان عزيز ، امروز تا الان كسي آپديت ceac داشته ؟ ( ٩ اپريل )

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
(2015-04-09 ساعت 13:17)laleht نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 13:12)hius2015 نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 12:21)laleht نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 12:00)rima4499 نوشته:  سلام دوستان ما بیشتر از 2 هفته هست که از مصاحبه برگشتیم و شماره کیسمونو سفارت ابوظبی نمیشناسه یکشنبه این هفته ایمیل زدم جواب ندادن تا الان به نظرتون چرا جواب نمیدن خیلی نگرانم

تو همون abudhabiivo.net ميزنين؟ I already had my immigrant visa ......?
موضوع رو بزنين other question و از موضوعات پيشنهادى خودش استفاده نكنين
تا اينجا به عقل من ميرسه از بهداد پرسيدين ؟ اون چى ميگه ؟ از بهداد كه مسلط تره اين شكل رو جويا شين ببينيم چاره چيه ؟

ما هم 31 مارچ مصا حبه داشتیم و سایت ابوظبی کیس ما را نمی شناسد

ما هم ٣١ مارچ بوديم ولى همون روز بعد از ظهر شناخت يه ايميل بزنين
مرسی دوست عزیز الان دیدم که تو سایت سیس به تاریخ امروز اپدیت شدیم ولی ابوظبی فعلا درست نشده
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: Aghaman ، Alex 2014
(2015-04-09 ساعت 15:09)sh_mm10 نوشته:  عزیزان مهاجر سرا سلام
شاد باش به همه دوستانی که کلیر شدند و همچنین تبریک به همه بانوان گل به خاطر روز زن.همیشه دلتون شاد شاد...
دوستان 2 اوریل از سفارت واسه ما ایمیل کلیرنس امد و اپدیت سیس هم همان روز انجام شد ولی ازسفارت هیچ اپدیتی از چند روز بعد از مصاحبه نداشتیم.
حالا یه اپدیت به تاریخ 8 اپریل هم در سایت سفارت و هم در سیس امده منتها در سیس این اپدیت فقط برای برنده اصلی هست نه برای بقیه اعضا .این یعنی چه ؟یعنی ویزا فقط برای برنده اصلی اماده هست؟؟
چون در ایمیل هم خطاب به برنده اصلی نوشته :
(Please send us your passport(s
و در اخر نامه هم نوشته :سریع برای گرفتن ویزا اقدام کنید حتی اگر ویزای بقیه اعضا اماده نباشه.ولی ما نمی دونیم از کجا باید بفهمیم ویزا بقیه اماده هست یا نه ؟!؟
اپدیت های بعد کلیر شدن طبیعی هست و نگران نباشید
بهترین حالت این هست که ایمیل بدین سفارت و بگین کدوم کیس نامبر ها کلیر شدن
مثالا بنویسین
2015AS1234 01 or 2015AS1234 02 or 2015AS1234 03?
تشکر کنندگان: sh_mm10 ، Alex 2014 ، jupiterx
(2015-04-09 ساعت 11:11)negar6043 نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 10:43)Radwin نوشته:  دوستانی که آپدیت سیس میشوند حتما به زمان آپدیتشان توجه کنند تا بتوانند وضعیتشان را راحتتر تفسیر کنند. یک یا دو آپدیت در شب و همین تعداد در روز به احتمال قوی یعنی کلیر. البته آپدیتها معمولا پیاپی هستند.

آقاى Radwin من بعد از آپديتهاى ابتدايى ژانويه، يك آپديت ساعت ٢ ظهر ٢٠ فوريه داشتم. يك آپديت از ساعت ٥ بعد از ظهر به بعد ٦ آپريل ( چون من ساعت ٥ چك كردم آپ نشده بودم و بعد نيمه شب چك كردم متوجه آپ شدم بنابراين ساعت دقيق رو نميدونم) و آپ ٨ آپريل هم حدودا ساعت ٣ بعد از ظهر بود. ممنون ميشم نظرتون رو بفرماييد Shy .

نگار عزیز با توجه به تاریخ مصاحبه تان و زمانهای آپدیت به نظر من آپدیتتان ارزشمنده و شاید امروز یا فردا یک آپدیت دیگه روز داشته باشید و همون روز ایمیل کلیر را دریافت میکنید. البته این با توجه به ریتم آپدیتها و کلیرهای اخیر است. به امید هورا کشیدن هرچه سریعتر شما و دیگر عزیزان. دوستان قطار کلیر داره با سرعت پیش میاد
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: negar6043 ، Reza-2015 ، Mahboy ، Alex 2014 ، jupiterx
(2015-04-09 ساعت 15:49)Radwin نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 11:11)negar6043 نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 10:43)Radwin نوشته:  دوستانی که آپدیت سیس میشوند حتما به زمان آپدیتشان توجه کنند تا بتوانند وضعیتشان را راحتتر تفسیر کنند. یک یا دو آپدیت در شب و همین تعداد در روز به احتمال قوی یعنی کلیر. البته آپدیتها معمولا پیاپی هستند.

آقاى Radwin من بعد از آپديتهاى ابتدايى ژانويه، يك آپديت ساعت ٢ ظهر ٢٠ فوريه داشتم. يك آپديت از ساعت ٥ بعد از ظهر به بعد ٦ آپريل ( چون من ساعت ٥ چك كردم آپ نشده بودم و بعد نيمه شب چك كردم متوجه آپ شدم بنابراين ساعت دقيق رو نميدونم) و آپ ٨ آپريل هم حدودا ساعت ٣ بعد از ظهر بود. ممنون ميشم نظرتون رو بفرماييد Shy .

نگار عزیز با توجه به تاریخ مصاحبه تان و زمانهای آپدیت به نظر من آپدیتتان ارزشمنده و شاید امروز یا فردا یک آپدیت دیگه روز داشته باشید و همون روز ایمیل کلیر را دریافت میکنید. البته این با توجه به ریتم آپدیتها و کلیرهای اخیر است. به امید هورا کشیدن هرچه سریعتر شما و دیگر عزیزان. دوستان قطار کلیر داره با سرعت پیش میاد

ممنونم، امیدوارم هیچکس از این قطار جا نمونه Rolleyes
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، amindv15 ، Mahboy ، Alex 2014 ، jupiterx
(2015-04-09 ساعت 15:41)HTQ نوشته:  مفهوم اپدیت شذن کیس در سایت سیس دقیقا چیه؟من و خانمم 25 مارچ مصاحبه داشتیم.خانمم ویزا رو دریافت کرد و من چک خوردم.در این مدت 2 تا آپدیت داشته کیس من، 30 مارچ و 2 آپریل.ممنون میشم مفهوم اپدیت ها و این که چطور میشه اپدیت ها رو تحلیل کرد راهنمایی بفرمایید.

نه دوست عزیز این آپدیتهای نزدیک به مصاحبه ارزشمند نیستند و تعداد آنها نیز هر تعداد باشد فرقی نمیکند. شما اگر ریسک فاکتورهای آقایان برای کلیرنس را نداشته باشید از حتی دو تا سه هفته بعد از مصاحبه هم میتوانید منتظر کلیر شدن باشید ولی اگر داشته باشید از دو تا دو و نیم ماه بعد از مصاحبه سیس را دائم چک کنید و اگر آپدیت ارزشمند داشتید (تعریف آن در پستهای قبلی گفته شده) منتظر کلیر شدن باشید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Alex 2014
به به، چه حال خوبیه وقتی اینهمه خوشحالی و انرژی تو این تاپیک موج میزنه [WHITE SMILING FACE]
روز زن هم مبارک به همه بانوان عزیز مخصوصا مهاجرسرایی ها.
اینقدر خوشحال دوستان شدم که انگار خودم کلیر شدم 😀
راستی عزیزان آپدیت سایت ابوظبی با آپدیت سی اک برای من فرق میکنه و یکی نیست؟!
بهداد جان آمار کل کلیرهای ابوظبی رو توی چه لینکی دنبال می کنید؟
تشکر کنندگان: نیلان ، Reza-2015 ، hilda60 ، Alex 2014 ، behjat ، jupiterx
(2015-04-09 ساعت 15:42)rima4499 نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 13:17)laleht نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 13:12)hius2015 نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 12:21)laleht نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 12:00)rima4499 نوشته:  سلام دوستان ما بیشتر از 2 هفته هست که از مصاحبه برگشتیم و شماره کیسمونو سفارت ابوظبی نمیشناسه یکشنبه این هفته ایمیل زدم جواب ندادن تا الان به نظرتون چرا جواب نمیدن خیلی نگرانم

تو همون abudhabiivo.net ميزنين؟ I already had my immigrant visa ......?
موضوع رو بزنين other question و از موضوعات پيشنهادى خودش استفاده نكنين
تا اينجا به عقل من ميرسه از بهداد پرسيدين ؟ اون چى ميگه ؟ از بهداد كه مسلط تره اين شكل رو جويا شين ببينيم چاره چيه ؟

ما هم 31 مارچ مصا حبه داشتیم و سایت ابوظبی کیس ما را نمی شناسد

ما هم ٣١ مارچ بوديم ولى همون روز بعد از ظهر شناخت يه ايميل بزنين
مرسی دوست عزیز الان دیدم که تو سایت سیس به تاریخ امروز اپدیت شدیم ولی ابوظبی فعلا درست نشده

خوب الحمدالله
این آپدیت به خاطر اینه که اسمتون تو سایت ابوظبی هم وارد شده
کمتر از 24 ساعت ( احتمالا تا چند ساعت دیگه ) سایت ابوظبی هم کیستون رو میشناسه
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-09 ساعت 11:31)laleht نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 08:50)نیلان نوشته:  ای زنان و مادران یک ضرب بگیر روزتون مبارک
ای همه ی بانوان انتخاب شده در لاتاری که سرنوشت خانواده رو تغییر دادین روزتون مبارک Big GrinBig Grin
ای خانم ها که توانایی یادگیری زبانتون بهتر از آقایونه و آمریکا زوتر از آقایون کار پیدا می کنید و موفق تر می شید روزتون مبارک! Big GrinBig Grin
خلاصه اینکه زنده باد بانوان. روزتون مبارک!

مرسى نيلان جان
تا به امروز به موضوع لاتارى اينطورى نگاه نكرده بودم Big Grin خيلى باحال بودWink
درضمن من خودم هم يه پا عامل كليرنس بودم هم مقطع تحصيلى هم رشته هم كار Big Grin بيچاره آقامون فقط واسه سربازى Big Grin
بر شما هم فرخنده باد
عزیزم روزت مبارک. زن باوری باید در نگاه تو باشد Big Grin
ایشالا کلیر می شی بعدم چون تحصیلات تکمیلی داری حتما یه شغل خوب در امریکا گیر میاری
با آرزوی موفقیت همه ی بانوان
Big Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: laleht ، Alex 2014 ، jupiterx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان