کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-09 ساعت 17:55)Radwin نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 17:47)Nima4185 نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 14:38)negarpak نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 14:33)goliii نوشته:  دوستان ازاقای reza-a-a کسی خبری داره مصاحبه شون اواخر اکتبر یا اوایل نوامبر بودن اگرایشون هم کلیر شده باشن که تبریک فروان میگم و فکرمیکنم که دیگه کسی از اکتبر و نوامبر نمونده باشه انشااله که درست فکر باشم
با تبريك به كسانى كه كلير شدن و اميد كلير شدن تمام دوستان وخلوت شدن اين تاپيك
عزيزم ما اكتبر بوديم ٦ ماه شوهرم ٤ روز ديگه تموم ميشه و هنوز در انتظار هستيم.

سلام من هم اکتبر هستم با ۱۸۳ روز در صدر جدول.

امیدوارم زودتر این صدر جدول را از دست بدهید و کلیر بشوید.

ممنونم رداوین جان انشاالله کلیر همه زودتر بیاد.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Siavash-M ، Alex 2014 ، jupiterx
دوستان عزیز طبق جدول سایت ایروان
http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
این شماره کیس اضافه شده به تازگی ؟ درسته؟
2015AS3412
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Alex 2014
یه صبح تا بعد از ظهر تاپیک رو چک نمیکنی کلی اتفاق میبینی توش افتاده و چقدر صفحه جلو رفته
ولی در کل برا عزیزانی که منتظر هستند مثل خودم آرزوهای خوب همراه با ویزای خوشگل رو دارم مخصوصا خانم هایی که ویزا گرفتن و منتظر ویزای همسر هستن . بیا اینم باشه برا روز زنWinkWink
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: hilda60 ، نیلان ، amindv15 ، k1_m_1358 ، Alex 2014 ، behjat ، jupiterx ، m.ghoreishi
(2015-04-09 ساعت 13:17)laleht نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 13:12)hius2015 نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 12:21)laleht نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 12:00)rima4499 نوشته:  سلام دوستان ما بیشتر از 2 هفته هست که از مصاحبه برگشتیم و شماره کیسمونو سفارت ابوظبی نمیشناسه یکشنبه این هفته ایمیل زدم جواب ندادن تا الان به نظرتون چرا جواب نمیدن خیلی نگرانم

تو همون abudhabiivo.net ميزنين؟ I already had my immigrant visa ......?
موضوع رو بزنين other question و از موضوعات پيشنهادى خودش استفاده نكنين
تا اينجا به عقل من ميرسه از بهداد پرسيدين ؟ اون چى ميگه ؟ از بهداد كه مسلط تره اين شكل رو جويا شين ببينيم چاره چيه ؟

ما هم 31 مارچ مصا حبه داشتیم و سایت ابوظبی کیس ما را نمی شناسد

ما هم ٣١ مارچ بوديم ولى همون روز بعد از ظهر شناخت يه ايميل بزنين
سایت ابوظبی معمولا با تاخیر کیس ها رو میشناسه برا خودم حدودا یه هفته شد در ضمن خانم لاله کیس شما خاص شد بایدم همون روز میشناخت
تشکر کنندگان: laleht ، Alex 2014
(2015-04-09 ساعت 17:08)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 13:15)laleht نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 13:09)mfte.teacher نوشته:  خوب حالا نوبتی هم باشه نوبت منه که بگم منم.....................
حدس تون چیه؟

اگه بگين كه كلير شدين كه خيلى عاليه آخر هفته ما رو پر از شادى ميكنين
ممنونم لاله خانم

اما خواستم بگم منم مثل همه شما از کلیر شدن دوستامون تو این پیج کلی خوشحال شدم به سلامتی همه کلیر شده ها نشده ها و امید کلیر شدن سریعتر شون میخام یه هووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بکشم
تیچر جان ولی مشکوک میزنی یادمه تا همین چند صفحه قبل همش داشتی میگفتی کی نوبت به کلیرهای مارس میرسه یه مدتیه هیچی نمیگی گمانم خبری شده Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، laleht ، k1_m_1358 ، Alex 2014 ، jupiterx ، hilda60
(2015-04-09 ساعت 18:45)lotttery2015 نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 13:09)mfte.teacher نوشته:  خوب حالا نوبتی هم باشه نوبت منه که بگم منم.....................
حدس تون چیه؟

ممنونم لاله خانم

اما خواستم بگم منم مثل همه شما از کلیر شدن دوستامون تو این پیج کلی خوشحال شدم به سلامتی همه کلیر شده ها نشده ها و امید کلیر شدن سریعتر شون میخام یه هووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بکشم
تیچر جان ولی مشکوک میزنی یادمه تا همین چند صفحه قبل همش داشتی میگفتی کی نوبت به کلیرهای مارس میرسه یه مدتیه هیچی نمیگی گمانم خبری شده Big GrinBig Grin

خبری نه فعلا اما این سفارت ابوظبی عادت داره سوپرایز کنه و یه دفه ای کلیر میکنه ، شایدم فردا نوبت ما شد خدا رو چه دیدی
تازه دارن مارچیها رو هم یه ناخنک هایی میزنن.

(2015-04-09 ساعت 19:33)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 18:45)lotttery2015 نوشته:  
حدس تون چیه؟

ممنونم لاله خانم

خبری نه فعلا اما این سفارت ابوظبی عادت داره سوپرایز کنه و یه دفه ای کلیر میکنه ، شایدم فردا نوبت ما شد خدا رو چه دیدی
تازه دارن مارچیها رو هم یه ناخنک هایی میزنن.
از دوستان کسی میدونه ابوظبی تا چه تاریخی نهایتا پیش اومده؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، lotttery2015 ، m.ghoreishi
(2015-04-09 ساعت 18:19)hilda60 نوشته:  دوستان عزیز طبق جدول سایت ایروان
2015AS3412

یعنی از دوستان کسی نمیدونه؟
بیچاره ایروانSad
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Alex 2014
(2015-04-09 ساعت 19:37)hilda60 نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 18:19)hilda60 نوشته:  دوستان عزیز طبق جدول سایت ایروان
2015AS3412

یعنی از دوستان کسی نمیدونه؟
بیچاره ایروانSad

بله تازه اضافه شده
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، Alex 2014
(2015-04-09 ساعت 17:11)Radwin نوشته:  عزیزان یک تذکر را لازم دانستم به دوستانی که کلیر میشوند بدهم، حتما در اسرع وقت نسبت به گرفتن ویزایتان اقدام کنید، با توجه به تأکیدات مکرر سفارتها اگر دیر بجنبید ممکن است ویزانامبر نداشته باشند و کارتان به تعویق بیفتد. ایمیل گرفتید فوری بروید. در ضمن سرعت صدور ویزا خیلی بالاست و ممکن است یک روز کاری ویزا صادر شود. کلیر شدن بر دوستان کلیر شده مبارک و به امید کلیر شدن بقیه دوستان در اسرع وقت که اصلا دور از ذهن نیست.

راستی رادوین جان این چند روز که اونجا بودی، شخصی بوده که به خاطر دیر اقدام کردن به این مشکل(نبودن ویزا نامبر) برخورده باشه؟
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، jupiterx
(2015-04-09 ساعت 19:55)habibhabib نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 17:11)Radwin نوشته:  عزیزان یک تذکر را لازم دانستم به دوستانی که کلیر میشوند بدهم، حتما در اسرع وقت نسبت به گرفتن ویزایتان اقدام کنید، با توجه به تأکیدات مکرر سفارتها اگر دیر بجنبید ممکن است ویزانامبر نداشته باشند و کارتان به تعویق بیفتد. ایمیل گرفتید فوری بروید. در ضمن سرعت صدور ویزا خیلی بالاست و ممکن است یک روز کاری ویزا صادر شود. کلیر شدن بر دوستان کلیر شده مبارک و به امید کلیر شدن بقیه دوستان در اسرع وقت که اصلا دور از ذهن نیست.

راستی رادوین جان این چند روز که اونجا بودی، شخصی بوده که به خاطر دیر اقدام کردن به این مشکل(نبودن ویزا نامبر) برخورده باشه؟

نه دوست عزیز الان که خیلی زوده. اگر یک زمانی بگذرد امکانش هست. برای همینه میگم فوری بروید. یک چیز جالب من وقتی با کارت صورتی کلیرنس رفتم داخل همون دم در خانمی که ایرانی بود بدون اینکه ایمیل کلیر شدن یا چیز دیگری ببیند کارت صورتی و پاسپورت را از من گرفت و اسمم توی لیستش بود و اصلا به آپدیت کردن سایت کاری ندارند. من حدود ده دقیقه نشد رسیدم هتل که آپدیت شدم. فردا صبحش ساعت 8 دومین آپدیت و نزدیک ظهر ایشود شدم. یعنی مثل برق کارها را میکنند. سفارت هم خیلی خلوت بود.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: habibhabib ، laleht ، sh_mm10 ، fati.d ، Mahboy ، Reza-2015 ، Siavash-M ، Alex 2014 ، negar6043 ، jupiterx ، AliReza.Sh
(2015-04-09 ساعت 18:42)lotttery2015 نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 12:00)rima4499 نوشته:  سلام دوستان ما بیشتر از 2 هفته هست که از مصاحبه برگشتیم و شماره کیسمونو سفارت ابوظبی نمیشناسه یکشنبه این هفته ایمیل زدم جواب ندادن تا الان به نظرتون چرا جواب نمیدن خیلی نگرانم

تا اينجا به عقل من ميرسه از بهداد پرسيدين ؟ اون چى ميگه ؟ از بهداد كه مسلط تره اين شكل رو جويا شين ببينيم چاره چيه ؟

سایت ابوظبی معمولا با تاخیر کیس ها رو میشناسه برا خودم حدودا یه هفته شد در ضمن خانم لاله کیس شما خاص شد بایدم همون روز میشناخت

اميدوارم اين خاص شدن در جهت مثبت باشه Big Grin Big Grin Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، lotttery2015 ، jupiterx
سلام دوستان
سفارت آنكارا از امروز تا ٤ مي مصاحبه نداره، البته به استثناي ٤ مورد در طول كل اين مدت كه اونم قابل اغماضه. به نظرتون اين گپ ٢٥ روزه ميتونه در سرعت كلير شدن دوستان منتظر تاثيرگذار باشه يا اينكه اين پروسه از كي سي سي هندل ميشه و خلوت بودن سفارت تاثيري در سرعت اين روند نداره؟
ممنون از نظراتتون
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، negar6043 ، jupiterx
(2015-04-09 ساعت 20:22)Reza-2015 نوشته:  سلام دوستان
سفارت آنكارا از امروز تا ٤ مي مصاحبه نداره، البته به استثناي ٤ مورد در طول كل اين مدت كه اونم قابل اغماضه. به نظرتون اين گپ ٢٥ روزه ميتونه در سرعت كلير شدن دوستان منتظر تاثيرگذار باشه يا اينكه اين پروسه از كي سي سي هندل ميشه و خلوت بودن سفارت تاثيري در سرعت اين روند نداره؟
ممنون از نظراتتون

خوب این گپ 25 روزه هم توسط KCC برنامه ریزی شده و بسیاری دوستان از آنکارا به ابوظبی و ایروان منتقل شده اند. من فکر میکنم که بی دلیل نیست ولی طبیعتا به قطع نمیشه اظهارنظر کرد.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Reza-2015 ، jupiterx
خب دوستان من و دوست عزیزم آقای هاشمی هم امروز پاسپورت های مزین به ویزاهامون و همچنین پاکت های زرد رو گرفتیم... از صمیم قلب آرزو میکنم این لحظه های خوب و به یاد موندنی به زودی برای همه شما عزیزان اتفاق بیافته!WinkSmile

عزیزانی که کلیر شدید ضمن تبریک پیشنهاد میکنم هر چه سریعتر برای گرفتن ویزاهاتون اقدام کنید، سرعت سفارت ها در حال حاضر سرسام آور بالا هست یعنی واقعا فکرش رو نمیکردم انقدر سریع کارمون راه بیوفته، ما وقتی مدارک رو تحویل سفارت دادیم فرداش Issued شدیم، و روز بعدش (یعنی امروز صبح) ایمیل اومد که بسته هاتون رسیده به پست و آماده پیکاپ هست و قبل از ظهر رفتیم پست و تحویل گرفتیم؛ دیگه از این راحت تر و سریعتر فکر نمیکنم بشه...

عزیزانی هم که هنوز کلیر نشدید به هیچ وجه نگران نباشید ایشالا به امید خدا تو همین روزا کلیر میشید، فقط آپدیت هاتون رو در نظر داشته باشید معمولا 2 تا 5 آپدیت (بسته به شرایط) گروهی پشت سر هم تقریبا میشه گفت به معنای کلیر شدن کامل شما هست حالا ممکنه چند روز طول بکشه تا سفارت بهتون ایمیل بزنه یا روی سایت اعلام کنه ولی حتما میاد... به همین خاطر اصلا جای نگرانی نیست امیدوارم تو روزهای آتی دیگه حداقل کیس ـی از اکتبر و نوامبر و دسامبر باقی نمونده باشه تا به امید خدا پروسه دوستان ماه های بعدی هم با سرعت بیشتر جلو بره. چند تا دوست عزیزی هم که از اکتبر و همچنین اوایل نوامبر هنوز کلیر نشدند و منتظر هستند از صمیم قلب براشون آرزو میکنم که هرچه زودتر کلیر بشند چون این دوستان باتوجه به تاریخ مصاحبه و مدت انتظارشون واقعا در بالاترین اولویت هستند.

دوستان و عزیزان منتظر مصاحبه و کارنت شدن هم با توجه به روند کنونی کلیر کردن های سفارت ها مطمئنا باید خیلی خوشحال و امیدوار باشید که اگر هم یکضرب نگرفتید خیلی زود کلیر میشید و این خودش به نظرم مورد بسیار خوبی هست و خوشبختانه تا اتمام پروسه لاتاری امسال هم وقت بسیاری باقی مونده و برای شما عزیزان هم قطعا جای هیچ نگرانی نباید باشه...

مثل همیشه برای همتون آرزوی موفقیت و سربلندی دارم امیدوارم به هرچیزی که میخواهید برسید...
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

(2015-04-09 ساعت 18:42)lotttery2015 نوشته:  
8
فضولی نباشه اگه چرا کیس.خانم لاله خاصه؟

اگه فضولی نباشه چرا کیس خانم لاله خاصه؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان